زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه های هوش بهتر از۲۸۵گرایشهای دیگه چکار کردین؟

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط riga.)
Question رتبه های هوش بهتر از۲۸۵گرایشهای دیگه چکار کردین؟
سلام[/color]
بچه هایی که رتبه هوششون بهتر از ۲۸۵بوده تو انتخاب رشته چیکار کردین؟
آیا گرایشهای د[color=#0000CD]یگه تون بهتر بوده ؟ آیا واسه انتخاب رشتتون هوش رو اول زدین یا گرایشهای دیگه؟
لطفا رتبه های بهتر اگه میشه انتخاباتونو بگین.می خوام ببینم همپوشانی چقد بوده

هیج اگر سایه پذیرد ما همان سایه ی هیچیم .
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ق.ظ
RE: رتبه های هوش بهتر از۲۸۵گرایشهای دیگه چکار کردین؟
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ق.ظ)riga نوشته شده توسط:  سلام[/color]
بچه هایی که رتبه هوششون بهتر از ۲۸۵بوده تو انتخاب رشته چیکار کردین؟
آیا گرایشهای د[color=#0000CD]یگه تون بهتر بوده ؟ آیا واسه انتخاب رشتتون هوش رو اول زدین یا گرایشهای دیگه؟
لطفا رتبه های بهتر اگه میشه انتخاباتونو بگین.می خوام ببینم همپوشانی چقد بوده

همپوشانی ها امسال کم نیست ، حدود ۲۰تا کارنامه تو مانشت هست که رتبه هوش اونا از شما بهتره ، یه نگاه کنی دستت میاد که تعدا قابل تئجهی از اونا در نرم یا معاری رتبه بهتری نسبت به هوش اوردن

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
ممنون مسعود جان
من قشنگ بررسیشون کردم.حدودا تو مانشتیها ۱۹ نفر که رتبه هوششون بهتر از من بوده گرایشهای دیگشون هم خوب بوده که که ۱۵ تاشون گرایشهای دیگه میرن ولی بازم کمه این تعداد همپوشانی.

۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  ممنون مسعود جان
من قشنگ بررسیشون کردم.حدودا تو مانشتیها ۱۹ نفر که رتبه هوششون بهتر از من بوده گرایشهای دیگشون هم خوب بوده که که ۱۵ تاشون گرایشهای دیگه میرن ولی بازم کمه این تعداد همپوشانی.
از بین ۱۹ تا ۱۵ تاشون میرن رشته های دیگه خب این برای شما خیلی خوبه دیگه بعلاوه شما فقط ۱۹ تا رو دیدین همه کارنامه های داوطلبای امسالو که ندیدین خدا رو چه دیدی شاید اوضاع کاملا به نفع شما شد ایشالا....
درهر صورت نباید ناامید بود.
۱
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  ممنون مسعود جان

از آمار و احتمالات استفاده کن Big Grin

نگران نباش یه جای خوب مثل شیراز یا دانشگاه اصفهان قبولی انشاالله Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: riga
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
مثلا فرض رو بزار روی اینکه ۱۵۰ نفر قبل از تو هوش انتخاب کردند..ببین اینجوری چی قبول میشی..که به قول مسعود جان یه جای خوب قبول میشی..بهش فکر نکن..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , riga
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
راستشو بخواین من لیسانسم ریاضیه واینجوری انتخاب رشته کردم .... هوش شبانه علمو صنعت،هوش شبانهی بهشتی ،هوش شبانه خواجه نصیر،علوم کامپیوتر گرایش سیستم هوشمند امیرکبیر،علوم کامپیوتر شریف،علوم کامپیوتر تهران ،علوم کامپیوتر امیرکبیر نظریه محاسباتو.....
حالا چون رشته م ریاضی بوده می خام این تابستون یه کم پایه مو قوی کنم ولی معلوم نیس این شبانه هارو قبول میشم تو هوش یا روزانه های علوم رو . واسه همین سرتونو درد آوردم.در ضمن از نظرات ودلگرمیهاتون صمیمانه تشکر میکنم وواقعا از اینکه تو اکثر تاپیکها دوستانه وبا درایت نظر میدین واقعا ممنونم.اگه هر نظر یا پیشنهاد دیگه ای هم دارین سراپا گوشم 

۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  راستشو بخواین من لیسانسم ریاضیه واینجوری انتخاب رشته کردم .... هوش شبانه علمو صنعت،هوش شبانهی بهشتی ،هوش شبانه خواجه نصیر،علوم کامپیوتر گرایش سیستم هوشمند امیرکبیر،علوم کامپیوتر شریف،علوم کامپیوتر تهران ،علوم کامپیوتر امیرکبیر نظریه محاسباتو.....
حالا چون رشته م ریاضی بوده می خام این تابستون یه کم پایه مو قوی کنم ولی معلوم نیس این شبانه هارو قبول میشم تو هوش یا روزانه های علوم رو . واسه همین سرتونو درد آوردم.در ضمن از نظرات ودلگرمیهاتون صمیمانه تشکر میکنم وواقعا از اینکه تو اکثر تاپیکها دوستانه وبا درایت نظر میدین واقعا ممنونم.اگه هر نظر یا پیشنهاد دیگه ای هم دارین سراپا گوشم 

احتمالا شبانه خواجه نصیر رو میاری ( علم و صنعت بعیده ) . اما من از صحبت های دوست خوبم جناب پارسانا و سایر دوستان متوجه شدم حداقل پایه های هوش مصنوعی و گرایش سیستم هوشمند یه جورایی یکیه .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  راستشو بخواین من لیسانسم ریاضیه واینجوری انتخاب رشته کردم .... هوش شبانه علمو صنعت،هوش شبانهی بهشتی ،هوش شبانه خواجه نصیر،علوم کامپیوتر گرایش سیستم هوشمند امیرکبیر،علوم کامپیوتر شریف،علوم کامپیوتر تهران ،علوم کامپیوتر امیرکبیر نظریه محاسباتو.....

احتمالا شبانه خواجه نصیر رو میاری ( علم و صنعت بعیده ) . اما من از صحبت های دوست خوبم جناب پارسانا و سایر دوستان متوجه شدم حداقل پایه های هوش مصنوعی و گرایش سیستم هوشمند یه جورایی یکیه .

مرسی
با این حساب واسه منی که رشتم ریاضی بوده و فقط زبانهای برنامه نویسی جاوا و C++ کار کردم ،چکارایی لازمه واسه اینکه این تابستون انجام بدم پایه م قوی شه؟ متلب رو که خودم قصد دارم یاد بگیرم.آیا زبان برنامه نویسی لیسپ یا پرولوگ یا چیز دیگه ای رو باید تو برنامم داشته باشم؟
راجع به پیشنیازها هم اگه میشه توضیح بدین اگه زحمتی نیست.من حتی درس هوش مصنوعی رو هم پاس نکردم رسما.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ)riga نوشته شده توسط:  مرسی
با این حساب واسه منی که رشتم ریاضی بوده و فقط زبانهای برنامه نویسی جاوا و C++ کار کردم ،چکارایی لازمه واسه اینکه این تابستون انجام بدم پایه م قوی شه؟ متلب رو که خودم قصد دارم یاد بگیرم.آیا زبان برنامه نویسی لیسپ یا پرولوگ یا چیز دیگه ای رو باید تو برنامم داشته باشم؟
راجع به پیشنیازها هم اگه میشه توضیح بدین اگه زحمتی نیست.من حتی درس هوش مصنوعی رو هم پاس نکردم رسما.

والا منم از بچه های مانشت کمک گرفتم ، دانشگاه تا دانشگاه واقعا فرق میکنه که چی باید بخونی اما " متلب " ظاهرا جزء مشترکشه
امار و احتمالات هم خیلی مهمه + جبر خطی ( این ۳ مورد بالا حداقل توی شریف و شیراز که من تحقیق کردم خیلی بدرد بخوره ) البته نمیدونم اینا چقدر تو گرایش سیستم های هوشمند کاربرد داره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۵۴۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۳,۱۷۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۸۰۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۸۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۹۰۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close