زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خدایا کمکم کن،آیندم !

ارسال: #۳۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
RE: خدایا کمکم کن،آیندم !
دوست عزیز
بدون که تحصیل مهم تره...چون موقعیت های شغلی بیشتری رو پیدا میکنی
بنده خیلی با آقا مسعود موافقم...!!!
اگه آقا مسعود اجازه بدن نظرشون رو کامل تر کنم...
شما سعی کن برای کنکور خوب بخونی و در کنارش هم کار کنی ولی اولویت با درس خوندنت باشه.
بعد از کنکور هم که به شدت بچسب به کار.
وقتی ارشد یه جای خوب قبول بشی که میری حالشو میبری...چرا که میتونی در کنار درس خوندن چند جای مختلف با حقوق مکفی کارکنی!!
ضمنن...خدا هم داره نگات میکنه...پس تلاشتو بکن!!!
موفق باشی
..
(این حرف هارو گفتم چون دقیقا ً یه نفر از نزدیکام در چنین شرایطی بود و همین برنامه رو پیاده کرد...الآنم با همسرش دارن دکترا میخونن)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بنده خیلی با آقا مسعود موافقم...!!!
اگه آقا مسعود اجازه بدن نظرشون رو کامل تر کنم...
Big Grin
شما که راحت نظرات دیگران رو بسط میدین Big Grin . در کل روشی که من گفتم و شما اونو تئوریزه کردید شاید بهترین کار باشه چون هم توش ازدواجه هم پول و کاره و هم ادامه تحصیل به هیچ کدوم هم دید افراطی نداره .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  Big Grin
شما که راحت نظرات دیگران رو بسط میدین Big Grin . در کل روشی که من گفتم و شما اونو تئوریزه کردید شاید بهترین کار باشه چون هم توش ازدواجه هم پول و کاره و هم ادامه تحصیل به هیچ کدوم هم دید افراطی نداره .
آقا مسعود تورو خدا به دل نگیر...من قصد جسارت نداشتم...فقط دیدم نظرم کمی شبه به نظر شما ست..همین..
در هر صورت به خاطر این سوء تفاهم من عذر میخوام...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۳۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  Big Grin
آقا مسعود تورو خدا به دل نگیر...من قصد جسارت نداشتم...فقط دیدم نظرم کمی شبه به نظر شما ست..همین..
در هر صورت به خاطر این سوء تفاهم من عذر میخوام...

نه بابا این چه حرفیه ، اون شکلک با اون خنده خنده دارش میگه که بیخیال! Big Grin
اره نظرمون شبیه بود .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۳۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط reyhaneh64.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  یادت باشه عشق اول هیچ وقت از دهن آدم نمیره.موفق باشی.

این گفته رو تایید میکنم،
از نظر من ازدواج و کارو بذارین تو اولویت
بعدش با یه برنامه منسجم در کنار همدیگه میتونین تحصیلو ادامه بدین.
البته همه اینا بستگی به خودتون و شخص مورد نظر داره که قراره چقدر بها و چه سختیایی برای بودن باهم بپردازین.
آرزوی بهترین تصمیم رو براتون دارم.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , Fardad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۲۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۵۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۴۰۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۸۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۷۵۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۴۰۷ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سلام.لطفا" کمکم کنید در مورد grid veiw yss ۲ ۳,۲۴۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: amirhosein71
  خواهش میکنم می تونی کمکم کن، نحوه محاسبه مقدار عدد E مشکل دارم AH64D ۴ ۲,۷۹۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: AH64D
  کسی راجع به تئوری بازی ها میتونه کمکم کنه؟؟نمیدونم تو چه شاخه ای از تئوری بازی کار کن نجمه ۳ ۲,۱۷۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: نجمه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close