زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۵ بهمن

ارسال: #۱۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
سلام...
در مورد تعداد پذیرش دانشجو تو هر شهر اطلاعی دارین؟
قبولی کدوم شهر بالاست؟
مثلا پارسال تهران واسه نرم افزار فقط ۶۰ نفر میگرفت...یا اراک فقط ۲۵ نفر
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix
ارسال: #۱۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط atefeh_nbv.)
RE: آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از ۵ بهمن
سلام..دوستان کسی میدونه واسه قبول شدن تو دانشگاه قزوین برای رشته نرم افزار تراز باید چند باشه؟درصدها رو چی؟من خیلی گشتم ولی کارنامه های دانشگاه آزاد رو پیدا نکردم تو اینترنت....:-(
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ ب.ظ، توسط Xilinx.)
نقل قول: من یه طور کلی با آزاد مشکلی ندارم! به هر حال همه جای دنیا همه جور دانشگاهی هست و نمیشه هم منکر این شد که بچه های خیلی قوی ای هم ممکنه در این دانشگاها باشن! ولی متاسفانه من کسانی رو می شناسم که همین طوری شانسی شانسی دارن دکترا هم میگیرن!!!

منم دقیقا به خاطر این حرف خانم Luna آزاد رو دوس ندارم.خودم ۴ سال آزادی بودم.بسه دیگه.این همه هزینه کردیم.آخرشم کیفیتی نداشت.البته دانشگاه های آزاد خوب مثل آزادهای تهران قزوین و نجف آباد و.... هم خوبن و میصرفه آدم اونجا هزینه کنه.ولی من خودم شخصا دوست دارم دود چراغ بخورم و پیشرفت علمی کنم.خیلی از فارغ التحصیلای فوق لیسانس گرفته رو میشناسم که هنوز بر مفاهیم رشته‌ی خودشون تسلط ندارن و تازه بعد از استاد شدن میخوان تسلط پیدا کنن و این خیلی بده. ولی در کل دانشگاه آزاد وجودش خیلی خوبه.روز به روز هم داره پیشرفت میکنه.من فکر میکنم بزودی اینقدر پیشرفت کنه که دانشگاه های دولتی هم مجبور بشن پول بگیرن(واسه روزانه ها)

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
سلام
لطفا میتونید بگید از بین دانشگاه کدام ظرفیت و ترازشون بیشتر؟
۱-تهران جنوب
۲-تهران شمال
۳-قزوین
۴-اراک
ممنون میشم.
البته با توجه به سال های قبل می دونم هر سال ممکن عوض بشه و تغییر کنه ولی با توجه به پارسال
انگارم پارسال نحوه پذیرش یه کم متفاوت بوده و سوالات کمی سختر!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ب.ظ
مطمئنا تهران!
ولی تهران یه واحد رو بزنید بقیه واحدارو هم براتون بررسی می کنه! مثلا بزنید علوم تحقیقات اگه قبول نشید تهران شمال و جنوب رو هم بررسی می کنه و از این لحاظ قبولیای تهران در کل بیشتره! ولی شرکت کننده‌ها هم بیشتره و تزار بالاتری برای قبولی نسبت به مثلا اراک لازم دارید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amin.rad , پشتکار
ارسال: #۲۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  مطمئنا تهران!
ولی تهران یه واحد رو بزنید بقیه واحدارو هم براتون بررسی می کنه! مثلا بزنید علوم تحقیقات اگه قبول نشید تهران شمال و جنوب رو هم بررسی می کنه و از این لحاظ قبولیای تهران در کل بیشتره! ولی شرکت کننده‌ها هم بیشتره و تزار بالاتری برای قبولی نسبت به مثلا اراک لازم دارید.
خیلی ممنون ولی ازاد من پارسال همینطوری شرکت کردم‌، ۱ انتخاب داره نحوه پذیرش  مگه عوض شده؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
نه ببینید مثلا من خودم سر کنکور آزاد انتخابم علوم تحقیقات بود ولی در نهایت تهران شمال قبول شدم. بعد از اینکه در علوم تحقیقات بررسی می کنن و می بینن که مثلا نمرمون به علوم تخقیقات نمی رسه به طور خودکار میان تهران شمال و تهران جنوب رو بررسی می کنن اگه نمرتون به اونجا برسه قبول میشید! این موضوع رو تو خود دفترچه هم نوشته! البته اطلاعات من مال امسال نیست و احتمال اینکه امسال عوض شده باشه وجود داره! ولی تا سال پیش این مدلی بود.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amku
ارسال: #۲۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سلام
یه سوال از دوستان داشتم
من الان ترم ۵ رشته نرم افزار رو تموم کردم‌، میخواستم بدونم میتونم در این امتحان ارشد آزاد ۹۱ بصورت آزمایشی شرکت کنم؟
و اینکه برای آزمایشی شرکت کردن باید کار خاصی انجام بدم یعنی مثلا فرمی رو از دانشگاه بگیرم مبنی بر اینکه من الان در حال تحصیلم؟
ممنون.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
سلام به همه دوستان
۱-کسی میدونه که ظرفیت پذیرش نجف اباد چقدره؟
۲-محل ازمون همون مرکزیه که انتخاب کردیم یا نه؟مثلا من اگه یه شهر دیگه رو انتخاب کنم باید برم همونجا امتحان بدم یا تو شهر خودم؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)user_256 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان
۱-کسی میدونه که ظرفیت پذیرش نجف اباد چقدره؟
۲-محل ازمون همون مرکزیه که انتخاب کردیم یا نه؟مثلا من اگه یه شهر دیگه رو انتخاب کنم باید برم همونجا امتحان بدم یا تو شهر خودم؟

سلام
۱- هر واحدی رو نوشته ظرفیت پذیرش ۱۵ نفر البته تو تکمیل ظرفیتم باز می گیرن
۲- محل آزمون همون شهریه که رشته شهرشو انتخاب کردین. اگه شهر دیگه ای رو انتخاب کردین باید همونجا آزمون بدین و ربطی به محل زندگیتون نداره.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: user_256
ارسال: #۲۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
دوستان کمکم کنید من فقط میخوام تهران قبول بشم فرقی نمیکنه کدوم واحد تو کدوم شانسم بیشتره؟جنوب یا شمال یا مرکز یا علوم تحقیقات؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ب.ظ
در دانشگاه آزاد ادم با مسائل جالبی روبرو میشه یکی ازین مسائل افرادی هستند که شاغل هستند و مشغله کاری دارند اما با چنگ و دندون میخوان درس بخونند و مدرک فوق رو بگیرند معمولا این افراد زن و بچه هم دارند و جالبه از نون و خوراک اون‌ها میزنند و مطمئنا خرج دانشگاه میدهند.
متاسفانه دیدی که در جامعه نسبت به تحصیلات و بیشتر تحصیلات تکمیلی وجود داره باعث این مهم شده
دوست عزیزمون درست میگویند من یکی از در آمد های اصلیم نوشتن پروژه های دانشجویی هست دانشجویان ارشد‌ی به من مراجعه میکنند و شبیه سازی پروژه هاشون رو در زبان‌ها انجام میدم که با یک حلقه تکرار حتی اشنایی ندارند و حتی از پس کوچکترین مشکل بوجود اومده برای کامپیوترشون بر نمی آیند.
بعضی وقت‌ها به کل برای رشته کامپیوتر و گرایش های اون متاسف می شوم!!!! در اینکه پذیرش زیاده برای همه رشته‌ها این اتفاق افتاده جای نگرانی نیست

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , luna , rozh66
ارسال: #۲۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ)liliyana نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امروز فهمیدم می تونم از سهمیه فرزند جانباز واسه کنکور ازاد استفاده کنم من رشته‌ام نرم هستش و می خوام تهران شمال بزنم
بنظرتون دیگه درس نخونم؟؟؟؟؟؟؟
من تا الان طراحی الگوریتم و نظریه و ساختمان داده رو توپ خوندم یعنی دیگه بقیه رو نخونم؟تاثیر سهمیه انقدر هستش که من تهران شمال قبول بشم؟

برای خودمان که در کشور، به جای ارزش به اعتقادات‌، آن را وسیله ای برای فرار از درس خواندن قرار دادیم متاسفم....

اصلا برای چی می خواهید درس بخوانید؟ برای لذت؟ برای عشق.... ؟ برای کشــــــــــور؟!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ)liliyana نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امروز فهمیدم می تونم از سهمیه فرزند جانباز واسه کنکور ازاد استفاده کنم من رشته‌ام نرم هستش و می خوام تهران شمال بزنم
من تا الان طراحی الگوریتم و نظریه و ساختمان داده رو توپ خوندم یعنی دیگه بقیه رو نخونم؟تاثیر سهمیه انقدر هستش که من تهران شمال قبول بشم؟

برای خودمان که در کشور، به جای ارزش به اعتقادات‌، آن را وسیله ای برای فرار از درس خواندن قرار دادیم متاسفم....

اصلا برای چی می خواهید درس بخوانید؟ برای لذت؟ برای عشق.... ؟ برای کشــــــــــور؟!

جناب باد این حرفی که گفتین چه ربطی داشت؟؟؟؟ کسی که بهترین سال های جوانی شو بخاطر من و شما گذاشته رفته جنگ ...جونش و فدا کرده ...جانبازشده حق نداره فرزندش یکم امتیاز داشته باشه؟؟؟؟به نظر من هرچی واسه این عزیزان در نظر بگیرن بازم کمه

Your education can change your life
۴
۸
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ)liliyana نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امروز فهمیدم می تونم از سهمیه فرزند جانباز واسه کنکور ازاد استفاده کنم من رشته‌ام نرم هستش و می خوام تهران شمال بزنم

جناب باد این حرفی که گفتین چه ربطی داشت؟؟؟؟ کسی که بهترین سال های جوانی شو بخاطر من و شما گذاشته رفته جنگ ...جونش و فدا کرده ...جانبازشده حق نداره فرزندش یکم امتیاز داشته باشه؟؟؟؟به نظر من هرچی واسه این عزیزان در نظر بگیرن بازم کمه

جنگ اگر برای من و شماست به درد نمی خورد. جنگ باید برای خدا باشد. کسی که خالصانه در راه خدا بجنگد از غیر او توقع هیچ ندارد.... اینکه تسهیلات باید داد بحث دیگر است... به جای سهمیه قبولی بهتر است به ایشان بن رایگان کتاب های تست و یا کلاس کنکور دهند تا حداقل درسی بخوانند و آزمون دهند.

وقتی ایشان می خواهند درس نخوانده وارد دانشگاه شوند و حتما به واسطه این امتیاز جایی مشغول به کار شوند آیا ایشان صلاحیت دارند؟! کسی که دروس پایه را نخوانده می توانند از پس تحلیل های دیگر برآید؟

من بحثم جنگ و تسهیلات نیست.... استفاده کنند....
بحثم این نگاه تاسف بار است که حالا چون این امتیاز هست من درس نخوانم.... آخرش چی؟!

الان به واسطه امتیاز از زیر درس خواندن فرار می کنند، فردا از زیر خدمت به خلق....

(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ)liliyana نوشته شده توسط:  مرسی فرزین جان بابت جواب قشنگت
جناب باد لطفا فقط برای خودت متاسف باش که از رسیدن موقعیت به کسای دیگه انقدر می سوزی که همچین حرفی میزنی
من خیلی زودتر از اینها باید از این موقعیتم استفاده میکردم ولی خبر نداشتم و الان فهمیدم که از این حق مسلمم باید استفاده کنم ولی عیب نداره ماهیو هر موقع از اب بگیرن تازست مطمِنم تو هم اگه میتونستی همین کارو خیلی زودتر از من میکردی و الان فقط از حسادت این حرفو زدی

خداوند بر ضمیر من و شما آگاه است....

شما را به خداوند می سپارم... اوست که حق مسلم انسان را بدون ذره ای کم و کاست به انسان عطا می کند....

مرا همین لباس و همین کتاب های تست کهنه و کنکوری که امتیازم امید به خداست، بس است....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezatotti , Sunshine Off , navid-p , user_256 , khavar_1365 , Shady205 , nasogh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۸۸۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close