زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مزاحمت

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
Smile مزاحمت
یه روز با بچه های هم اتاقیمون عصر پنج شنبه زدیم بیرون تو یه پارک به چند تا دختر رسیدیم که نشسته بودند پرتقال می خوردند یکی از دوستامون که شوخ طبعیش گل کرده بود رفت جلو گفت خانم ببخشید یه کم پرتقال به ما می دین مادر دختره که پشتش به ما بود و ما متوجه او نشده بودیم گفت بیا پسرم این هم پرتقال دوستمون اونقدر ترسیده بود به خاطر آنکه نشون بده که قصد مزاحمت نداشته گفت حالا که لطف کردین سهم دوستامون رو هم بدین::D

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
۲۸
۳۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , berkeley , aatwo , Joonz , پشتکار , hamidkhl , Sunshine Off , Dark Knight , مازیار صفایی , ف.ش , یاقوت سرخ , saria , fo-eng , hamed_k2 , goldoonehkhanoom , Mansoureh , shayda , iMohammad , zzsnowdrop , Hera , diligent
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
مزاحمت
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ای شکموهاBig GrinTongue

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۵
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
RE: مزاحمت
(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه روز با بچه های هم اتاقیمون عصر پنج شنبه زدیم بیرون تو یه پارک به چند تا دختر رسیدیم که نشسته بودند پرتقال می خوردند یکی از دوستامون که شوخ طبعیش گل کرده بود رفت جلو گفت خانم ببخشید یه کم پرتقال به ما می دین مادر دختره که پشتش به ما بود و ما متوجه او نشده بودیم گفت بیا پسرم این هم پرتقال دوستمون اونقدر ترسیده بود به خاطر آنکه نشون بده که قصد مزاحمت نداشته گفت حالا که لطف کردین سهم دوستامون رو هم بدین:Big Grin

من نمی دونم کجای این مطلب تشکر و خنده داره
این که عنوانش مزاحمت هست؟
این که چندتا دختر توی یه پارک نشسته باشن؟
این که یه مادر همراه چندتا دختر باشه و اتفاقا ما اون رو نبینیم و پشتش به ما باشه؟
این که تفریح پارک رفتنمون شده مزاحمت برای یه عده دیگه؟
این که عادت کردیم تا یه دختر رو میبینیم مخوایم بهش متلک بندازیم؟
این که ....
قصد جسارت به کسی رو ندارم ولی دوران دانشجویی خاطرات جالب تری هم داره.

از آهسته رفتن نترس، از اینکه ندانی ایستاده ای بترس
۳۲
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , Msccom , yaser_ilam_com , M.H.P , baziramzi.ir , luna , pos , mfXpert , user_256 , Nar Ges , neilabak , - rasool - , Aurora , reyhaneh64 , maryami , ahmadi_development , Masoud05 , Pegasus , a i , Maryam-X , phoenix021 , comsc86 , mali_IT , e4me , Hera
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط Joonz.)
نقل قول: من نمی دونم کجای این مطلب تشکر و خنده داره
این که یه مادر همراه چندتا دختر باشه و اتفاقا ما اون رو نبینیم و پشتش به ما باشه؟
این که ....
اوووووو چه قدر سخت میگیری حالا یه چی گفت بچه ها تشکر کردن ،مگه چیه از دید من جالب بود. همیشه دید منفیشو نمیشه در نظر گرفت که. تا میخوان بچه ها محیطو یه کم خودمونی تر کنن امثال شما میزنن تو ذوقشون.
۱۷
۲۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط baziramzi.ir.)
دوست عزیز شوخی با ناموس مردم کار درستی نیست و زمینه ساز خیلی دوستی های خیابانی همین شوخی ها بوده .

۱۹
۱۱
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
مزاحمت
دوستان عزیز فکر کنم بهتره زیاد مطلب رو کش ندیم و به بحث های دیگه نکشونیم. ایشونم یه خاطره گفتند. اگه بخوایم هر خاطره ای رو این قدر تحلیل کنیم که نمی شه. مثلا خاطراتی در مورد تقلب هم داریم درسته ماهیتش اشتباهه و گفتنش دلیل بر تایید نیست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , Nar Ges , homa , fateme66 , aatwo , Hera
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط luna.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)mhkpnu نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  یه روز با بچه های هم اتاقیمون عصر پنج شنبه زدیم بیرون تو یه پارک به چند تا دختر رسیدیم که نشسته بودند پرتقال می خوردند یکی از دوستامون که شوخ طبعیش گل کرده بود رفت جلو گفت خانم ببخشید یه کم پرتقال به ما می دین مادر دختره که پشتش به ما بود و ما متوجه او نشده بودیم گفت بیا پسرم این هم پرتقال دوستمون اونقدر ترسیده بود به خاطر آنکه نشون بده که قصد مزاحمت نداشته گفت حالا که لطف کردین سهم دوستامون رو هم بدین:Big Grin

من نمی دونم کجای این مطلب تشکر و خنده داره
این که ....

یه اتفاق جالب اینجا افتاد!
من این پست(پست اول) رو امروز که دیدم، برام عجیب بود که این همه بهش مثبت دادن. چون خودم حداقل نسبت بهش نظر مثبتی نداشتم. ولی برام جالبه که بعد از اینکه این پست (پست نقل قول شده) زده شد پست اول کلی منفی گرفت! این موضوع جالبه و از چندین جنبه قابل بررسیه:
۱/ بقیه می ترسیدن بهش منفی بدن تا اینکه یکی جرات کرد و خیلی محکم این موضوع رو گفت
۲/بقیه متوجه این موضوع نشده بودن
۳/ یه مقداری جوگیری (منظورم شما که این پستو می خونی نیست)
۴/ و ...!
این موضوع رو من توی خیلی پستای دیگم دیدم و همیشه برام جالب بوده.
(امیدوارم کسی سوبرداشت نکنه خیلی کلی این مسایل رو گفتم)
البته با اینکه خیلی بهش توجه نکنیم و یه خاطره بوده و اینام خیلی موافق نیستم! چون یه معضل اجتماعیه واسه خودش!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱۲
۵
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
مزاحمت
بچه ها من این متن رو که میخوندم تنها برداشتم شوخی(و احتمالا پررویی و یا جلب توجه شخص درخواست کننده پرتقال!) بوده-جوونها با هم که هستند معمولا یه همچین کارهایی میکنن برای شیرین شدن به دل دوستاشون-یه مدت بخش خاطرات سوت و کور بود یه نفر اومد خاطره تعریف کرد.
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط luna.)
مزاحمت
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  جوونها با هم که هستند معمولا یه همچین کارهایی میکنن برای شیرین شدن به دل دوستاشون

خوب کار اشتباهی می کنن. دل اونها شاد میشه ولی دل اون دخترها چی؟

۱۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , Nar Ges , - rasool - , Aurora , Maryam-X
ارسال: #۱۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ب.ظ
مزاحمت
(من کارشون رو تایید نمیکنم ولی دیگه بیچاره ها نباید اینقدر توبیخ بشن بلکه باید ارشاد بشن!Smile)
دختراهم باید جنبه شوخی رو داشته باشن.مگه قضیه عشقی بوده! Smile
اگه نگاه کنید بعضی پسرها این کارها رو میکنن فقط برای شوخی و شاد شدن نه تمسخر طرف مقابل.اگه قضیه بوی تمسخر بده دیگه قضیه فرق میکنه
۱۱
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz , mehrdad66 , nasogh , hkarimi , goldoonehkhanoom , Pegasus , aatwo , Mansoureh
ارسال: #۱۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
مزاحمت
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  دختراهم باید جنبه شوخی رو داشته باشن.مگه قضیه عشقی بوده!

این کار امنیت، آرامش، اعتماد به نفس و ... رو می تونه از دخترها بگیره. خیلی از دخترها به دلیل همین شوخی های آقایون پارک و ... نمی رن.
به هر حال من با این جمله کاملا مخالفم. این کار تجاوز به حقوق یک انسانه. شما انگار دارین به جای نکوهش این عمل خانم ها رو نکوهش می کنید که از این کار ناراحت میشن!!!!

۲۰
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: baziramzi.ir , Donna , - rasool - , Aurora , maryami , Masoud05 , Maryam-X , mali_IT , maryam_ak
ارسال: #۱۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  جوونها با هم که هستند معمولا یه همچین کارهایی میکنن برای شیرین شدن به دل دوستاشون

خوب کار اشتباهی می کنن. دل اونها شیرین میشه ولی دل اون دخترها چی؟

اولاً احتمالاً توجه کردین تو قسمت خاطرات آورده پس نگفته بقیه الگو بگیرن که اینقدر بچه ها موضع میگیرن . ثانیاً از گفته هاش معلومه که خیلی از کارش راضی نبوده.
خوب از دیدش این خاطره هست که بیان کرده شاید از دید شما شب امتحان و تو صبح درس خوندن خاطره باشه ولی برا کسی دیگه این چیزا خاطرست پس دلیلی نداره که بگیم مطلبش بد آموزی داره.
۴
۱۲
ارسال: #۱۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ، توسط baziramzi.ir.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  دختراهم باید جنبه شوخی رو داشته باشن.مگه قضیه عشقی بوده!

این کار امنیت، آرامش، اعتماد به نفس و ... رو می تونه از دخترها بگیره. خیلی از دخترها به دلیل همین شوخی های آقایون پارک و ... نمی رن.
به هر حال من با این جمله کاملا مخالفم. این کار تجاوز به حقوق یک انسانه. شما انگار دارین به جای نکوهش این عمل خانم ها رو نکوهش می کنید که از این کار ناراحت میشن!!!!

دقیقا منم همینو میخواستم بگم . دوستان بیشتر بیندیشید داریم کجا میریم .
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Aurora , maryami
ارسال: #۱۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
من از دوستان شرمندم اگه بحث خیلی کش دار شد
فقط می خوام این رو بگم که دلیلی که من این مطلب رو نوشتم به چالش کشیدن خاطره این دوستمون نبود بلکه مخالف با بعضی رفتارهای اجتماعی بود که در اطرافمون شاهد هستیم و میدونم که این دوستمون بدونه هیچ قصد و نیتی این خاطره رو گذاشته.

شاید نشه از یه فرد عادی خیلی انتظار داشت ولی این انتظار از یه تحصیل کرده هست که نسبت به بعضی رفتارهای نادرست اجتماعی عکس العمل نشون بده.پس از خودمون شروع کنیم و سعی کنیم به همدیگه به دید انسان و همنوع نگاه کنیم و هیچوقت حقوق دیگران رو نادیده نگیریم و همیشه انسانیت و اخلاق رو در نظر داشته باشیم تا از کنار هم بودن لذت ببریم.

ممنون از همه دوستان

از آهسته رفتن نترس، از اینکه ندانی ایستاده ای بترس
۱۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Donna , - rasool - , Aurora , maryami , Pakzad , Maryam-X , sadra*
ارسال: #۱۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  (من کارشون رو تایید نمیکنم ولی دیگه بیچاره ها نباید اینقدر توبیخ بشن بلکه باید ارشاد بشن!Smile)
دختراهم باید جنبه شوخی رو داشته باشن.مگه قضیه عشقی بوده! Smile
اگه نگاه کنید بعضی پسرها این کارها رو میکنن فقط برای شوخی و شاد شدن نه تمسخر طرف مقابل.اگه قضیه بوی تمسخر بده دیگه قضیه فرق میکنه
شوخی و شاد بودن به چه قیمتی ؟به قیمت ازار و اذیت دیگران؟Angry
همون شور که دوستان گفتند این تجاوز به حقوق دیگرانه
اصلا چندتا از دخترای این سایت از یه همچنین برخوردی شاد میشن؟تو رو خدا بیان بگن
۱۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , farahnaz , baziramzi.ir , - rasool - , Aurora , اکتیو , maryami , Masoud05 , mali_IT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مزاحمت ۲ ! memarchitect ۰ ۲,۴۴۴ ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: memarchitect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close