زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد

ارسال: #۴۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
موضوعات داغ پایان نامه ای
من ۶ و ۸ رو دوس دارم خیلی هم پرکاربرد هستن !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ
موضوعات ۳و۶ مناسبن.
ارسال: #۴۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ ب.ظ
راجع به موضوعات زیر هم نظر بدهید.
social network
Data mining
web mininig
web personalization

ممنون
ارسال: #۴۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ، توسط MEHDI_M.)
RE: موضوعات داغ پایان نامه ای
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)farnoosh نوشته شده توسط:  راجع به موضوعات زیر هم نظر بدهید.
social network
Data mining
web mininig
web personalization

ممنون

این موضوعات کلا زیرمجموعه Data mining هست ولی موضوع social network از بین این موضوعاتی که مطرح کردید مناسبتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnoosh , سجاد۶۷
ارسال: #۵۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ
نظرتون در مورد کاربرد datamaining تو بیوانفورماتیک چیه؟

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
ارسال: #۵۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
RE: موضوعات داغ پایان نامه ای
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)saba_1984 نوشته شده توسط:  نظرتون در مورد کاربرد datamaining تو بیوانفورماتیک چیه؟

موضوع خیلی عالی هست.
ارسال: #۵۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ ب.ظ
درخواست کمک برای انتخاب موضوع
سلام دوستان
من برای پروژه می خوام مقاله بدم.علاقم درزمینه امنیت و شبکه هست و جستجو کردم اماچون زیاد در این زمینه اطلاعات ندارم اولا نمی تونم یه موضوع زیر شاخه ای انتخاب کنم وموضوع هام کلی هستندودومانمی دونم چه موضوعی بیشتر ارزش کار کردن وقت روش گذاشتن داره در ضمن قسمت انتخاب موضوع آقای Br2012 رو خوندم وکمکم کرد اما بازم یه کم سردرگم هستم .مثلا مطالبی رودرموردمحاسبات ابری خوندم اما خود محاسبات ابری یه موضوع کلیه چطور باید جزییش کنم؟

مازنده ازآنیم که آرام نگیریم........موجیم که آسودگی ما عدم ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۵۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
درخواست کمک برای انتخاب موضوع
خب اگه به موضوع کلود علاقه دارین می تونین مقالات دو سه سال اخیر hpc رو بخونین. حداقل ۴۰ ۵۰ ساعت باید مقاله خوند تا به صورت مسئله رسید. Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: p kh , mahsaii , سجاد۶۷
ارسال: #۵۴
۱۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
راهنمایی برای موضوع پایان نامه
سلام
یکی از دوستانم میخواد روی یکی از دو زمینه
aspect orientedیا همون جنبه گرایی درمهندسی نرم افزار
بررسی وتوسعه چارچوبی برای تولید دانش در سازمان
کارکنه اما نمیدونه که این موضوعات برای پایان نامه مناسب هستش یا نه
خوشحال میشم از اطلاعات دوستان مانشتی برای کمک به دوستم استفاده کنم

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۵۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخه دوستان چه کمکی می تونن بکنن! شما می خواین روش کار کنید. باید علایق خودتون رو درنظر بگیرین. همه این موضوعات خیلی خوبن و جای کارم زیاد دارن.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۵۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
بچه ها بیوانفورماتیک چی هست؟لطفا توضیح بدید.
ارسال: #۵۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
پایان نامه:فرصت یا چالش؟؟؟؟؟
موضوعات ۱ و ۲ خیلی کلی هستند. بقیه رو اطلاع ندارم. از تز ارشد تا اونجایی که من اطلاع دارم ممکنه یه مقاله ISI در بیاد. به نظرم توقعتون خیلی زیاده. اگه شما اگه بتونید یه مقاله جورنال هم بدید خیلی خوبه. بیشترش واقعا نیاز به زمان و کار داره. اینو هم در نظر داشته باشید که ۱ و ۲ نیاز به پیش نیاز هایی دارند که بدون دونستن اونها حتی مقاله ها رو نمیفهمید. اولین معیار بهتر بودن علاقه است که برای تشخیص علاقه باید شناخت داشته باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot2050 , diligent , سجاد۶۷
ارسال: #۵۸
۱۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
پایان نامه:فرصت یا چالش؟؟؟؟؟
سوال شما یه کم احتیاج به اطلاعات بیشتر داره. ببینید خیلی بستگی داره که شما چه درسایی رو پاس کردین و اختیاریهاتون چی بوده.کارشناسی چی خوندین. تجربه عملی در چی دارید. مگه اینکه واقعا" اهل مطالعه و کار باشید و تو زمینه هایی که اصلا" اطلاعات پایه ندارید بتونید خودتون را برسونید . البته این خیلی آرمانیه و ریسکش بالاست.
اگه موضوع خوبی را انتخاب کنید ولی اطلاعات پایه کمی داشته باشید مدت زیادی فقط طول میکشه تا متوجه بشید چیکار قراره بکنید. حالا باید کارایی که انجام شده را بخونید . خلاصه تا برسید بجایی که بخواهید تزتون را شروع کنید گاهی شش ماه تا یکسال تمام وقت صرف مقدمات میکنید .طولانی شدن مدت تحصیل و اینکه دوستاتون بسادگی دفاع میکنند و میرن روی انگیزه و روحیه تون موثر میشه. اینها قسمتاییه که مربوط بخودتون میشه.
قسمت دوم مربوط میشه به امکاناتی که در اختیارتون هست.
یکیش استاد هست. واقعا" استادی با تخصص در موضوع تزتون در دانشگاهتون وجود داره. میتونه شما را از بیراهه رفتن یا از تو بعضی بن بستها در بیاره. آیا سخت گیر یا اسانگیر و با اخلاق شما جوره یا نه.خلاصه کمکی میتونه بکنه یا نه.
امکانات دیگری هم گاهی بعضی تزها میخواد. مثلا" در پردازش تصاویر پزشکی شما باید با مکانیسم تصویر برداری و اطلاعاتی که در تصویر بدرد میخوره اشنا باشید. خب نیازمند این هست که علاوه بر مطالعه بتونید یه مشورتی هم با یک مرکزتصویر برداری بگیرید یا یک مشاور در این زمینه اگه استادتون وارد نیست داشته باشید.
حالا قصه اینکه یک مقاله isiتوش دربیاد یه داستان دیگه است. کلا" کار کردن تو زمینه هایی که جنبه های تئوری قویتری دارن و با شبیه سازی میشه داستان را بپایان برد معمولا" هم نتیجه بهتری میده و هم ریسکش کمتره. پیاده سازی بعضی تزها در عالم واقعی گاهی در حد یک رساله دکترا زمان میگیره. اینجور تزها بیشتر در خارج کشور انجام میشن و خیلیا هم از امکانات یک شرکت تولیدی استفاده میکنند و هم پول خوبی با انجامش دریافت میکنند.اینجا که همه دوست دارن در مقاطع تحصیلی برن بالا کار خطرناک نکنید. خلاصه اگه آشپزی نمیدونید و دیگ و قابلمه و فر و اجاق خوبی ندارید . بهتره فقط حس طعمش را برای دیگران ایجاد کنید تا بخواهید بپزیدش.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , robot2050 , shervinrs , -Ali- , diligent , انرژی مثبت , banou , mahsaii , Msccom , euruse , bagherok , sepidsal , majid67110 , hiva60 , سجاد۶۷ , neda.h , behrad :) , d_felfelak , ExpUser
ارسال: #۵۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوال در زمینه سمینار؟؟؟
با سلام

من یه راهنمایی میخواستم ... ممنون میشم نظرتون رو بگید

من در اینکه قراره چه کاری برای سمینار م انجام بدم موندم ... میشه نظرتون رو در مورد موارد زیر بگید

۱/ مقاله های اثبات ریاضی رو بخونم و کاری که در نهایت خواهم داد یا ایده م ریاضی وار باشه ...
مثلا از Game theory یا Nash equilibrium و .... استفاده کنم
مثل این مقاله
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲/ مقاله هایی که از الگوریتم و پیاده سازی و... استفاده کردن برای خوندن استفاده کنم و .....

آیا اثبات ریاضی و.... سخت نیست ؟ میشه روش های جدید داد و.....؟ یا باید ریاضی دان باشم

کدوم راه مناسب تره؟ راحت تر میشه مقاله های جدید داد؟

با توجه به اینکه من علاقه به پیاده سازی و ... ندارم ( ناشی از اینکه از این کارا نکردمBig Grin)

نیازمند راهنمایی شما هستم

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsaii , d_felfelak
ارسال: #۶۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
سوال؟؟؟
شما می خواید در زمینه چی کار کنید؟
من فکر می کنم دیدتون هنوز درست نیست.
این تقسیم بندیتون الزاما نمی تونه درست باشه. شما می تونید خیلی کارا کنید که نه ریاضی داره نه پیاده سازی.
خوب ریاضی الزام اولیه اش اینه که خودتون یه درک خیلی عمیقی از موضوع به دست بیارین که بتونین ادامه بدین.
ولی خوب اینکه بخواین در زمینه های الگوریتمی کار کنید الزاما لازم نیست خیلی ریاضی قوی داشته باشین.
خیلی از روش های مهندسی نرم افزارم هست که اصلا وارد این مباحث نمیشن.
من بهتون پیشنهاد می کنم که اول بشینید یه سری مقاله در مورد موضوعات مختلف بخونید که دیدتون بهتر بشه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Potential , mahsaii

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۵۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۳۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۱۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۸۱ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  سمینار موفقیت دکتر شاهین فرهنگ m.abbaszadeh1995 ۳ ۳,۴۳۳ ۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۳۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  فیلدهای تحقیقاتی در گرایش نرم افزار iCanDoIt ۳ ۴,۱۹۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۱۲ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۱۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close