زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عکسایی که خودتون گرفتید

ارسال: #۴۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
RE: عکسایی که خودتون گرفتید
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  تازه زن و بچه هم دارهSadدیگه دارن خیلی زیادمیشنSad

اگه اشتباه نکنم ، زاد و ولد خرگوش ها همانند سری فیبوناچی هست که اونم بطور نمایی زیاد میشه ( توی کتاب گسسته خوندم ) .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Mansoureh , Pegasus
ارسال: #۴۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ق.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  تازه زن و بچه هم دارهSadدیگه دارن خیلی زیادمیشنSad

اگه اشتباه نکنم ، زاد و ولد خرگوش ها همانند سری فیبوناچی هست که اونم بطور نمایی زیاد میشه ( توی کتاب گسسته خوندم ) .
ازسری فیبوناچی هم گذشته.ماهی ۱ بار بچه میارن ۵و۶تاSad
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چقدر هم بهش رسیدید خیلی تپل و درشته!Smile
منظورتون اینه که ناهار مهمون goldoonehkhanoom باشیم؟Big Grin

Your education can change your life
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , zzsnowdrop , m450ud
ارسال: #۴۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  ازاونجایی که عاشق حیوانات هستم.معرفی میکنم خرگوش نازنینمRolleyes
خیلی نازه کلا حیوونات خصوصا بچه هاشون خیلی بامزه اند. حالا مشکل دندوناشون رو چیکار می کنید ؟ اینا که همه چی رو می جوون!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط goldoonehkhanoom.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  ازاونجایی که عاشق حیوانات هستم.معرفی میکنم خرگوش نازنینمRolleyes
خیلی نازه کلا حیوونات خصوصا بچه هاشون خیلی بامزه اند. حالا مشکل دندوناشون رو چیکار می کنید ؟ اینا که همه چی رو می جوون!!!!
میدونه که اگه کاربدکنه تنبیه میشهBig Grinپسرخوبییه(جرات نمیکنهTongue)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  چقدر هم بهش رسیدید خیلی تپل و درشته!Smile
منظورتون اینه که ناهار مهمون goldoonehkhanoom باشیم؟Big Grin
الهیSadنگیدتوروخدا.جون من و جون این بچهSadمریض میشه غصه ی که میخورم منHuh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۵۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
عکسایی که خودتون گرفتید
درختای دانشگاه

[تصویر:  gd6mi4wcwrnwyjqb01x9.jpg]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: یاقوت سرخ , ف.ش , maryami , fatima1537 , goldoonehkhanoom , diligent , **sara** , hkarimi , farahnaz , M.H.P , Pegasus
ارسال: #۵۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  ازاونجایی که عاشق حیوانات هستم.معرفی میکنم خرگوش نازنینمRolleyes
چشو دهنش مشکوکه.
ببرین یه تست اعتیاد بده.این نامرد قرص چاقی میخوره تا معلوم نشه اهل عمله Big Grin.
اینقدر گوشای این زبون بسته رو کشیدین گوشاش کج و کله شده. شده خررررر گوش Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , goldoonehkhanoom , انرژی مثبت
ارسال: #۵۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  چشو دهنش مشکوکه.
ببرین یه تست اعتیاد بده.این نامرد قرص چاقی میخوره تا معلوم نشه اهل عمله Big Grin.

نه بابا کی گفته این بچه معتاده؟ Tongue
دلتون میاد خرگوش به این نازی بگین عملیه؟ Angel

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۵۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  نه بابا کی گفته این بچه معتاده؟ Tongue

مریم خانم من اینا رو میشناسم. بچه بودم کلی از اینا داشتم.این خوب غذا می خوره نشون نمیده.
اینا یه سوراخ میکنن میرن زیر زمین همونجا مصرف میکنن.کسی هم متوجه نمیشه Big Grin.
بعدم میان بیرون درخواست چایی نبات میکنن بچه پروها Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , goldoonehkhanoom , انرژی مثبت
ارسال: #۵۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط goldoonehkhanoom.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  نه بابا کی گفته این بچه معتاده؟ Tongue

مریم خانم من اینا رو میشناسم. بچه بودم کلی از اینا داشتم.این خوب غذا می خوره نشون نمیده.
اینا یه سوراخ میکنن میرن زیر زمین همونجا مصرف میکنن.کسی هم متوجه نمیشه Big Grin.
بابااین بنده خداخرگوشه همش داره خرج زندگی درمیاره.انقدغذامیخوره ه ه ه.دیگه ازپس غذاشون برنمیام اخهHuh

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  نه بابا کی گفته این بچه معتاده؟ Tongue

بابااین بنده خداهمش دنبال غذابرابچه هاست.اهل زندگیه.دیگه ازپس غذاشون برنمیام اخهHuh

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  ازاونجایی که عاشق حیوانات هستم.معرفی میکنم خرگوش نازنینمRolleyes
چشو دهنش مشکوکه.
اینقدر گوشای این زبون بسته رو کشیدین گوشاش کج و کله شده. شده خررررر گوش Big Grin.
اخه خرگوش و ازگوشش میگیرن و بلندش میکننBig Grinمیدونی که........TongueTongue
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , انرژی مثبت
ارسال: #۵۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط hkarimi.)
سلام. حوض خونمون.Big GrinBig GrinBig Grin
شوخی کردم، حوضچه پرورش ماهیه. اون ماهی زردا فک کنم واسه بارور کردن بقیه باشن. اگه تونستین بگین چنتا ماهین اسممو عوض میکنم.Big GrinBig GrinBig Grin

فایل‌(های) پیوست شده

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz , goldoonehkhanoom , diligent , Donna , maryami
ارسال: #۵۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  اگه تونستین بگین چنتا ماهین اسممو عوض میکنم.Big GrinBig GrinBig Grin
۳۲۷ تا Big GrinBig Grin
حالا اسمتون رو عوض کنید نگفتید که درست بگیم یا غلط گفتید فقط بگیم Big GrinBig GrinBig Grin دوستان پیشنهاد اسم بدید.
حالا اگه تونستید بشماریدشون ببینید من درست گفتم یا نه اسم شما رو برمی گردونیم Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , Donna , maryami , pos
ارسال: #۵۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط hkarimi.)
عکسایی که خودتون گرفتید
Big GrinBig GrinBig Grin
یه دفه دیگه هم این اتفاق افتاده بود. یه دفه تو یه جمع نشسته بودیم و هر که هر کاری بلد بود میگفت و شاد بودیم دور هم. من یه ترفندی بلدم که شما یه تار مو رو گره بزنید بعد بدیدش من بازش میکنم. خلاصه یه دفه تو یه جمع نشسته بودیم که اینو مطرح کردم. همه میگفتن نمیتونی. انقد رجز خونی شد تو جمعمون که خدا میدونه.
آخر کار یکی قبول کرد که اگه تونستم باز کنم همه رو بستنی مهمون میکنه. جمع هم واقعاً شلوغ بود. دیدم موقعیت خوبیه. گفتم قبول. طرف هم کلشو گرفت طرف من و گفت اگه مو دیدی بکن.Big Grin به جان خودم حتی یه تار مو هم پیدا نکردم. آخر کار انقد بهم خندیدن.Big GrinBig GrinBig Grin

تعدادشون ۱۲۰۷ تاس. اسم انتخاب نکنید دیگه اسمم برگشت.Big GrinTongue

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Donna , maryami , pos
ارسال: #۵۹
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  تعدادشون ۱۲۰۷ تاس. اسم انتخاب نکنید دیگه اسمم برگشت.Big GrinTongue
شرمنده رد شد!!! از کجا بدونیم راست می گید؟!!! Big Grin به نظر من که ۱۲۰۸ هستند اون یکی که قایم شده بود رو نشمردید. تازه اگه هم از کسی پرسیده باشید دلیل نمی شه شاید اون فرد درست نشمرده باشه!Big Grin
بچه ها انتخاب اسمBig GrinBig GrinBig Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , maryami
ارسال: #۶۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط hkarimi.)
عکسایی که خودتون گرفتید
نه خانم شما گفتین بشمر منم شمردم. آخه خدایی اون همه ماهی ۳۲۷تان؟؟! این دیگه خیلی تابلوئه که ۱۲۰۷ تان. شما قشنگ بشمرید. من ۱۰۰ دفه شمردم. تازه اونایی هم که پشت این ماهیا قایم شدن شمردم. دقت کنید،آه باز شمردم دقیقاً ۱۲۰۷تان.
آقا انتخاب نکنید، قبول نیس.Big Grin
ضمن اینکه اگه میخواید مطمئن شید بشمرین. این بحثا خیییلی دقیقن. نظری نیستن کهBig Grin

۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close