زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالا بودن هزینه ثبت نام آزمون های استخدامی

ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط Mahla Mehr.)
دوستای عزیز ما الان کنکور پشت سر گذاشتیم حالا نتیجه هر چی بود گذشت. کسایی مثل من که مجاز شدن ولی امیدی به قبولی ندارن الان حداقل تو این یکی دو ماه دنبال استخدامی هستن به قول خودمون دنبال تیری در تاریکی. شنیدیم که سال ۹۱ سال استخدام - ولی با این وضعیت؟؟؟؟؟Exclamation
تا حالا تو چند تا آزمون استخدامی شرکت کردین؟ چقدر هزینه بابت هر کدوم از این آزمونا پرداخت کردین؟ بعضیا تنها امیدشون به همین آزموناست اما با این هزینه های بالا چطور میتونن شرکت کنن؟ حالا بحث اینکه قبول بشن یا نه یه بحث دیگه ست. چون اکثر دوستان حداقل به خاطر عذاب وجدانم که شده شرکت میکنن.Tongue
یه آزمون مگه چقدر هزینه برمیداره که باید ۲۵۰۰۰ تومان یا ۲۰۰۰۰ بابتش پرداخت!!!ExclamationExclamation
به نظر من دوستان باید این مورد برا ۲۰:۳۰ گزارش کنن واقعا برا خیلی ها حیاتیه و شده یه معضل.Exclamation

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره, فکر, زمین, عشق, هوا مال من است.
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , sepid , egm1176 , baran , rozh66
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ
RE: بالا بودن هزینه ثبت نام آزمون های استخدامی
هزینه ثبت نام تقریبا منطقی هستش! ، شما حساب کن اینی که استخدام میشه چقدر باید تو این سی سال حقوق بگیره یا کمبود بودجه ،هزینه همایش و .... باید از جایی تامین بشه Big Grin
بنده اینجا از همه ادارات و نهادها و سازمانها وارگانها که برای استخدام یک نفر جمعیتی عظیم را سر کار می‏گذارند تشکر می‏کنمTongue
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad_8900 , baran , rozh66
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
واقعا هزینه ها بالاست.مثلا الان چندتا ارگان تو خوزستان استخدامی دارن.هزینش زیاد نیس ولی ظرفیتش در حد ۱ یا ۲ نفره واسه هر رشته.آخه این چه طرزشه؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , Mahla Mehr
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
واقعا این آزمونها اینقدرا هم هزینه بردار براشون نیست ، انگار یه راه کسب درآمد برای خودشون ایجاد کردن Huh
طراح تست هم که ندارن چون تستاش همون مجموعه تست های سال های دور کنکور خودمونه فقط یکی شاید ۱ یا ۲ ساعت میشینه چند تاش رو تایپ میکنه و میگه تست طرح کردم!
یه کیک ۱۰۰ تومنی هم میدن ، آخرش یکی مثل بانک صادرات ۲۷۰۰۰ از داوطلبا میگیره ؟!!!!!
بی انصاف شدن . فکر کنم هزینه محل آزمون و مراقب و صندلی برای نفری حدود ۵۰۰۰ تومن باشه ( منکه در جریان یک موردش بودم برای ۲ سال قبل ۳۵۰۰ بود )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahla Mehr , sepid , baran , sss
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  واقعا هزینه ها بالاست.مثلا الان چندتا ارگان تو خوزستان استخدامی دارن.هزینش زیاد نیس ولی ظرفیتش در حد ۱ یا ۲ نفره واسه هر رشته.آخه این چه طرزشه؟

دقیقا. منظور منم دقیقا همین بود این همه هزینه فقط به خاطر ۲ نفر! الان همین استخدام مخابرات استان ما فقط ۲ نفر میگیره!

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره, فکر, زمین, عشق, هوا مال من است.
۱
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
هزینه آزمون نباید بیشتر از ۵ تومن باشه...شرکت نفت و گاز و وزارت خارجه هم همینقد بود...واقعا بی انصافی میکنن..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
من برای بیست و سی پیامک دادم.
دوستان شما هم پیامک بدین.
شمارش ۳۰۰۰۲۰۳۰ هست.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Mahla Mehr
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
منم موافقم.
آخرش هم خیلی ها حتی به مصاحبه هم نمی رسند...

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
۲
۰
ارسال:
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان من از یکی شنیدم تو مخابرات هم مثله خیلی جاها اختلاس شده و می خوان پول جمع کنن
چند صد میلیارد تومن می خوان به جیب بزنن
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ق.ظ
منم اس ام اس دادم

جای مرد بی ادب زندان است .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahla Mehr

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۸۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۵۲ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۲ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۰۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close