زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به متقاضیان ارشد ۹۲

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
کمک به دوستان خودم در مانشت ، از همین امروز کارتونو شروع کنید
با آرزوی موفقیت
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز...!!

می خوام کنکور ارشد سال ۹۱ شرکت کنم و اگه خدا بخواد مهر ۹۲ وارد دانشگاه بشم...متأسفانه تو درس ریاضی حرفی واسه گفتن ندارم اما دروس تخصصیم خوب است( واسه پردازش تصویر و صدا یه کلاس نوشتم ماه...خدا بخواد Iran Open امسال مقام میاریم )...خلاصه یه راهنمایی تخصصی میخواستم...اونم اینه که با این همه وقت چطوری برای کنکور سراسری درس بخونم که رتبه ی زیر ۱۵۰ بیارم؟؟؟

از الآن دارم از دلهره میمیرم...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ق.ظ
RE: کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز...!!

می خوام کنکور ارشد سال ۹۱ شرکت کنم و اگه خدا بخواد مهر ۹۲ وارد دانشگاه بشم...متأسفانه تو درس ریاضی حرفی واسه گفتن ندارم اما دروس تخصصیم خوب است( واسه پردازش تصویر و صدا یه کلاس نوشتم ماه...خدا بخواد Iran Open امسال مقام میاریم )...خلاصه یه راهنمایی تخصصی میخواستم...اونم اینه که با این همه وقت چطوری برای کنکور سراسری درس بخونم که رتبه ی زیر ۱۵۰ بیارم؟؟؟

از الآن دارم از دلهره میمیرم...

سلام
ببین دوست من ، ریاضیات درسی نیست که بخواد طرف حتما یه استعداد خارق العاده توش داشته باشه ، خوندن خوندن ، تکرار تکرار معجزه میکنه ، بهتون قول میدم ، شما اگه خوب بخونید ریاضیات و تسلط داشته باشین ، سوالات ریاضی تو این دوسال قبل سوالات بسیار مناسب و خوبی برای حل بودن ...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
اگه روی ریاضی سرمایه بزاری جواب میده حتی بهتر از تخصصیا . کلا زیاد مهم نیست چقدر پایه درسیت قوی باشه( مگه در موارد معدودی درریاضی مهندسی والا آمار و محاسبات و گسسته خیلی پایه خاصی نمی خواد همون مباحث اولیه نیازه که در حین خوندن اونا رو هم یاد میگیری )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Engineer
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
من ریاضیم به شدت افتضاحه...همه ی ریاضیامو با ۱۰ و ۱۱ پاس کردم(البته به غیر از گسسته)... حتما ً باید ریاضی رو بزنم؟؟...میشه فقط گسسته رو بزنم؟؟...چون تنها مبحثیه که واقعا ً درکش میکنم؟؟
...
بعد یه سوأل دیگه...
با این وقتی که دارم روزی ۴ ساعت کافیه یا بیشترش کنم؟؟
آیا برنامه ی خواصی مد نظرتون هست؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من ریاضیم به شدت افتضاحه...همه ی ریاضیامو با ۱۰ و ۱۱ پاس کردم(البته به غیر از گسسته)... حتما ً باید ریاضی رو بزنم؟؟...میشه فقط گسسته رو بزنم؟؟...چون تنها مبحثیه که واقعا ً درکش میکنم؟؟
...
بعد یه سوأل دیگه...

بله اگر مفید بخونید می تونید جز تک رقمی های ۹۲ باشید. در مورد ریاضی ها چون خودم امسال تجربه بدی از کنار گذاشتن دو تا از ریاضی ها داشتم. بهتون توصیه می کنم چون وقت زیاد دارید ریاضی ها و حتما بخونید چون ممکنه تخصصی و مشترک خیلی مشکل باشه.
۲
۰
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من ریاضیم به شدت افتضاحه...همه ی ریاضیامو با ۱۰ و ۱۱ پاس کردم(البته به غیر از گسسته)... حتما ً باید ریاضی رو بزنم؟؟...میشه فقط گسسته رو بزنم؟؟...چون تنها مبحثیه که واقعا ً درکش میکنم؟؟
...
بعد یه سوأل دیگه...

بله اگر مفید بخونید می تونید جز تک رقمی های ۹۲ باشید. در مورد ریاضی ها چون خودم امسال تجربه بدی از کنار گذاشتن دو تا از ریاضی ها داشتم. بهتون توصیه می کنم چون وقت زیاد دارید ریاضی ها و حتما بخونید چون ممکنه تخصصی و مشترک خیلی مشکل باشه.

شما احتمالا ً ریاضیاتت خوبه...ولی حرفتون کاملا ً متینه و من قبولش دارم...
همین الآن تصمیم گرفتم غیر از گسسته ، آمار و محاسبات رو هم بخونم...
...
فقط دعا کنید این خوندن ها تا آخر تابستون تموم بشه که بتونم یه دور دیگه هم بخونم... Big Grin
(دارم از استرس میترکم...Confused )

۰
۰
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  (دارم از استرس میترکم...Confused )

بنظرم به جای اینکه خیلی گیر به مرورهای زیاد بدید ، با استرستون مقابله کنید که با ارزش تره مطمئن باش.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۱
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  (دارم از استرس میترکم...Confused )

بنظرم به جای اینکه خیلی گیر به مرورهای زیاد بدید ، با استرستون مقابله کنید که با ارزش تره مطمئن باش.

آخه دوستام وقتی از جلسه کنکور امسال اومدن بیرون داشتن گریه میکردن...منم که در حالت عادی استرس دارم...دیگه کلی استرسی شدم...ولی سعی میکنم استرس رو دور کنم

(برو استرس..برو اونور ساکت باش می خوام درس بخونم)Big Grin

۱
۱
ارسال: #۱۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  (دارم از استرس میترکم...Confused )

آخه دوستام وقتی از جلسه کنکور امسال اومدن بیرون داشتن گریه میکردن...منم که در حالت عادی استرس دارم...دیگه کلی استرسی شدم...ولی سعی میکنم استرس رو دور کنم

منم مثل تو هستم ، یه قرآن کوچیک تو جیبم (رو قلبم) بود ، قبل آزمون بهش توسل کردم، چند آیه خوندم ، معجزه میکنه حتما این کارو بکن...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , Donna , Avicenna , annmary , saeid1389 , pita
ارسال: #۱۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ق.ظ)mohammad_1366 نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

منم مثل تو هستم ، یه قرآن کوچیک تو جیبم (رو قلبم) بود ، قبل آزمون بهش توسل کردم، چند آیه خوندم ، معجزه میکنه حتما این کارو بکن...

از راهنماییتون ممنونم...
من الآن خودم تو کف اینم که چطوری درست برنامه ریزی کنم...آخه متأسفانه هم شاغلم هم دانشجو...Huh

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
سلام
می خواستم سال بعد واسه ارشد بخونم درسمم بد نیست دیگه از بعد عید شدید می خوام بخونم الان ترم ۴ هستم یک درس ۳ واحدی نگه داشتم واسه سال بعد معرفی کنم من می خوام بدونم کدام کلاس برم واسه ارشد برنامه ریزی کردم می خوام همه مشترک ها به اضافه ۲ تا ریاضی برم کدام کلاس برم ؟ کجا کیفبت و ثمره داره ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ب.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  سلام
می خواستم سال بعد واسه ارشد بخونم درسمم بد نیست دیگه از بعد عید شدید می خوام بخونم الان ترم ۴ هستم یک درس ۳ واحدی نگه داشتم واسه سال بعد معرفی کنم من می خوام بدونم کدام کلاس برم واسه ارشد برنامه ریزی کردم می خوام همه مشترک ها به اضافه ۲ تا ریاضی برم کدام کلاس برم ؟ کجا کیفبت و ثمره داره ممنونم

علیک سلام

من در حد نظر دادن نیستم ( خودم پشت کنکوریم Big Grin ) ... ولی به نظر من کلاس کنکور نرو...کلاس آموزشی برو...اکسین رو خیلی تعریفشو شنیدم...همشون هم بچه های شریفن....من خودم می خوام آزمون های آزمایشیشو شرکت کنم!!!

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
یه سوأل خیلی فوری...

برای کسی که مدار الکتریکی هیچی بلد نیست بهترین کتاب درس چیه؟؟؟
خیلی ها بهم جبه دار رو معرفی کردن...

نظر شما چیه؟؟

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  یه سوأل خیلی فوری...

برای کسی که مدار الکتریکی هیچی بلد نیست بهترین کتاب درس چیه؟؟؟
خیلی ها بهم جبه دار رو معرفی کردن...

نظر شما چیه؟؟

واقعیتش من نرم افزار امتحان دادم نمیدونم چی باید براش خوند ولی این کتاب با حل تمریناش فوق العادست
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۵۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۸۵۸ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۴۳۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992
  آیا دانشگاه تهران به دانشجویان ارشد کمک نقدی میکند؟ skytower_19 ۱۴ ۸,۱۵۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  کمک کنید ارشد می تونم اینطور یا نه؟ Hossign ۰ ۱,۳۱۸ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Hossign

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close