زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت همزمان در آزمون پارسه و مهستان

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط maryam_ak.)
من می خوام هم در آزمون های حضوری پارسه و هم در آزمون آنلاین مهستان شرکت کنم. پارسه رو به خاطر تعداد شرکت کنندگانش و مهستان به خاطر سوالاتش. آیا کار درستیه و اینکه به نظر شما طبق برنامه ریزی کدوم یکی پیش برم؟
یه سوال دیگه کسی از هزینه ی امسال پارسه اطلاع داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
RE: شرکت همزمان در آزمون پارسه و مهستان
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ)maryam_ak نوشته شده توسط:  من می خوام هم در آزمون های حضوری پارسه و هم در آزمون آنلاین مهستان شرکت کنم. پارسه رو به خاطر تعداد شرکت کنندگانش و مهستان به خاطر سوالاتش. آیا کار درستیه و اینکه به نظر شما طبق برنامه ریزی کدوم یکی پیش برم؟
یه سوال دیگه کسی از هزینه ی امسال پارسه اطلاع داره؟

روندی فرسایشی برای خودتون انتخاب کردید . نهایتا یکی رو کامل و دیگری رو فقط آزمون های جامع رو اسم بنویس . هر چند مهستان رو میخوای بصورت آنلاین شرکت کنی اما باز هم فشار مضاعفی رو تحمل میکنید ضمن اینکه اینکار هم خیلی هزینه بردار هست .
شاید آزمون های مانشت هم امسال راه بیفته Smile بد نیست یکم صبر کنید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط maryam_ak.)
من بیشتر می خوام نمونه سوالای مهستانو داشته باشم و اینکه نمی دونم کدوم یکی رو انتخاب کنم که فقط یکی رو آزمون بدم.

دوستان دیگه اگه نظری دارن ممنون میشم بگن.
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
به نظر من شرکت حضوری تو دوتا آزمون فکر خوبی نیست. هزارتا مشکل پیش میاد. ممکنه مباحث با هم جلو نرن. زمان آزمون ها تداخل داشته باشه و سه نقطه.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ
من اصلا نمی خوام تو هیچ آزمونی شرکت کنم.
به نظرتون کار اشتباهی هست؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من اصلا نمی خوام تو هیچ آزمونی شرکت کنم.

اگه توی کنکور بی تجربه ای که اکیدا توصیه میشه ( مگر اینکه مشکلی از بابت هزینه و یا بعد مسافت داشته باشید ) . در هر حال بنظرم مفیده ، نه بخاطر سوالاش بخاطر اینکه بهت برنامه میده ، زمانبندی سر جلسه رو تمرین میکنی ، شرایط آزمون تا حدی برات یکنواخت میشه و ... البته لزوما نمیشه گفت برای همه مفیده اما برای بیشتر داوطلبا خوبه ، شما با توجه به خودتون و شناختی که از خودتون دارید فکرتون رو بکنید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , nomad:D
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من اصلا نمی خوام تو هیچ آزمونی شرکت کنم.

اگه توی کنکور بی تجربه ای که اکیدا توصیه میشه ( مگر اینکه مشکلی از بابت هزینه و یا بعد مسافت داشته باشید ) . در هر حال بنظرم مفیده ، نه بخاطر سوالاش بخاطر اینکه بهت برنامه میده ، زمانبندی سر جلسه رو تمرین میکنی ، شرایط آزمون تا حدی برات یکنواخت میشه و ... البته لزوما نمیشه گفت برای همه مفیده اما برای بیشتر داوطلبا خوبه ، شما با توجه به خودتون و شناختی که از خودتون دارید فکرتون رو بکنید .

اگر فقط جامع ها رو ثبت نام کنم چی؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من اصلا نمی خوام تو هیچ آزمونی شرکت کنم.

اگر فقط جامع ها رو ثبت نام کنم چی؟

منم همین قصد رو دارم ، چون یکی از دلایل آزمون دادن ، اینه که با برنامه ی آزمون پیش میری که من برای خودم برنامه دارم ، بعد هم اینکه آزمونی که قراره برگزار شه ، من با برنامه ی خودم ، یه سری درسا رو کامل تا اون موقع خوندم و یه سری رو هم اصلا نخوندم واسه همین به نظره خودم غیر آزمون جامع هاش بقیه ی آزموناش برام وقت تلف کردنه ، فقط تنها چیزی که این وسط من رو دودل کرده ، جو آزمونه ، چون من توی کارشناسی انقدر آزمون دادم تو مدرسه که به قولی آنتی آزمون شده بودم و سر کنکور هم هیییییچ استرسی نداشتم ، انگار که داشتم یه آزمون معمولیه دیگه میدادم ، واسه همین نمیدونم الان که کامل ثبت نام کنم یا فقط جامع ها Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
به شخصه خیلی به آزمون‌های آزمایشی اعتقادی ندارم. یه نکته‌ای که هست اینه که سوالات مطرح شده تو این آزمون‌ها فاصله زیادی با کنکور داره. از طرفی برای چنین آزمون‌هایی باید هر چند هفته یک‌بار، یک روز کامل رو هزینه کنید.
اگه جهت آشنایی با جو کنکور می‌خواید شرکت کنید به نظر من تنها در آزمون‌های جامع شرکت کنید.
در مورد آزمون مانشت هم، در صورت برگزاری سعی می‌کنیم نهایت ۱ یا ۲ تا آزمون باشه که به صورت جامع طرح بشه و سعی می‌کنیم کیفیتی مشابه کنکور پیدا کنه. منتها آزمون‌های مجازی نیاز شما به آشنایی با جو کنکور رو برطرف نخواهند کرد. این آزمون‌ها بیشتر نیاز شما به سنجش سطح علمی‌تون و مقایسه با رتبه‌های برتر رو نشان خواهند داد. سعی می‌کنیم یه چیز تمیز و بی‌نقص (چه از جانب طرح سوال و چه از جانب نمایش کارنامه و تحلیل‌های روی اون) بهتون ارایه بدیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , Aurora , kavehn , nomad:D , fatemeh85 , jameshenas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۸۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۵۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۶۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close