زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۹۴۱
۱۸ فروردین ۱۴۰۰, ۰۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من که حدود سی تا ارز مختلف دارم [تصویر:  biggrin.gif]
فارکس هم کار میکنی؟

کار اشتباهیه به نظرم
نه فارکس نیستم, جذاب نیست برام : )

من قبلاً اینجا راجع به btg ننوشتم؟
سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
ولی فکر میکنم قبلاً راجع بهش گفته بودم!
خودم داشتم دیروز یا پریروز به تارگت رسیده و بود و خلاص!
امروز ۱۰۰% رشد کرده! :دی

ATOM هم خوبه اینروزا
ALGO نیز هم

(۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ARPA/USDT:0.046
الگوی فنجون و دسته که تکمیله
پر btcش جای حساسیه
به هرحال یا صعود یا سقوط...
اولی محتمل تر
ARPA هم که صد و چند % رفته بود بالا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به وضوح در فصل آلتهاییم, احتمالاً یه پولبک و رشد بیت‌کوین و ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این احتمال هم هست که سقوط سختی برای بیت‌کوین در پیش باشه
به هرحال من شخصاً معتقدم بیت‌کوین ۶۵هزار دلارو نمیتونه رد کنه و تاچ کردن این zone ریزش بازارو در پی داره
این صرفاً نظر منه
شما اگه نظری غیر من دارید حداقل تو این ناحیه محتاط عمل کنید

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۹۴۲
۱۹ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۵۶ ق.ظ
چوب را

از برای هرآنچه زندگی می کند
کنار بگذار
با آن هیچ کس را میازار
به کردار کرگدن تنها سفر کن.

از همراهی، محبت زاید
از محبت، رنج.
چون این زهر را
که از محبت برمی تراود ببینی،

با دلسوزی یاران یکرنگ
مرد، با دلی در بند،
غافل می ماند از مقصد.
چون در دوستی این بیم را بینی

همچون شاخه های انبوه خیزران، او
مشتاق فرزند و همسرست.
هم بدانسان که فراز شاخهای بلند
از پیچیدگی آزادست،

"بودا"
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۹۴۳
۲۰ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ
آقا بیا دیگر مشتاق تعجیلیم
پبوسته دنبال تغییر و تبدیلیم

قصد فرج داری یا بیخیالی باز؟
جمعه نیا آقا، ما جمعه تعطیلیم

اللهم عجل لولیک الفرج

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۹۴۴
۲۱ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۳۹ ق.ظ
مهندسی معکوس رو از نیم‌کره شرقی بگیرن, چیز دیگه‌ای هم براش میمونه؟

سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۹۴۵
۲۱ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۳۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آقا بیا دیگر مشتاق تعجیلیم
پبوسته دنبال تغییر و تبدیلیم

قصد فرج داری یا بیخیالی باز؟
جمعه نیا آقا، ما جمعه تعطیلیم

اللهم عجل لولیک الفرج
شاید کلا ظهوری در کار نباشد سرکار باشیم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۶۹۴۶
۲۱ فروردین ۱۴۰۰, ۰۶:۴۳ ق.ظ
(۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  مهندسی معکوس رو از نیم‌کره شرقی بگیرن, چیز دیگه‌ای هم براش میمونه؟

باز گلی به جمالشون. از ما خاورمیانه ای ها نفت رو بگیرن باید برگردیم به دوران پارینه سنگی Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۹۴۷
۲۱ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۳:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  شاید کلا ظهوری در کار نباشد سرکار باشیم !
منم حالت طنز و مسخره ای نوشتم والا : )

اهمیتی نداره در کل. درگیر مهدی موعود نکن خودتو به نظرم. : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۹۴۸
۲۲ فروردین ۱۴۰۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۰۶:۴۳ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  باز گلی به جمالشون. از ما خاورمیانه ای ها نفت رو بگیرن باید برگردیم به دوران پارینه سنگی [تصویر:  blush.gif]

نه ما که قابلمه‌ی کرونایاب رو کاملاً با طرح و توانمندیهای خودمون ساختیم
ولی این چینیای پدرملامین فقط همون قابلمه‌ی مستعان ما رو نتونستن مهندسی معکوس کنن

سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , diligent
ارسال: #۵۶۹۴۹
۲۳ فروردین ۱۴۰۰, ۰۸:۵۴ ق.ظ
خیلی دوست دارم بدونم این کاربرهایی که قبلا هر روز مانشت بودن و کلی پست می زاشتن الان چیکار می کنند و چرا دیگه سر نمی زنند به مانشت ! اینقدر سرتون شلوغ شده یا دلیل دیگه ای داره !؟
من چند ساله عادتمه هر روز که میام اینترنت یه سری هم به مانشت می زنم هیچ لطمه ای هم تو کارهای زندگیم نداره
ارسال: #۵۶۹۵۰
۲۳ فروردین ۱۴۰۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ
سیستم اداری کشور رو باید گل گرفت که هیچ چیزش مشخص نیست (بقیه چیزامون مشخصه انگار)

کسی میدونه برای گرفتن مدرک تحصیلی کارشناسی باید به دانشگاه کارشناسیمون مراجعه کنیم یا آخرین مقطع تحصیلیمون؟ الآن به صورت فیزیکی کجا باید باشه؟

همچنین کسی هست که بدون داشتن پایان خدمت و با داشتن معافیت تحصیلی اقدام به قرض گرفتن مدرک تحصیلیش کرده باشه؟ هر جفتش رو شبانه بودم

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۹۵۱
۲۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
برای آزاد کردن مدرک، باید از پایین ترین مدرک شروع کنید، اول لیسانس بعد ارشد.

تقریبا هیچ کاری لازم نیست فیزیکی حضور داشته باشید، من برای لیسانس پست کردم یه سری مدارکو ، برای ارشد فقط اسکن کردم و گذاشتن توی سایت و مدارکم به دستم رسید.

خلاصه کار اینه که از سامانه سجاد باید برگه لفو تعهد بگیرید. اگر مشمول باشید فکر کنم با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل میتونید مدرک قبلی رو آزاد کنید.
در مورد شبانه اطلاعی ندارم که اصلا لازمه این مراحل انجام بشه یا نه ...
کلا پروسه زمان بری هست و از سرتون بیرون کنید که چندماهه میشه، مدرک که اومد دستتون بعد برنامه ریزی کنید! من ۵ ماه هردوش طول کشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , gogooli
ارسال: #۵۶۹۵۲
۲۴ فروردین ۱۴۰۰, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  برای آزاد کردن مدرک، باید از پایین ترین مدرک شروع کنید، اول لیسانس بعد ارشد.

تقریبا هیچ کاری لازم نیست فیزیکی حضور داشته باشید، من برای لیسانس پست کردم یه سری مدارکو ، برای ارشد فقط اسکن کردم و گذاشتن توی سایت و مدارکم به دستم رسید.

خلاصه کار اینه که از سامانه سجاد باید برگه لفو تعهد بگیرید. اگر مشمول باشید فکر کنم با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل میتونید مدرک قبلی رو آزاد کنید.
در مورد شبانه اطلاعی ندارم که اصلا لازمه این مراحل انجام بشه یا نه ...
کلا پروسه زمان بری هست و از سرتون بیرون کنید که چندماهه میشه، مدرک که اومد دستتون بعد برنامه ریزی کنید! من ۵ ماه هردوش طول کشید.

۵ ماااااااااااااااااااه Huh

واقعا انگار داریم توی گذشته زندگی میکنیم. فرض کن کاغذ و خودرو .... وجود نداره، باز هم پنج ماه طول نمیکشه که کاغذ بسازن، تحویل دانشگاه بدن، ی نفر دستی مدرکت رو بنویسه و با شمع مهر کنه، تحویل چاپار بدن مراحل اینطرف اونطرف رفتن رو طی کنه و ....

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۹۵۳
۲۵ فروردین ۱۴۰۰, ۰۴:۳۴ ق.ظ
(۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ۵ ماااااااااااااااااااه [تصویر:  huh.gif]
هر مدرک زود تر از دو ماه نمیشه! البته این حد بالاش بود، شاید زود تره م بشه ولی این تجربه من بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۹۵۴
۲۵ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم بدونم این کاربرهایی که قبلا هر روز مانشت بودن و کلی پست می زاشتن الان چیکار می کنند و چرا دیگه سر نمی زنند به مانشت ! اینقدر سرتون شلوغ شده یا دلیل دیگه ای داره !؟
من چند ساله عادتمه هر روز که میام اینترنت یه سری هم به مانشت می زنم هیچ لطمه ای هم تو کارهای زندگیم نداره
دلیلی نمیبینم که دیگه به مانشت سر بزنم. انگیزه ای برای سر زدن به مانشت ندارم.

(۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ۵ ماااااااااااااااااااه Huh

واقعا انگار داریم توی گذشته زندگی میکنیم. فرض کن کاغذ و خودرو .... وجود نداره، باز هم پنج ماه طول نمیکشه که کاغذ بسازن، تحویل دانشگاه بدن، ی نفر دستی مدرکت رو بنویسه و با شمع مهر کنه، تحویل چاپار بدن مراحل اینطرف اونطرف رفتن رو طی کنه و ....
معلومه هنوز صابون بروکراسی به بدنت نخورده! Big Grin
اگه مثل من کارمند دولت بودی که ...

تعجبی نداره اگه فلان اداره یا مسئول دولتی بی نظمه یا بی قانونه یا حتی دزدی می کنه. مگه مسئول دولتی جدای از همین مردم تو خیابون هست. (بعضی از مردم تو خیابون) هر جا بتونن سو استفاده و بی قانونی می کنن. همین آدم وقتی پستی پیدا کنه با همین رویکرد میره جلو. آدمی که تو رانندگی یه راهنما زدن به انگشتان مبارکش فشار میاره، وقتی مسئول شد فشردن دکمه های کیبورد برایش سخته!

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , kilookiloo , ezra
ارسال: #۵۶۹۵۵
۲۶ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تعجبی نداره اگه فلان اداره یا مسئول دولتی بی نظمه یا بی قانونه یا حتی دزدی می کنه. مگه مسئول دولتی جدای از همین مردم تو خیابون هست. (بعضی از مردم تو خیابون) هر جا بتونن سو استفاده و بی قانونی می کنن. همین آدم وقتی پستی پیدا کنه با همین رویکرد میره جلو. آدمی که تو رانندگی یه راهنما زدن به انگشتان مبارکش فشار میاره، وقتی مسئول شد فشردن دکمه های کیبورد برایش سخته!

به قول مولا: اَلنّاسُ بِاُمَرائِهِمْ اَشْبَهُ مِنْهُمْ بِآبائِهِمْ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۲۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close