زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیوه ی مافیایی

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
سلام به همه.سایت خیلی خیلی سایت خوبیه.اما یه کم مافیایی شده.راستش کاربرای جدید اصلا تحویل گرفته نمی شن.بارها دیدم که کاربرهایی که هیچ چیز خاصی نمی نویسن تشکر شده اما کاربرهایی که جدید اومدن حتی اگه مطلب خیلی خیلی خوبی هم بنویسن حالا برای جواب تو هر بخشی هیچ تشکری نمی شه.
امیدوارم که این شیوه رو کمتر ببینیم در آینده

موفق باشید
۱۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , a i , Manix , ana9940 , h4cker , ida_isp , ssjj , parimehraban
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
مافیایی چیه؟!!!
اینجا هیچکسی آشنایی با کسی دیگه نداره! من هم که اوائل اومده بودم همینطور بودم.تا یک نظر میدادم چند نفر حرفهای منو رد میکردند.این روال همه جاست که افراد تازه وارد یکمی درحاشیه ترند
این حرفی که میگید:"کاربرای جدید اصلا تحویل گرفته نمی شن" فقط برای تاپیکهای غیر درسی صحت داره.خودتون یه نظری بندازید هرکسی سئوالی کرده بهش جواب داده شده !
اما در مورد تاپیکهای غیر درسی‌: خب این خیلی طبیعیه که افراد خیلی زود نتونن با تازه واردها ارتباط برقرار کنن.تازه وارد هم باید یکم روش ورود به بحث رو بلد باشه.خب توی محیط مجازی نمیشه راحت به افراد تازه وارد اطمینان کرد
۵
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Bache Mosbat , rend4rend , iMohammad , Masoud05
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ
RE: شیوه‌ی مافیایی
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۵ ب.ظ)tavoos نوشته شده توسط:  سلام به همه.سایت خیلی خیلی سایت خوبیه.اما یه کم مافیایی شده.راستش کاربرای جدید اصلا تحویل گرفته نمی شن.بارها دیدم که کاربرهایی که هیچ چیز خاصی نمی نویسن تشکر شده اما کاربرهایی که جدید اومدن حتی اگه مطلب خیلی خیلی خوبی هم بنویسن حالا برای جواب تو هر بخشی هیچ تشکری نمی شه.
امیدوارم که این شیوه رو کمتر ببینیم در آینده

موفق باشید

دوست من اینقدر بدبین نباش.. اینجا فقط ۹۹درصد و نیم شبیه هم فکر میکنند و اون نیم درصد هم با این قضیه باید کنار بیان و اگه حرفی هم بزنند دوستان وظیفه شناس به نحو احسن به وظیفه ذاتی شان(!) عمل خواهند کرد پس تو هم به اون ۹۹ درصد و نیم ملحق شو هم مقبول میشی هم چاقو بدست! مشکلی دیگه فکر نکنم باشه
۴
۷
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
اشتباه فکر نکنین.من اصلا منظورم تشکر نیست.خوب بیخیال اصلا.
شاید اشتباه من بوده که همچین فکری کردم اما ...
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Manix
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)tavoos نوشته شده توسط:  اشتباه فکر نکنین.من اصلا منظورم تشکر نیست.خوب بیخیال اصلا.
شاید اشتباه من بوده که همچین فکری کردم اما ...
موفق باشید

من یه تشکر واست گذاشتم!ببین بالای این تاپیکو!!Tongue
اشکال نداره!من و می بینی؟الان ۱۰ قرنه اینجام مثل شما!کسی تحویلم نمی گیرهBig Grinولی من واسه دل خودم می ام!از رو هم نمی رم!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tavoos
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط SORUSH.)
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)SORUSH نوشته شده توسط:  دوست من اینقدر بدبین نباش.. اینجا فقط ۹۹درصد و نیم شبیه هم فکر میکنند و اون نیم درصد هم با این قضیه باید کنار بیان و اگه حرفی هم بزنند دوستان وظیفه شناس به نحو احسن به وظیفه ذاتی شان(!) عمل خواهند کرد پس تو هم به اون ۹۹ درصد و نیم ملحق شو هم مقبول میشی هم چاقو بدست! مشکلی دیگه فکر نکنم باشه
اگه ایشان درست بگن ،از اینکه تونستیم ۹۹/۵ درصد اجماع در این انجمن ایجاد کنیم بخودمون می بالیم و برای حفظ حقوق این اکثریت با کسیکه بهشون توهین میکنه و "چاقو بدست" خطابشون میکنه برخورد میکنیم. حق ایشان اخراجه ولی برای اینکه همفکرمون بشن و مثل ۹۹/۵ درصد همفکر بکسی توهین نکنند من از طرف ایشون از اعضاء محترم عذرخواهی میکنم و فعلا" اینکار را نمی کنم.
Tavoos جان تحویل بگیر! چی به شما گفتم؟
البته پست من کاملاً واضحه نمیدونم چرا اشتباه برداشت کردندHuh

من هم از طرف اون ۹۹ درصد و نیم اعضا شما رو می بخشم و برای شما آرزوی سلامتی میکنم.
من هم به باشگاه ۹۹ درصد و نیم پیوسمWink

من از اقای تنهایی و سایر کاربران عزیز و دلسوزی که زحمت کشیدند و دل بچه های فروم رو شاد کردند نهایت تشکر رو دارم و از هیچکس ناراحت نیستم و هرکسی هم که قصدش تخریب من بوده برام مهم نیست.
۳
۳
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ق.ظ
شیوه‌ی مافیایی
اگر میگی حق با توئه چرا پستم رو پاک کردی؟

از هر چیزی میشه برداشت بد کرد ولی همه چیز بستگی به آدمش داره و دل و نیت و هدفش!
از چاقو هم میشه استفاده صحیح یا غلط داشت.

امیدوارم ادمین سایت اقای تنهایی توجه داشته باشه که آیا میشه بخاطر یک کلمه ۸۰ درصد منفی به کاربری داد و البته با برداشت نادرست هم باشه! و آیا این عدالته یا زورگویی؟
۴
۳
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ ق.ظ
شیوه‌ی مافیایی
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ)asgharian نوشته شده توسط:  من ته حاشیم تو این فروم‌، کلی هم منفی گرفتم .
چقدر روحیه تون قویهSmile
۱
۰
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
توضیح بدم که منظور از شیوه‌ی مافیایی گروهی هست که به سختی بقیه رو راه می دن تو خودشون.
البته وقتی این تاپیک رو گذاشتم دیدم خیلی هم اینجوری نیست
موفق باشید
۱
۵
ارسال: #۱۰
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)SORUSH نوشته شده توسط:  دوست من اینقدر بدبین نباش.. اینجا فقط ۹۹درصد و نیم شبیه هم فکر میکنند و اون نیم درصد هم با این قضیه باید کنار بیان و اگه حرفی هم بزنند دوستان وظیفه شناس به نحو احسن به وظیفه ذاتی شان(!) عمل خواهند کرد پس تو هم به اون ۹۹ درصد و نیم ملحق شو هم مقبول میشی هم چاقو بدست! مشکلی دیگه فکر نکنم باشه

من نمی‌دونم این درصدها و واژه‌ها از کجا میاد؟ بحث‌های ما توی این انجمن کاملاً مشخص هست. سعی داریم علمی حرف بزنیم.
من حس می‌کنم برخی از دوستان محیط علمی رو با جاهای دیگه شدیداً اشتباه گرفتن.
اینجا نه کسی حکومت می‌کنه و نه کسی منفعت مالی می‌بره. خیلی زشته با کسانی که بدون هیچ چشم‌داشتی چنین محیطی رو برای شما مهیا می‌کنند اینطوری حرف بزنید.
اگه واقعاً حس می‌کنید که اینجا برای شما مناسب نیست، راه حل خیلی ساده استSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۳
۳
ارسال: #۱۱
۲۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
برای منم گاها پیش میاد که حرفم رو بد بیان کنم! بعـــید می دونم جناب سروش منظور بدی داشتند ولی خوب احتمالا به تبعات اون اونجور که باید و شاید فکر نکرده بودند، یا مثلا عنوان تاپیک یه چیز فی البداهه بوده و نباید این همه روش حساسیت نشون می دادید.
حتما بعد از کمی فعالیت شبیه باقی کاربرا به مانشت دل می بندید و شبیه بعضی‌ها (مسافرکوچولو) براتون باید نسخه ترک اعتیاد مانشتی نوشت Wink

راستی خیر مقدم به جناب دکتر تنهایی عرض می کنیم، جای خوشحالیه هنوزم از شما پست می بینم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: SORUSH
ارسال: #۱۲
۲۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ق.ظ
شیوه‌ی مافیایی
من مطالب رو می‌خونم اما جسته و گریخته. جای شما خالی دارم نظریات مربوط به P=NP رو می‌خونم و کلی سر ذوق اومدم Smile
سعی می‌کنم توی انجمن بیشتر حضور داشته باشم

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۳
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
Exclamation RE: شیوه‌ی مافیایی
(۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  هر چی زمان میگذره بیشتر مشخص میشه که منظور از مافیایی چی هست! یه ادم پیدا شده که خودش به تنهایی داره اندازه یه باند کاربر میسازه و تاپیک میزنه از اسم هایی هم انتخاب میکنه معلومه که دیگه اسم هم کم اورده!
البته چند ماه که مانشت دچار این ویروس هست! قبلا مفصل خدمت فرداد جان عرض کردم.
فقط یه چیز رو خدمت این ادم بگم که فکر نکن با ادمای ساده ای روبرو هستی اگه چیزی بهت نمی گند به خاطر نفهمیدن نیست ملاحظه یه چیزایی دیگست.

حوصله دارینااااااااااااا Exclamation بشین درستو بخون برادر من
۲
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ق.ظ، توسط SORUSH.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من نمی‌دونم این درصدها و واژه‌ها از کجا میاد؟ بحث‌های ما توی این انجمن کاملاً مشخص هست. سعی داریم علمی حرف بزنیم.
من حس می‌کنم برخی از دوستان محیط علمی رو با جاهای دیگه شدیداً اشتباه گرفتن.
اینجا نه کسی حکومت می‌کنه و نه کسی منفعت مالی می‌بره. خیلی زشته با کسانی که بدون هیچ چشم‌داشتی چنین محیطی رو برای شما مهیا می‌کنند اینطوری حرف بزنید.
اگه واقعاً حس می‌کنید که اینجا برای شما مناسب نیست، راه حل خیلی ساده استSmile
بنده به دلیل مشغله کاری زیاد، اینجا دیر به دیر می آمدم ولی حق خودم میدونم جوابیه ادمین رو اینجا بزارم.
-----
بله آقای ادمین متوجه شدم. بقول دوستان بعد از چهل سال گدایی دیگر شب جمعه که نباید یادمان برود!! ولی بهتر بود به صورت منطقی و با رعایت ادب پاسخ من رو میدادی

آقای ادمین زشت اونه که نمایندت به کاربری بی حرمتی کنه نه بیان نظرات شخصی کاربران در تالار انتقادات! البته میدونم که آزادی بیان در انجمن مانشت محدود به دیدگاههای بعضی هاست نه بیشتر.. دوستان توجه کنند که در این تاپیک به من بی احترامی میشه و اتهام زده میشه ولی حق دفاع کردن از خود ندارم و پست من رو حذف می کنه و اخطار میگیرم و تهدید به بن شدن میشوم ولی خودشان راحت هر نظری بی ربط یا ربط دار میدن و توهین میکنن و البته تاپیک هم به انحراف کشیده نمیشه!!!

صحبت کردن با اون نمایندت که به نظر من آب در هاونگ کوبیدنه! پس نه صحبتی باهاش دارم نه انتظاری. چون اون یارو فقط ۲تا کار رو خوب بلده و اینکه یا بن کنه یا اخطار بده!!  ولی از شما( ادمین) انتظار بیشتری داشتم.. من یک بار خدمت خودت عرض کردم و دوباره عمومی عرض میکنم بعضی از دوستان واقعاً مغرضانه برخورد میکنند برای نمونه اینجا رو ببینید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا دوستان خودشون صاحب اختیارن و حرف, حرف اوناست‌! و قصد نشان دادن چنگ و دندان هم نداریم.
به هر حال فکر کنم این پست لازم بود برای گفتن خیلی چیزها و البته خیلی ناگفته‌ها میمونه.. اگر در خانه کس است یک حرف بس است..

نقل قول: اگه واقعاً حس می‌کنید که اینجا برای شما مناسب نیست، راه حل خیلی ساده استSmile
ممنون از راه حل منطقی و علمی شما و همینطور ظرفیت پذیرش انتقاد دوستان!
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  برای منم گاها پیش میاد که حرفم رو بد بیان کنم! بعـــید می دونم جناب سروش منظور بدی داشتند ولی خوب احتمالا به تبعات اون اونجور که باید و شاید فکر نکرده بودند، یا مثلا عنوان تاپیک یه چیز فی البداهه بوده و نباید این همه روش حساسیت نشون می دادید.
حتما بعد از کمی فعالیت شبیه باقی کاربرا به مانشت دل می بندید و شبیه بعضی‌ها (مسافرکوچولو) براتون باید نسخه ترک اعتیاد مانشتی نوشت Wink

ممنون هاتف جان.
حرف شما درسته من فقط نظر انتقادی دادم ولی برام جالبه خیلی خیلی راحت گفته میشه شما به کلیه کاربران توهین کردی و از جانب من هم معذرت خواهی میشه و الکی گندش کرد.
 بهرحال من فکر میکنم دیگه جای من اینجا نیست ولی امیدوارم که در آینده دیگه همچین مشکلاتی برای کاربری پیش نیاد
با آروزی موفقیت برای شما و سایر دوستان فهیم..
۲
۱
ارسال: #۱۵
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
شیوه‌ی مافیایی
(۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  هر چی زمان میگذره بیشتر مشخص میشه که منظور از مافیایی چی هست! یه ادم پیدا شده که خودش به تنهایی داره اندازه یه باند کاربر میسازه و تاپیک میزنه از اسم هایی هم انتخاب میکنه معلومه که دیگه اسم هم کم اورده!
البته چند ماه که مانشت دچار این ویروس هست! قبلا مفصل خدمت فرداد جان عرض کردم.
فقط یه چیز رو خدمت این ادم بگم که فکر نکن با ادمای ساده ای روبرو هستی اگه چیزی بهت نمی گند به خاطر نفهمیدن نیست ملاحظه یه چیزایی دیگست.

منظورتون بود که من دارم تاپیک می زنم و اسم جدید می زارم؟
از مدیرهای محترم می خوام که اگه لازم می دونن تاپیک رو ببندن به خاطر این که همچین حرفهایی پیش نیاد دیگه.و دوستان اگر حرفی دارن خودشون تاپیک بزنن نه در تاپیکی که زده شده و داره به شخص شروع کننده‌ی تاپیک توهین بشه.
در ضمن به کاربرmyself بیخیال این حرفها بشین و به کار و درستون برسین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۶۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۱۷۶ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! Rehe1994 ۱۴ ۸,۶۹۳ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azizehmah
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۱۹ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  شیوه و سوالات مصاحبه ارشد ۹۶ دانشگاه شاهد jentelman1990 ۲ ۵,۵۱۱ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  شیوه‌نامه اجرایی آزمون دکتری ۹۶- امتیازات مرحله مصاحبه shahmorteza ۶ ۴,۷۹۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  شیوه ی نشانی دهی wskf ۰ ۹۳۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Lightbulb آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت) Br2012 ۱۷۴ ۱۳۱,۱۱۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cisco_man
  شیوه رفرنس دادن H-Arshad ۶ ۲,۶۰۸ ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close