زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش مصنوعی

ارسال: #۴۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ
هوش مصنوعی
من الان هوش رو از جزوه پارسه رامین رهنمون می خونم ولی متاسفانه کاملا با نگارش ایشون مشکل دارم خیلی گنگه برام . برای خود درس تو دانشگاه هم همین مشکل رو داشتم و از راسل ترجمه رهنمون می خوندم و درکش سخت بود . می خواستم بدونم ترکیب جزوه پارسه + کتاب پوران می تونه کافی باشه برای تست های هوش مهندسی یا نه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ ب.ظ
RE: هوش مصنوعی
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  دوست عزیز هوش راسل ترجمه راحتی ۶۰۰ صفحه هستش!!
چطوری تا اول مهر بخونیم؟؟
من که تازه هوش پاس نکردم هنوز!
این سر فصلهایی که دادی فقط از همینها سوال میاد؟
کسی میتونه سر فصل هایی که از کتاب راسل میاد رو معرفی کنه؟ (مثل CLRS)
نیازی به خوندن راسل نداری شما چون این درس رو پاس نکردی‌، خوندن هوش راسل شما رو بنظرم از درس زده میکنه‌، فکر کنم کتاب راهیان ارشد خوب باشه( هنوز نخوندمش )‌، پوران هم خیلی عالی خلاصه کرده اما تستاش اصلا جالب نیست و راهیان بهتره( سپاهان تو زمینه تست جالب نیست ).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: yoohanna
ارسال: #۴۸
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ
هوش مصنوعی
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)shahrzad sh نوشته شده توسط:  واسه تسته هوش چی بخونیم؟
در صفحات قبلی که بحث شده.و راهنماییهای خوبی هم کردند.
ارسال: #۴۹
۰۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  اینم دو کتاب خیلی عالی برای اونایی که با درس هوش مشکل دارند.
نکته جالب کتاب لینک اول اینه که مترجم نیومده یک کتاب رو ترجمه کنه اومده جزوات درسی دانشگاه های مختلف آمریکا - آسیا و اروپا رو جمع آوری کرده و اونا رو ترجمه و به صورت یک کتاب درآورده و بعضی مباحث که تو کتاب های دیگه نیست توی این کتاب وجود داره از جمله شبکه بینز و...... و طراحی کتاب هم خیلی چشم نواز هستش و لذت می برید از خوندن اون.
و لینک دوم هم مربوط به کتاب درسی هوش مصنوعی پیام نوره که مباحث رو خیلی ساده بیان کرده.
فقط سریع دانلود کنید که لینک‌ها محدودیت زمانی داره تا سر یه فرصت همشو توی سایت خوب و بدون محدودیت آپلود کنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسورد:"www.manesht.ir"
اقا این دوتا لینک تاریخ مصرفشون گذشته کسی لینک جدید نداره یا بتونه برام میل کنه مخصوا لینک اولی

سلام از
که وبلاگ مترجم هست میتونید کتابی که در لینک اول قرار دادم رو رایگان دانلود کنید دومی اصلا به درد نمیخوره.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
ارسال: #۵۰
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی جواب نداد که این کتاب واسه آی تی خوبه یا نه؟۱-هوش مصنوعی رهیافتی نوین ترجمه‌ی رامین رهنمون ویرایش دوم۲-تست:راهیان ارشد

اولی که ترجمه راسل هست و بنظرم ترجمه سعید راحتی بهتره( انتشارات دانشگاه امام رضا - علیه السلام - )
دومی هم بنظرم خوب هست اما یکم حجمش بالا ست . کتاب پوران پزوهش هم هست که از نظر درس خیلی خوبه( مخصوصاً برای IT )اما از نظر تست واقعا ضعیفه و همون راهیان ارشد از این نظر بهتره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۱
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  سلام
شما کتاب راسل ترجمه راحتی پیشنهاد دادید
لطفا میشه بگید برا کنکور ای تی باید کلش خوند یا قسمتیش؟
بنظرم فقط جاهایی که میبینی درست یاد نگرفتی از راسل بخون‌، مباحث منطق گزاره‌ها فصل مهمیه که تو کتاب های کنکوری خوب توضیح داده نشده
در مورد هرس + جستجوخای آگاهانه و ناآگاهانه بنظرم کتب تستی خوب درس دادن
شاید برای ارضای محدودیت هم به راسل احتیاج پیدا کنی.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۵۲
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  سلام
شما کتاب راسل ترجمه راحتی پیشنهاد دادید
لطفا میشه بگید برا کنکور ای تی باید کلش خوند یا قسمتیش؟
بنظرم فقط جاهایی که میبینی درست یاد نگرفتی از راسل بخون‌، مباحث منطق گزاره‌ها فصل مهمیه که تو کتاب های کنکوری خوب توضیح داده نشده
در مورد هرس + جستجوخای آگاهانه و ناآگاهانه بنظرم کتب تستی خوب درس دادن
شاید برای ارضای محدودیت هم به راسل احتیاج پیدا کنی.
به نظرتون بهترین کتاب تست چیه؟
کتاب پوران اکثرا قبول ندارند
من حل تست رهنمون رو دوست دارم( پارسه )اما فکر کنم یه سری از تست‌ها رو اصلا توی کتابش نباشه.
کتاب پوران هم که گفتم . کتاب ارشد سپاهان هم از نظر حل تشریحی داغونه.
میمونه راهیان ارشد که تا اونجایی که من دیدم از بقیه بهتره.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۵۳
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  دوستان کسی جواب نداد که این کتاب واسه آی تی خوبه یا نه؟۱-هوش مصنوعی رهیافتی نوین ترجمه‌ی رامین رهنمون ویرایش دوم۲-تست:راهیان ارشد
کتاب سعید راحتی بهتره ترجمش ترجمه رهنمون زیاد خوب نیست راهیان ارشد رو من خوندم خوبه فصل منطق به بعد رو یه نگاهی به راسل بنداز.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
ارسال: #۵۴
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ ب.ظ
هوش مصنوعی
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ)polina نوشته شده توسط:  لینک مربوط به دانلود کتاب‌ها کار نمیکنه. لطفا در صورت امکان لینک جدید را قرار دهید.
لینکهای اول و دوم که خودشون هم گفتند منقضی شدند.اما یه لینک جدید گذاشتند که من امتحان کردم مشکل نداره
اینجا هم دوباره میذارم

سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage , fateme66
ارسال: #۵۵
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ
هوش مصنوعی
بعد اینکه هر فصل را می خوانین فصل مرتبط با حل مسائل رهنمون را هم بخونین. خیلی کتاب خوبیه و واقعا کمک می کنه.

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۵۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ
هوش مصنوعی
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)elijon نوشته شده توسط:  
ویرایش‌: هر دو کتاب با توجه به محدودیت زمانی حذف شده اند کتاب اول رو از لینک زیر دانلود کنید.

وبلاگ مترجم

/
متاسفانه ۲تای اول رو ندارم.ولی لینک مربوط به کتاب "سهراب جلوه گر" مشکلی نداره.کلا برای هوش کتاب راسل خوب گفته و کامله فقط نیاز به تستهای سالهای گذشته دارید،فقط برای احتمال شرطی و بیز نیاز به کتاب دیگه ای دارید.میتونیدمباحث شبکه های بیز و احتمال شرطی رو توی کتابهای دیگه ای مثل سیستمهای خبره و آمار هم پیگیری کنید.
حل المسائل راسل هم هست:

سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1389
ارسال: #۵۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
هوش مصنوعی
سلام به همه دوستان
برای ارشد آی تی، همه فصل های کتاب راسل رو باید مطالعه کنیم ؟
کدوم فصل ها حذفه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
ارسال: #۵۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
بعضی کتابهای تست توی خودشون توزیع موضوعی ارشد رو دارند.بعضی موسسات هم توززیع موضوعی تستهای هر سال رو متتشر میکنن
من فقط توزیع موضوعی مهندسی کامپیوتر رو دارم که تا سال ۸۹ رو داره.آی تی رو ندارم متاسفانه

فایل‌(های) پیوست شده
Tozie Mozuie.pdf
اندازه فایل: ۲۱۰/۵۴ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , saeid1389
ارسال: #۵۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
هوش مصنوعی
اینجا هم میتونیددرموردتوزیع موضوعی هوش تعدادی تاپیک مرتبط ببینید

سپاس‌گزاری شده توسط: elhameli , fateme66
ارسال: #۶۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
سلام

پیشنهاد می کنم بعد از کتاب راسل ترجمه راحتی کتاب راهیان ارشد رو بخونید

خیلی خوب و واضح و قابل فهم توضیح داده...
من که خیلی به دردم خورد
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۷۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۲۲۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۱۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close