زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۷۸۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
من دارم آمار می خونم:
فکر می کردم همش آمار خیلیی حجمش بالاس(پارسه) رو میگم، و نمیشه خوند با اون همه صفحات زیادش. اما کسایی ک مثل من استارتشو هی عقب مینداختن تا نخوننش یا پشیمون واس خوندنش شدن بگم ک واقعا سخت نیست فقط توضیح زیاد داده تا راحت باشه همین .اصلا ب حجمش فکر نکنین زود میشه خوند من تقریبا تو ۲ ساعت ،۲۰ صفحشو خوندم و متوجه بحثاش شدم الا یکی دو مورد همین! البته ب تستاش ک فعلا نرسیدم اما متنشو خوندم . امیدوارم یکی رو ب خوندن آمار تشویق کرده باشم

۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_ak , sahar121 , mohammadali1990
ارسال: #۷۸۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سرم داره از فرمول های فصل شمارش(گسسته پوران) گیج میره! کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ چه جور میشه توی این فصل مسلط شد؟
هر مبحثی که متوجه نمیشید از رو گریمالدی بخونید

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۱
۰
ارسال: #۷۸۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط Parva.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها خسته نباشین،
آرزوی صبر و پشتکار دارم برای همگی.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , fateme66 , esisonic , Pegasus , shobair87
ارسال: #۷۸۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها به نظرتون گسسته رو حذف کنیم چطوره؟

با این تستای مضخرف آی تی!

There is no there there.
۱
۲
ارسال: #۷۸۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون گسسته رو حذف کنیم چطوره؟
با این تستای مضخرف آی تی!

مثالی برات می زنم که اگه گسسته رو حذف کنی چه بلایی پیش میاد:

بحث منطق و استنتاج = تاحدی با بحث های جبربول و استنتاج درس هوش مشترک می باشد.
بحث گراف و درخت = که صدالبته با درس ساختمان داده ها و طراحی الگوریتم ارتباط دارد.
بحث رابطه های بازگشتی و تابع مولد = که صدالبته با درس طراحی الگوریتم ارتباط دارد.
بحث شمارش = با درس آمار که همون آنالیز ترکیبی و بحث مربوط به شمارش در ارتباط می باشد.
روابط و مجموعه های مرتب و توابع = هر کدام رو اگه نگاه کنیم به درسی از دروس دیگه مربوط میشه.

گسسته رو بخوای حذف کنی با اونای دیگه چکار می کنی؟
حالا به عمق فاجعه (حذف کردن گسسته) پی بردی؟ یا باز چند تا "می باشد" دیگه برات بنویسم؟Big Grin

(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سرم داره از فرمول های فصل شمارش(گسسته پوران) گیج میره! کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟ چه جور میشه توی این فصل مسلط شد؟

این فصل از گسسته با فصل اول آمار کتاب پارسه(آنالیز ترکیبی و احتمال) رابطه ی تنگاتنگی داردTongue اگه از رو کتاب پارسه بخونی مثال و تمرینات بیشتری داره، میتونی بهتر متوجه بشی.
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۷۸۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام دوستان.به یکم روحیه بدید.من زمانی که پارسال کنکور دادم و میدونستم رتبم خوب نمیشه گفتم به زودی شروع میکنم به خوندن واسه سال بعد.ولی هنوز هم شروع نکردم.بدجور درگیر کارم.کسی هست که کمکم کنه واسه برنامه ریزی؟صبح و عصر سر کار هستم.کی میتونم بخونم پس؟وقتی هم خونه هستم اینقد خستم که دگ حال کتاب خوندن ندارم.
۰
۰
ارسال: #۷۸۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان.به یکم روحیه بدید.من زمانی که پارسال کنکور دادم و میدونستم رتبم خوب نمیشه گفتم به زودی شروع میکنم به خوندن واسه سال بعد.ولی هنوز هم شروع نکردم.بدجور درگیر کارم.کسی هست که کمکم کنه واسه برنامه ریزی؟صبح و عصر سر کار هستم.کی میتونم بخونم پس؟وقتی هم خونه هستم اینقد خستم که دگ حال کتاب خوندن ندارم.

سلام دوست عزیز.
اول بگم که چشماتو ببند و یک نفس عمیق بکش!Big Grin حالا به حرفای این برادر بزرگوار(یعنی بنده Undecided) گوش واصل بدار.!
منم مثل شما تقریبا یک هفته میشه که شروع کردم، با ریاضی ها شروع کردم، تاحالا فقط یک فصل از آمار و یک فصل از گسسته روخوندم و دیگر هیچ(منظورم اینه که اصلا عقب نیستی اگه خودت بخوای، و منم خودم رو عقب نمی دونم)؛ با درسای ساده تر شروع کن، تا زیاد خسته نشی. از همین فردا اگه به زور هم شده حداقل ۲ و حداکثر ۳ ساعت بشین بخون، بابا فقط کتابو ورق بزن ببین شکلای خوشکلی داره یا نهTongue. منم تا قبل شروع کردن هی امروز فردا می کردم. اما بلاخره باید شروع کرد دیگه. منم مثل شما صبحا می رم سر کار، ساعت ۲ میام خونه و ۳ شروع می کنم به خوندن، تا هروقت که بتونم می خونم.
کارت رو نمی دونم چیه اما اگه سنگین نیس می تونی تو محل کارت هم یه سری چیزا رو بخونی، من زبان رو که نمی رسم تو خونه بخونم، تو همون محل کارم که بعضی وقتا سرم خلوته می خونم . در آخر هم بگم که " فقط استارت کار سخته، شروع کن به خوندن چند روزی که بگذره، درس خوندن برات شیرین میشه و برات میشه عادت؛ طوری که اگه شبی نخونی مثله اینکه غضلاتت گرفتگی دارن". اینو شوخی کردم. انشالله فردا اولین روز شروعت خواهد بود. موفق باشی.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , maryam_ak , komkom
ارسال: #۷۸۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
نمیدونم چرا همه میگن استارت سخته...
من اسفند پارسال شروع کردم...انقده بهم مزه میداد
اصلا ً با یه علاقه ای کتاب میخوندم که خودم کفم بریده بود...
۳،۴ ساعت بیشتر نمیخوندم...ولی همونم کلی ذوق توش بود
الآن که درس ها سخت تر شده بعضی وقت ها با ترس کتاب رو باز میکنم...
همش میترسم مبحث رو نفهمم...
ولی باز هم دارم سعی می کنم تا ساعت درسیمو بیشتر کنم.!!!

به امید روزی که همه ی مانشتی های زحمت کش یه جای خوب قبول بشن!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۷۸۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا همه میگن استارت سخته...
من اسفند پارسال شروع کردم...انقده بهم مزه میداد
اصلا ً با یه علاقه ای کتاب میخوندم که خودم کفم بریده بود...
۳،۴ ساعت بیشتر نمیخوندم...ولی همونم کلی ذوق توش بود
الآن که درس ها سخت تر شده بعضی وقت ها با ترس کتاب رو باز میکنم...
همش میترسم مبحث رو نفهمم...
ولی باز هم دارم سعی می کنم تا ساعت درسیمو بیشتر کنم.!!!

به امید روزی که همه ی مانشتی های زحمت کش یه جای خوب قبول بشن!
ایشالا که دانشگاه مورد نظرت رو قبول بشی. برای تمامی مانشتی ها در سال ۹۲ آرزوی موفقیت دارم.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , SaMiRa.e , Parva , Shokoufe.S
ارسال: #۷۹۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا همه میگن استارت سخته...

منظور از سخت بودن، امروز و فردا کردنه که اگه جلوش گرفته نشه، باعث عقب موندگی (درسی) میشه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad
ارسال: #۷۹۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام! کلا به این نتیجه رسیدم که قبولی تو ارشد غیر از انتخاب منابع خوب فقط و فقط به همت و تلاش و تداوم تو خوندن شما بستگی داره و اینکه به محض برخورد به مطالب سنگین دچار یأس نشید و با قوت ادامه بدید!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , skygirl_00 , Donna , fateme66
ارسال: #۷۹۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
با یکی از دوستای دوره مدرسم داشتیم تو این ی ماه باهم می خوندیم .نه اینکه کنار هم باشیم ... دوستم رفت مدرسان شریف واس پکش و آزموناش ثبت نام کرده. من اما نگران وضع خودم شدم . خوش بحالش داره!!

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۷۹۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  با یکی از دوستای دوره مدرسم داشتیم تو این ی ماه باهم می خوندیم .نه اینکه کنار هم باشیم ... دوستم رفت مدرسان شریف واس پکش و آزموناش ثبت نام کرده. من اما نگران وضع خودم شدم . خوش بحالش داره!!

سلام و خدا قوت.
نگران نباش دوست عزیز، شرایط داوطلبین کنکور همه باهم یکسان نیست؛ ممکنه من برای کلاس کنکور و ازمون و ... هزینه کنم و نتیجه نگیرم ولی شمایی که خودت خوندی و همت و ارادت از من بیشتر بوده، بسیار از من عالی تر باشی. مهم همت و اراده که خیلی ها شاید وسط راه کم بیارن و برای خودشون چراغ قرمز بزارن. سعی کن پشت چراغ قرمز بی ارادگی و بی حوصلگی نمونی.
موفق باشی

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , skygirl_00
ارسال: #۷۹۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  با یکی از دوستای دوره مدرسم داشتیم تو این ی ماه باهم می خوندیم .نه اینکه کنار هم باشیم ... دوستم رفت مدرسان شریف واس پکش و آزموناش ثبت نام کرده. من اما نگران وضع خودم شدم . خوش بحالش داره!!
دوست من چرا اینقدر به خودت انرژی منفی وارد می کنی، ببین آدمهای مثل شما کم نیست، من هم وقتی می خواستم شروع به خوندن کنم همه اش نگران این بودم که با اوضاع مالیم چه جوری منابع رو جور کنم،(و البته الان هم گاهی دچار این استرس می شم که نکنه مشکلات مالی بهم فشار بیاره مجبور بشم دوباره فقط کار کنم و از بزرگترین لذت زندگیم دور بشم)، از طرفی چندین ماه به هر کسی که می شناختم پیشنهاد دادم با هم درس بخونیم اما پایه اش پیدا نشد.
بنابراین چند تا جمله ی مثبت که خصوصا توش توکل بر خدا هست بنویس و بچسبون اطراف اونجایی که درس می خونی، بعد به خودت بگو من مجبور نیستم بار مشکلات را بردوش بکشم خودم را بر بالای آنها می کشانم و آنها را حل خواهم کرد.
بعد از خدا بخواه از ته دل که کمکت کنه و گره کارت باز بشه خصوصا تو این روزهای استجابت دعا، باور کن این رو تجربه کردم وقتی از همه جا ناامید بودم از جاهایی که فکرش رو نمی کردم کمک ها رسید به طرز باور نکردنی منابع رو تهیه کردم و خیلی از مشکلات دیگه ام حل شد، و اگر مشکل دیگه ای هم پیش می یاد سخت اما با توکل بر خدا گذراست. فقط ازش بخواه به طرز باور نکردنی کمک ها می رسه.
بعد هم به خودت ثابت کن که تنهایی از عهده هر کاری بر میای. این لحظاتت رو یادداشت کن که وقتی انشاءالله قبول شدی لبخند بزنی به این فراز و نشیب ها.
آیه ۱۷ سوره انعام: بدانید که هیچ کس به غیراز خداوند نمی تواند به سختی و غم شما پایان دهد و بر ناامیدی شما خط بطلان کشد.
ببخشید پر حرفی کردم
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , fateme66 , skygirl_00 , Helmaa , Parva , zarei1991 , Shokoufe.S , shobair87 , komkom
ارسال: #۷۹۵
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط fateme66.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
شاید درست نباشه اینجا تجربه کنکورم رو بگم،اما با توجهبه استرسی که سال اولیا دارن لازمه همین جا بگم که استرس و رقابت اگه سازنده باشه خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
ببینین منم سال اول که میخواستم کنکور بدم همین شرایط بود،از خرداد شروع کردم به جمع کردن منابع و از تیر ماه شروع کردم به خوندن،اما اینقدر استرسم زیاد بود که اصلا درسا رو متوجه نمیشدم،تمام ذهنم درگیر این بود که درسا رو تموم کنم،از همه عقب ترم،تو یه دانشگاه خوب درس نخوندم،کلاس نرفتم،پایه درسیم خوب نیست و... .
همه این مسایل باعث شد تابستون رو کامل از دست بدم،و تنها مهر و آبان رو خوندم و بعدش چون همش نا امید بودم و احساس میکردم عقبم و موفق نمیشم ادامه ندادم و در نهایت مجاز نشدم.
اما پارسال خیلی اوضاع روحیم بهتر شد، تا حدی تونستم به استرسم غلبه کنم با اینکه خیلی از دروس رو نخوندم(سرعت درس خوندنم خیلی پایینه و به مطالب زیاد گیر میدم) و یک ماه آخر هم برام مشکلاتی پیش اومد اما از نتیجم راضی بودم چون دیدم هر چی رو خوندم نسبتا خوب بوده.
تموم کردن درسا به تنهایی ملاک نیست،تسلطه که باعث موفقیت میشه،
نه مثل من باشید که یه دور خوندن درسا براتون آرزو بشهBig Grin،نه طوری باشید که فقط پر کردن تایم درسیتون براتون مهم باشه.
به نظرم اکثر مانشتیای عزیز دارن خوب پیش میرن فقط مایوس نشید و با انرژی به خوندن ادامه بدین.
موفق باشید

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , SaMiRa.e , SarahRad , ali reza , white bird , Parva , shobair87 , komkom , samaneh_aftab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۰۸۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۲۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۰۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۳۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۶,۶۲۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۳,۷۷۹ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۳۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close