زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود]آزمونهای آزمایشی پارسه-ماهان-مهستان-سنجش و..- ۹۰(کنکور ۹۱)

ارسال: #۳۱
۲۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: آپلود آزمونهای آزمایشی پارسه-ماهان-مهستان-سنجش و..[کنکوریهای بیان تو]
سوالات علوی
سوالت علوی[attachment=1688]

فایل‌(های) پیوست شده
Document.pdf
اندازه فایل: ۸۰۵/۳۴ KB
Document_2.pdf
اندازه فایل: ۸۲۹/۰۶ KB
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , مازیار صفایی , **sara** , mat , b_foulad , ali , erkin , Sunshine Off , behdad90 , ana9940 , SORUSH
ارسال: #۳۲
۲۸ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط AmirGooran.)
آزمون مرحله سوم مهستان رشته مهندسی کامپیوتر آپلود شد.(۵۰ درصد اول)

متاسفانه تعداد سوالات مشکل دار این مرحله بیشتر از مراحل پیش بود.از جمله:

۱/ سوال شماره ۸۰ هم گزینه ۳ و هم گزینه ۴ صحیح است.
۲/ سوال شماره ۹۷ غلط می باشد.

فایل‌(های) پیوست شده
Soal -2.pdf
اندازه فایل: ۱/۰۸ MB
Soal -1.pdf
اندازه فایل: ۱/۳۶ MB
Pasokh-First50%.pdf
اندازه فایل: ۷۴۴/۲ KB
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat , مازیار صفایی , ali , b_foulad , **sara** , nfe89 , موج , Majid gh , Msccom , پشتکار , najme60 , erkin , behdad90 , Xilinx , ana9940 , SORUSH
ارسال: #۳۳
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ
آزمون ۵۰ درصد اول مهستان- آی تی

فایل‌(های) پیوست شده
question.pdf
اندازه فایل: ۱/۳۳ MB
answer.pdf
اندازه فایل: ۱/۲۶ MB
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh , nfe89 , ali , mat , موج , erkin , **sara** , amin_tak , b_foulad , sam67 , Mile Stone , leilast , behdad90 , ana9940 , jameshenas , mahdi mobasher
ارسال: #۳۴
۲۹ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
آپلود آزمونهای آزمایشی پارسه-ماهان-مهستان-سنجش و..[کنکوریهای بیان تو]
این هم جواب ۲۵ درصد دوم It پارسه مثل اینکه یادشون رفته بود بزارن

فایل‌(های) پیوست شده
۵۸۷/pdf
اندازه فایل: ۲۵۳/۸۹ KB
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: b_foulad , mat , erkin , **sara** , amin_tak , majid67110 , Mile Stone , behdad90 , ana9940 , jameshenas
ارسال: #۳۵
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط mat.)
si .mozhgan داشتم کم کم به خودم شک میکردما...
اینم از پاسخ نامه ۵۰ % اول پارسه مهندسی کامپیوتر دفترچه شماره ۱ (عمومی+مشترک)...Angel
دعا فراموش نشه Blush

فایل‌(های) پیوست شده
۶۰۱/pdf
اندازه فایل: ۴۶۲/۵۳ KB

پشت هر کوه بلند ، سبزه زاریست پر از یاد خدا ؛
و در آن باغ کسی می خواند :
که خدا هست ؛ دگر غصه چرا .....
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: si.mozhgan , marzieh , Mohammad-A , aminx68 , ali , b_foulad , najme60 , jeraldin , **sara**
ارسال: #۳۶
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
دفترچه حل تشریحی۵۰% اول پارسه - دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر
درود
تقدیم به دوستان گلم
دفترچه حل تشریحی۵۰% اول پارسه - دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر
سوالاتو یکی که اسکنر داره زحمتشو بکشه
دعا فراموش نشه Smile

فایل‌(های) پیوست شده
۶۰۷/pdf
اندازه فایل: ۱/۱۸ MB

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali , b_foulad , najme60 , **sara**
ارسال: #۳۷
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط atilazz.)
سلام
سوالات آزمون مرحله ۳ تسلط سنجشم لطف کنین بزارین بی زحمت
اینم باسخنامش از خود سایت خدمات سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال: #۳۸
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط mat.)
این پاسخنامه ۲۵% سوم پارسه دفترچه ۱ هست...

به امید موفقیت دوستان در کنکور ارشد Blush
التماس دعاIdea

فایل‌(های) پیوست شده
۶۳۰/pdf
اندازه فایل: ۳۲۵/۹۶ KB

۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nfe89 , b_foulad , **sara** , anita_66 , banafshehjooon
ارسال: #۳۹
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط mat.)
پاسخنامه ۲۵% سوم دفترچه ۲ پارسه
به امید موفقیت همه دوستان Blush

فایل‌(های) پیوست شده
۶۴۲/pdf
اندازه فایل: ۳۲۷/۵۳ KB

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , **sara** , fateme66 , ana9940 , ayfer.a11 , b_foulad , dexpreso
ارسال: #۴۰
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ ب.ظ
سلام دوستان. امروز که برای دانلود سئوالات آزمون پارسه مراجعه کردم متاسفانه با بحث هایی روبرو شدم که با همه احترامی که برای موافقان و مخالفان این بحث قائل هستم اما در حال حاضر به نظر من حالت فرسایشی داره و ذهن همه را در این فرصت باقیمانده بی مورد درگیر می کنه. لذا تصمیم گرفتم با اپلود سئوالات ازمون مرحله چهارم مهستان که خودم در آن شرکت کردم و از کسی هم نگرفتم و با رضایت کامل در اینجا میذارم یک کم محیط صمیمانه روزهای آغازین شروع کار این تاپیک را یادآوری کنم و امیدوارم به خاطر داشته باشیم حتی اگر ۱ دوست(تاکید می کنم حتی اگر یک دوست) هست که منتظر دریافت این سئوالات هست و به وعده این تاپیک برای اشتراک و آپلود سئوالات دل خوش کرده نباید دست خالی از اینجا بره. در ضمن یادمون نره نیمی از شیرینی موفقیت در حضور دوستان موفق در کنار ما شکل می گیره و به تنهایی نمی شه در لحظه موفقیت شادی کرد پس در کسب موفقیت هم سهیم باشیم.

فایل‌(های) پیوست شده
۱۳۵/pdf
اندازه فایل: ۹۷۲/۰۳ KB
۱۳۶/pdf
اندازه فایل: ۱/۱ MB
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ida_isp , Sunshine Off , si.mozhgan , narges_r , khavar_1365 , ali , مازیار صفایی , **sara** , Msccom , sh4477 , mat , marzieh , ahmadnouri , rend4rend , najme60 , ana9940 , SORUSH , Parva , ayfer.a11 , b_foulad , dexpreso , پشتکار , it866 , SarahArshad , sara_sb92 , anita_66 , ENGii , mahdi mobasher
ارسال: #۴۱
۱۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط AmirGooran.)
این هم پاسخ آزمون موسسه مهستان(۲۵ درصد سوم)

اشکالات این آزمون:
سوال شماره ۹۹: غلط می باشد،در گزینه های این سوال اشتباه تایپی وجود دارد.

همچنین پاسخنامه آزمون قبلی(۵۰ درصد اول) هم که مشکل داشت،تصحیح و دوباره آپلود شد.که از پست مربوطه می تونید دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
Pasokh-Third25%.pdf
اندازه فایل: ۱/۳۲ MB
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , ali , fatima1537 , **sara** , Msccom , ida_isp , sh4477 , موج , mat , marzieh , مازیار صفایی , najme60 , ana9940 , SORUSH , narges_r , ayfer.a11 , b_foulad , پشتکار
ارسال: #۴۲
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ
آپلود آزمونهای آزمایشی سنجش تکمیلی اکسین و..[کنکوریهای بیان تو]
درود فراوان یا اهل مانشت و علی الارشدیون من اناث و الذکور!!! Big Grin
بنا به قولی که نصفه و نیمه داده بودم و پیرو جمله‌ی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، برآن شدم از همین آزمون امروز اکسین که ۶۰ درضد اول بودو واسه دوستان آپلود کنم. سوالا رو اسکن کردم ولی نشد فایلای pdf رو با هم یکی کنم واسه همین سوالا رو با پاسخاش تو فایل zip گذاشتم و در دو پارت مشترک و تخصصی آپلود کردم. امید آنست که این مطالب به درد دوستان کنکوری بخوره، هرچند من فقط به زبان آزمونای اکسین معتقدم ولی ازونجایی که دیدم کسی سوالای اکسینو نمیزاره، گفتم این هم تجربه ای خواهد بود برای دوستان.
در انتهای فایلها هم بودجه بندی اکسین رو گذاشتم.سخن رو کوتاه میکنم.
همتونو دوس دارم Heart Heart Heart
تا پاسی دگر بدرود

فایل‌(های) پیوست شده
moshtarak.zip
اندازه فایل: ۷/۳ MB
takhasosi.zip
اندازه فایل: ۴/۶ MB
بودجه بندی اکسین.docx
اندازه فایل: ۴۰/۵ KB
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , fatima1537 , fateme66 , مازیار صفایی , ali , amir2930 , Mojtaba , ana9940 , SORUSH , Sunshine Off , mat , **sara** , marzieh , fatemesoleimani
ارسال: #۴۳
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان. از اینکه می بینم چندین نفر از دوستان دوباره استارت کار این تاپیک رو زدن یا اینکه قول همکاری در روزهای آتی را دادند واقعاً خوشحالم و سپاسگذار.
خوشحالم که باز می بینم داریم دور یک هدف مشخص جمع می شویم و همدلی در بچه های این تاپیک به وجود آمده. در ضمن برای امتیازات و نظرات مثبت هم از همگی تشکر می کنم.
روز جمعه ۱۸ آذر ماهان یک آزمون اینترنتی برگزار کرده که برای تعیین سطح هست. هرچند شاید به مهمی آزمونهای حضوری نباشه اما ارزش نگاه کردن را حتما خواهد داشت.

فایل‌(های) پیوست شده
۲۹۶_۲۰۲۳_۷۱۰۲۹۵۶/pdf
اندازه فایل: ۵۳۹/۳۱ KB
۲۹۶_۲۰۲۳_۷۱۰۲۹۵۶P.pdf
اندازه فایل: ۵۲۰/۶۶ KB
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , ali , rend4rend , mat , **sara** , b_foulad , SORUSH , s.1.8.1.18
ارسال: #۴۴
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
آزمون نوبت سوم سازمان سنجش (تسلط)
دو سوم ابتدای منابع
این مال دو هفته پیشه دیدم کسی نذاشته اسکن کردم

فایل سوالات:

پاسخ تشریحی:

دعا یادتون نره
ببینم لایک‌ها در چه حدیه‌ها: دی
آزمون نوبت چهارم هم در راهه...
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat , najme60 , b_foulad , Sunshine Off , dexpreso , مازیار صفایی , fatima1537 , SORUSH , ali , aminx68 , موج , sadaft , **sara** , maryam_tab88 , Pakniat , jameshenas , s.1.8.1.18
ارسال: #۴۵
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
آزمون چهارم سازمان سنجش (تسلط)
شامل یک سوم آخر منابع که این جمعه برگزار شد.
رشته مهندسی کامپیوتر

نشستم محاسباتم رو از داخل دفترچه‌ها پاک کردم تا تمیزتر شه و برای دوستان قابل استفاده تر.

فایل سوالات:

پاسخ تشریحی:

از بچه های پارسه خواهش میکنم اگه امکانشو دارن سوالات رو بگذارن :(

ممنونم از حمایتتون
التماس دعا
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , ali , najme60 , mat , deledivouneh , leilast , aminx68 , موج , **sara** , maryam_tab88 , Pakniat , fatemesoleimani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۹۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۷۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۲ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۴۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۳۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۸۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۴۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۴۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۱۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۷۶۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close