زمان کنونی: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت

ارسال: #۱۹۶
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
RE: مشکلات مانشت
(۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  بستگی داره عکس کجا باشه . مورد پایین اگر باشه مشکل از شما نیست Smile
از اونجا که جدیدا بعد از الصاق پیوست ها و تصاویر در متن ارسالها ، فایل به دراپ باکس منتقل میشه ، اگر در بازه زمانی نزدیک به لحظه ثبت ارسال و ضمیمه ، شما رو اون کلیک کنید براتون نمایش نمیده . اما چند دقیقه بعد اگر کلیک کنید باز میشه Smile
نه بازه زمانی بعدش هم که کلیک می کنم نمیاردش!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna
ارسال: #۱۹۷
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
سلام
لطفا" زودتر یه فکری واسه این مشکل باز نشدن عکس ها بکنید
من خیلی وقته این مشکلو دارم و نمیتونم عکسا رو باز کنم و نمیتونم از بخش پرسش و پاسخ اعضاء استفاده کنم چون اکثر سوالا به صورت عکس هستHuh

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Eternal
ارسال: #۱۹۸
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط tabassomesayna.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  موقتا تا مشکل حل بشه برا اینکه بتونید عکسها و ضمائم رو ببینید با فایرفاکس بیایید مانشت . منم تو کروم مشکل دارم ولی با فایرفاکس باز میشه
خدا خیرتون بده واقعا" اعصابم خورد شده بود , فک میکردم فقط مشکل منه
---
بازم باز نمیشه
لطفا" ببینید مال شما هم همین طوره ؟ مثلا" عکسای این صفحه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۹۹
۱۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
مشکلات مانشت
سلام
من عکس‌ها رو توی کروم هم راحت می‌مبینم. شاید دراپ‌باکس فیلتر شده باشه یا پروتکل https دچار مشکل شده باشه در اون بازه زمانی.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۲۰۰
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ
این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟
۱
۰
ارسال: #۲۰۱
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟

شما میتونید اسمتونو ببینید ولی در لیست افراد نیست .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , nazanin2020
ارسال: #۲۰۲
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  این گزینه که میگه مرا در لیست افراد نشان نده رو زدم حالا به جای اینکه اسممو نشون نده یه ستاره هم کنار اسمم گذاشته؟؟

شما میتونید اسمتونو ببینید ولی در لیست افراد نیست .

چه جالب!! آخه قبلا کلا نشونش نمیداد حتی برا خودم
یه چیز دیگه اینکه اینترنت اکسپلورر ویندوز۸ مانشتو بد نشونش میده مثلا بعضی صفحات شماره ندارن کلا، جستجوش کار نمیکنه و ... ولی با موزیلا مشکلی نداره انگار
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۲۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  یه چیز دیگه اینکه اینترنت اکسپلورر ویندوز۸ مانشتو بد نشونش میده مثلا بعضی صفحات شماره ندارن کلا، جستجوش کار نمیکنه و ... ولی با موزیلا مشکلی نداره انگار

IE زیر ۱۱ دیگه پشتیبانی نمی‌شه از طرف مانشت.
مشکل نمایش افراد مخفی رو بررسی می‌کنیم.
در مورد ستاره یعنی همون مخفی بودن فرد. آیا افراد دیگه‌ای هم با ستاره مشاهده می‌کنید؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , nazanin2020 , good-wishes
ارسال: #۲۰۴
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
چرا سایت search نداره؟!
یکی دیگه اینکه قسمت ها دسترسی سریع بالای صفحه داخل عکس میفته و با بعضی عکسا هم رنگ میشه و قابل دیدن نیست.
یکی دیگه اینکه توی قسمت پرسش و پاسخ درسی، سپاس یا لایک نداره. بخوای از کسی تشکر کنی حتما باید تایپ کنی.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال: #۲۰۵
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  چرا سایت search نداره؟!
یکی دیگه اینکه قسمت ها دسترسی سریع بالای صفحه داخل عکس میفته و با بعضی عکسا هم رنگ میشه و قابل دیدن نیست.
یکی دیگه اینکه توی قسمت پرسش و پاسخ درسی، سپاس یا لایک نداره. بخوای از کسی تشکر کنی حتما باید تایپ کنی.

این از سرچ که اون بالا تو زیرشاخه انجمن بزرگ نوشته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه سپاس یا لایک شما میتونی به جواب امتیاز بدی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۰۶
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
Re: RE: مشکلات مانشت
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)Dr.Cnet نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  چرا سایت search نداره؟!

این از سرچ که اون بالا تو زیرشاخه انجمن بزرگ نوشته:

واسه سپاس یا لایک شما میتونی به جواب امتیاز بدی.

منظورم جست و جوی سریعه.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۲۰۷
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط AEM4949.)
با سلام

ادمین جان سورس paging ریخته به هم.
مثلا توی این تایک:

روی دکمه صفحه اول کلیک کنید ، می پره صفحه ۴/Smile

پیگیری لطفا!Shy

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۲
۰
ارسال: #۲۰۸
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ
یه مشکل دیگه هم در مورد صفحه بندی هست.مثلا در این تالار:

جلوی تاپیک "وقوع بن بست قطعی و غیر قطعی چه تفاوتی دارد؟" نوشته ۱ و ۲ به نشانه دو صفحه ای بودن.
در صورتی که کل تاپیک در یک صفحه است.

"چشم اندازها" پس از "دست اندازهاست"... هر "چاله ای" ... "چاره ای" به من آموخت. "دوباره" فکر کن .... فرصت ها "دوباره" نمیشوند. "بکوش" .... ناامیدی را "بکش"... برای جلوگیری از "پس رفت" ... "پس باید رفت".
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ
سلام
در مرورگر گوگل کروم قابلیت نوشتن فرمول در Tex از کار افتاده..یه پنجره خالی باز میشه قبلا" اینطوری نبود
اگه میشه لطفا" بررسی کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۱۰
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام
در مرورگر گوگل کروم قابلیت نوشتن فرمول در Tex از کار افتاده..یه پنجره خالی باز میشه قبلا" اینطوری نبود

الان نگاه کردم مشکلی نداشت ، البته با کمی تاخیر میاد .
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۳۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۸۳۵ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۵,۰۵۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۶۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۷۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۷۱۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close