زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تفاوت ها

ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ
تفاوت ها
مرز ایران - پاکستان (دو کشور دوست و همسایه و برادر دینی مذهبی با تاریخی به هم پیوند خورده با فرهنگی ۲۵۰۰ ساله)

مرز بلژیک - هلند

و

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , baran , nikou , پری , esisonic , Jooybari , mfXpert , nasogh , farazin
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ق.ظ
RE: تفاوت ها
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  مرز ایران - پاکستان (دو کشور دوست و همسایه و برادر دینی مذهبی با تاریخی به هم پیوند خورده با فرهنگی ۲۵۰۰ ساله)
مرز بلژیک هلند هم در مناطق غیر مسکونی به این شکل نقاشی شده نیست، مطمئن باشید Shy

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: xps1530
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  مرز ایران - پاکستان (دو کشور دوست و همسایه و برادر دینی مذهبی با تاریخی به هم پیوند خورده با فرهنگی ۲۵۰۰ ساله)
مرز بلژیک هلند هم در مناطق غیر مسکونی به این شکل نقاشی شده نیست، مطمئن باشید Shy

حق با شماست ولی به شکل بالا حداقل نیست اینم مطمئن باشین، مسافرت در سطح اروپا و حتی در سطح امریکای شمالی ،عین مسافرت از تهران به شمال کشور و مرزها از بین رفته ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال:
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
تفاوت ها
البته به همسایه مون هم بستگی داره ! ! !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , موج
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط mohammad_1366.)
سرویس بچه های ژاپنی

شاید الان بفهمی حسنی تو ایران چرا به مکتب نمیرفت....
به قول یه شهروند ژاپنی که میگه :
"ما اگه تو خونه ی ۴۰ متری زندگی کنیم اشکالی نداره ولی از دولتمون توقع داریم بهترین و کاملترین امکانات تحصیلی رو واسه بچه هامون فراهم کنه"
تفاوت ترافیک در ایران با کشورهای توسعه یافته
ایران با مردمی با فرهنگ ، (البته این جملرو میگم کسی ناراحت نشه ، هممون ایرانی هستیم و خودمون تو همین ترافیکا و اگه رادیو رو روشن کنیم ، از صبح سحر تا نیمه شب از ایران و تمدنی کهن صحبت میکنه ، بقول کتاب معروف ما چگونه ما شدیم ؟ ما خودمنو پشت یک سری حرفها پنهان کردیم)

و
کشورهایی که به دنبال فرهنگ هستن (بقول ما)

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , aminamini , Pakniat , farnoosh , nasogh
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ق.ظ
دیشب شبکه نمایش فیلم پلیس آهنی رو نشون میداد
(برای دوستانی که فراموش کردن ، یادآوری کنم که پلیس جوانی به نام مورفی در اثر مقابله با یکسری تبهکار کشته میشه ، تبدیل به پلیس آهنیش میکنن و ....... که شاید حدود ۱۳ سال پیش ایام عید پخشش کرد اگه اشتباه نکنم) واقعا جذابیت این فیلم به قدری زیاد بود که من تا آخرش دوباره دیدم با وجود اینکه سکانس به سکانس میدونستم چی میشه ، آخر فیلم با خودم فکر کردم ،این فیلمو کی ساختن ، گفتم با این جلوه های ویژه شاید حدود سال های ۱۹۹۸ دیگه قبل تر از اون نمیتونست باشه ، برای همین تا پایان تیتراژ نشستم ببینم این فیلمو کی ساختن (البته خانواده داشت فشار می آورد بزن یه کانال دیگه تموم شده چی رو میبینی) ۱۱ سال اشتباه کردم و این فیلم برای سال ۱۹۸۷ بود
فکر کردم زمانی که مردم ما داشتن تو صف شکر و نفت و .... باهم بحث میکردن این فیلم ساخته شد.
باز با خودم فکر کردم ما چند سال دیگه میتونیم یه فیلم با این قدرت درست کنیم ، ۱۰ سال دیگه ، ۲۰ سال ،اصلا نتونستم واسه خودم عددی رو تخمین بزنم، مثل پروژه هایی که تو ایران شروع میشه ولی تموم کردنش به نوه های ما میرسه ،
راستی استادیوم ۵۰ هزار نفری خوزستانو هم به مردم و اهالی خوزستان تبریک میگم ، بالاخره بعد ۱۸ سال این استادیوم تموم شد ، و جالبه که خبرنگار محترم میگفت مدرن ترین استادیوم خاورمیانه ، احتمالا خاورمیانرو فقط افغانستان ، پاکستان حساب کرده بود و قطر ، امارات و .... تو لیست ایشون هنوز اضافه نشده بود....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , Jooybari , rezatotti , esisonic , baran , Avicenna , nasogh , farazin
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ
تفاوت ها
دوستان عزیز پستای سیاسی و تفسیر اخبار بدون اغماض و یا یادآوری پاک میشن. دلیلش را هم میدونید که........

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۳۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان عزیز پستای سیاسی و تفسیر اخبار بدون اغماض و یا یادآوری پاک میشن. دلیلش را هم میدونید که........

چشم از این بعد سعی میکنم تفاوتها از ایران و خارج از ایرانو بزارمWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ، توسط Joonz.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  دیشب شبکه نمایش فیلم پلیس آهنی رو نشون میداد
(برای دوستانی که فراموش کردن ، یادآوری کنم که پلیس جوانی به نام مورفی در اثر مقابله با یکسری تبهکار کشته میشه ، تبدیل به پلیس آهنیش میکنن و ....... که شاید حدود ۱۳ سال پیش ایام عید پخشش کرد اگه اشتباه نکنم) واقعا جذابیت این فیلم به قدری زیاد بود که من تا آخرش دوباره دیدم با وجود اینکه سکانس به سکانس میدونستم چی میشه ، آخر فیلم با خودم فکر کردم ،این فیلمو کی ساختن ، گفتم با این جلوه های ویژه شاید حدود سال های ۱۹۹۸ دیگه قبل تر از اون نمیتونست باشه ، برای همین تا پایان تیتراژ نشستم ببینم این فیلمو کی ساختن (البته خانواده داشت فشار می آورد بزن یه کانال دیگه تموم شده چی رو میبینی) ۱۱ سال اشتباه کردم و این فیلم برای سال ۱۹۸۷ بود
فکر کردم زمانی که مردم ما داشتن تو صف شکر و نفت و .... باهم بحث میکردن این فیلم ساخته شد.
باز با خودم فکر کردم ما چند سال دیگه میتونیم یه فیلم با این قدرت درست کنیم ، ۱۰ سال دیگه ، ۲۰ سال ،اصلا نتونستم واسه خودم عددی رو تخمین بزنم، مثل پروژه هایی که تو ایران شروع میشه ولی تموم کردنش به نوه های ما میرسه ،
راستی استادیوم ۵۰ هزار نفری خوزستانو هم به مردم و اهالی خوزستان تبریک میگم ، بالاخره بعد ۱۸ سال این استادیوم تموم شد ، و جالبه که خبرنگار محترم میگفت مدرن ترین استادیوم خاورمیانه ، احتمالا خاورمیانرو فقط افغانستان ، پاکستان حساب کرده بود و قطر ، امارات و .... تو لیست ایشون هنوز اضافه نشده بود....
ایول چند وقت پیش هم من همین فکرو برای فیلم ترمیناتور کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakniat , mohammad_1366
ارسال: #۱۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ب.ظ
تفاوت ها
آره منم دیشب پلیس آهنی رو اولشو دیدم یادمه اون موقع که واسه اولین بار دیده بودمش خیلی واسم جذاب بود حالا که دوباره دیدمش راستش جذابیتش خیلی خیلی کم شده بود، بعد از دیدن نیم ساعت اولش بی خیال فیلم شدم اومدم اینترنت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
داشتن یه مرز مشترک شبیه اروپا نیاز به یه سری توافقنامه هست مثلا اگر کسی در کشوری جرمی مرتکب شد چطوری با او برخورد بشه . در واقع باید قانون های ویژه ای براش وجود داشته باشه .
نکته دیگه اینه که اگر مرز ایران با پاکستان و افغانستان باز بشه رابطه یکطرفه هست و همسایه هامون به ایران میان و دیگه بیرون نمیرن! بیشتر اونا هم یا تو کار قاچاق هستن یا کولی هستن و یا کارگر. (البته مهاجرا رو میگم اونم بعضیاشون نه همه . والا در خود این کشورها افراد پاک و خوبی زندگی میکنن ) .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  داشتن یه مرز مشترک شبیه اروپا نیاز به یه سری توافقنامه هست مثلا اگر کسی در کشوری جرمی مرتکب شد چطوری با او برخورد بشه . در واقع باید قانون های ویژه ای براش وجود داشته باشه .
نکته دیگه اینه که اگر مرز ایران با پاکستان و افغانستان باز بشه رابطه یکطرفه هست و همسایه هامون به ایران میان و دیگه بیرون نمیرن! بیشتر اونا هم یا تو کار قاچاق هستن یا کولی هستن و یا کارگر.

یعنی مرز ایران - آذربایجان ، ایران - ترکیه به نحو داخل تصویر نیست!!!! اگه بهترین کشور اروپایی هم کنار ما بود باز همین داستان بود مطمئن باشید.
مشکل دوم اینجاست که ما فکر میکنیم ، داخل این مرز به بیرون این مرزها مربوط نیست و میتونیم دور کشورمونو یه سیم خاردار بکشیم بگیم همینه که هست
وقتی برای اولین بار میخوستن فدراسیون فوتبال مارو تعلیق کنند ، آقایون می گفتند که مسائل داخلی ایران به خودش ربط داره ،غلط میکنن مارو تعلیق کنند ، ولی بعد دیدن ای بابا انگار خیلی هم دنیا مثل اینجا بی قانون نیست و عزل و نصبا باید طبق ضوابط باشه و وقتی قانون فیفا میگه دولت حق دخالت نداره واقعا حق دخالت نداره و برخیا نمیتونن قانون رو دور بزنن
(البته اگه باز تجربیات گذشته رو نخوایم دوباره تجربه کنیم )
ما فکر میکنیم دنیا به ما نیاز داره و ما تصمیم گیر دنیا ، اما خوب میدونیم این ما هستیم که نیازمند اونها هستیم
چند روز پیش سویفت ارائه خدماتو به ایران قطع کرد ، یعنی کسی بخواد به خارج از کشور بره در کنار چمدونهای لباس و .. یه ساک پول هم باید دستش باشه و هزار چشمی هم مراقبش باشه که ازش ندزدن
ارسال: #۱۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  یعنی مرز ایران - آذربایجان ، ایران - ترکیه به نحو داخل تصویر نیست!!!! اگه بهترین کشور اروپایی هم کنار ما بود باز همین داستان بود مطمئن باشید....
بله حق باشماست . مسئله همون قانونی ویژه برای این موارده هست که ما نداریمش . یکی از اساسی ترین چیزها اینه که قانون مدونی باشه که نشان بده یه فرد خاطی از کشور دیگه چطور باید باهاش برخورد کرد .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
بهتره یکم از تفاوت توی کارای روزمره هم ببینیم :

[تصویر:  77257_1_1379094302.jpg]

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_1366 , annmary , - rasool - , blackhalo1989
ارسال: #۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  یعنی مرز ایران - آذربایجان ، ایران - ترکیه به نحو داخل تصویر نیست!!!! اگه بهترین کشور اروپایی هم کنار ما بود باز همین داستان بود مطمئن باشید.
مشکل دوم اینجاست که ما فکر میکنیم ، داخل این مرز به بیرون این مرزها مربوط نیست و میتونیم دور کشورمونو یه سیم خاردار بکشیم بگیم همینه که هست
وقتی برای اولین بار میخوستن فدراسیون فوتبال مارو تعلیق کنند ، آقایون می گفتند که مسائل داخلی ایران به خودش ربط داره ،غلط میکنن مارو تعلیق کنند ، ولی بعد دیدن ای بابا انگار خیلی هم دنیا مثل اینجا بی قانون نیست و عزل و نصبا باید طبق ضوابط باشه و وقتی قانون فیفا میگه دولت حق دخالت نداره واقعا حق دخالت نداره و برخیا نمیتونن قانون رو دور بزنن
(البته اگه باز تجربیات گذشته رو نخوایم دوباره تجربه کنیم )
ما فکر میکنیم دنیا به ما نیاز داره و ما تصمیم گیر دنیا ، اما خوب میدونیم این ما هستیم که نیازمند اونها هستیم
چند روز پیش سویفت ارائه خدماتو به ایران قطع کرد ، یعنی کسی بخواد به خارج از کشور بره در کنار چمدونهای لباس و .. یه ساک پول هم باید دستش باشه و هزار چشمی هم مراقبش باشه که ازش ندزدن
فکر می کنم شما کشته شدن سرباز بی سلاحی که اشتباه وارد خاک اذربایجان شد واونها بنده خدا رو نه با یک تیر بلکه با چندین شلیک گلوله کشتن نشنیدید یا اینکه دوست دارید ... در مورد مرزهای اروپایی هم به این شکل نیست که می فرمایید

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۸۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۰۹ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تفاوت Back-endو Front-end virtual girl ۳ ۳,۷۵۱ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: webctcir
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۲,۹۹۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۶,۸۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  تفاوت گرایش های ارشد it saeid sharifzade ۱ ۲,۷۱۴ ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: khaste2
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۳۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  تفاوت چاپ ک z__z ۳ ۳,۰۸۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: z__z
  تفاوت (logn!l) با !(logn) Mr.R3ZA ۵ ۴,۱۰۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: somaye-z
  تفاوت مجازی و غیرانتفاعی مجازی?? Mehrsana606693 ۲ ۳,۰۹۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close