تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - narges_r - 30 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ

از فردا ماه اخر شروع میشهAngel
اغاز کننده این تاپیک سریالی سارا خانوم بودن و اخریش هم نسیب من شدShy
دعا میکنم که همه موفق باشند و به اون چیزی که لایق تلاشهاشون هست برسند
شما هم منو از دعای خیرتون بی نسیب نگذاریدHeart

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - Mansoureh - 30 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ

بچه‌ها همه اتون موفق باشید. ماه آخر سرتون رو با اعتماد به نفس کامل بالا بگیرید...
منتظر خبرهای خوبی از شما هستم...

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - Sunshine Off - 30 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۱۵ ب.ظ

نرگس جون انشاالله خودت اولین نفری باشی که خبرخوش رتبه خوبت را به مانشت میدی...بچه‌ها برای تک تک شماها آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم شماهم برای من دعاکنید.
بهتره دراین ماه آخر خوب تست بزنیمونقاط ضعف خودمان را قویتروبرنقاط قوت خود تسلط پیداکنیم.
SmileSmileSmile

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - yarandish - 01 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ

برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - پشتکار - ۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

مردگان کسانی اند که رؤیاهاشان مرده است
من مطمئنم امسال همه مون قبول می شیم

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - *farnaz* - 01 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ

شما واسه این ماه چطوری می خونید؟ من تقریبا درسا رو بلدم فقط باید مرور کنم که تو ذهنم تثبیت بشه اصلا حالشو ندارم میگید چیکار کنم؟

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - narges_r - 02 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  شما واسه این ماه چطوری می خونید؟ من تقریبا درسا رو بلدم فقط باید مرور کنم که تو ذهنم تثبیت بشه اصلا حالشو ندارم میگید چیکار کنم؟

منم الان وضعیت شمارو دارم، فکر میکنم الان خیلیها وضعیت مارو داشته باشن
ولی فکر میکنم تو این رقابت افرادی برنده هستند که بر این شرایط غلبه کنن
باید فکر کرد که چجوری میشه از این سد اخر هم به سلامت عبور کرد!

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - *farnaz* - 02 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  منم الان وضعیت شمارو دارم، فکر میکنم الان خیلیها وضعیت مارو داشته باشن
ولی فکر میکنم تو این رقابت افرادی برنده هستند که بر این شرایط غلبه کنن
باید فکر کرد که چجوری میشه از این سد اخر هم به سلامت عبور کرد!

مرسی narges جون همدردی هم خودش کمکه

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - پشتکار - ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ

به نظرم تست زدن راه خوبیه
تست جامع
یکی یکی
پله پله

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - milad_rahimi - 03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ

سلام بچه ها.خوبین؟
اوضاتون تو این ماه اخری چطوره؟
من که خیلی احساس ضعف میکنم.احساس میکنم کم خوندم.احساس میکنم شرکت نکنم سنگین ترم.
به نظر شما جای جبران هست؟

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - پشتکار - ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.خوبین؟
اوضاتون تو این ماه اخری چطوره؟
من که خیلی احساس ضعف میکنم.احساس میکنم کم خوندم.احساس میکنم شرکت نکنم سنگین ترم.
به نظر شما جای جبران هست؟

به نظر طبیعیه
اگه میخواهید مطلب جدید یاد بگیرید. سعی کنید مطالبی رو که بلدید مرور کنید تا روحیه بگیرید بعد برید سراغ مطال جدید

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - milad_rahimi - 03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ق.ظ

دیگه دیره واسه مطلب جدید یاد گرفتن.باید اونایی که بلدم رو مرور کنم.
بدجور میترسم.
من ادم ترسویی نبودم.نمیدونم چرا اینجور استرس گرفتم.

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - موج - ۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ق.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  دیگه دیره واسه مطلب جدید یاد گرفتن.باید اونایی که بلدم رو مرور کنم.
بدجور میترسم.

همونایی رو که بلدین مرور کنید
این تجربه خوب از کنکور سال گذشته براتون میگم (البته تجربه های از جنس دیگر هم بوده Smile)
سال گذشته من از چهار درس اختصاصی فقط دو تا رو خوندم الگوریتم و پایگاه
میدونستم وقتی برای خوندن دو درس دیگه نیست از کامپایلر فقط گرفتم فرست و فالو رو که حدود دو صفحه بود مرور کردم
جالبه که ۴۴ درصد تخصصی زدم
پس مرور کنید همون چیزایی رو که میدونید خوبی که داره سر جلسه این هست که اصلا درگیر بعضی مباحث نخونده نمیشید و میتونید سوالات دروسی رو که خوندید راحت زوم کنید روش

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - milad_rahimi - 03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  دیگه دیره واسه مطلب جدید یاد گرفتن.باید اونایی که بلدم رو مرور کنم.
بدجور میترسم.

همونایی رو که بلدین مرور کنید
این تجربه خوب از کنکور سال گذشته براتون میگم (البته تجربه های از جنس دیگر هم بوده Smile)
سال گذشته من از چهار درس اختصاصی فقط دو تا رو خوندم الگوریتم و پایگاه
میدونستم وقتی برای خوندن دو درس دیگه نیست از کامپایلر فقط گرفتم فرست و فالو رو که حدود دو صفحه بود مرور کردم
جالبه که ۴۴ درصد تخصصی زدم
پس مرور کنید همون چیزایی رو که میدونید خوبی که داره سر جلسه این هست که اصلا درگیر بعضی مباحث نخونده نمیشید و میتونید سوالات دروسی رو که خوندید راحت زوم کنید روش

مرسیییییییییییییی از راهنماییاتون دوستای گلم.

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - Sunshine Off - 03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ق.ظ

دوستان اگه میخواید دراین ماه آخراشتباه نکنید پس اشتباهات ماکنکوریهای سالهای گذشته را تکرا نکنید ماه آخرفقط تست ومرور چیز تازه وجدیدی نخوانید چون خیلی ضرر میکنید.موفق باشید