زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توهین به افراد بدون مجازات

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط امین-۲۰۱۰.)
بسیار متاسفم که مدیران محترم سایت در مقابل خانمی که فقط بخاطر اعتراض من به یه تاپیک و نقد آن بارها من را فاقد انسانیت خوندند هیچ مجازاتی در نظر نگرفتند.

مانشت داره بسمت پاتوق اینگونه افراد پیش میره. افرادیکه همه جا حرفشون را با عربده کشی پیش میبرند.
جالب اینکه این خانم همه پستهای مدیر ارشد انجمن را هم همچنان جواب میده و زیر بار یه عذرخواهی خشک و خالی هم نمیره و همچنان دنبال جمع کردن افراد هست. فکر میکنه اینجا هم محله شونه که اگه کسی حرف حساب زد آدم جمع کنه بزننش.

من سپاسگزار از وقار و سنگینی خانم parva هستم اگر چه برای پاسخهاشون حرف دارم ولی متاسفانه مجالی داده نمیشه.

مدیران ارشد انجمن دلیل اینکه بسیاری افراد فقط عضو شده اند و رفته اند و از جمع چند هزار نفر عضو فقط تعداد کمی پست میزنند و آنها هم بعد از رفتن به ارشد فقط گاهی نگاه میکنند و میرن را پیدا کنید. کار سختی نیست. فقط کافیه فضا در اختیار یه عده خاص قرار نگیره ولی فعلا" اینجوری است و جایی برای حرف حساب زدن نیست.
۱۷
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط parsaNA.)
من در جریان نیستم ، یه نگاه به پستهاتون انداختم . منظورتون کیه ؟ خانم SarahArshad ؟ هر کسی هست اسمشو بگید باید بیاد پاسخگو باشه .
Fardad-A، در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بله منظورشون خانم saraharshad هست .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
در مورد توهین ها حق با شماست و من هم قبلا" عرض کردم.
ولی شما هم انگار تلافی کردین. نمیدونم ولی احساس میکنم شما با محله شون هم اشنایی دارین. اگه هم محله ای هستید و کدورت جای دیگه است که از ما نخواهید دخالت کنیم.

واینکه کسی عذرخواهی کنه یا نکنه بمسائلی مربوط میشه که خارج از کار ماست. نمیشه کسی را مجبور کرد.

از اینکه در مورد انجمن هم توضیح دادین. ممنون. سعی خواهیم کرد مشارکت دوستان دیگری که فقط ناظر هستند بیشتر فراهم بشه.

اینکه مجال پاسخگویی داده نمیشه، اینطور نیست . ولی نقد باید منصفانه باشه تا پیشرفتی ایجاد بشه. متاسفانه شما بجای اینکه روش را نقد کنید وارد نقد افراد شدین. خب این مشکلاتی را ایجاد کرد.
بهر حال همین انتقاد شما میگه آزادی بیان در حد معمول وجود داره.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , parsaNA , SaMiRa.e , Mohammad-A , انرژی مثبت , ف.ش , Mahbanoo313 , Pegasus , alirrrrrr , esi , Manix
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
خواهشی که از دوستان داریم اینه که در صحبت ها لحن کلام رو لحاظ کنن و قبل از ارسال متن حداقل یه بار دیگه متنشون رو بخونن و در مقام شنونده باشن تا خدایی ناکرده توهینی به کسی نشه و سبب ایجاد دلخوری نشه.

تاپیک انتقاد علاوه بر این که محلی برای انتقاده جایی برای یادگرفتن نحوه انتقاد صحیحه. خوبه از همین جا تمرین کنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , SaMiRa.e , luna , ف.ش , maryami , zzsnowdrop , Mohammad-A , Parva , esi , Mansoureh , Manix
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ب.ظ
RE: توهین به افراد بدون مجازات
(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Belissima نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ق.ظ)امین-۲۰۱۰ نوشته شده توسط:  ولی با عرض پوزش باید گفت برنامه ایشان حرف خاصی برای گفتن نداره ولی چون معدل ایشان علی القاعده در سطحی نیست که بایستی ارشد بخونن برای شما به معجزه شبیه شده.

شما به صراحت میگید که برنامه ایشون حرفی برای گفتن نداره، خوب شاید برای شما نداشته باشه چه اصراری دارید که بقیه هم همینطور فکر کنند؟

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ق.ظ)امین-۲۰۱۰ نوشته شده توسط:  دوم اینکه اینجا رستوران نیست . یه انجمن هست که بچه هایی با بار علمی بالا درش عضو هستند. بهتره متوسط سطحش حفظ بشه. شما اگه برید تو یه رستوران یه هتل پنج ستاره و بخواهید نان تیلیت کنید تو یه ظرف دوغ و آبدوغ خیار بخورید قطعا" مسئولان رستوران اعتراض میکنن . من موندم چرا مدیران محترم که دم از رشد و توسعه مانشت میزنن و البته باید گفت تا بحال خیلی زحمت کشیدن حالا که باینجا رسیده میذارن اینجور الگو سازی انجام بشه.

تا اونجایی که من از مانشت خبر دارم بچه های فوق العاده قوی هستند متوسط و ضعیف هم هستند، جا برای همه هست شاید برنامه ایشون به درد شما نخوره که نخبه هستی اما مطمئنا به درد اکثریتی که امتیاز دادن به مطلب میخوره شما استفاده نکن توهین هم نکن.

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ق.ظ)امین-۲۰۱۰ نوشته شده توسط:  ایا ترویج نوع درس خوندن ایشان و معدلشون که تیتر میزنن با معدل ۱۲ رتبه تک رقمی آوردن ، چه کسانی را از این سایت دور میکنه . من بهتون میگم معدلهای بالای دانشگاههای شریف و تهران و ..... . اونهایی که بسیار زحمت کشیدن و بهانه ای هم نمی آرن که فلان استاد ما جمع اعداد یک رقمی را هم بلد نبود!!!!!!!!!!
ضمن همه احترامی که برای آقای زرین قائلم عرض میکنم اگه قبل کنکور از ایشان می پرسیدید کجا قبول میشن مطمئن باشید به رتبه دویست سیصد هم راضی بودند.
توهین مسلم به اقای زرین کردید! من هر چی فکر می کنم راضی نمیشم که نیت شما خیر باشه!
اصلا چرا این همه انتقاد و توهین؟ شما هم بیا یه تاپیک بزن و روشهای درس خوندن فوق مخهایی مثل خودتون رو شرح بدید کاری هم به بحثهایی که برای شما سطح پایین هست نداشته باشید.
اگر این انتقاد به مانشت هست که من جواب دادم. اگه به آقای زرین هم بوده که ایشان سرجای خودش جواب میتونستن بدن. اگه به دیگیری هم هست که باز بشما ربطی نداره.میشه بفرمایید چرا دنبال معرکه هستید؟چرا بحث را دوباره از تاپیک میآرید اینجا.
کجای حرف ایشان توهین به آقای زرین هست.؟؟ این توهین مسلم کجاست که من نمی بینم؟ ایشون که خودشون تیتر زده بودند و معدلشون را گفته بودند. اینکه ایشان رتبه کسی را تخمین بزنه مگه توهینه؟
بخاطر توهین شما و پاسخهای غیر موجهتون خصوصا" در جمله آخر یه هفته بن میشید.

.
۱۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: توهین به افراد بدون مجازات
آقا یا خانم Belissima هنوز تو جو اون پست های قبلی هستن!
دوستان یکم موقع نوشتن مطالب به فکر مدیران هم باشن، هر جنجالی که پیش می یاد باید بیان کلی وقت بزارن و مطالبو بخونن ویرایش کنن و... کلاً یکم بیخیال جنجال بشید و آرامش خودتونو حفظ کنید

نقل قول: اینجا فضای مجازیه و لحن گفته ها اونطور که باید نمی تونه القا بشه، من که خودم کل پست هارو سعی می کنم با لحن خوب بخونمBig Grin
ولی دیگه بعضی جاها دوستای خوب مانشتی عصبانی شدن و خارج از ادب صحبت کردن، اینجا یه خوبیی که داره اینه که آدم قبل از اینکه پست بزاره می تونه عصبانیتشو کنترل کنه و بعد مطلبی رو بنویسه، تو صحبت های رو در رو ممکنه یکی یه چیز یگه بعد پشیمون بشه! ولی اینجا دیگه نباید این حالت رخ بده

من همه دوستانو به آرامش دعوت می کنم Angel
خیلی هم به خودتون سخت نگیرین "که حالا یکی یه چیز گفت من باید حتماً جواب دندان شکن بهش بدم"Dodgy

اگه همیشه یه درصدی احتمال بدید که حرف طرف مقابل هم می تونه درست باشه، هم به گفته های خودتون بیشتر فکر می کنید هم به گفته های طرف مقابل

سعی کنید تو فضای مجازی خودتونو ناراحت نکنین، عوامل ناراحت کننده تو محیط واقعی به اندازه کافی وجود داره، یه کم به فکر خودتون باشیدTongue
خودم از خودم نقل قول می کنمBig Grin

*****شکست پله های موفقیت است*****
۶
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
من از همه خواهش میکنم بیشتر تو بحثهای مفید و درسی و علمی مشارکت کنند. ولی انگار بعضی تمایلشون مشارکت در تبدیل یه موضوع ساده به یه جنجال دسته جمعی است.
من در تاپیک مورد اختلاف چند بار عرض کردم یارکشی و دسته بندی و از طرف دیگران حرف زدن، نداریم. فضا آزاده هر کس هر حرفی داره خودش بزنه.

از مدیران هم خواهش میکنم با بداخلاقی و توهین و لحن بد ،بدون اغماضی برخورد کنند.

.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , hamidkhl , Br2012 , انرژی مثبت , s.sadri , nikou , SaMiRa.e , luna , nomad:D , alirrrrrr , narges_r
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
اینکه این همه تلاش رو به خاطر معدل طرف نبینی وبگی معجزه بوده .اینکه بیایی تلاشهای یک نفر رو که از روی صداقت اومده روشش رو برای گذشت از این کنکور سخت در اختیار بقیه گذاشته رو نادیده بگیری وبگی کار خاصی نکرده اینها ایا دور از انصاف نیست به نظرتون؟ ایا انصاف بخشی از انسانیت نیست.وقتی انصاف را ازیک انسان بگیرن چی میمونه به نظرت؟

چرا فکر کردی که اون خانمی که طرح هاش رو گل وبلبل نامیده ناراحت نشده وتو ذوقش نخورده ؟ چون سکوت کرده ؟ شما به ایشون هم توهین کردی دوست عزیز .واون رو در حد مهدکودک فرض کردی و.یا حالا اومدی میگی بیایید از من عذر خواهی کنید .چه عذر خواهی اخه .من نمی دونم شما پیش خودت چی فرض کردی ماها رو ویک مشت ادم بیکار که ارو نداشتن کار تحقیقاتی وبیکاری اینجا دور هم جمع شدیم وبه قول دوستت همگی سیاهی لشکر هستیم .؟
این رو مطمئن باش که اگه من فقط به شخص شما توهین کردم که می دونم توهینی نکردم (شما وقتی شعور و سطح فهم همه بچه های مانشت رو زیر سوال بردی کاری کاملا غیر انسانی انجام دادی این رو مطمئن باش ومن بیشتر این قسمتش برام مهمه که چه خود اقای زرین وچه بقیه دوستان رو به باد سخره گرفتی و میگی من هیچ نگفتم)

ایا به نظر شما اینکه به کسی بگی شما از رو معجزه این رتبه ات شده واهای تو به رتبه دویست سیصد هم قانع بودی .اینا چیه به نظرت ؟
این اقایی که تو نظر من نوعی الگو یه ادم موفقه چرا تو باید بیایی وخیلی راحت (معلوم نیست به چه دلیلی) اون رو بشکونی ؟
راههای رسیدن به موفقیت از مسیرهای زیادی میگذرن نه راهی که شما رفتی

ایا شکستن این همه دل ایا توهین به شعور این همه ادم ایا سیاهی لشکر دونستن این همه ادم فغال وجدیدا پاتوق دونستن اینجا وهمه دوستان رو محله من دونستن اینها دور از رفتار انسانی نباشه دور از چیه؟

اگه من عربده زدم پس تو چه کردی که خیلی راحت میگی جمع کنید این کاسه کوزه ها رو بابا!(که بعد ویرایش شد) این چیه به نظرت ؟ این توهین نیست ؟ این عربده کشی نیست؟

اینکه خیلی راحت یه نفر بگه شما نمی تونید دو تا کتاب رو با هم بخونید .شما از کجا می دونید که طرف دوتا کتاب رو با هم نخونده ؟ اقای زرین چندین بار اشاره کردن که قبل از روش مز باید پایه قوی بشه این یعنی که باید قبلش کلی کتاب خوند دوست عزیز.
در کل من اصلا از موضعم کوتاه نمیام چون معتقدم که اگه شما تصور می کنی بهت توهین شده .اینجا خیلی ها از حرفهای شما حس کردن بهشون توهین شده هم به شعور شون وهم به انسانیتشون اما به احترامتون سکوت کردن .اما من اهل این سکوت کردنها نیستم وحرفم رو رک می زنم تا طرف یادش بیاد که اگه به جایی رسید فکر نکنه دیگران نمی تونن ونمی شه وبدونه برای رسیدن هزار تا راه هست واین فقط راه تو نیست که درسته.دوست من چرا به خودت اجازه دادی هر نوع توهینی که دلت خواست به دیگران بکنی و سطح اینجا اونقدر اوردی پایین اون موقع انتظار برخورد نداشتی؟

می دونی عربده کشیدن یعنی چی؟ می دونی داری با کی صحبت می کنی ؟ فرض کردی من کیم ؟ دختری که دنبال جمع کردن نظر بقیه است نخیر سخت در اشتباهی بزار بهت یه چیز رو بگم که بدونی سن من اینجا از خیلی ها(از اکثزیت ) بیشتره ومتاهل هم هستم و از نظر مذهبی هم ادم معتقدی هستم (اینها رو که گفتم برای این بود که فکر نکنی برای جلب توجه وجمع کردن کسی دور خودم کاری می کنم )وچون نبودی از هیچ چیز خبر نداری .اینها همه خواهر ها وبرادر های کوچکتر من هستن که من همیشه تا اخرین توانم سعی کردم مثل یه خواهر بزرگتر راهنما باشم می دونی چرا چون می دیدم داره می افته دلم می سوخته بعضی ها سو تعبیر کردن بعضی ها فکر کردن سارا داره افکار خودش رو غالب می کنه نه این طور نبود سارا به خاطر تجربه ای که داشت میدید که راهت درست نیست بهت گفت اما برنتابیدند در هر حال من هیچ وقت دنبال یار کشی نبوده ام برای چه باید باشم / که اگر بودم همان پست مدیریتی که داشتم را رها نمی کردم .من نیازی به یار جمع کردن به این گونه ندارم فقط همیشه واقعیت را می گویم همین .تویی که این قدر راحت به دیگران توهین می کنی چطور انتظار توهین از مردم نداری وفکر می کنی هیچ کس نباید بهت توهینی کنه؟

در هر حال من به فراخور قدیمی بودنم توی مانشت واینکه همیشه مانشت رو خونه مجازی خودم دونستم از حق وشعور خودم وامثال خودم دفاع کردم( فکر کردی هر کس که سکوت کرد دیگه ناراضی وناراحت نیست واز این که دلش رو شکستی ازت می گذرد ؟) ادمی نیستم که زیر حرف زور برم .

خطاب به همه مانشت :

اگه فکر کردید که نباید این حرفها رو میزدم بگید دیگه نه حرفی می زنم ونه دیگه حتی میام مانشت چون میدونم مزاحم شما دوستانم هستم وکمکهام به درد کسی نمیخوره .

خطاب به امین :
فکر می کنی با این بحثی که راه انداختی اعصاب همه رو بهم نریختی ؟ بابا نمی دونم اصلا کنکور دادی رفتی دانشگاه یا بدون کنکوری بودی یه کنکوری قبل از هر موضوعی به تمدد اعصاب نیاز داره تویی که نمی خواستی کمک کنی چرا این همه بحث الکی راه انداختی؟

خطاب به مدیریت:

اگه فکر می کنید که باید هر نوع برخوردی باهام بشه به جرم دفاع از خودم وتمام هم مانشتی هایی که مثل من بهشون توهین شد هر تصمیمی حتی در حد اخراج از مانشت رو میپذیرم چون قاضی شمایید نه من ویک قاضی که شعار وامضاش یا علی هست میدونه چطور علی وار رفتار کنه .

یا حق

من نیاز به این ندارم که افراد رو دور خودم جمع کنم .چرا توهین می کنی ؟ چرا

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۲۷
۱۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Sunshine Off , s.sadri , Aurora , zzsnowdrop , arman405 , belissima(prim) , Parva , alirrrrrr , Mansoureh , mehrdad66 , hamedmehdihamed , MONA_STAR , LieutenantAli
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
من به عنوان یه عضو کوچک از جامعه مانشت از زحمات آقا مجید، پروا خانم و دفاعیات سارا خانم تشکر میکنم.
به نظر میرسه که یه خورده مساحمه در برخورد با اقای امین از طرف مدیریت صورت گرفته به هر حال از قدیم گفتن الله اعلم...

think positive
۸
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , belissima(prim) , Parva , Mansoureh
ارسال: #۱۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
من خودم در مقام قضاوت نیستم و موضوعاتی که مورد بحث هست رو نخوندم اما فکر می‌کنم مقبولیت افراد معیار خوبی برای قضاوت در مورد افراد باشه.
جناب امین جان، گویا کاربران مانشت خیلی با نظریات شما موافق نیستند. من بررسی نکردم چرا اما گویا حاشیه‌های حرف‌های شما خیلی زیاد بوده.
مسلماً مدیران مانشت اجازه توهین و هتک حرمت رو به کاربران نخواهند داد، طبق معمول باز تذکر می‌دم که در صورت اعتراض به هر ارسال لطفاً از دکمه گزارش استفاده کنید (نیازی به معرکه گیری به صورت عمومی و در بخش انتقادات نیست، این مسایلی که ذکر می‌کنید حالت شخصی داره.). گزارشات توسط مدیریت بررسی می‌شه و برخورد مناسب صورت می‌گیره.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , SaMiRa.e , MarkLand , s.sadri , Sunshine Off , hamidkhl , nikou , ahmadi_development , Aurora , ف.ش , Andrew S.Tanenbaum , zzsnowdrop , Mahbanoo313 , arman405 , امین-۲۰۱۰ , Pegasus , belissima(prim) , Parva , alirrrrrr , walker , Mansoureh , mehrdad66 , hnarghani , saeedhlk , MONA_STAR
ارسال: #۱۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
من که کاملا" در جریان حرفای دو طرف هستم خیلی صریح میگم:
اگه سارا خانم هفتاد صفحه دیگه هم اینجا چیز بنویسه ، اسمان و زمین را هم به هم بدوزد و تمام ۲۳۰۰۰ عضو مانشت هم در طرفداری ایشان بهش مثبت بدهند ، ایشان توهین کرده و بهترین کار این بود که عذرخواهی کنند. ایشان که سنش بگفته خودشون از همه بیشتره یا در موضوعی که مربوط به دیگری است دخالت نکنند و وارد نشوند و یا بدانند از بزرگترها انتظار بیشتری هست. یکی از این انتظارات که بزرگترها به کوچکترها یاد میدن اینه که بعد از هر اشتباهی عذرخواهی کنیم.

بفرض اینکه کسی بمن توهین کنه مجوزی برای توهین باو ایجاد نمیشه.
ضمنا" ایشان وکیل کسی نیست که بخواد کارش را با رفتار آقای امین نسبت به دیگران توجیه کنه.

بهر حال من اعتقاداتی دارم و با عرض معذرت اون را بخاطر خوش آمد هیچکدام از دوستان زیر پا نمیگذارم.بعضی از کارها بد هست ولی بعضی از کارها زشته و زننده است و ما باید فرق این دو را بدونیم.بنظرم اگه همه هم به یه کار زشت رای مثبت بدهند تغییری در اون ایجاد نمیشه.
من طرف کسی را نمیگیرم فقط قضاوت کوچکی کردم. اگه ایشان اون پست جنجالی را نمیزدند موضوع بگونه دیگری حل میشد.
یادمون باشه که دفاع بد ، از یه فکر خوب بیشتر از مخالفت با اون فکر بهش لطمه میزنه.

قبل از پستی که آقای امین اینجا زدند هم به خانم سارا خصوصی گفتم.

.
۲۷
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , arshadhoush , bahari1 , Sunshine Off , nomad:D , nikou , ف.ش , F-S-1987 , navid-p , walker , Manix , mehrdad66 , saeedhlk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۷۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۵۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۹۹۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۰۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۳۹ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۲۹ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی kingmax ۸ ۸,۳۲۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hamechiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close