زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیوه ی مافیایی

ارسال: #۱۶
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: شیوه‌ی مافیایی
(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)tavoos نوشته شده توسط:  منظورتون بود که من دارم تاپیک می زنم و اسم جدید می زارم؟
از مدیرهای محترم می خوام که اگه لازم می دونن تاپیک رو ببندن به خاطر این که همچین حرفهایی پیش نیاد دیگه.و دوستان اگر حرفی دارن خودشون تاپیک بزنن نه در تاپیکی که زده شده و داره به شخص شروع کننده‌ی تاپیک توهین بشه.
در ضمن به کاربرmyself بیخیال این حرفها بشین و به کار و درستون برسین

منظور ایشون شما نبودید این رو مطمئن باشید .این که تو این تاپیک مطرح شده دلیلی بر این نیست که منظورشون ایجاد کننده تاپیک بوده شما خودتون رو ناراحت نکنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tavoos
ارسال: #۱۷
۰۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
شیوه‌ی مافیایی
(۰۳ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ق.ظ)SORUSH نوشته شده توسط:  صحبت کردن با اون نمایندت که به نظر من آب در هاونگ کوبیدنه! پس نه صحبتی باهاش دارم نه انتظاری. چون اون یارو فقط ۲تا کار رو خوب بلده و اینکه یا بن کنه یا اخطار بده!!  ولی از شما( ادمین) انتظار بیشتری داشتم.. من یک بار خدمت خودت عرض کردم و دوباره عمومی عرض میکنم بعضی از دوستان واقعاً مغرضانه برخورد میکنند
من هم با کمی اغراض با توجه به پر شدن چوب خط شما و اخطارهای قبلی اعضای مانشت رو از جملات گهربارتون محروم می‌کنم. اگه وقت کردین بیشتر روی حرفهاتون فکر کنید و جواب‌هایی که توی اون موضوع به شما داده شده.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۲۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۹۴۳ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۴۵۸ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  خواهش میکنم گول مافیایی کنکور رو نخورید! Rehe1994 ۱۴ ۸,۷۴۵ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: azizehmah
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۲۸ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  شیوه و سوالات مصاحبه ارشد ۹۶ دانشگاه شاهد jentelman1990 ۲ ۵,۵۲۹ ۱۶ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ali hjt
  شیوه‌نامه اجرایی آزمون دکتری ۹۶- امتیازات مرحله مصاحبه shahmorteza ۶ ۴,۸۳۷ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: damash
  شیوه ی نشانی دهی wskf ۰ ۹۳۸ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
Lightbulb آموزش کامل شیوه نوشتن یک مقاله (ویژه مانشت) Br2012 ۱۷۴ ۱۳۱,۸۲۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cisco_man
  شیوه رفرنس دادن H-Arshad ۶ ۲,۶۳۵ ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close