زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی(شروع با چه کتابهایی برای آی تی ۹۲؟)

ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
درخواست راهنمایی(شروع با چه کتابهایی برای آی تی ۹۲؟)
سلام ، من میخوام امید به خدا از فروردین شروع به خوندن برا ارشد فناوری بکنم ( البته رشته خودم نرم افزار بوده )‌ ، میخواستم اگه امکانش هست بچه هایه راهنمایی بکنند از چه کتابی باید شروع کنم وبه ترتیب چه کتابای دیگه ای بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟ Rolleyes
۳
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
راهنمایییییییی .......
سلام
تو قسمت مصاحبه ها اطلاعات مفیدی هست
موفق باشید

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: راهنمایییییییی .......
سلام دوستای گلم
شرمنده ها من هیچ چیزی تومصاحبه هاپیدا نکردم ، یعنی من الان برا شروع کدوم درسا بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟ HuhConfused
۱
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: راهنمایییییییی .......
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  سلام دوستای گلم
شرمنده ها من هیچ چیزی تومصاحبه هاپیدا نکردم ، یعنی من الان برا شروع کدوم درسا بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟ HuhConfused

اگه شاغل نیستید بنظرم از الان خیلی زوده و بهترین کار فعلا خوندن زبانه هست چون ۱ یا ۲ ماه آخر خسته میشی و کل زحماتت به هدر میره . من اگه باشم اینکار میکنم :
فصل بهار : فقط زبان
فصل تابستان : خواندن ۳ درس سنگین و وقت گیر که داخل اونا ضعیفم
سایر دروس با یه برنامه ریزی خوب و نه خیلی سنگین تا پایان آذر تمومه .
دی و بهمن هم فقط مرور + تست .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Jooybari , یاقوت سرخ , Donna , sajad_8900

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close