زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۷۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
درصد های من چه جوریه؟
می شه نرم قزوین قبول شد.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط lojikar.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)BJS نوشته شده توسط:  ۵۱ گزینه ۲ می شه
گزینه ۱ زبان bbbbbbbb
را تولید نمی کند.
به من کی ۱۰منفی داده...Confused
حتما کار اشتبا هی از من سر زده
Smile
سوال ۵۱ نظریه چی؟! خیلی بهم نزدیکن گزینه ها

۵۱-۲
۵۲-۲
۵۳-۴
۵۴-۱
۵۵-۴
[/quote]

دوست عزیز با توجه به dfa سوال ۵۱ گزینه ۲ کاملا درسته.
DFA را ببینید.
[/quote]
شکل کاملا درسته ولی زبانش میشه گزینه ی ۴ یا ۳. گزینه ی ۲ زبان ababab رو تولید نمی کنه ولی توسط گرامر تولید میشه.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سوال ۵۸ در گزینه ۳ داریم pff که اصلا الگوریتم جایگزینی نیست پس باید جواب همین گزینه باشه.
کاملا درسته/ گزینه های دیگه که الگوریتم جایگزینی صفحه هستند پشته ای بودن و ناهنجاری بلیدی ندارند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۳۷۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط BJS.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  سلام
در مورد سوال ۱۱۷مطمیت هستید که گزینه ۲ می شه؟
بچه ها در صداتون بزارین ببینیم بقیه چیکار کردن ؟

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کارنامه قبولی کرمان در سال قبل نداره ؟؟
من نگرانم چگوری تا شهریور صبر کنم .

من بیشتر از ۱۰ دقیقه نتونسم برای زبان وقت بزارم چجوری همه در سا رو زدید زبان هم ۶۰ یا ۷۰ در صد زدید ؟
چه سرعت عملی ؟

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  به نظرم درصد هات خیلی خوبه کجا رو زدی.جواب هایی که به سوالات هوش دادی رو میزاری

قزوین... قبول شدن در آنجا آرزوست اما آرزو بر جوانان عیب نیست.
من هوش را اینتور زدم:
۱۰۱-۳ که فکر کنم گزینه ۲ درسته
۱۰۲-۱ که الان فهمیدم غلطه زبان مستقل است ولی غیر خطی است یعنی گزینه ۴
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴
یقین داری صدرا ت درست حساب کردی ؟هوش ۷ تا زدی ۲ تا نادرست میشه ۲۱ درصد نه ۶۰ درصد

آقا من هوش فقط به سوالات فوق جواب دادم و درصدمو نسبت به کل سوالات هوش حساب کردم:
۵ درست(احتمالا) - ۲غلط(۱۰۰%)- ۱۳ نزده : منم ۲۱ درصد و ۶۶ صدم حساب کردم اما تو موقع نمایش برعکس نمایش داده شده.

سوال ۱۱۶ چی فکر می کنید جواب باشه ؟من ۲ زدم

۵۱ درسته ۲ می شه
من ۵۱ نظریه رو ۲ زدم.اشتباهه؟

کسی ۵۶و۵۷ سیستم و نزده؟نمیدونه چی میشه؟
[/quote]
۱
۰
ارسال: #۳۸۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  ....................

۵۱ درسته ۲ می شه

به نظر من سوال ۵۱ میشه گزینه ۲ چون گزینه های ۱و۳و۴ همه شامل aaa هستند لذا حتما گزینه دوم درسته البته من از روی دفترچه ای دارم جواب میدم که دوستان در سایت قرار دادن

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
ارسال: #۳۸۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط lojikar.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ)abedi1986 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سوال ۵۸ در گزینه ۳ داریم pff که اصلا الگوریتم جایگزینی نیست پس باید جواب همین گزینه باشه.
کاملا درسته/ گزینه های دیگه که الگوریتم جایگزینی صفحه هستند پشته ای بودن و ناهنجاری بلیدی ندارند
مطمئن نیستم ولی الگوریتم تصادفی پشته ای نیست. چون نیازی به پشته برای ذخیره کردن نداره. به صورت رندوم یکی از صفحه ها رو خارج می کنه.
بعد صورت سوال الگوریتم جایگزینی خواسته. نگفته کدوم الگوریتم جایگزینی نیست.

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  ....................

۵۱ درسته ۲ می شه

به نظر من سوال ۵۱ میشه گزینه ۲ چون گزینه های ۱و۳و۴ همه شامل aaa هستند لذا حتما گزینه دوم درسته البته من از روی دفترچه ای دارم جواب میدم که دوستان در سایت قرار دادن
منظور شما احتمالا تست ۵۲ باید باشه. ۵۱ گزینه ی ۲ زبان ababab رو تولید نمی کنه.
۰
۰
ارسال: #۳۸۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط sdcsada.)
دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیز Rafei
در مورد سوال ۵۱ تمام ابهامات حل شد و اگه به شکل نگاه کنید می بینید که گزینه ۱ یک + جا افتاده.
من ۱ را زدم و فکر می کنم کلید هم همین باشه اشتباها + جا افتاده مثل سوال ۵۵ که نوشته q3->bq1|aq0|aq2|aq

سوال ۵۲ هم ۱۰۰% گزینه ۲ درسته چون تنها گزینه ای که سه a متوالی(aaa) تولید نمی کنه.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۳۸۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیز Rafei
در مورد سوال ۵۱ تمام ابهامات حل شد و اگه به شکل نگاه کنید می بینید که گزینه ۱ یک + جا افتاده.
من ۱ را زدم و فکر می کنم کلید هم همین باشه اشتباها + جا افتاده مثل سوال ۵۵ که نوشته q3->bq1|aq0|aq2|aq

سوال ۵۲ هم ۱۰۰% گزینه ۲ درسته چون تنها گزینه ای که سه a متوالی(aaa) تولید نمی کنه.
بنظر همین میاد که شما میگید در مورد سوال ۵۲ که حتما همون گزینه دوم هستش و سوال ۵۱ نیز همینطور گزینه اول درسته

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sdcsada
ارسال: #۳۸۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ ب.ظ
بچه ها درصداتون بزارین ببینیم در چه وضعیتی هستیم ؟
۱
۰
ارسال: #۳۸۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها درصداتون بزارین ببینیم در چه وضعیتی هستیم ؟
حالا یه موضوع جدید ایجاد کنید و درصد هایی که فکر میکنید زدید رو قرار بدید اما اینجوری قاطی میشه حال خود دانید Smile

۱
۰
ارسال: #۳۸۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیز Rafei

بنظر همین میاد که شما میگید در مورد سوال ۵۲ که حتما همون گزینه دوم هستش و سوال ۵۱ نیز همینطور گزینه اول درسته
تست ۵۱ یا ۳ درسته یا ۴ بدون هیچ دخل و تصرفی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۳۸۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)lojikar نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۲ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  دوستان گرامی مخصوصا دوست عزیز Rafei

دوست عزیز dfa بهینه شده را که آپ کرده بودم با ۳ یا ۴ تفاوت داره تا fifa 2014
۰
۰
ارسال: #۳۸۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)lojikar نوشته شده توسط:  

خوب قبول دارم حتما گزینه ۱ غلطه (سرسری نگاه کردم) رشته زیر را در نظر بگیرید :

[tex]bababbaaaabb[/tex] این رشته توسط گرامر داده شده تولید می شود اما با عبارت منظم در گزینه ۱ و ۲ و ۴ ایجاد نمی شود و فقط گزینه ۳ درست است

۰
۰
ارسال: #۳۸۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط sdcsada.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)lojikar نوشته شده توسط:  

خوب قبول دارم حتما گزینه ۱ غلطه (سرسری نگاه کردم) رشته زیر را در نظر بگیرید :

[tex]bababbaaaabb[/tex] این رشته توسط گرامر داده شده تولید می شود اما با عبارت منظم در گزینه ۱ و ۲ و ۴ ایجاد نمی شود و فقط گزینه ۳ درست است
تولید می شه دقت کنید:
(b+ab*ab*a)*
b,a,b,a,b,b,a,a,a,a,b,b
۰
۰
ارسال: #۳۹۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ
بچه ها کسی دفترچه الف رو نداره بزاره چرا همه ب رو میزارن آخه

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۸۴۲ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close