زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مزاحمت ۲ !

ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مزاحمت ۲ !
سلام من تازه عضو شدم و بحثهایی رو تاپیک مزاحمت خوندم و خواستم منم نظر بدم اما بلوک شده بود..اینجا مینویسم البته با خاطرهBlush ببینید هم اونی که میگه آرامش روانی خانوما با این رفتارا بهم میریزه حق داره و هم اون کسی که میگه شوخی در حد مزاح بد نیست..اما..اما این شوخی و مزاح موقعیت مناسب خودشو میخاد..یعنی جو یه جوری باشه که معلوم باشه طرف فقط قصد شوخی داره..مثلا یه بار تو دانشگاه(مزیت) چند تا دختر داشتن به یه پیشی ساندویچ میدادن..ما که چند نفری داشتیم از کنارشون رد میشدیم یه دوست شیطون داشتیم(البته من که این خاطره رو میگم معنیش این نیس که تایید یا نقد کنم ..بعضی ادما دست خودشون نیس که)بله ..این شیطون با صدای بلند میگف اندازه یه گربه هم نبودیم از دست فرشته ها ساندویچ بگیریم..دخترا هم میخندیدن..دوستان تا اینجا کسی نارحت نبوده..اما ..اما گویا از خنده چند نفر ایشونو جو گرفت و یه کار دیگه کرد که شاید باعث آزار شد..اومد یه سنگ کوچیک ورداشت و از پشت بوته ها زد عجن نشونه ای داشت شیطون..درست زد اونجای پیشی..پیشی یه متر پرید هوا..دخترام فک کردن حمله کرده.اگرچه بازم خندیدن همشون اما ...خوب میبینید دوستان؟ یه شوخیه معمولی تبدیل به یه دلخوری میشه شاید..به نظر من یکی خودش میفهمه چه رفتاری خوبه ومزاحه و چه رفتاری آزار دادنه.به نظر من ظرفیت هر آدمی متفاوته ..خودمون کردیم خودمون بی ظرفیتی کردیم که با یه شوخی همه دخترا فک کنن میخای بهش پیشنهاد دوستی بدی یا حرف بد بزنی..البته همه پسرا که اینطور نیستن..اما یه دزد میتونه خونه صدتا آدم خوبو بزنه یا یه گوجه خراب همه گوجه ها رو خراب میکنه(منظورم ذهنیتیه که کار یه آدم بده میذاره یعنی خشک و تر باهم میسوزن)به نظر من هر آدمی وجدانی داره..نمونه این حرفا اتاقهای چت رومه که بعضی آدما فک میکنن چون دیده نمیشن باید هر حرفی بزنن و هر فشی بدن..میبینید اتاقهای چت هم خوبه واسه اینکه اطلاعات ادم زیاد بشه..و هم میتونه بد باشه اینم بسته به ظرفیت آدمایه..
من هم بعضی وقتا که تو خیابون راه میرم ..بخصوص زمانیکه خلوته خیابونا و یه خانوم از کنارم رد میشه اینو میفهمم که از فاصله بیست متری من همش یه جور معذبه که نکنه من بهش چیزی بگم اینو از حالاتش میفهمم.سرمو میندازم پایین از بغل رد میشم چون واقعا من هم معذب میشم میگم من نه پوششم اینطوره که اون خانوم فک کنه بهش متلک میندازم نه چیز دیگه..واقعا این مطلب معظل شده تو جامعه ما قبول کنیم.دخترا روح لطیف دارن دخترا پاک و مقدسن اذیتشون نکنید
من قصد خودشیرینی نداشتم شاد و پیروز باشید.
۱۶
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , farnaz.sad , الی۲۱ , kingmax , haveking , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره انتخاب رشته - ۲۱۵ هوش و ۲۱۵ آی تی golabijat ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: golabijat
Smile مزاحمت sirvan.t ۳۳ ۱۶,۴۷۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close