زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۸۷۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ق.ظ، توسط skygirl_00.)
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  در رابطه با مطالعه زبان هم باید بگم که ۵۰۴ لغت همین امروز پروندش رو بستم و تماما آرد شد و یه کتاب دیگه شروع کردم که درک مطلب هست.

۵۰۴ رو کامل خوندید! تو چند وقت؟آخه من دستو دلم به ۵۰۴ نمیره! و ی سوال دیگه چه کتابی رو برای درک مطلب میخونید.آخه من واس زبان هنوز تکلیفم مشخص نیست.
ی ۵۰۴ دارم با ی زبان تخصصی راهیان ارشد. کسی میدونه چیکار کنم؟

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۷۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
ممنون از دوستان برای کامنتاتون
در رابطه با زبان باید گفت که من ۵۰۴ رو در ۵ ماه تموم کردم و رفتم سر کتاب درک مطلب new bridging the gap که کتاب مناسبیه و مختص دانشجویان ادبیات زبان هستش که من این کتابو به سفارش یکی از اساتید دارم میخونم . در کنار این کتاب هم زبان تخصصی و متون عمومی و روزنامه های newyorktimes و losangelestimes رو هم از نظرم دور نمیکنم و هر از چند گاهی مطالعه سطحی و در حد فهم انجام میدم.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان مانشتی

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  

کتابهای درس و کنکوری و تست. فقط درسهای گسسته و مدار منطقی که اخراش هستم و نظریه و ساختمان داده که تازه شروع کردمConfused

ممنون از نظرتون
در رابطه با درس خوندن شما هم باید گفت که شما باید حدود ۲ ماه خودتو بمباران مطالعاتی کنید و سپس در ۱۰ روز همه مطالب رو مرور سریع کنی ، (یعنی دو ماه و ۱۰ روز) تازه حالا حافظه کوتاه مدتتون آمادگی این رو داره که با کوچکترین مطالعه در ادامه ، کلیه مطالب رو در حد فهم کنکوری و عالی بفرسته توی حافظه بلند مدتتون و در این مرحله یعنی تسلط و درصد های بالاااااااااااااااااااااااااا
امید وارم که موفق باشید

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Parva , white bird , ماه بانو
ارسال: #۸۷۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  مطالعه دروس مرجع رو که حدود ۲۰ روزی هستش شروع کردم بشرح زیره دوستان:
استالینگز ...........دور دوم
clrs.............. وسط کتابم
لینز ..................وسط کتابم
نیپولیتان.................دور دوم
آمار پارسه.......................تازه فصل دومم
سیستم عامل پارسه..................یک هفته دیگه و بمحض تموم شدن دور دوم استالینگز شروع میکنم
ویس معماری دکتر اجلالی .......................درس ۵

سلام اقای شیرافکن
می خواستن بپرسم این نیپولیتان که نوشتین همون ترمه جعفرنژاده؟؟؟؟یعنی این کتاب خوبه برا تستهای کنکوری؟در کنارش قصد دارین چی بخونید؟؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۸۷۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط دانیال شیرافکن.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  

ممنون از راهنمایی شما
منظور شما اینه که تا اخر مهرماه تمام درساها رو مرور کنم ؟! از کتابهایی مثل پوران؟

۱۰۰ درصد همینطوره
کتاب های مرجع را فراموش نکن که در کنار کتاب های پوران ، حتما حتما بخونی

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  

سلام اقای شیرافکن
می خواستن بپرسم این نیپولیتان که نوشتین همون ترمه جعفرنژاده؟؟؟؟یعنی این کتاب خوبه برا تستهای کنکوری؟در کنارش قصد دارین چی بخونید؟؟Exclamation

سلام
بله همون کتابه
به نظر من اگه کسی الگوریتمش ضعیفه، اول باید نیپولیتان رو آرد کنه که واقعا کتاب زیباییه و الگوریتم رو در حد شعور خواننده بهش میفهمونه و بعدش بره clrs بخونه که این کتاب ، فرد رو صاحب سبک در حل تست های الگوریتم میکنه .
من قول میدم اگه این دو کتاب رو خوب بفهمی از ۵ تا سوال ۴ تا رو حتما بزنی .
امیدوارم که اطلاعات خوبی به شما داده باشم
با آرزوی موفقیت شما

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , kerm , Parva
ارسال: #۸۷۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط sahar121.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
یکی میتونه نظری بده برنامه کلی ای بده چطوری درسارو پیش ببرم اول چیا خونده شه،ضریب بالاها؟ سخت ها ؟ ؟،آسونا؟ تا دچار کمبود وقت و استرس واس درسا نشم و همه رو بخونم!حالا ی برنام یه ماهه،طولانی مدت ازین مدل و روش کنکوریش.
سال اول کنکورمه و ۲۰ روزی میشه شروع کردم.راستش احساس ترس بیشتر برمن غلبه کرده که نکنه ۶ ماه کم باشه. من هیچ مشکلی با درسو خوابو گیرای الکی ندارم و پایه درسیمم خوبه. فقط درسارو چون بار اوله میخونم ناخودآگاه ترسه بیشتر میشه. و نگران سایر دروس میشم. منتظرم
راستی کسی رو دیدن با خوندن از شهریور، همون بار اول، تو کنکور ارشد رتبه عالی بدست بیاره؟

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال: #۸۷۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط Amir V.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها من میخوام گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات بخونم. توی اینها معماری کامپیوتر تأثیر نداره. به نظرتون بیخیال معماری بشم؟

یا به نظرتون معماری رو هم بخونم؟ (اومد و همین معماری منو کشید بالا و اصلا تو گرایش شبکه و امنیت رتبم خوب شد!)

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۸۷۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط esisonic.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۰۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام گرایش تجارت و مهندسی فناوری اطلاعات بخونم. توی اینها معماری کامپیوتر تأثیر نداره. به نظرتون بیخیال معماری بشم؟

یا به نظرتون معماری رو هم بخونم؟ (اومد و همین معماری منو کشید بالا و اصلا تو گرایش شبکه و امنیت رتبم خوب شد!)
اگه رتبه خوب میخوای یا هیچ درسی رو کنار نذار...یا اگه میزاری با یه درس دیگه جبرانش کن!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , pita
ارسال: #۸۷۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
من میخوام واس نرم افزار بخونم. چه کتاب اضافه ای اگه خونده شه،تو it هم میتونم شانس داشته باشم؟نهایتا ۱ کتاب!
یا اینکه ی کتاب هوشم بخونم که هوشم تو زاپاس داشته باشم؟
بچه ها این روش خوبی هست؟ یا بیخیال شم . همون بچسبم به کتابای نرم؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۷۹
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
من دچار یه سر در گمی شدم!!!! برای اینکه برنامه ریزی درستی داشته باشم تصمیم گرفتم برم امتحان های سنجش رو ثبت نام کنم . همون جور که می دونید ، کل درس ها به ۳ قسمت تقسیم شده ، بین قسمت اول و دوم فقط ۱۴ روز فاصله هست!! به نظر شما واقعا میشه توی ۱۴ روز ۱/۳ کل درس ها رو خوند؟ البته بقیه موسسات هم تقریبا همین جور بودند!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۸۸۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من دچار یه سر در گمی شدم!!!! برای اینکه برنامه ریزی درستی داشته باشم تصمیم گرفتم برم امتحان های سنجش رو ثبت نام کنم . همون جور که می دونید ، کل درس ها به ۳ قسمت تقسیم شده ، بین قسمت اول و دوم فقط ۱۴ روز فاصله هست!! به نظر شما واقعا میشه توی ۱۴ روز ۱/۳ کل درس ها رو خوند؟ البته بقیه موسسات هم تقریبا همین جور بودند!

از تابستانت خوب استفاده کن ، شما که نباید حتما همگام با آزمون ها باشی ؛ چه عیبی داره پیش بیفتی Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۸۸۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی من دچاره مرض درس نخوندن شدم ...چیکار کنم؟!؟!؟!

یعنی تا حالا هیچی نخوندین؟؟؟ اگه اینجوریه باید هرچه زودتر شروع کنید که داره کم کم دیر میشه ها!!Blush

البته این مرض فک کنم کم کم داره منو هم میگیره !!Sad فکر پروژه پایانی نمیزاره درس خوند !!!

نه اینکه هیچی نخوندم ، کم خوندم و یه مدت کلا نمی خوندم الان دوباره شروع کردم
شما هم اجازه ندین این ویروس بهتون غلبه کنه بد مرضیه ....

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
ارسال: #۸۸۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  من دچار یه سر در گمی شدم!!!! برای اینکه برنامه ریزی درستی داشته باشم تصمیم گرفتم برم امتحان های سنجش رو ثبت نام کنم . همون جور که می دونید ، کل درس ها به ۳ قسمت تقسیم شده ، بین قسمت اول و دوم فقط ۱۴ روز فاصله هست!! به نظر شما واقعا میشه توی ۱۴ روز ۱/۳ کل درس ها رو خوند؟ البته بقیه موسسات هم تقریبا همین جور بودند!

از تابستانت خوب استفاده کن ، شما که نباید حتما همگام با آزمون ها باشی ؛ چه عیبی داره پیش بیفتی Smile

دارم می خونم اما می خواستم برنامه درس هامو از مهر با آزمون ها هماهنگ کنم که نظم داشته باشه! اینجوری فکر نمی کنم برسم . نگرانمConfused

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita
ارسال: #۸۸۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  دارم می خونم اما می خواستم برنامه درس هامو از مهر با آزمون ها هماهنگ کنم که نظم داشته باشه! اینجوری فکر نمی کنم برسم . نگرانمConfused

شما برای آزمون کدوم موسسه رو انتخاب کردی ؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۸۸۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  دارم می خونم اما می خواستم برنامه درس هامو از مهر با آزمون ها هماهنگ کنم که نظم داشته باشه! اینجوری فکر نمی کنم برسم . نگرانمConfused

شما برای آزمون کدوم موسسه رو انتخاب کردی ؟

هنوز ثبت نام نکردم ، برام تقسیم بندی منابع مهمترینه چون به خاطر بودجه بندی درسا دارم می رم آزمون بدم دارم بررسی می کنم احتمالا سنجش و شاید هم مهستان!

۰
۰
ارسال: #۸۸۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
من بعد دو ماه وقت تلف کردن به این نتیجه رسیدم که برنامه ریزی هفتگی یا ۱۰ روزه بهتر از برنامه ریزی ماهیانه جواب میده تو تیر و مرداد برانامه ریزی ماهیانه انجام دادم و نمی تونستم به برنامم برسم و هیچ کدوم از برنامه ها رو رعایت نکردم ولی از آخر مرداد تصمیم گرفتم هفتگی برنامه ریزی کنم و آخر ۷ روز یه روز برای جبران و مرور خلاصه ها بزارم و بعدش از روی برنامه های هفتگی یه برنامه کلی ماهیانه هم نوشتمSleepy نتیجش خیلی خوب شد چون میدونم ۷ روز وقت دارم بهتر زمان و صفحات کتاب رو تقسیم می کنم و کلا خیلی بهتر شده Smile گفتم با شما هم در میون بزارم شاید براتون مفید باشهBlush
موفق باشید همگیHeart

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , younes , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۵۶۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۷۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۵۰,۶۶۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۶۰۷ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۸۰۶ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close