زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۱۶
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ق.ظ
زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
سلام دوستان

می خواستم بدونم که بیشتر پایان نامه‌ها و پژوهش هایی که بچه های ارشد و دکترای نرم افزار ارائه میدن حول و حوش چه موضوعاتی هست ؟ و کدام زمینه‌ها جدیدتر هست و امکان دادن مقاله توشون بیشتره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط Br2012.)
نحوه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد
این روزای اول ترم برای بچه های ارشد بدون شک در بحث هاشون از موضوع پایان نامه هم صحبت میکنن و بعضی از دانشجو های ارشد موضوع رو انتخاب کردن و بعضی‌ها نه و از اونجایی که این مسله مسله بسیار مهمی هست تصمیم داریم در این تاپیک از تجربه‌ها و نکته نظرات دوستانی که در این راه تجربه دارن "چه تجربه خوب و چه تجربه های بد " استفاده کنیم، برای شروع من یه مطلب که به نظرم مفید میاد رو از یه سایت اینجا میزارم و اگه نظر خاصی به ذهنتون رسید بفرمایید:

در هرمقطع تحصیلی انجام پایان نامه یکی از مهمترین مراحل و احتمالا مهمترین آن هاست. پایان نامه حاصل به کارگیری تمام آموخته هاست و به نوعی معرف توانایی های شماست. ضمن این که بهترین موقعیت برای افزودن بر دانسته‌ها و بالا بردن توانایی‌ها و قابلیت های خود است از آنجایی که پایان نامه در آخر هر دوره تحصیلی انجام می شود و در انتهای هر دوره تحصیلی دانشجویان در تکاپوی شرکت در آزمون ورودی دوره بعد هستند در بسیار موارد پایان نامه‌ها تحت تاثیر عجله و بی رغبتی دانشجویان قرار می گیرند

انتخاب موضوع پایان نامه یکی از مهمترین و شاید دشوار ترین مرحله کار باشد. موضوع خوب و روشن می تواند انگیزه بخش باشد و موضوع دور ار دسترس و مبهم می تواند سرخوردگی و بی انگیزگی به دنبال داشته باشد

در انتخاب موضوع پایان نامه به نظر می رسد نکات زیر باید مورد توجه قرار بگیرد

اول از همه موضوع باید مورد علاقه خود دانشجو باشد و به نوعی دغددغه او باشد این ایده آل یک تحقیق جامعه شناختی است که محقق را وا می دارد فراتر از وظایف صوری تعیین شده برای او فعالیت کند و این چنین هم نتیجه کار بهتر خواهد بود و هم میزان یادگیری افزایش خواد یافت

موضوع پایان نامه باید در حوزه علاقه و پژوهش استاد راهنما نیز باشد تا تو بتواند به خوبی دانشجو را راهنمایی کند

در هر مقطع تحصیلی از پایان نامه انتظاری خاص می رود مثلا در مقطع کارشناسی معمولا اساتید انتظار نواوری از دانشجو ندارند در این مقطع انتظار آن است که دانشجو به خوبی بتواند آنچه را که آموخته است به کار ببند در مقطع کارشناسی ارشد انتظار می رود دانشجو تحقیقی انجام دهد که کیفیت بالاتر و پیچیدگی بیشتری دارد و در مقطع دکتری معمولا انتظار می رود دانشجو بتواند نوآوری کند و سخن جدیدی عرضه کند خود دانشجو هم درهر مقطع تحصیلی باید از انتظاراتی که از او می رود آگاه باشد و این انتظارات را از افراط و تفریط به دور نگاه دارد گاهی اوقات بلندپروازی دانشجویان موجب می شود که از انجام حداقل وظیفه خود نیز باز بمانند

مشورت کردن با اساتید مختلف و در میان گذاشتن موضوعات مورد علاقه با آن‌ها برای روشن شدن موضوع می تواند بسیار مفید باشد حتی ارائه موضوع در جلسات دانشحویی و برای دوستان می تواند بسیار کمک کند تا دانشجو به روشنی بفهمد دنبال چیست

در ابتدای هر تحقیقی تعریف و بیان مساله وجود دارد در پایان نامه هم چنین است بهتر است با در نظر گرفتن تمام دقایقی که در کتاب های روش تحقیق بیان شده است تعریف موضوع به خوبی صورت گیرد هرچه این مرحله کار بهتر صورت گیرد مراحل بعدی آسان‌تر خواهد بود

بسیاری از اوقات دانشجویان موضوعاتی را خود در نظر ندارند و از اساتید خود می خواهند موضوعاتی را به آن‌ها معرفی کنند. این روش خوبی است زیرا معمولا هنگامی که اساتید خود موضوعاتی را پیشنهاد می کنند به آن‌ها اندیشیده اند و تصویر روشنی در ذهن دارند و این چنین بار مسدولیت دانشجو در تعریف مساله سبک‌تر خواهد بود اما این روش به شرطی خوب است که موضوع مورد علاقه دانشجو هم باشد

دانشجویان باید توجه کنند که انجام پایان نامه مانند هر درس دیگری فرآیندی است برای یادگیری و همانند دیگر دروس در پایان نامه هم نباید خود ا بی نیاز از حضور استاد راهنما بدانند

اشتباهات رایج در انجام پایان نامه

موضوع من باید بزرگ و گسترده باشد: توجه کنید موضوع بزرگ و گسترده از کیفیت کار به شما به شدت می کاهد موضوع خوب کوچک و دقیق است

می خواهم حتما موضوع من کاربردی باشد و مشکلی را حل کند‌ :در انجام پایان نامه چنین الزامی وجود ندارد درست انجام دادن کار مهم‌تر از کاربردی بودن آن است چون شما به عنوان دانشجو در حین یادگیری هستید مهمترین چیز آن است که فرآیند یادگیری به خوبی انجام شود

هروقت کارم پیشرفت کرد به استادم مراجعه می کنم‌: هرچه بیشتر با استاد خود در ارتباط باشید بهتر است البته نه آن که بیخودی به او سر بزنید‌! اما خود را مجبور کنید طبق یک برنامه کارهای خود را پیش ببرید و به طور منظم با استاد در ارتباط باشید

اطلاعات استاد من قدیمی است و کمک چندانی به من نمی کند: نباید به محض این که یکی دو کتاب و مقاله جدید خواندیم فکر کنیم از استاد مان بیشتر می دانیم! مطمئن باشید استاد شما چیزهای زیادی برای یاددهی به شما دارد شما باید صبور و علاقمند باشید. ضمنا انتظار نداشته باشید استاد راهنمای شما همه چیز را بداند دامنه ارتباطات علمی خود را گسترش دهید و از آدم های گوناگون مشورت بگیرید.

انتخاب موضوع پایان نامه و عناصر مهم پیشنهاد تحقیق

۱- توانایی پژوهشگر و علایق او
۲- امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی
۳- امکانات اجرایی( منابع مادی و کالبدی و نرم افزاری)
۴- عملی بودن( از نظر زمان و سایر مابع)
۵- اهمیت و اولویت
۶- به صرفه بودن
۷- می تواند انجام شود (یعنی با وجود همه محدودیت‌ها‌، پایان نامه‌، درزمانی معقول به اتمام می رسد)
۸- وجود استاد راهنما و امکان جلب lموافقت او
۹- قابلیت ادامه‌، به عنوان محقق یا ادامه حرفه ای

مدیریت درس به عهده استاد است – پروژه های درسی کوتاه و تعریف شده اند .
صرفا با مرور ادبیات و گردآوری، پایان نامه شکل نمی گیرد‌، حتی اگر به یک متن درسی عالی برسیم . پروژه های کارشناسی معمولا پذیرفته نمی شوند( مثل آماده سازی نرم افزار )

مسئول مدیریت پایان نامه‌، دانشجو است . مدیریتی ویژه‌، همراه با خلاقیت و نوآوری می طلبد .

پایان نامه باید یک تحقیق مستقل در جهت ارتقای دانش باشد و توسط دانشجو مستند شود .
استادان راهنما منابعی کمیاب هستند وظیفه آنها راهنمایی‌، اظهار نظر‌، ایرادگیری و دفاع منطقی در موارد نادر است . درمقابل دانشجو باید به تعهداتش برحسب برنامه عمل کند ارتباطش را با استاد راهنما حفظ کند . هر بار گزارش پیشرفت کار دهد، مستندات لازم راتدارک ببیند . تمامیت تحقیق ونگارش را حفظ کند.

کانالهای انتخاب موضوع:

حوادث جاری یا اخبار روز
نیازهای سازمانها
مجلات علمی
اظهارنظر دست اندرکاران عملی در حوزه مورد علاقه
موضوعاتی که به طور عمومی پذیرفته شده اند
مسائلی که دارای راه حل ناقص اند یا به طور کامل اثبات نشده اند.
استفاده از رویکرد دیگری در حل مسئله.
پیشنهاد تحقیق پایان نامه های دیگر در حوزه موضوعی
مندرجات پیشنهادتحقیق (Proposal)

و اینم یه مطلب از یه سایت دیگه:

سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , Potential , انرژی مثبت , saba_1984 , Bache Mosbat , alime , parichehr65 , hanif , smartleopard , saba59 , emran6630 , hatami , ملیکا , ۵۴m4n3h , najme60 , mahi_24 , luna , yass147 , mosavat , parsaNA , bahareh , sina_n , sina_bhh , Mansoureh , diligent , barca , banou , delta , elhamath , shine , 3tare , parimehraban , bahremand.ni , ف.ش , sahar_vafai , Msccom , fatemeh85 , euruse , 862222822 , *Najmeh* , mjjoon , vahidcs87 , Lonely Palm , Aurora , ta_mohammadi , makieh , jaroon , mahraz65 , imantexas , sobi , lianet , amku , IT.setareh91 , ankaboot , rasoul67 , parisaaa , hildar , ida_isp , mahjob , Morris , azadeh7 , hiva60 , fa_shinobi , misagh01 , reza777gh , StudentSE , mhma_1367 , elahe2309 , sahar_banoo7 , anika , darya62 , farnod3 , Asemaneabi , سجاد۶۷ , maryam91 , Pakniat , maryam dr , arefeh.hp , mm123456789 , behrad :) , ali139084 , IT.girll , ghandi70 , signal+ , newwink , afrooz-OMD , darush12 , atefe222 , d_felfelak , Happiness.72 , ریحان
ارسال: #۱۸
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
RE: نحوه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد
خیلی مطلب خوبی بود
البته چند تا نکته خیلی مهم دیگه:
ببینید استاداتون در چه زمینه هایی کار می کنند. سعی کنید در موضوعی کار کنید که حتما استادی پیدا کنید که بتونه راهنماییتون کنه.
حتما قبل از نهایی کردن موضوعتون یکم از اینکه در حین تحقیق درباره اون موضوع باید چه توانایی هایی داشته باشید اطلاع کسب کنید و صرفا به خاطر اینکه نسبت به موضوع یه حس خوب دارین اونو انتخاب نکنید! چه بسا یه موضوعی براتون خیلی جالب باشه بعد برید ببینید که در حین تخقیقتون خیلی مثلا با ریاضیات سر وکار دارید و اصلا از اون خوشتون نمیاد.
کنفرانس های معتبر جای خیلی خوبین که بتونین بررسی کنید که چه موضوعاتی الان بیشتر روش کار میشه. می تونید بعد از اینکه زمینه کلی کارتون رو پیدا کردین مثلا به عنوان مثال معماری نرم افزار بعد برید و کنفرانس های معتبر رو پیدا کنید و ببینید در کدوم قسمت هاش بیشتر براشون در حال حاضر اهمیت داره و یکم موضوعتون رو ریزتر کنید و بعد با خوندن چند تا مقاله دیدتون رو بهتر کنید وموضوعتون رو جزئی‌تر کنید.
یه سری مقاله هام در یه حوزه هایی وجود داره مثل research roadmap و ... که اونام خیلی می تونه به شما کمک کنه.
در نهایت هم می تونید برید و به استادتون بگید که بهتون یه موضوع بده! بعضی از استادا با توجه به زمینه ای که می خواید کار کنید براتون موضوع تعریف می کنن.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: summer_66 , Br2012 , polarisia , Potential , alime , mosavat , انرژی مثبت , sina_n , barca , banou , ف.ش , fatemeh85 , diligent , Lonely Palm , Aurora , ta_mohammadi , jaroon , Morris , fa_shinobi , Asemaneabi , سجاد۶۷ , maryam dr , arefeh.hp , d_felfelak
ارسال: #۱۹
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
RE: زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  سلام دوستان

می خواستم بدونم که بیشتر پایان نامه‌ها و پژوهش هایی که بچه های ارشد و دکترای نرم افزار ارائه میدن حول و حوش چه موضوعاتی هست ؟ و کدام زمینه‌ها جدیدتر هست و امکان دادن مقاله توشون بیشتره؟

سوالی که پرسیدین خیلی گستردس! اگه زمینه خاصی مدنظرتون هست جزئی‌تر بگید تا بچه هایی که اطلاع دارن بتونن کمک کنن.

ارسال: #۲۰
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
ممنون از راهنمایی luna خانم

بعضی مواقع هست که انتخاب موضوع سخت میشه برای مثال من خودم رو میگم که مثلا به سیستم های توزیعی علاقه دارم که کار کنم اما از جهت دیگه از اسم نرم افزار خوشم میاد این شاید مسله ای برای بچه های ارشد باشه از این جهت میگم که مثلا علم و صنعت از ترم بعد قراره ورودی ۹۰ نرم افزارو به ۴ دسته تقسیم کنه و هر دانشجویی میتونه یه گرایشو انتخاب کنه مثلا یکیشون نرم افزاره و یکی دیگشون سیستم توزیع شده و این برای من یه مسله شده که به اسم نرم افزار علاقه دارم و کار در سیستم های توزیعی رو حس خوبی نسبت بهش دارم و این برای من الان یه مسله هست نظر دوستان چیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , سجاد۶۷
ارسال: #۲۱
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی luna خانم

بعضی مواقع هست که انتخاب موضوع سخت میشه برای مثال من خودم رو میگم که مثلا به سیستم های توزیعی علاقه دارم که کار کنم اما از جهت دیگه از اسم نرم افزار خوشم میاد این شاید مسله ای برای بچه های ارشد باشه از این جهت میگم که مثلا علم و صنعت از ترم بعد قراره ورودی ۹۰ نرم افزارو به ۴ دسته تقسیم کنه و هر دانشجویی میتونه یه گرایشو انتخاب کنه مثلا یکیشون نرم افزاره و یکی دیگشون سیستم توزیع شده و این برای من یه مسله شده که به اسم نرم افزار علاقه دارم و کار در سیستم های توزیعی رو حس خوبی نسبت بهش دارم و این برای من الان یه مسله هست نظر دوستان چیه

من خودم سال پیش چنین مشکلی رو داشتم بین الگوریتم و نرم! سعی کردم که در ترم اولم درسایی رو انتخاب کنم که دو جنبرو پوشش بده و در عین حال در مورد هر دو رشته هم تحقیق کردم و دیدم که کدوم به هدف اصلی من نزدیک تره! البته یه شانسم داشتم و اون اینکه درسی که من از گرایش الگو برداشتم انقدر از همه لحاظ بد بود که کلا با خیال راحت نرم رو انتخاب کردم! ولی به هر حال شاید اگه با استادایی از هر دو گرایش صحبت کنید و اون چیزی رو که می خواید رو با اونا در میون بذارید بهتر باشه! البته به امکانات دانشگاهتون هم در هر گرایش دقت کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , سجاد۶۷
ارسال: #۲۲
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  من خودم سال پیش چنین مشکلی رو داشتم بین الگوریتم و نرم! سعی کردم که در ترم اولم درسایی رو انتخاب کنم که دو جنبرو پوشش بده و در عین حال در مورد هر دو رشته هم تحقیق کردم و دیدم که کدوم به هدف اصلی من نزدیک تره! البته یه شانسم داشتم و اون اینکه درسی که من از گرایش الگو برداشتم انقدر از همه لحاظ بد بود که کلا با خیال راحت نرم رو انتخاب کردم! ولی به هر حال شاید اگه با استادایی از هر دو گرایش صحبت کنید و اون چیزی رو که می خواید رو با اونا در میون بذارید بهتر باشه! البته به امکانات دانشگاهتون هم در هر گرایش دقت کنید

ممنون
، اتفاقا خوشبختانه منم از این دو گرایش که سر ۲ راهی موندم درس دارم و خود دکتر پارسا هم پیشنهاد داد که تا آخر ترم تصمیمی نگیریم و بیشتر رو این گرایشا تحقیق کنیم به نظرم بهترین کار هم همین رویه باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban
ارسال: #۲۳
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ب.ظ
اینم یه مطلب که به نظرم جالب اومد البته این دوستمون که این مطلبو نوشته به نظرم بیشتر راحتی براش مهم بوده اما لا به لای حرفاش نکات مفیدی گفته:

یه چیزی که این مدت خیلی ناراحتم کرده این پایان نامه‌ام بوده. آخه چرا یه موضوع سخت برداشتم. کاشکی یه چیز راحت بود تمومش کرده بودم رفته بود. وقتی فکرش رو میکنم که چقدر روش کار کردم دچار عذاب وجدان میشم. اگر اون همه وقتی رو که براش گذاشته بودم کار کرده بودم الان حداقل ۱۰ میلیون داشتم. از اینا بدتر اینکه چون موضوعم خیلی سخت بود نشد که نتایج خیلی خوبی ازش در بیارم و حالا برای پذیرش هم گیر دارم که چطوری بگم بابا من میخوام اصلا روی یه چیز دیگه کار کنم.

پایان نامه ارشد ۲ هدف دارد:
۱- اینکه بگید تحقیق کردن رو بلد هستید. (research)
۲- اینکه بگید بلدید نتایج تحقیقتون رو منتشر کنید (publication)

نحوه انتخاب موضوع

یه موضوعی انتخاب کنید که فقط همین ۲ تا رو پوشش بده نه اینکه یه چیزی باشه که دنیا رو به شگفتی بخواد بندازه و آخرش هم درست از پسش برنیایید. مقاله هم اگر میخواهید نگران نباشید چون تحقیق در عمق هست هر موضوعی که باشه میتونید بیشتر بشکافید و جلو برید و وارد عمق بشید و هر چی بیشتر به عمق نزدیک میشید خب راحتتر مقاله هم در میاد و این کمتر بستگی به موضوع داره.

برای انتخاب موضوع هم موارد دیگری رو در نظر بگیرید:

۱- راحتترین چیز ممکن رو انتخاب کنید.

۲- موضوعی رو انتخاب کنید که علاقه داشته باشید یه عالمه روش وقت بذارید.
۳- موضوعی رو انتخاب کنید که حتی الامکان افرادی از دانشگاه خودتون روش کار کرده باشن.
۴- موضوعی رو انتخاب کنید که نه خیلی جدید باشه و نه خیلی قدیمی. موضوعات خیلی جدید مشکلات بسیار زیادی دارند و بیشترش اینه که سنگ های راه پیدا نشده اند و هی ممکنه یه جایی رو بشکافید و به سنگ برسید. موضوعات خیلی قدیمی هم همه جاش رو شکافتن و برای رسیدن به یه جایی که بتونید بیشتر بشکافید یا باید کلی مطالعه کنید تا برسید به ته چاهی که دیگران کنده اند و از اونجا چند قدم بکنید (اگر طرف به سنگ نخورده باشه). یا اینکه یه جای جدیدی رو برای کندن پیدا کنید که اونوقت همه میگن ما چاه ۱۰۰ متری داریم این ۱ متری به چه دردی میخوره, حالا بخوای ثابت کنی که بابا این چاهی که من میکنم بهتره هیچ کسی قبول نمیکنه!
۵- موضوعی رو انتخاب کنید که همه منابعش به راحتی در دسترس باشه. اگر قرار حتی منبعی (یا تجهیزاتی) بخواهید که در دسترس نیست یا به سختی به دست میاد ولش کنید.
۶- موضوعی رو انتخاب کنید که از اول تا آخرش رو میبینید. یعنی میدونید که آخرش چی میخواهید تحویل بدید. نه اینکه حالا بریم جلو ببینیم چی میشه.
۷- روی کمک دیگران هم اصلا حساب نکنید. کار اشتباهی که من کردم همین بود, گفتن بله فلانی هست و فلانی هست.
۸- اگر پردازشی میخواهید انجام بدید یه جوری باشه که داده هاش در دسترس باشند و خودتون نخواهید جمع کنید. توی بعضی رشته‌ها که اصلا نمیشه اما توی بعضی‌ها میشه. موضوعی که داده داشته باشه راحت میشه ازش مقاله هم در آورد.

۹- از کنفرانس‌ها میتونید بفهمید که چه موضوعاتی مورد توجه هستند ولی از اون بهتر کتابخونه دانشگاه و موضوعات بچه هایی هست که تازه فارغ التحصیل شده اند.

منبع:http://zireasemanekhoda.blogsky.com
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , saba_1984 , summer_66 , Potential , انرژی مثبت , mosavat , Bache Mosbat , barca , shahryar , shine , parimehraban , bahremand.ni , ف.ش , fatemeh85 , kavehn , euruse , *Najmeh* , Lonely Palm , secure , Aurora , khajeh_h , ta_mohammadi , makieh , ham3d1988 , imantexas , amku , IT.setareh91 , ankaboot , nymph1367 , f.mjafari , elham_sh219 , Morris , mina_com , hiva60 , fa_shinobi , misagh01 , reza777gh , ghaderZ , anika , marjan_gh , M.Amin.M , Engineer , Asemaneabi , سجاد۶۷ , maryam91 , maryam dr , Riemann , somaye-z , yazdanpanah20 , arefeh.hp , afrooz-OMD , SepidehP , signal+ , atefe222 , d_felfelak , Happiness.72
ارسال: #۲۴
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
جاش اینجا نیست اما یکی از دوستان رفته هر چی پست داشتم منفی زده Big Grin حتی اونایی که مال قبل سیستم rank بوده من بامنفی مشکلی ندارم اما دوست خوبم حداقل قدیمیارو نزن دیگه بابا Smile بزار ته تهش مقبولیتم مثبت باشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadjj , parimehraban , euruse , amku , hiva60 , alireza1989
ارسال: #۲۵
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ ب.ظ
انصافا کار درستی نبوده و این کار رو من و همه مانشتی‌ها محکوم میکنیم!(این محکوم کردن البته باید همراه با عمل باشه)
من از مدیریت سایت تقاصا دارم این مورد رو درست کنند و هرچند بهمن بین همه ما مقبول هست.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012
ارسال: #۲۶
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  جاش اینجا نیست اما یکی از دوستان رفته هر چی پست داشتم منفی زده Big Grin حتی اونایی که مال قبل سیستم rank بوده من بامنفی مشکلی ندارم اما دوست خوبم حداقل قدیمیارو نزن دیگه بابا Smile بزار ته تهش مقبولیتم مثبت باشه Big Grin

عیب نداره الان مثبتین: دی .
من یه مشکل بزرگی که تو علوم تحقیقات دچارش شدم این بود که چون تنوع مکاترونیک زیاد بود از هر گرایشی یه درس برداشتم . از مکانیک . کنترل . مخابرات . هوش . آخرش که تصمیمو گرفته بودم چیکار کنم پیش هر استادی می رفتم می گفت درستو با من چند شدی و من می گفتم با شما درس نگرفته بودم .
تمام واحدامو تلف کردم سر آزمون و خطا . الان تو تهران می بینم بچه‌ها دارن همین کارو می کنن اعصابم خراب میشه . ترم اول ۳ تا درسشونو هرکدوم از یه مبحث برداشتن که به دردشونم بعضا نمی خوره . بهتره یه ذره بچه‌ها به علاقمندی هاشون جهت بدن یا وقت بذارن بیشتر مطالعه کنن که بلا تکلیف نمونن .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Br2012 , انرژی مثبت , summer_66 , mosavat , Mansoureh , saba_1984 , kavehn , euruse , Lonely Palm , makieh , jaroon , fa_shinobi , سجاد۶۷ , d_felfelak
ارسال: #۲۷
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
خیلی خوب میشه اگه یه توضیح کوتاه راجع به مباحث قابل تحقیق در هر گرایشی بدید...
(۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  جاش اینجا نیست اما یکی از دوستان رفته هر چی پست داشتم منفی زده Big Grin حتی اونایی که مال قبل سیستم rank بوده من بامنفی مشکلی ندارم اما دوست خوبم حداقل قدیمیارو نزن دیگه بابا Smile بزار ته تهش مقبولیتم مثبت باشه Big Grin

تا این حد ملت بچه تشریف دارند؟! واقعا این کارها رو میکنند که چی بشه...؟ Undecided

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaroon , سجاد۶۷
ارسال: #۲۸
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۱ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  خیلی خوب میشه اگه یه توضیح کوتاه راجع به مباحث قابل تحقیق در هر گرایشی بدید...

تا این حد ملت بچه تشریف دارند؟! واقعا این کارها رو میکنند که چی بشه...؟ Undecided

والا درمورد زمینه های پژوهشی یه
دیگه داریم که برای معرفی کردن موضوعات هست فکر کنم اونجا برای معرفی موضوع بهتره و اینجا بیشتر به تجارب و نکته های نحوه انتخاب بپردازیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , parimehraban , euruse , alireza1989
ارسال: #۲۹
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
سلام در مورد شبکه های اجتماعی به نظرتون چه موضوعی داغ تره؟
خواهش می کنم جوابم رو بدید
ارسال: #۳۰
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: زمینه های تحقیقاتی برای پایان نامه ارشد نرم افزار
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۳ ب.ظ)aneda نوشته شده توسط:  سلام در مورد شبکه های اجتماعی به نظرتون چه موضوعی داغ تره؟
خواهش می کنم جوابم رو بدید

من در این زمینه خودم کار نکردم! ولی فکر کنم این صفحه، یه دید کلی بهتون بده تا بعد خودتون بتونید بیشتر در موردش تحقیق کنید:

سپاس‌گزاری شده توسط: shine , farnoosh , Aurora , Morris , marjan_gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۲۹ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۳۹۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۱۱ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۷۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۰۸۰ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۳۸۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close