زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی)

ارسال: #۷۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
هفته دیگه در چنین روزی....................

خدایا به هممون کمک کن.....................

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Ali-B , firouzi.s , Sunshine Off
ارسال: #۷۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  هفته دیگه در چنین روزی....................

هفته‌ی دیگه خیلی از بچه‌ها فکر می‌کنن کنکور بد دادن Confused
ولی سه ماه دیگه خیلی از بچه‌ها نظرشون عوض میشه Shy
ولـــــــــی، شش ماه دیگه یه تاپیک درست می‌کنیم ۶۰ صفحه‌ای، هی به هم تبریک می‌گیم Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , پشتکار , fe_atash
ارسال: #۷۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Ali-B نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  هفته دیگه در چنین روزی....................

هفته‌ی دیگه خیلی از بچه‌ها فکر می‌کنن کنکور بد دادن Confused
ولی سه ماه دیگه خیلی از بچه‌ها نظرشون عوض میشه Shy
ولـــــــــی، شش ماه دیگه یه تاپیک درست می‌کنیم ۶۰ صفحه‌ای، هی به هم تبریک می‌گیم Big Grin
خدا از زبونت بشنوه.من که نمیدونم چه مرگم شده.بدجور استرس دارم.انگار هیچی بلد نیسم.هی که میخونم هی مطلب جدیدی هس که من یلدش نیسم.موندم چه کنم.HuhHuhHuh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۷۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  خدا از زبونت بشنوه.من که نمیدونم چه مرگم شده.بدجور استرس دارم.انگار هیچی بلد نیسم.هی که میخونم هی مطلب جدیدی هس که من یلدش نیسم.موندم چه کنم.HuhHuhHuh

من نمی دونم دلیلش چیه
احتمال زیاد همون استرسه و فکر کنم همه داریم یه جورایی باهاش دست و پنجه نرم می کنیم.
من که زبان انگلیسی رو گذاشتم واسه چنین روزهایی ولی الان هر چی می خونم نمی تونم تست بزنم!!!Huh
دیشب حسابی ریختم به هم ولی فکر کنم بخاطر استرسه و خوب می شهSmile
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ
یک جمله کلیشه ای بگم یکم بخندیم؟

کنکور تنها راه موفقیت نیست!!

دووووووووووووستان و رقبای گرامی شما دو راه بیشتر ندارید یا با ما بیایید سر جلسه و بترکونید امتحان را یا اینکه اگر نمی تونید با ما بیایید سرجلسه و بترکونید امتحان را !
در هر صورت ما به عنوان یک فنرینی همیشه قهرمانیم دی:
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۸۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  اره دیدم دوست من نمی دونم چه طور با این مساله کنار بیام اخه ۳ ساعت نیم نشستن پشت سر هم رو جلسه اصن واس من مقدور نیست

من هم همین مشکل رو دارم دوست عزیز و بخصوص در آزمون سال گذشته اثر منفی برام گذاشت
روشی که امسال در پیش گرفتم اینه
این ده روز آخر به غیر از روز قبل آزمون که احتمالا تا صبح میخونم‌، یعنی تا چهارشنبه هر روز یه بازه سه و نیم ساعته توی برنامه قرار دادم. من خودم بعد نماز مغرب این کار رو انجام میدم. درسته شاید از حدود دو ساعت و نیم به بعد بازدهی به شدت افت میکنه ولی خوبیش هم اینه که قبل کنکور با این تخلیه انرژی مواجه میشی و دیگه سر کنکور مسئله جدیدی نیست و بهتر میشه مدیریتش کرد
یه نیم روز قبل آزمون رو هم استراحت کنید و انشالله بعدش با توکل به خدا مشکلی پیش نمیاد براتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۸۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
من امروز سال ۸۷ از خودم خود ازمون گرفتم با زمان ۱۶۰ +۵۰=۲۱۰ که بعد از ۱۲۰ دقیقه به شدت خسته شدم اما با یک خوردنی شیرین تا حد زیادی انرژی تحلیل رفته جبران شد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۸۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  من امروز سال ۸۷ از خودم خود ازمون گرفتم با زمان ۱۶۰ +۵۰=۲۱۰ که بعد از ۱۲۰ دقیقه به شدت خسته شدم اما با یک خوردنی شیرین تا حد زیادی انرژی تحلیل رفته جبران شد

سال ۸۷ بنظرم بدترین نوع سوالات رو داشته‌، اونایی که سر جلسه اون کنکور نشسته بودند چه زجری کشیدن Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۸۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  این ده روز آخر به غیر از روز قبل آزمون که احتمالا تا صبح میخونم
آقای موج یعنی شمال میخواید شب قبل از کنکور تا صبح بیدار بمونید؟ به نظرم کاراییتون به شدت پایین میاد
مگه ۱ شب میخواد چه اطلاعاتی به آدم اضافه بشه. فقط یه رو خوانی و مرور. به موقع بخوابیدSmile از ما گفتن بود
خیلیها رو میشناسم که با وجود خوب خوندن و بلد بودن درس‌، وقتی شب امتحان بیدار موندن سر جلسه نتونستن جواب بدن . معمولا اینجور افراد میگفتن همه چی رو میدونستیم بودیم ولی نمیتونستیم جواب بدیم
مغزشون دیگه کشش نداشت . برای خودم هم یکی دوبار پیش اومده

(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  با یک خوردنی شیرین تا حد زیادی انرژی تحلیل رفته جبران شد
شیرینی(همون قندSmile) غذای مغزه.و مغز با قند هست که فعالیت میکنه.
دوستان کنکوری از همون اول صبح صبحانه خورده برید سر جلسه
اگر هم سابقه داشتید که ممکنه توی این مدت طولانی امتحان‌، دچار ضعف بشید با خودتون یک شیر پاکتی ببرید سرجلسه(فکر کنم بذارن شیر ببرید! من که پارسال بردمSmile) شیر باعث سیری میشهSmile‌! و نمیذاره ضعف برید
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ
یعنی برای خوراکی هم اذیت می‌کنند؟ شکلاتی٬ چیزی!

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ق.ظ، توسط fe_atash.)
نه بابا اذیت نمیکنن..هرچی خواستی ببر !

البته شاید حوزه‌ها باهم فرق داشته باشند...این دانشگاه فردوسی که حتی آدمو درستم نمیگشتن...من کلی دیر رفتم راهم دادن...خلاصه آزادی بود Big Grin

امسال از مشهد..خانم...کسی اینجا هست؟کسی پیام نور نیفتاده محل آزمونش؟

(۲۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  من امروز سال ۸۷ از خودم خود ازمون گرفتم با زمان ۱۶۰ +۵۰=۲۱۰ که بعد از ۱۲۰ دقیقه به شدت خسته شدم اما با یک خوردنی شیرین تا حد زیادی انرژی تحلیل رفته جبران شد

سال ۸۷ بنظرم بدترین نوع سوالات رو داشته‌، اونایی که سر جلسه اون کنکور نشسته بودند چه زجری کشیدن Big Grin
نه‌! من ۸۷ رو خیلی خوب زدم تو ۱۸۰ دقیقه نه ۲۱۰ ....
ولی دیروز ۸۸ رو زدم خیلی سخت بود به نظرم...گسسته و ساختمان دادش سخت بود...سیستم عاملش خیلی خیلی وقت گیر بود...نرم افزارشو منفی زدم...خلاصه مشترکم خراب شد...اما شبکه،پایگاه و هوش و مدیریتش خوب بود...

تو کارته من نوشته یک دفترچه ۱۸۰ دقیقه...بخدا اگه سوالات ۹۰ تا بیشتر باشه و مثه پارسال نشه من وقت کم میارم Sad(
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۹ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
مطمئناً برای IT مشابه پارسال هست. (هر چند که دوست داشتم همون سیستم ۸ سؤاله و با مدت بیشتر باشه)

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط موج.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  آقای موج یعنی شمال میخواید شب قبل از کنکور تا صبح بیدار بمونید؟ به نظرم کاراییتون به شدت پایین میاد
مگه ۱ شب میخواد چه اطلاعاتی به آدم اضافه بشه. فقط یه رو خوانی و مرور. به موقع بخوابیدSmile از ما گفتن بود
ممنون از توجهتون
منظورم صبح پنجشنبه بود نه جمعه
قبول دارم شب قبل کنکور قطعا برا استراحته
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ ب.ظ
وقتی گفتن دو دفترچه برای کامپیوتر یعنی زبان رو جدا میدن به نظر شما یا تخصصی رو؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط hadi_m.)
با سلاام به همه بر وبچه های مانشت
چندی دگر تا روز موعود نمانده روزی که همه ما به خاطر این روز چه تلاشها و کوششهایی که نکرده ایم
و روزی که به یاری خدا باید نتیجه تلاشهایمان را بگیریم
خیلیها با وجود تمام مشقات کار و زندگی هر جا خلوت گاهی پیدا کردنند توی مترو توی ایستگاه اتوبوس کتاب در دست داشتنند
خیلیها مثل خود من مسافران سال گذشته هستنند که امسال با کنکور ۹۱ هم کاروان شده اند .
دوستان مهم نیست چنتا دفترچه میدهند
مهم نیست یه مرحله ایی باشه یا صد مرحله ایی
مهم نیست وقت کم هست یا زیاد
مهم نیست سئوالات در چه سطحی هست
مهم نیست چنتاش درسته چنتاش غلط
مهم نیست طراح سئوالات کیه
چون انچه مهم هست هیچ یکی از اینها نیست
چرا که
مهم توکل ماست به خدایی که یار و یاور ماست
مهم ایمان ماست به خدایی که هیچ تلاش و کوششی از نظرش پنهان نیست
مهم اراده پولادین ماست که هر دری و هر کنکوری رو با تلاش واراده مان خرد خواهد کرد
دوستان چند بار مطالب درسی و متوجه نشدید و دلسرد شدید اما باز هیچ یکی از اینها نگذاشت که ناامید بشید.
چند بار کتابها رو به در ودیوار اطاق کوبیدید.
و
چند بار تو نماز و دعاهاتون خدا را خواندید و باز چند باااار این ایه در بدتین شرایط خواندید و زمزمه کردید انگاه ارام شدید و جان تازه گرفتید
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً
إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً
وعده خداست به بندگانش
پس نهراسید و به این چیزهای کوچک فکر اصلااااا نکنید و در نظرتان خرد و کوچک باشد
در عوض تنها به یک چیز فکر کنید
و اون اینه که
با توکل به خدا سر جلسه حاضر خواهید شد وتمام تلاشتان را خواهید کرد و بقیه را به خدا بسپارید .
فقط همین
برای همه تان ارزوی موفقیت دارم امیدوارم بهترین نتیجه‌ها را بگیرید

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , khavar_1365 , farazin , ida_isp , Sunshine Off , Ali-B , Mahtab_m , marzieh , maryami , n_nafis_s , sohrablou , alime , fatima1537 , najme60 , golce , f.b , HRZ , - rasool - , شیوا۸۸ , mosaferkuchulu , Shiny_Star , myself , fatemeh85

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close