زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم جدید آواتار

ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
بالاخره این بخش هم یه دستکاری کوچیک شد.
دوستان سعی کنند که عکس‌های با رزلیشن بالاتر از ۹۶*۹۶ آواتار رو (در صورت تمایل) به‌روز کنند. سیستم جدیدی که نوشتیم قابلیت برش عکس بدون کش دادن عکس رو داره. به عنوان نمونه به عکس فرداد توجه نمایید Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , narges_r , sasanlive , مهشاد , Fardad-A , maryami , **sara** , Ali-B , deh-ab
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: سیستم جدید آواتار
دکتر آواتار جدید عجب بک گراندی داره‌! معلومه تازه‌ی تازه و داغه داغه !!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط admin.)
عکس واقعی فرداد:
[تصویر:  avatar_313.jpg]

عکس فرداد در سایت:
[تصویر:  avatar_313.jpg&w=96&h=96&zc=1]

عکس فرداد بزرگ شده توسط نرم‌افزار مانشتBig Grin
[تصویر:  avatar_313.jpg&w=300]

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , deh-ab
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
Smile)))) آدم یاد این تبلیغای قبل و بعد از عمل می افته!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , deh-ab
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ، توسط admin.)
سیستم جدید آواتار
همون ماجرا برای عکس خودم:
[تصویر:  avatar_1.gif]

عکس ادمین در سایت:
[تصویر:  avatar_1.gif&w=96&h=96&zc=1]

عکس ادمین بزرگ شده توسط نرم‌افزار مانشت:
[تصویر:  avatar_1.gif&w=300]

۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سیستم جدید آواتار
اگه درست متوجه شده باشم می خواید بگید رزولوشن عکس ایشون پایینه واسه همین وقتی با سیستم جدید بزرگ می شه کیفیتش افت می کنه باید عوضش کنند .(تازه عوض کرده بودند اواتارشون رو Smile )
خوب دیگه نیاز نیست دوستان رو عکس زووم کنند کلا عکس ایشون زووم شد Big Grin خوب مثل این که اواتار خود دکتر هم زووم شد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
کلا فکر کنم این جا هر موضوعی پیش می اد عالم و ادم به آقا فرداد گیر میدن!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  )))) آدم یاد این تبلیغای قبل و بعد از عمل می افته!
فرداد رو عمل کردیم رفتSmile
هویت فرداد کم‌کم داره به سمت فاش شدن می‌ره. (با آخرین تکنولوژی‌های مانشتیSmile )

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , deh-ab
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  واسه همین وقتی با سیستم جدید بزرگ می شه کیفیتش افت می کنه باید عوضش کنند
عکس فرداد همین‌جوری هم تار هست. خیلی‌ها سعی در کشف حقیقت پشت عکس دارند. اما این مثال می‌خواد نشون بده که حتی عکس فرداد هم می‌تونه توی این سیستم بزرگ بشه و افتش خیلی زیاد نباشه Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , deh-ab
ارسال: #۱۰
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سیستم جدید آواتار
اهان پس واسه این با عینک عکس گرفتند Smile که لونرند. خودشونم که نیستند .حالا فردا میان میبینند ای دل غافل چند ساعت نیومدند مانشت‌، کاربرا که هیچی مدیران هم اومدند در مورد عکسشون نظر دادند Big Grin

۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ق.ظ
سیستم جدید آواتار
کلا اندازه آواتار مانشت در قیاس با خیلی جاها کوچیکه،حتی همین اندازه جدید،یکم بزرگترش کنین مارک عینک آقا فرداد میخوام بدونم چیه خیلی باحاله!برم یکی بگیرم

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Fardad-A , موج , deh-ab
ارسال: #۱۲
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  کلا اندازه آواتار مانشت در قیاس با خیلی جاها کوچیکه،حتی همین اندازه جدید،یکم بزرگترش کنین مارک عینک آقا فرداد میخوام بدونم چیه خیلی باحاله!برم یکی بگیرم

اااااا یادم نبود شما هم عکس اواتارتون عکس خودتونه .دکتر می تونید برای این که بیشتر به قابلیت اضافه شده پی ببریم عکس ایشون رو هم بزرگ کنید Big Grin Big Grin Big Grin
دیگه اواتار که خیلی بزرگ باشه که همش به عکس توجه می کنیم اونوقت زیاد پست‌ها و مطالب مهم رو نمی خونیم Big GrinTongue (اینم از اون نظرا بود می دونم خودم)

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اااااا یادم نبود شما هم عکس اواتارتون عکس خودتونه .دکتر می تونید برای این که بیشتر به قابلیت اضافه شده پی ببریم عکس ایشون رو هم بزرگ کنید Big Grin Big Grin Big Grin
نه!کی گفته این منم!این لئوناردو دی کاپریوه!نیست بهش علاقه دارم عکس اونو گذاشتم آواتارم!میگین نه بزرگش کنین!
(...البته عکس آقا فرداد هم دقت کنین شبیه جوونی های رابرت دنیروه...خودش که نیست!)

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , deh-ab , انرژی مثبت
ارسال: #۱۴
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط admin.)
سیستم جدید آواتار
فرداد بیشتر شبیه جوونی‌های نیکولاس کیج هست Smile

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , deh-ab
ارسال: #۱۵
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فرداد بیشتر شبیه جوونی‌های نیکولاس کیج هست Smile

آره...کلی تو ذهنم گشتم ولی آقا فرداد رو تو دسته نیکولاس کیج کلاسیفای نکردم!الگوریتم شما بهتر کار میکنه

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۴۸۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۳۴۱ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۱۶۵ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۹۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کتاب جدید پایگاه داده دکتر کیوان پور Alireza_Doustmohammadi ۱ ۴,۰۰۸ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۴۴۳ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۷۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close