زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه صنعتی شریف

ارسال: #۹۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: دانشگاه صنعتی شریف
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تو همون edu واسه ورودی‌های جدید اطلاعیه می‌زنه. خوب یه نکته اینه که تا زمانی که کد کاربری نگرفتید نوبت انتخاب واحدتون نرسیده
توی هوش چیزی که من دیدم اینه که سعی می‌کنند همون ترم‌ اول درس فرآیند تصادفی رو پاس کنند بره. دکتر ربیعی یه خرده سخت‌گیر هستند و بهتره با انرژی ترم اول درسش رو گرفت Smile

یکی از محاسن بزرگ دکتر‌، همین اطلاعات خوب و بیطرفانه ای هست که در مورد دانشگاهشون مینویسند

ممنون
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
منم واقعا ممنونم از همه.
۰
۰
ارسال: #۹۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
دکتر رو باید ببرن تو طنز خنده بازار‌، جای آقای سفارتی‌، بگه‌: بنده مخالفم‌، کنکور تو مقوا بود .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۱
ارسال: #۹۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ب.ظ)z_m نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  شما کدوم گرایشید؟
نیما جان گرایش من هوشه.
شما نمی دونی از قیل باید رو موضوع تز کار کرده باشیم یا نه ؟
من هیچی راجع به گرایشم نمی دونم.
خیلی سر در گمم.نمی دونم از کجا باید شروع کنم؟
شما در چه وضعیتی هستید؟؟
منم همینم. ناراحت مباش همه همیننBig Grin
۲
۰
ارسال: #۹۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
دوستان اول برید دانشگاه ثبت نام کنید‌، بعد به فکر این تز و .... باشید‌، عجله نداشته باشید‌، این نیز بگذرد .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۲
۰
ارسال: #۹۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
رونالدو جان تو دیگه چرا؟ تو که همون اول فصل با اون ۳ تا گل نشون دادی خیلی عجله داری برای آقای گلی!Big Grin
۰
۰
ارسال: #۹۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ق.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
دوستان ارشد هوش شریف یه راهنمایی کنن
من سخت افزار خوندم سیگنال سیستم پاس کردم( الان فقط کلیاتش یادمه)... هوش مصنوعی پاس نکردم اما خیلی خیلی خوب بلدمش( درصد بالای تخصصی هوشم هم بخاطر همین بود ).... زبان در حد ضعیف متمایل به صفرم.... کار با متلب نصفه نیمه بلدم با پردازش تصویرش هم تابستون کار کردم یاد گرفتم، به پردازش تصویر هم علاقه دارم.... شبکه عصبی هم تو مقدمات ولش کردم دیگه وقت نشد... اما علاقه دارم
با این شرایط برای ترم یک چه درسایی پیشنهاد می کنید؟؟؟
هوش رو که پیش می خورم باید بردارم

هیچ اگر سایه پذیرد.......ما همان سایه ی هیچیم......[/font]
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ ب.ظ
دانشگاه صنعتی شریف
سلام اگه کسی درباره اساتید نرم اطلاعی داره به من بگه ؟و اینکه چه واحد هایی را ترم اول بر دارم و با چه استادی؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ
سلام
کسی اطلاعی از نحوه ثبت نام تو شریف نداره
نه چیزی در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
داره که تو دفترچه گفتند باید وارد این سامانه شد
نه چیزی در edu.sharif.edu که شریف گفته نام کاربری: شماره داوطلبی و رمزعبور: کد ملی
اما سیستم اجازه عبور نمیده
من باید چیکار کنم؟

این معزّ الاولیاء
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsacse85
ارسال: #۱۰۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  سلام
نه چیزی در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نه چیزی در edu.sharif.edu که شریف گفته نام کاربری: شماره داوطلبی و رمزعبور: کد ملی
من باید چیکار کنم؟

سلام این لینک رو دیدید شاید بدردتون بخوره

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ic_teta
ارسال: #۱۰۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  سلام
نه چیزی در
من باید چیکار کنم؟

سلام این لینک رو دیدید شاید بدردتون بخوره

من برام خیلی عجیبه! این لینکی که گذاشتید میگه ۱۷ام ساعت ۱۲ به بعد بریم به سایتشون... ولی
میگه ۲۰ام به بعد بیایم!!!

در ضمن قسمت خدمات فناوری اطلاعاتش گزینه‌ی پذیرش غیر حضوری نداره!!!

خب این کارها یعنی چی؟ مگه نه آخرش مجبوریم حضوری ثبت نام کنیم! خب اینقدر ما رو نپیچونن دیگه...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  من برام خیلی عجیبه! این لینکی که گذاشتید میگه ۱۷ام ساعت ۱۲ به بعد بریم به سایتشون... ولی

خب این کارها یعنی چی؟ مگه نه آخرش مجبوریم حضوری ثبت نام کنیم! خب اینقدر ما رو نپیچونن دیگه...

عجببببببببببببببببببب . منصوره یعنی شما هنوز فرق آزمون سراسری با آزمون کارشناسی ارشد رو نمیدونید Big GrinBig Grin .

آزمون سراسری منظورش همون کنکوری سراسری مدرسه به دانشگاه دیگه .

اما اینکه گفته ساعت ۱۲ چهاردهم . کو بس؟؟!!!! . میگم جمع کنید این شریفتون رو بازم بهم گیر میدید Big Grin
۲
۱
ارسال: #۱۰۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  عجببببببببببببببببببب . منصوره یعنی شما هنوز فرق آزمون سراسری با آزمون کارشناسی ارشد رو نمیدونید Big GrinBig Grin .

اما اینکه گفته ساعت ۱۲ چهاردهم . کو بس؟؟!!!! . میگم جمع کنید این شریفتون رو بازم بهم گیر میدید Big Grin

اِ... راست میگیا... اصلاً حواسم نبود... آخه تقصیر خودشونه... شماره اطلاعیه‌ها رو اشتباه زدند! ما فقط یه اطلاعیه برای کارشناسی ارشد داشتیم، شماره اطلاعیه‌ی بعدی رو زدند ۳ . من هم که این رو دیدم گفتم که اطلاعیه ۲ چی بود؟!!!! برای همین اصلاً بقیه‌ی عنوان رو نخواندم... گفتم چرا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میخوان LOL...!!!!!!!!!!!!!!

با قسمت دوم حرفاتون هم موافقم... فکر میکردم حداقل اینجا بانظم‌تر باشه... بهله... Cool

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال: #۱۰۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  عجببببببببببببببببببب . منصوره یعنی شما هنوز فرق آزمون سراسری با آزمون کارشناسی ارشد رو نمیدونید Big GrinBig Grin .

اِ... راست میگیا... اصلاً حواسم نبود... آخه تقصیر خودشونه... شماره اطلاعیه‌ها رو اشتباه زدند! ما فقط یه اطلاعیه برای کارشناسی ارشد داشتیم، شماره اطلاعیه‌ی بعدی رو زدند ۳ . من هم که این رو دیدم گفتم که اطلاعیه ۲ چی بود؟!!!! برای همین اصلاً بقیه‌ی عنوان رو نخواندم... گفتم چرا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میخوان LOL...!!!!!!!!!!!!!!

با قسمت دوم حرفاتون هم موافقم... فکر میکردم حداقل اینجا بانظم‌تر باشه... بهله... Cool
هرجای ایران که روی آسمان همین رنگ است!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , Mansoureh
ارسال: #۱۰۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  من برام خیلی عجیبه! این لینکی که گذاشتید میگه ۱۷ام ساعت ۱۲ به بعد بریم به سایتشون... ولی

عجببببببببببببببببببب . منصوره یعنی شما هنوز فرق آزمون سراسری با آزمون کارشناسی ارشد رو نمیدونید Big GrinBig Grin .

دوستانی که شریف قبول شدند:
تو قسمت خدمات فناوری اطلاعات یه بخش به اسم سیستم اموزش دانشجویان ورودی ۹۰ باز شده فکر کنم ثبت نام از این جا انجام می شه فقط توجه داشته باشید که سایت رو با ie باز کنید با مرورگرهای دیگه ممکنه جواب نده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mosenabdoli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۲۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close