زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال: #۴۶
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ ق.ظ
RE: در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
سلام
می خوام در فرصت باقی مونده برای ارشد IT بخونم و قصد خرید جزوات سنجش تکمیلی یا پارسه رو دارم اما نمی دونم در رشته کامپیوتر کدوم یکی از این‌ها بهتره. چون شهرستان هستم خبری از برگزاری کلاس نیست فقط اتکا به جزوات باید کرد
لطفا از دوستان اگر کسی تجربه ای از خوبی و بدی هر یک از این دو موسسه در رشته کامپیوتر (it) داره راهنمایی کنه
فرصتم کمه
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ
به طور کلی پیشنهاد میشود که همگی جزوات را از یک موسسه نگیرید جون همه موسسات برای همه دورس خوب نیستند .و در ضمن برای همه درسها استفاده از جزوات کنکوری به تنهایی پاسخگو نخواهد بود .یک سری به اینجا بزنید فکر کنم کلی مطلب برای آی تی باشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rouzbeh_zi , ف.ش
ارسال: #۴۸
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط rouzbeh_zi.)
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
مگه میشه که مثلا از پارسه تعداد مشخصی جزوه گرفت؟ جایی هست جدا بفروشه؟ برای سنجش تکمیلی هم همینطور
تا اونجا که من شنیدم باید ثبت نام کرد کلی پول داد برای کلاس و آزمون و جزوه و جزوات جدا فروخته نمیشه
۰
۰
ارسال: #۴۹
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)rouzbeh_zi نوشته شده توسط:  مگه میشه که مثلا از پارسه تعداد مشخصی جزوه گرفت؟ جایی هست جدا بفروشه؟ برای سنجش تکمیلی هم همینطور
تا اونجا که من شنیدم باید ثبت نام کرد کلی پول داد برای کلاس و آزمون و جزوه و جزوات جدا فروخته نمیشه
جزوات پارسه توی بازار انقلاب مثل ریگ ریخته دوست عزیز .در ضمن فکر هم نمی کنم که کتابهای سنجش به درد کنکور سراسری بخورند در همون لینکی که دادم برای تک تک دروس بحث شده که چه منبعی خوب هست اینها براساس تجربه دوستانی بوده که به نتیجه رسیده اند .بیشتر دقت کنید ودقیق آنها را بخوانید دوست من !!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rouzbeh_zi
ارسال: #۵۰
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ب.ظ
ممنون دوست عزیز‌، منظور از جزوات پارسه همون کتابا هست دیگه؟
من ساکن تهران نیستم‌، برای همین باید یه روز برای خرید کتابای پارسه بیام تهران‌، ادرس جایی رو داری که بتونم هرچی خواستم گیر بیارم؟
در ضمن این کتابای پارسه که گفتی مثل ریگ ریخته کپی هستند یا اصلی؟ یعنی بصورت قاچاق موجوده؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۵۱
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
کتابفروشی های انقلاب . من طبق گفته دوستان تهرانی میگم .اما می دونم به راحتی گیرتون می یاد.

۰
۰
ارسال: #۵۲
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ
بعد این پارسه‌ها جزوه دست نویس هستند یا کتاب چاپی؟
۰
۰
ارسال: #۵۳
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ
کلا منابعی که از پارسه در بازار وجود دارد ۲ دسته هستند؟
۱- کتابهای چاپی موسسه (که به صورت کتتاب چاپ مش شود ولی در بازار به صورت کپی این کتابها هستند )این کتابها را می توانید از کتابفروشی‌ها وهمچنین از دفتر اصلی خود پارسه تهیه کنید البته لعضی کتابها را فروش آزاد دارند .فکر کنم سیستم و نظریه را در رشته کامپیوتر من خبر دارم اما در مورد آی تی اطلاعی ندارم .
۲- جزوات مربوط به کلاسهای حضوری موسسه که توسط دوستانی که سر کلاسها رفتند تهیه شده اند وبعضی دوستان برای فروش دارند که من اطلاعی در مورد اینها ندارم( محل فروش وغیره)
موفق باشید .برای بار سوم پیشنهاد می دهم که حتمی یه سر به بخش منابع بزنید ودقیق بخوانید چون برای برخی دروس خواندن کتاب کنکوری به تنهایی فایده ای ندارد برای تک تک درسها بررسی شده وبهترین‌ها معرفی شده وگفته شده مثلا برای معماری آیا به منبغ علاوه بر کتاب کنکور نیاز هست یا نه؟!!!

۰
۰
ارسال: #۵۴
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ق.ظ
خوب بگین از کدوم شهر هستین تا راحت‌تر بشه کمکتون کرد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۵۵
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ق.ظ)rouzbeh_zi نوشته شده توسط:  سلام
می خوام در فرصت باقی مونده برای ارشد IT بخونم و قصد خرید جزوات سنجش تکمیلی یا پارسه رو دارم اما نمی دونم در رشته کامپیوتر کدوم یکی از این‌ها بهتره. چون شهرستان هستم خبری از برگزاری کلاس نیست فقط اتکا به جزوات باید کرد....

من قصد تبلیغ یا ضد تبلیغ ندارم ولی اینو میگم که اگر میخواید جزوه ای از موسسه ای تهیه کنید حتما خوب تحقیق کنید
(اینهایی که میگم نظر شخصی من هست ویک وقت کسی فکر نکنه میخوام برای موسسه ای ضد تبلیغ کنم ممکنه نظر شما کاملا برعکس نظر من باشه) من جزوه های سنجش تکمیلی رو دارم به نظر من اصلا به درد نمیخوره و بقول سارا خانوم باید بدید مامانتون باهاش ماهی خشک کنه! البته خدارو شکر من بابت تهیه این جزوات پولی پرداخت نکردم
البته جزوه های من مربوط به مهندسی هست شاید جزوه های IT ایم موسسه خوب باشه
۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ ق.ظ، توسط rouzbeh_zi.)
ممنون از راهنمایی هاتون‌، اگر مشاوره نمی گرفتم مطمئنا ۴۰۰ تومن توی پاچم می رفت چرا که فکر می کردم خوندن کتاب های کنکوری یکی از این موسسات فقط کفایت میکنه و همه کتاب‌ها رو هم از یک موسسه تهیه می کردم
در خصوص کتاب های چاپی پارسه غیر از اون هایی که خودش به صورت آزاد ارائه میده بقیه موارد آیا بصوره کپی پیدا می شوند؟
بازهم ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۷
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ق.ظ)rouzbeh_zi نوشته شده توسط:  در خصوص کتاب های چاپی پارسه غیر از اون هایی که خودش به صورت آزاد ارائه میده بقیه موارد آیا بصوره کپی پیدا می شوند؟
بازهم ممنون
من بعضی هاش رو دارم.
اگر مایل بودید به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رجوع کنید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۲
ارسال: #۵۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(فراگیر ارشد پیام نور)
سلام
راجع به کلاسهای آمادگی ارشد فراگیر پیام نور(مهندسی کامپیوتر) کسی اطلاعی داره؟
کدوم موسسه یا استاد‌ها بهترن؟
امسال هم که دی ماه دوباره آزمونه؟

ممنون میشم هر کدوم از دوستان راهنمایی کنند.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
کسی از اکسین نگفته

خوبه؟؟
۱
۰
ارسال: #۶۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
اکسین خوب نیست اگه میخوای بگیری همون جزوات پارسه رو بگیر از همه بهتره

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۰۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۴۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close