زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور

ارسال: #۱۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
خوش بحالت که شبا سوالای کنکور میاد جلو چشت...پس حله دیگه !!! سوالا رو داری دیگه !! Big Grin
بابا انقدر نگران نباشید...این همه درس خوندیم..نگرانی چرا...این یه هفته هم میگذره...بقیشم میسپریم به خدا..
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۱۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت - ۱۰ روز مانده به کنکور
من هر وقت میام مانشت حالم گرفته میشه !
حس میکنم خیلی عقبم.
من هنوز دورم کامل نشده .مدیریت و مهندسی نرم افزار انگار هر چی میخونم تمومی نداره!
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  من هر وقت میام مانشت حالم گرفته میشه !
حس میکنم خیلی عقبم.
من هنوز دورم کامل نشده .مدیریت و مهندسی نرم افزار انگار هر چی میخونم تمومی نداره!

منم هر وقت این پستا رو میخونم استرس می گیرم!!!! Sad( می ترسمSad
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
من که هرچی بیشتر تست میزنم بیشتر ناامید میشمSad
دارم خودمو اماده میکنم برای سال دیگهSadSadSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker , parimehraban
ارسال: #۲۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ
بچه‌ها نگران نباشید
اگه دارید تست میزنید و سوالی رو تونستید حل کنید خوشحال باشید چرا؟؟؟
چون دارید نکاتی رو مرور می کنید.

اگه دارید تست میزنید و سوالی رو نتونستید حل کنید خوشحال باشید چرا؟؟؟
چون دارید نکاتی یاد می گیرید
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , ida_isp , firouzi.s , Sunshine Off , admin , homa , sama89
ارسال: #۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  روحیه مونا ببازیم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

شما باید اصفهانی باشید درسته؟
یه نکته با اجازتون می گم:
وقتی توی مانشت میبینم بعضی‌ها مثل اینی که شما نوشتید می نویسند دلم هوای سی و سه پل و ... می کنه.
درود بر اصفهانی های عزیز و با ایمان
SmileSmileSmile
۱
۱
ارسال: #۲۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من که هرچی بیشتر تست میزنم بیشتر ناامید میشمSad
دارم خودمو اماده میکنم برای سال دیگهSadSadSad

منم همینطور

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  من هر وقت میام مانشت حالم گرفته میشه !
حس میکنم خیلی عقبم.
فک کنم همه از این دو تا درس یکم شاکی باشند پس نگران نباش‌! نرم افزارو که من هرچی از رو پرسمن خونده بودم یادم رفته بود تو این چند روز از رویه خلاصه‌ی پارسه خوندم
مدیریتم..تو این تایم کم..پیشنهادی که به دوست هم دوره ایم کردم این بود که یه جزوه خلاصه پارسه تو اینترنت داره ۲۵۲ صفحه است..یه جورایی خلاصه تر..اونو بخون
(این آدرسشه،فیلترم هست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

________________________________________________________________________________​___________

من نگرانه طراحی الگوریتم و گسستم..طراحی چون از رو پوران خوندم...آخه ترجمه CLRS رو خریده بودم...هرچی میخوندم میدیدم اینا همش تو پورانم هست ولی روان‌تر و بی حاشیه تر..واسه همین از همون اول ولش کردم و پورانو خوندم
حالا همش احساس میکنم میخوان امسال از یه جایی سوال بدن که تو پوران نگفته: S
گسسته هم سوالاش تکلیفش روشنه...یکیشم بدونم حل کنم خیلی عالیه !!
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  گسسته هم سوالاش تکلیفش روشنه...یکیشم بدونم حل کنم خیلی عالیه !!

انصافا سوالات گسسته آی تی سخته. البته ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو می شه ۷۰ یا ۸۰ درصد زد ولی گسسته آی تی خیلی داغونه!Confused

به نظرم بچه های آی تی باید جلد ۳ گسسته گریمالدی رو تک تک تمریناتشو حل کنن تا بتونن به تسلط برسن. پوران پژوهش اصلا جوابگو نیست. فقط برای تست خوبه.
من به زور ۲ یا ۳ تا رو از ۸ تا جواب می دم!Sad

البته آی تی شرکت نکردم ...Rolleyes

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash , maryami
ارسال: #۲۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ب.ظ
من چند شبه پیش خواب رتبه خودمو دیدم فقط خداکنه این خواب مثل بقیه خواب‌ها واقعیت نشه !

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  من هر وقت میام مانشت حالم گرفته میشه !
حس میکنم خیلی عقبم.
فک کنم همه از این دو تا درس یکم شاکی باشند پس نگران نباش‌! نرم افزارو که من هرچی از رو پرسمن خونده بودم یادم رفته بود تو این چند روز از رویه خلاصه‌ی پارسه خوندم
مدیریتم..تو این تایم کم..پیشنهادی که به دوست هم دوره ایم کردم این بود که یه جزوه خلاصه پارسه تو اینترنت داره ۲۵۲ صفحه است..یه جورایی خلاصه تر..اونو بخون
(این آدرسشه،فیلترم هست:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

________________________________________________________________________________​___________

من نگرانه طراحی الگوریتم و گسستم..طراحی چون از رو پوران خوندم...آخه ترجمه CLRS رو خریده بودم...هرچی میخوندم میدیدم اینا همش تو پورانم هست ولی روان‌تر و بی حاشیه تر..واسه همین از همون اول ولش کردم و پورانو خوندم
حالا همش احساس میکنم میخوان امسال از یه جایی سوال بدن که تو پوران نگفته: S
گسسته هم سوالاش تکلیفش روشنه...یکیشم بدونم حل کنم خیلی عالیه !!

من اتفاقا از الگوریتم و ساختمان کمتر میترسم .چون برای آی تی این دو تارو تقریبا راحت میدن اگرم سخت بدن مطمئنا هیچ کدوم از آی تیا نمیتونن بزنن .
این روزا که تستای سالای آخرو میزنم حس میکنم پرم از یه دنیا اطلاعات سطحی و بدرد نخور!
همش به خودم میگم کاش زودتر میزدم سالای آخرو و میفهمیدم چقدر وضعم خرابه !
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ
چند روزیه یه غم بزرگ رو دلم سنگینی میکنه.همه تمرکزم رو از دست دادم.نمیدونم چی میشه....Sad

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  من چند شبه پیش خواب رتبه خودمو دیدم فقط خداکنه این خواب مثل بقیه خواب‌ها واقعیت نشه !

حالا چند شدین؟!Tongue

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ
بچه هامیدونم که این روزها برای همه شماها روزهای سختیه،هرکدوم به اندازه خودمون زحمت کشیدیم ومنتظریم یک جای خوب قبول بشیم پس نگران نباشیدودراین روزها به خودتون روحیه بدید واز اینکه درسی رانخوندید وتمام نکردید ناراحت نباشیدچرا که فکر کردن به زمان گذشته باعث ازدست دادن روحیه شما میشه.همه ما دریک چیزهایی قوی ودریک چیزهایی ضعیف هستیم پس بیایم از درسهایی که قوی هستیم درست استفاده کنیم.انشا الله کسی دراین میان مشکلی براش پیش نیادوهمه راضی باشیدچون خدابه یاریمان می آید.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , Msccom , maryami , firouzi.s , مازیار صفایی , *farnaz*
ارسال: #۳۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه هامیدونم که این روزها برای همه شماها روزهای سختیه،هرکدوم به اندازه خودمون زحمت کشیدیم ومنتظریم یک جای خوب قبول بشیم پس نگران نباشیدودراین روزها به خودتون روحیه بدید واز اینکه درسی رانخوندید وتمام نکردید ناراحت نباشیدچرا که فکر کردن به زمان گذشته باعث ازدست دادن روحیه شما میشه.همه ما دریک چیزهایی قوی ودریک چیزهایی ضعیف هستیم پس بیایم از درسهایی که قوی هستیم درست استفاده کنیم.انشا الله کسی دراین میان مشکلی براش پیش نیادوهمه راضی باشیدچون خدابه یاریمان می آید.Smile

مرسی Matina که همیشه روحیه و امید میدیHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۴۷۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۶۹۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۶۳ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close