زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاریخ آزمون های زبان دانشگاه تهران سال ۱۳۸۹

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ
Question تاریخ آزمون های زبان دانشگاه تهران سال ۱۳۸۹
آزمون زبان عمومى دانشگاه تهران٬ مطابق مصوبات شوراى تحصیلات تکمیلى دانشگاه تهران چهار بار در سال با توجه به تذکرات ذیل برگزار مى گردد.

۱- زبان عمومى در آزمون ورودى دکترى تخصصى کلیه رشته هاى تحصیلى زبان انگلیسى مى باشد. فقط داوطلبان رشته هاى حقوق( دانشکده حقوق و علوم سیاسى-پردیس قم) و رشته هاى پردیس هنرهاى زیبا مى توانند به جاى زبان انگلیسی٬ زبان فرانسه امتحان دهند.

۲- ایام برگزارى آزمون بشرح زیر مى باشد.

۲-۱- آزمون اول ۹/۲/۸۹ پنجشنبه

۲-۲- آزمون دوم ۷/۵/۸۹ پنجشنبه

۲-۳- آزمون سوم ۶/۸/۸۹ پنجشنبه

۲-۴- آزمون چهارم ۲/۱۰/۸۹ پنجشنبه

تبصره: علاوه بر تاریخهاى فوق امکان برگزارى آزمون زبان فوق العاده در صورت وجود داوطلبان بیش از ظرفیت مصوب‌، با موافقت حوزه معاونت آموزشى و تحصیلات تکمیلى دانشگاه‌، وجود خواهد داشت .

۳- اطلاعات تکمیلى توسط مرکز آزمون زبانهاى خارجى وابسته به دانشکده زبان و ادبیات خارجى دانشگاه تهران در وبگاه درج خواهد شد.

وبگاه اطلاعات آزمون‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وبگاه ثبت نام آزمون‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وبگاه نتایج آزمون‌:

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: نرگس-م , انرژی مثبت
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ
RE: تاریخ آزمون های زبان دانشگاه تهران سال ۱۳۸۹
تو این آزمونا چه چیزایی سنجیده میشه؟
منظورم اینه که Listening و Writing و Speaking! هم سنجیده میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۰۱ ب.ظ
RE: تاریخ آزمون های زبان دانشگاه تهران سال ۱۳۸۹
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ)mahdieh-Z نوشته شده توسط:  تو این آزمونا چه چیزایی سنجیده میشه؟
منظورم اینه که Listening و Writing و Speaking! هم سنجیده میشه؟

آزمون دانشگاه تهران ۱۰۰ تا سوال هستش که
۴۰ تاش reading
۳۰ تاش grammar
۳۰ تاش لغاته

پس این سه تایی که گفتین رو نداره!!!!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نرگس-م
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
امتحان که بدیم، تهش بهمون چی میدن؟ نمره میدن؟ یا میگن قبول یا رد؟ اعتبارش تو ایران چقدره؟
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۸ ب.ظ
من خودم امتحان دادم. یه برگ کارنامه بهتون می دن که نمره شما رو از ۱۰۰ نشون می ده. آزمون دانشگاه تهران توی همه ایران و برای همه دانشگاه های ایران معتبر هستش.

نمره شما باید بالاتر از ۶۰ باشه البته.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۲ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۱۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۶۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close