زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی راجع به تئوری بازی ها میتونه کمکم کنه؟؟نمیدونم تو چه شاخه ای از تئوری بازی کار کن

ارسال:
۲۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ
کسی راجع به تئوری بازی ها میتونه کمکم کنه؟؟نمیدونم تو چه شاخه ای از تئوری بازی کار کن
سلام دانشجو ترم آخر ارشد هوش مصنوعی هستم.متاسفانه بدون اطلاعات دقیق موضوع سمینارم رو تئوری بازی انتخاب کردم.ولی خیلی خیلی شاخه های متفاوتی داره .واقعا گیج شدم .جالبه که هر شاخه ای رو انتخاب میکنم فقط ۲ یا ۳ مقاله راجع بهش پیدا میکنم.خواهش میکنم کمکم کنید .زمان داره تند تند تموم میشه.
Aurora، در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

پست تکراری نزنید!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ق.ظ
سلام
من یکی از استایدم متخصص این موضوع هستن ، البته ایران نیستن

و یکی از دوستامم همینطور، البته ایشون هم ایران نیستن

اگه میتونید با میل از دانششون استفاده کنید ، پیام خصوصی بدین آدرس ایمیلشون رو بدم بهتون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ
سلام
سایتhttp://artificial.ir/intelligence/ شاید بچه ها بتونند در این زمینه کمک کنند!
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ب.ظ
ممنون دوستان که جواب دادین.ممنون میشم دوستان دیگه هم راهنماییم کنن.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۶ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close