زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قطعی بودن تک مرحله یی شدن کنکور امسال.

ارسال: #۱۶
۱۸ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
به نظرم اینها مهم نیست.
زبان زیاد بشه و کم بازم ضریبش تنها یک هستش در حالیکه سوالات سیستم عامل ضریب ۴
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
همه این کارها به خاطر اینه که هیچ ارزشی برای داوطبان ازمون قائل نیستن و لازم هم نیست رضایت ما رو جلب کنن چون تنها راه ورود به دانشگاه ازمونهای سازمان سنجشه و بس
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
این قدر مسائل رو برای خودتون بزرگ نکنید واعصاب هم رو هم خورد نکنید .هر اتفاقی بیافته برای همه می افته پس درکل تغییری نمی کنه چون برای همه هست .بهتره تو این موقعیت فقط درس بخونیم نه چیز دیگه !!!!!!!!!!!!!
می دونیم یه مرحله ای شده وتعداد سوالها هم کمتر شده تمام شد ورفت برید درستون رو بخونید بابا اینقدر هم فکر نکنید
.فکر کردنهای بد و استرس زا تا بعد کنکور ممنوع

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , رضا_ایرانی , Sunshine Off , Pegasus
ارسال: #۱۹
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ
ولی حالا امسال بی زحمت درسا رو کم نکنن!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۸ ب.ظ
دوستان مدرسان شریف آزمونهای جامعش رو روز جمعه صبح برگزار میکنه به نظرم یه چیزهایی میدونه که این کار رو کرده!!!
متن زیر رو زده تو سایتش:

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر برگزاری آزمون رشته های مهندسی برق‌، مهندسی کامپیوتر و مجموعه ریاضی در یک نوبت، آزمون های آزمایشی مدرسان شریف در سه مرحله جامع نیز در یک نوبت (روز جمعه هشت صبح) برگزار خواهد شد.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
RE: قطعی بودن تک مرحله یی شدن کنکور امسال.
(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  این قدر مسائل رو برای خودتون بزرگ نکنید واعصاب هم رو هم خورد نکنید .هر اتفاقی بیافته برای همه می افته پس درکل تغییری نمی کنه چون برای همه هست .بهتره تو این موقعیت فقط درس بخونیم نه چیز دیگه !!!!!!!!!!!!!

البته بچه‌ها به حق ناراحت میشن.چون اگه به فرض نظریه بشه ۵ سوال و کسی مثل من بعد تورینگ رو نخونده باشه و دو تا سوال از اونجا بدن خیلی بده که.این شرایط برای کسی که از هر درسی انتخابی مطلب خونده تقریبا ایده آل هستش.با این حال توکل بر خدا

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۱
۰
ارسال: #۲۲
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ ب.ظ
بچه‌ها بهترین کاراینه که فقط درس بخونید وتمام تلاشتون را بکنید که بعدا پشیمون نشید.زیاد اگه ذهن خودتون را درگیر این مسائل کنید از درس وکنکورعقب می مونید.فقط درس بخونیدوبه خدا توکل کنید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , SarahArshad
ارسال: #۲۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط imi.)
سلام
خوب سایت پارسه روش برگزاری آخرین آزمونش رو زده. فکر کنم به احتمال زیاد کنکور هم همین طوری هست. چون باید رفته باشن و از سازمان سنجش پرسیده باشن.

دقت کنید که فقط کامپیوتر و برق تک مرحله ای شده و نه ریاضی. هر کدوم هم ۲۴۰ دقیقه (۴ ساعت) وقت دارن با این تفاوت که کام دو تا دفترچه داره.

:هر چند که اینا فقط احتمال هست و از سازمان سنجش چیزی بعید نیست!: دی
ولی منطقی هستن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه این جوری باشه به نظر من خوبه. ولی خوب نسبت به پارسال بدتر هست. چوت برا آزمون تخصصی یه روز جدا داشت و ۲۰ دقیقه بیشتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B
ارسال: #۲۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ
ازنظر من که این تغییر خیلی عالیه!!!
انرژی و تمرکزی رو که آدم صبح داره رو به هیچ وجه نمیشه با ساعت۳ بعد ازظهر مقایسه کرد.
یاد کنکور پارسال که می افتم.....حالم بد میشه!

اصلا به نظر من بعد از ظهر زمان جالبی برای امتحان دادن نیست!خصوصا توی سه ماهه‌ی آخر سال که بعد از ظهر‌ها سرد و دلگیره..

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Masoud05 , Ely
ارسال: #۲۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  ازنظر من که این تغییر خیلی عالیه!!!
انرژی و تمرکزی رو که آدم صبح داره رو به هیچ وجه نمیشه با ساعت۳ بعد ازظهر مقایسه کرد.
یاد کنکور پارسال که می افتم.....حالم بد میشه!

اصلا به نظر من بعد از ظهر زمان جالبی برای امتحان دادن نیست!خصوصا توی سه ماهه‌ی آخر سال که بعد از ظهر‌ها سرد و دلگیره..

وقتی دو مرحله ای باشه یک سری از درسا رو مرحله اول جواب میدی و میری،برای مرحله دوم با نیروی تازه میای.این باعث میشه که دروس مرحله دوم رو اگه خوب خوندی به احتمال زیاد خوب هم بزنی و از کسی که کمتر خونده فاصله بگیری.
حالا اگه همین درسا رو بخوای مرحله اول جواب بدی، آخراش اینقدر خسته و بی رمقی که ممکنه نتونی در حدی که خوندی نتیجه بگیری . حتی اگه صبح امتحان بدی!!!

من خودم به خواب عصر خیلی وابسته ام.ولی وقتی کنکور آزمایشی میدم تا آخر جلسه اینقدر درگیرم که اصلا متوجه خواب و هوای دلگیر و... نیستم...
۲
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ
بچه‌ها تاریخ امتحان رو تو سایت سنجش زدن یک مرحله ای شده صبح جمعه.من آی تی هم نوشتم .البته کاشکی نخوره تو ذوقم با یک امتحان سخت روبرو شم که..................
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , maryami , shervinrs , - rasool - , Masoud05 , najme60
ارسال: #۲۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخ جوووون کنکور صبح جمعه است. من فکر می کردم صبح پنج شنبه است. [تصویر:  65359_1_1379095502.gif]

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , پشتکار
ارسال: #۲۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  [تصویر:  65390_1_1379095441.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط ali007.)
برای ما آی تی‌ها خیلی بد شد .چون بچه های کامپیوتر با خیال راحت میان آی تی امتحان میدن.
چرا باید همین امسال تک مرحله ای کنند؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ق.ظ
بالاخره اعلام کرد این سنجش!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmadnouri , zibaziba

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۵۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۱۴۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  هیتلر بودن یا نبودن marvelous ۲ ۲,۴۹۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۴۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۲ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۳۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۷ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۱۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close