زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان داده ها

ارسال: #۱۰۶
۲۹ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
ساختمان داده ها
البته که همه مطالب پوشش میدن بخصوص clrs .
اما در مورد ترجمه من خودم هم یه مدتیه دنبالش هستم اتشارات نص یکیش رو تازگی چاپ کرده ولی امل نیست انتشارات اقای جعفر نژاد هم ترجمش رو داره که کامله میگن نسبتا کم اشتباهه.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
ساختمان داده ها
سلام
تازه امروز عضو مانشت شدم
من درسم تمام شد . و واسه ارشد ۹۱ شروع کردم. کامپیوتر- نرم افزار هستم.
خوشحال میشم با شما همراه بشم.
ارسال: #۱۰۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
ساختمان داده ها
خوش اومدی امیدوارم که مانشت هم بتونه به شما کمک کنه(به نمایندگی از مانشتی ها)

ارسال: #۱۰۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ب.ظ
RE: ساختمان داده ها
(۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  اما در مورد ترجمه من خودم هم یه مدتیه دنبالش هستم اتشارات نص یکیش رو تازگی چاپ کرده ولی کامل نیست انتشارات اقای جعفر نژاد هم ترجمش رو داره که کامله میگن نسبتا کم اشتباهه.
منم میخوام بگیرم ولی موندم کدوم ترجمه؟؟!!!Huh
من کتابهای برنامه نویسی جعفرنژادو خوندم، واقعا ساده و روونه. ولی الگوریتم بحثش فرق میکنه نمیدونم جعغرنژادو بگیرم یا دهقان(نص)
البته آقای دهقان گفتن جلد دوم کتاب هم تموم شده میتونین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو ببینید

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۰
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ
ساختمان داده ها
انتشارات نص نسبتا سابقه‌ی خوبی داره ولی اقای جعفر نژاد خب دیگه!!!!

ارسال: #۱۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ
دوستانی که داده رو برا سال ۹۰ خوب زدن نظرشون چیه در مورد این درس؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ
ساختمان داده ها
من کلا کنکور رو خوب دادم ولی فکر می کنم ساختمان داده ۹۰ مشکل بود و غلط داشت . و کلا فکر نمی کنم کسی خوب زده باشه . ولی به هر حال من از ۶ تا سوال ۳ تادرست زدم که خیلی راضی هستم. کتاب پوران رو البته هم ساختمان داده و هم طراحی الگوریتمش را کامل خوندم که خیلی عالی بود. البته من کلاس هم رفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , هاتف
ارسال: #۱۱۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط هاتف.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  من کلا کنکور رو خوب دادم ولی فکر می کنم ساختمان داده ۹۰ مشکل بود و غلط داشت . و کلا فکر نمی کنم کسی خوب زده باشه . ولی به هر حال من از ۶ تا سوال ۳ تادرست زدم که خیلی راضی هستم. کتاب پوران رو البته هم ساختمان داده و هم طراحی الگوریتمش را کامل خوندم که خیلی عالی بود. البته من کلاس هم رفتم

ممنون از توضیحاتت
کدوم رو کلاس رفتی؟؟ هم ساختمان و هم طراحی؟

کدوم استاد و موسسه؟؟

کمی ارزیابی و تحلیل می کنی!! راضی کننده بود؟

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۱۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که داده رو برا سال ۹۰ خوب زدن نظرشون چیه در مورد این درس؟

من ساختمان آی تی رو ۱۰۰ زدم
فقط کتاب پارسه(مهندس طورانی) رو خوندم.Smile

هیچ وقت دیر نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۱۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
ساختمان داده ها
سلام. ساختمان داده و الگوریتم ای تی ۹۰ رو هر کسی که هر چی خونده بود ۱۰۰ زد و اصلا قابل بحث نیست . خود من هم ۱۰۰ زدم . ولی ساختمان داده و طراحی الگوریتم نرم افزار مشکل بود . من برای این دو درس کلاس یوسفی( نصیر الگوریتم و مهستان ساختمان داده )رفتم و معماری یوسفی و سیستم عامل حقیقت و نظریه زبان کارگهی رو کلاس رفتم . عامل موفقیت بنده همین‌ها بودند البته کلاس کارگهی رو توصیه نمی کنم با اینکه خیلی باسواد هستند ولی ما دانشجوها رو ادم حساب نمی کردند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , faraaz_mb
ارسال: #۱۱۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ ق.ظ
درود بر همه!

من برای این درس کتابهای زیر رو دارم:
۱- لپ شوتز - ترجمه قلزم
۲- درس و کنکور مقسمی
۳ - ساختمان داده - تألیف طورانی

آیا همینها رو بخونم کفایت میکنه؟
یا کتابهای دیگری هم بهشون اضافه کنم؟
یا اصلا اینها رو نخونم و کتابهای دیگری رو انتخاب کنم؟
Huh

لطفا کسی که تجربه کرده راهنمایی کنه! Idea

با سپاس!
ارسال: #۱۱۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ق.ظ، توسط khodam.)
ساختمان داده ها
سلام sina_B کتابهایی که نام بردی رو اگر حفظ هم بکنی نمی تونی هیچکدوم از تستهای ساختمان داده مهندسی کامپیوتر رو جواب بدی . به نظر من که پارسال کنکور دادم و رتبه خیلی خوبی اوردم برای ساختمان داده کتاب clrs بجز فصل ۵ تا اخر گراف رو بخون و کتاب ساختمان داده و الگوریتم پوران پژوهش کافی است
سلام sina_B کتابهایی که نام بردی رو اگر حفظ هم بکنی نمی تونی هیچکدوم از تستهای ساختمان داده مهندسی کامپیوتر رو جواب بدی . به نظر من که پارسال کنکور دادم و رتبه خیلی خوبی اوردم برای ساختمان داده کتاب clrs بجز فصل ۵ تا اخر گراف رو بخون و کتاب ساختمان داده و الگوریتم پوران پژوهش کافی است
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , **sara** , Sina_B , faraaz_mb , Donna , زلال
ارسال: #۱۱۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستانی که داده رو برا سال ۹۰ خوب زدن نظرشون چیه در مورد این درس؟

یادمه دوتا از سوالاش سخت بودن!
یکیش هم فک کنم اشتباه تایپی داشت و بااینکه ساده بود اما جوابش دقیق در نمیومد، حالا نمی دونم حذف شد یا نه.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۱۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط Sina_B.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ق.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام sina_B کتابهایی که نام بردی رو اگر حفظ هم بکنی نمی تونی هیچکدوم از تستهای ساختمان داده مهندسی کامپیوتر رو جواب بدی . به نظر من که پارسال کنکور دادم و رتبه خیلی خوبی اوردم برای ساختمان داده کتاب clrs بجز فصل ۵ تا اخر گراف رو بخون و کتاب ساختمان داده و الگوریتم پوران پژوهش کافی است
سلام khodam !
ترجمه بخونم؟ کدوم ترجمه خوبه؟
یعنی فقط فصل ۵ رو نخونم و بقیه رو بخونم یا اینکه از فصل ۵ یه قسمتهایی رو بخونم؟
مشخصات کتاب CLRS که خوندی چی بود؟
ناشر، مترجم (اگر ترجمه خوندی) و ...
تو بازار پیدا میشه؟ یا اینترنتی باید بخرم؟

سپاس! Big Grin
ارسال: #۱۲۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ب.ظ
برای کتاب clrsآیا حتمی لازمه کتاب دو جلدی نص رو بگیرم .راستش من انتشارات خوارزمی رو دارم .البته نص ورژن۳ هستش ولی مال من ورژن ۲ هست.دوستان نظرشون چیه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۸۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۵,۸۳۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۲۰۸ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۸,۷۸۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۵۹۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
Question فرادرس برای ساختمان داده marvelous ۷ ۵,۶۵۶ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۷ ب.ظ
  معرفی منبع خوب برای ساختمان داده alireza9819 ۴ ۵,۱۳۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close