زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست معرفی ژورنال

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
من دنبال مجله ای هستم که راجب تحلیل و ارزیابی کارایی سیستم های کامپیوتری باشه. کسی میتونه کمکی کنه؟ یا اگر کنفرانس هم باشه خوبه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ب.ظ
RE: درخواست معرفی ژورنال
خودم این درسو این ترم داشتم استادشم چون تخصصش همین بود خوب یاد گرفتم این pdf که گذاشتم اسلاید معرفی هست که هم درسو معرفی کرده هم بهترین کتابا تو این زمینه و هم مجلات و گروه های تخصصی این زمینه
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
MECS 01. MECS Course Overview.pdf
اندازه فایل: ۲۶۳/۸۸ KB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , ف.ش , انرژی مثبت , MEHDI_M , diligent , saba_1984 , Avicenna , baran , javadjj , euruse , Amir V , AmiriManesh , Fatemeh
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام دوستان
من چند مقاله در زمینه ی آموزش الکترونیک و ... نوشتم ولی نمیدونم چه ژورنالی معتبر هست و ارزش علمی داره ؟
به نظر شما من مقالاتم رو میتونم برای چه ژورنالی ارسال کنم ؟
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید!!

امشب وجودم خسته است از سردی دلهای سرد
آیا تو هم در یاد ما هستی در این شبهای سرد!؟؟!
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط saturn.)
درخواست معرفی ژورنال
هرک دام از دوستان در زمینه داده کاوی مقالات معتبر خارجی خواست من دارم براش میل می زنم
برای پیدا کردن لیست ژورنالها من توسعه می کنم به وبلاگ
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حتما سر بزنید
اما برای ژورنالها وکنفرانیهای خارجی دو تا سایت زیر بهترین هستند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای پیدا کردن لیست ژورنالها من توسعه می کنم به وبلاگ
حتما سر بزنید
اما برای ژورنالها وکنفرانیهای خارجی دو تا سایت زیر بهترین هستند

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , diligent , Lonely Palm , didar , montazer , سجاد۶۷ , MJV , virtual girl , baran
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام دوستان.نظرتون راجع به جورنال Informatica چیه؟معتبره؟چه مدت طول میکشه تا جواب بدن.ممنون.
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  سلام دوستان.نظرتون راجع به جورنال Informatica چیه؟معتبره؟چه مدت طول میکشه تا جواب بدن.ممنون.
سلام
دو تا ژورنال به این اسم هست

متعلق به کشور اسلونی هست که من شرایطش رو خوندم واقعا سخت گیرانه است و این سخت گیرانه بودنش نشون از اعتبار اون ژورنال داشت. برای مثال هر نویسنده، فقط یک بار در طول سال می تونه در این ژورنال مقاله چاپ کنه و در آن واحد فقط یک مقاله در دست بررسی می تونه داشته باشه. داورها از نرم افزارهای مخصوص ضد تقلب استفاده می کنند که مبادا مقاله ی شما تکراری باشه. اگر تو مقاله تون الکی رفرنس داده باشین کاملا متوجه میشن و خیلی مسائل دیگه که می تونین خودتون مطالعه بفرمایین و در نهایت اینکه از سال ۱۹۷۷ تا حالا(۳۵ سال) داره منتشر میشه ... حدود ۳۰% از مقاله های ارسالی بیشتر اکسپت نمی گیرن و چاپ مقاله تو این ژورنال بعد از بازبینی و ویرایش نهایی، به طور معمول شش ماه طول می کشه
با توجه به سایت ها و مجامعی که مقاله شما رو ایندکس می کنن، کاملا اعتبار بالای این ژورنال اثبات میشه

متعلق به کشور لیتوانی هست، IF خیلی خوبی داره که تو سال ۲۰۱۱ عدد ۱/۶۲۷ بوده ... چاپ مقاله توش یه کم مشکله و اغلب بالای ۶ ماه طول می کشه روند بررسی مقاله

حالا شما کدومش مورد نظرت بود ؟ Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi , diligent , سجاد۶۷
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
ممنون از راهنماییتون.با این اوصاف فک کنم هیچ کدومSmile
من یه مقاله نوشتمتقلب اینا هم نکردم.فقط احساس میکنم ایده ام یه کم کوچیکه واسه ژورنال isi.
دنبال یه ژورنال خوب هستم که مقالمو چاپ کنه. از لحاظ اعتبارم نیاز نیست خیلی بالا باشه که انقد بخوان سخت بگیرن.فقط تاحدی اعتبار داشته باشه که واسه پایان نامه ام حرفی برای گفتن داشته باشمSmile
تو حوزه رمزنگاری.حالا شما چه ژونالهایی رو پیشنهاد میکنین؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط Lonely Palm.)
(۰۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون.با این اوصاف فک کنم هیچ کدومSmile
من یه مقاله نوشتمتقلب اینا هم نکردم.فقط احساس میکنم ایده ام یه کم کوچیکه واسه ژورنال isi.
دنبال یه ژورنال خوب هستم که مقالمو چاپ کنه. از لحاظ اعتبارم نیاز نیست خیلی بالا باشه که انقد بخوان سخت بگیرن.فقط تاحدی اعتبار داشته باشه که واسه پایان نامه ام حرفی برای گفتن داشته باشمSmile
تو حوزه رمزنگاری.حالا شما چه ژونالهایی رو پیشنهاد میکنین؟
ببینید یه حرکتی که جدیدا شاهدش هستم اینه که اکثر ژورنال هایی که مقاله رو خیلی زود بررسی می کنن و جواب میدن، دارن به عنوان ژورنال های نامعتبر لیست میشن اینجا و اونجا ... شاید یه تعدادی از دوستان نظر منو رد کنن ولی خوب این اتفاق داره می افته ...
من میگم آدم ۶ ماه منتظر بمونه بهتر از اینه که یه جایی مقالشو چاپ کنه و بعد از چند وقت یهو اون ژورناله از دید اساتید نامعتبر معرفی بشه
مثلا یه ژورنالی مثل
ژورنالیه که ماهانه منتشر میشه و برای چاپش شنیدم که ۳۰۰ دلار دریافت می کنه ازتون، تنها نکته مثبتش یکی زود جواب دادنه و یکی هم اینکه یه استادی بنام پروفسور حمیدرضا ناجی از اساتید دانشگاه شهید بهشتی جزو ادیتورهای این ژورنال هست، پس یه کم دلهره ی نامعتبر بودن رو کم می کنه
اما اگر خواستین تو ژورنال معتبرتری نسبت به بالایی مقاله تون چاپ شه:
۱ :

ژورنالیه که توسط یه ناشر معروف بنام تیلور و فرانسیس منتشر میشه، ادیتورهاش هم اینجوری ان که اگر مقاله ای رو رد می کنن شرح میدن که دلیلش چی بود و ازتون می خوان ایرادها رو برطرف کنین
۲ :

این ژورنال خیلی مشهوره و اگر مقاله ی شما توش ایراد علمی نبینن و موضوع تکراری نباشه، قبولش می کنن یعنی سخت گیری آنچنانی نداره ... ایمپکتش هم عالیه ۲/۰۸۱
۳:

یه ژورنالیه که تو کانادا منتشر میشه، اعتبارش متوسطه( ISI نیست ولی) و زود جواب میده تنها عیبش هزینه ایه که موقع چاپ از شما می گیره که ۳۰۰ دلار آمریکاست ...
۴ :

این ژورنال هم کاناداییه، اعتبارش از مورد شماره ۳ بالاتره، معمولا یک ماهه جواب میدن و علاوه بر اعتبار بهتری که نسبت به ژورنال شماره ۳ داره، هزینه پایین ترشه که ۹۵ دلار هست برای چاپ هر مقاله
گرچه هنوز خیلی ژورنال دیگه هست تو این زمینه که من باهاشون آشنایی ندارم و بهتره خودتون هم یه سرچ بکنین
معمولا بهترین راهکار اینه که استادی که باهاش پایان نامه دارین یا خودش ژورنالی بهتون معرفی کنه یا ژورنال پیشنهادی شما رو تایید کنه Shy
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi , niousha , انرژی مثبت , Aurora , equilibrium , Dark Knight , AmiriManesh , sepid , prosperous , diligent , montazer , سجاد۶۷ , baran , NULL!
ارسال:
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
درخواست معرفی ژورنال
فکر کنم academia.search به ادرس زیر هم می تونه برای پیدا کردن لیست کنفرانس ها و ژورنال های معتبر واسه کامپیوتر بدرد بخوره.

از سمت چپ می تونید فیلد مورد نظر رو انتخاب کنید.
از بالا می تونید کنفرانس یا ژورنال و .. رو تعیین کنید.
پایین هم لیست رو میاره که وقتی روش کلیک کنید به یه صفحه دیگه میره که اونجا با کلیک روی home page به صفحه اصلی اون سایت میره.

این ادرس هم بد نیست.

یه ویکی برای call for paper

مثلا بخش مربوطه به computer science این هست :

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , alirrrrrr , Lonely Palm , Dark Knight , AmiriManesh , diligent , سجاد۶۷ , baran
ارسال: #۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  [
۴ :

این ژورنال هم کاناداییه، اعتبارش از مورد شماره ۳ بالاتره، معمولا یک ماهه جواب میدن و علاوه بر اعتبار بهتری که نسبت به ژورنال شماره ۳ داره، هزینه پایین ترشه که ۹۵ دلار هست برای چاپ هر مقاله
گرچه هنوز خیلی ژورنال دیگه هست تو این زمینه که من باهاشون آشنایی ندارم و بهتره خودتون هم یه سرچ بکنین
معمولا بهترین راهکار اینه که استادی که باهاش پایان نامه دارین یا خودش ژورنالی بهتون معرفی کنه یا ژورنال پیشنهادی شما رو تایید کنه Shy
دوستان کسی هست که واسه این ژورنال تا حالا مقاله فرستاده باشه؟
من مقاله فرستادم براش ولی هیچ علایم حیاتی از خودش نشون نمیده!!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)sepid نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که واسه این ژورنال تا حالا مقاله فرستاده باشه؟
من مقاله فرستادم براش ولی هیچ علایم حیاتی از خودش نشون نمیده!!
طبق اعلام خودشون ۱۵ سپتامبر یعنی حدود دو هفته دیگه شماره جدیدشون جاپ میشه، پس مقاله ی شما در دست بررسی هست احتمالا

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid
ارسال: #۱۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
سلام دوستان
من برای پایان نامه ام در زمینه سیستم های کامپیوتری کار کردم دنبال یک ژورنال در حد متوسط و ISI هستم که free charge باشه. دوستانی که در این زمینه کار میکنن اگر امکان داره لطف میکنید راهنمایی ام کنید.
با تشکر
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط montazer.)
درخواست معرفی ژورنال
سلام
از دوستان کسی راجع به ژورنال های Computer Communications

و

Wireless Communications and Mobile Computing

اطلاعی داره؟ از اینکه سخت گیری زیادی دارند یا نه و مدت زمان تقریبی برای پذیرش اولیه رو اگر میدونید لطفا بفرمایید.
باتشکر
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
اساتید عزیز میشه لطفاً در مورد ژورنال زیر اطلاعات بدین. اینکه open access هست یا نه؟ چقدر زمان می بره جواب بدن؟
سخت گیری شون در چه حدیه؟
International Journal of Data Mining and Bioinformatics
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
درخواست معرفی ژورنال
(۰۶ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  ۴ :
دوستان این ژورنال رو انگار جمعش کردن دیگه یا مقاله نمی پذیره، من دو ماه پیش براش مقاله فرستادم و چندین بار هم براشون ایمیل فرستادم ولی هیچ خبری ازشون نشد، حتی در این حد که بگن مقالتون رو دریافت کردیم! در صورتی که خودشون تو سایتشون زدن دو هفته ای جواب میدیم.
حالا معلوم نیس شایدم بعد یه مدتی مقاله خودم رو ببینم که به اسم یکی دیگه تو یه جای دیگه چاپ شده!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۶۹ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۶۹ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۱۴۷ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  معرفی زبان برنامه نویسی کریستال : Crystal elecomco ۰ ۲,۰۳۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close