تالار گفتمان مانشت
چند سال میشه دوره ارشد رو طول داد ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چند سال میشه دوره ارشد رو طول داد ؟ - SarahArshad - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ

دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...
در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه تهران کسی اطلاعی داره؟

محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - mamat - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ

ای بابا نمیشه یه چند ده سالی بمونیم و پُز بدیم؟Big Grin
این چه شانسیه که من دارم؟
پس بگو چرا دلم راضی نیست که خوب بخونم و شریف قبول بشمBig Grin

RE: محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - Bache Mosbat - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

ازونجا که دانشگاه تهران جمهوری خود مختاره خیلی این قضیه محکم نیست در موردش . از یه طرف وزارت علوم و دانشگاه فشار می آرن که ۲ ساله تموم شه . از یه طرف استادا نمی ذارن . معمولا ۵ یا ۶ ترمه دفاع می کنن بچه‌ها با کسر نمره . که البته با نمره مثبت مقاله عموما جبران می شه . حالا گویا قراره سخت گیری بیشتر شه ولی بعیده .

محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - SarahArshad - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

ازونجا که دانشگاه تهران جمهوری خود مختاره خیلی این قضیه محکم نیست در موردش . از یه طرف وزارت علوم و دانشگاه فشار می آرن که ۲ ساله تموم شه . از یه طرف استادا نمی ذارن . معمولا ۵ یا ۶ ترمه دفاع می کنن بچه‌ها با کسر نمره . که البته با نمره مثبت مقاله عموما جبران می شه . حالا گویا قراره سخت گیری بیشتر شه ولی بعیده .
واسه همینه که من عاشق دانشگاه تهرانم !!!!!!
از شوخی گذشته یه دوستی میگفت توی شریف که خیلی گیر بازاره وحتمی باید ۲ ساله تمام بشه توی تهران پس زیاد سخت گیری نیست نه؟

کسی از وضع دانشگاههای اصفهون نصف جهون خبری چیزی؟؟؟؟اونجا هم یارانه ای شده یا ....

محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - ف.ش - ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ

دانشگاه ما به هیچ عنوان بعد ۲ سال خوابگاه نمیدن !!

محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - Bache Mosbat - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ

کلا بیشتر از ۱۲ واحد پیش نیاز نمی زنن . و به ازای هر ۱۲ واحدی که پیش بخورین یه ترم به سنواتتون اضافه می شه .

RE: محدودیت برای سالهای نحصیل ارشد ؟ - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  دوستان کسی می دونه که چند سال میشه ارشد رو طول داد شریف که مثل اینکه ۲ سال باید تمام کنی وگرنه ...

تهران و من تا پارسال می دونم که تا ترم ۶ مشکلی نیود!!حالا شاید امسال شرایط عوض شه!