زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام مخابرات ایران

ارسال: #۱۳۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: استخدام مخابرات ایران
یه سوال اون پروتکل arp یونیکست میشد یا برودکست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: استخدام مخابرات ایران
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  یه سوال اون پروتکل arp یونیکست میشد یا برودکست؟

سلام.
به صورت Broadcast هستش.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)edge نوشته شده توسط:  یه سوال اون پروتکل arp یونیکست میشد یا برودکست؟

سلام.
به صورت Broadcast هستش.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

پاسخش یونیکسته، درخواستش برودکسته
۱
۰
ارسال: #۱۳۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ق.ظ
منم سر همین شک دارم نمیدونم درخواستو خواسته بود یا پاسخش رو.؟؟؟؟؟ اگه پاسخو بخواد که یونیکسته و من غلط زدم
۰
۰
ارسال: #۱۴۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
اگه گیر همین سواله قبولیتون، بله ارسال درخواستش broadcast هست اما کامپیوتری که مد نظره آدرس خودشو unicast‌بعد میفرسته.
شما فکر میکنید قبول شید؟
توی مشهد که تعداد کسایی که برای کامپیوتر شرکت کرده بودن اونقدر زیاد بود که من دیگه ناامید شدم.

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۴۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
من از دوستم که یکی از اقوامشون کارمند مخابراته(تو شیراز) شنیدم که قبل عید ۵۰ نفر و استخدام کردن
این آزمون فقط برای این بوده که اونا رو رسمی کنن (و احتمالا یه پولی از ملت بگیرن!)
۳
۰
ارسال: #۱۴۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mahya92 نوشته شده توسط:  من از دوستم که یکی از اقوامشون کارمند مخابراته(تو شیراز) شنیدم که قبل عید ۵۰ نفر و استخدام کردن
این آزمون فقط برای این بوده که اونا رو رسمی کنن (و احتمالا یه پولی از ملت بگیرن!)

بله درسته . من ۱۰ نفرشونو میشناسم ! خدا باعث و بانیشو نابود کنه که اینطوری با آینده ماها بازی میکنن !
۴
۰
ارسال: #۱۴۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mahya92 نوشته شده توسط:  من از دوستم که یکی از اقوامشون کارمند مخابراته(تو شیراز) شنیدم که قبل عید ۵۰ نفر و استخدام کردن

بله درسته . من ۱۰ نفرشونو میشناسم ! خدا باعث و بانیشو نابود کنه که اینطوری با آینده ماها بازی میکنن !

همه ما ادما خیلی از پارتی بازی ها مینالیم دقیقا مثل اونایی که قبل از سر کار رفتنشون مینالیدن . آیا واقعا اگه این استخداما دست خودمون باشه میایم جای داشمون کسی دیگه ای رو ببریم با این حال آینده دست جونای امروزه ان شا الله همیشه از نا حقی بدمون بیاد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , zzsnowdrop , Aurora , diligent
ارسال: #۱۴۴
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)mahya92 نوشته شده توسط:  من از دوستم که یکی از اقوامشون کارمند مخابراته(تو شیراز) شنیدم که قبل عید ۵۰ نفر و استخدام کردن
واقعاً؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Angry
اگه اینطور باشه می شه اعتراض کرد؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
اگه همه ی ما این چیزا رو میدونستیم، پس دلیل شرکت کردنمون چی بوده؟
مگه این نبوده که امید به استخدام شدن داشتیم!
پس همونقدر که به پارتی بازی اعتقاد داشتیم بازم یکم امید داشتیم.
پس اگه شرکت کردیم بهتره منتظر نتایج باشیم نه اینکه اعصاب خودمونو با این حرفا به هم بریزیم.
شاید شد.

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Sunshine Off , elhameli , **sara** , byb , mammad_asir
ارسال: #۱۴۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
بچه ها فقط باایمان به خود وخدا میتونید به چیزهایی که باور دارید برسید امتحان کنید تا از آن لذت ببرید ولحظه های زیبای جوانی خود را اینگونه با این افکار هدر ندهید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , Aurora , zzsnowdrop , mammad_asir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۵۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۴۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۸۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۸,۹۷۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۶۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۲۹ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۹۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۴۲۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۱۶ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close