زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سال میشه دوره ارشد رو طول داد ؟

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
چند سال میشه دوره ارشد رو طول داد ؟
دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...
در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تهران کسی اطلاعی داره؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟
ای بابا نمیشه یه چند ده سالی بمونیم و پُز بدیم؟Big Grin
این چه شانسیه که من دارم؟
پس بگو چرا دلم راضی نیست که خوب بخونم و شریف قبول بشمBig Grin

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SarahArshad
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
RE: محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

ازونجا که دانشگاه تهران جمهوری خود مختاره خیلی این قضیه محکم نیست در موردش . از یه طرف وزارت علوم و دانشگاه فشار می آرن که ۲ ساله تموم شه . از یه طرف استادا نمی ذارن . معمولا ۵ یا ۶ ترمه دفاع می کنن بچه‌ها با کسر نمره . که البته با نمره مثبت مقاله عموما جبران می شه . حالا گویا قراره سخت گیری بیشتر شه ولی بعیده .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

ازونجا که دانشگاه تهران جمهوری خود مختاره خیلی این قضیه محکم نیست در موردش . از یه طرف وزارت علوم و دانشگاه فشار می آرن که ۲ ساله تموم شه . از یه طرف استادا نمی ذارن . معمولا ۵ یا ۶ ترمه دفاع می کنن بچه‌ها با کسر نمره . که البته با نمره مثبت مقاله عموما جبران می شه . حالا گویا قراره سخت گیری بیشتر شه ولی بعیده .
واسه همینه که من عاشق دانشگاه تهرانم !!!!!!
از شوخی گذشته یه دوستی میگفت توی شریف که خیلی گیر بازاره وحتمی باید ۲ ساله تمام بشه توی تهران پس زیاد سخت گیری نیست نه؟

کسی از وضع دانشگاههای اصفهون نصف جهون خبری چیزی؟؟؟؟اونجا هم یارانه ای شده یا ....

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
دانشگاه ما به هیچ عنوان بعد ۲ سال خوابگاه نمیدن !!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
کلا بیشتر از ۱۲ واحد پیش نیاز نمی زنن . و به ازای هر ۱۲ واحدی که پیش بخورین یه ترم به سنواتتون اضافه می شه .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

تهران و من تا پارسال می دونم که تا ترم ۶ مشکلی نیود!!حالا شاید امسال شرایط عوض شه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۶۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۶۷۲ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close