زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۶۵۶
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۰۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  از لحاظ ترازبندی دانشگاه حساب کنیم، آیا دانشگاه دهن پرکنی هست.
به چه چیزای فک می کنین Big Grin به نظر من که دانشگاه برای تحصیلات تکمیلی باید استانداردهای بالایی داشته باشه و بین چند دانشگاه همتراز مهمترین ملاک اینه که ایا استاد یا اساتیدی داره که تو اون حوزه ای که من علاقه دارم ادمای تاپی باشن؟در تحصیلات تکمیلی باید حتما نقشه راه مشخص باشه حالا ارشد ممکنه چند ماه اول طرف گیج باشه ولی دیگه دکتری که باید قشنگ تکلیفش مشخص باشه

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۶۵۷
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بیت‌کوین: $۱۵,۱۷۶
به پول ایران: ۴۰۶ میلیون تومان!

اونموقع که اومدم اینجا نوشتم بیت‌کوین بخرید ۱۰۰میلیون بود!

BTC: 34000$
۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰R≈

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۶۶۵۸
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۰۸:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
پارسال دقیقا همین روز با داداشم رفتیم بازار یه یخچال دوقلو دیپیونت ایرانی خریدیم براش به قیمت ۱۱ میلیون دیشب همون یخچال رو چک کردم قیمتش شده ۲۵ میلیون این است دستاورد روحانی و ارزش پول ایران نمی دونم چطوری ما مردم ایران زیر این همه فشار اقتصادی تحمل می کنیم منم موندم توش ... این فقط یه نمونه واقعی بود که چون خریده بودیم حسش کردیم بقیه جنس ها هم حتما چند برابر شده حداقل دو برابر شدن .
[تصویر:  yq71_depoint.jpg]
ارسال: #۵۶۶۵۹
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۱۲ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پارسال دقیقا همین روز با داداشم رفتیم بازار یه یخچال دوقلو دیپیونت ایرانی خریدیم براش به قیمت ۱۱ میلیون دیشب همون یخچال رو چک کردم قیمتش شده ۲۵ میلیون این است دستاورد روحانی و ارزش پول ایران نمی دونم چطوری ما مردم ایران زیر این همه فشار اقتصادی تحمل می کنیم منم موندم توش ... این فقط یه نمونه واقعی بود که چون خریده بودیم حسش کردیم بقیه جنس ها هم حتما چند برابر شده حداقل دو برابر شدن .
[تصویر:  yq71_depoint.jpg]
یچیزی هم هست اینکه مردم هم راه پول دراوردنو خوب یاد گرفتن. همین بلاگرای اینستا با نمایش صبح تا شب زندگیشون درامدای نجومی دارن از تبلیغات و خب برای همچین کسایی مهم نیست حالا قیمتا چند برابر هم بشه. من خودم فالو نمیکنم اینارو ولی وقتی طرف فالوئر میلیونی داره نشون میده عموم مردم میپسندن اینارو.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۵۶۶۶۰
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پارسال دقیقا همین روز با داداشم رفتیم بازار یه یخچال دوقلو دیپیونت ایرانی خریدیم براش به قیمت ۱۱ میلیون دیشب همون یخچال رو چک کردم قیمتش شده ۲۵ میلیون این است دستاورد روحانی و ارزش پول ایران نمی دونم چطوری ما مردم ایران زیر این همه فشار اقتصادی تحمل می کنیم منم موندم توش
یاد توییت سیامک قاسمی افتادم. میگفت ج.ا یه مفهوم جدیدی رو توی اقتصاد به وجود آورد و اونم "میلیاردر فقیر" هست. به این صورت که مثلا همین یخچالی که قیمتش دو برابر شده رو شما پول نداری که توی یخچال رو پر کنی و گوشت و اینا بریزی توش (جسارت به شما نباشه). مثلا ماشین زیر پات قیمتش سه برابر شده ولی پول نداری یه باک بنزین بزنی و ... . ولی کالایی که داری باارزش شده و به صورت بالقوه کلی اموال داری.
برگای خیلی از اقتصاددان های دنیا هم ریخته از این مفهوم.

و اینکه بی انصاف نباشید دیگه، به تنهایی فقط دستاورد روحانی نیست. اتفاقا روحانی وابستگی مارو به صنعت نفت کم کرد. ما رو وابسته به صنعت چاپ کرد. چاپ پول Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۶۶۱
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۱۲ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یچیزی هم هست اینکه مردم هم راه پول دراوردنو خوب یاد گرفتن. همین بلاگرای اینستا با نمایش صبح تا شب زندگیشون درامدای نجومی دارن از تبلیغات و خب برای همچین کسایی مهم نیست حالا قیمتا چند برابر هم بشه. من خودم فالو نمیکنم اینارو ولی وقتی طرف فالوئر میلیونی داره نشون میده عموم مردم میپسندن اینارو.
چیز عجیبی درباره اینستاگرام وجود داره شما فقط کافیه خانم باشی و دو تا گلیپ دابسمش یا یه رقصی جلوی دوربین داشته باشی بدون شک تعداد فالورها بالای ده هزار میشه همون اول کار بعدش دیگه شگردهای خاص خودشو داره تا فالور بره بالا ، حالا کل فضای اینستاگرام هم اینطوری نیست بعضی پیج ها واقعا مفید هستن و دارن محصولات و کسب و کار خودشون رو تبلیغ می کنند ولی درسته خیلی ها دارن پول خوبی ، از اینستاگرام و یوتیوب بخصوص درمیارن درامد یوتیوب به دلاره منم اگر هنر خاصی داشتم حتما تو این شبکه های مجازی کار می کردم و من به شدت از کار کارمندی نفرت دارم ولی چاره ای ندارم فعلا ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۶۶۶۲
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۱۹ ب.ظ
..............
ارسال: #۵۶۶۶۳
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۳۴ ب.ظ
یعنی حاضرم تو قفس ۵۰ قلاده* شیرِ گرسنه زندانی بشم
ولی در یه جمع کاملاً زنونه رها نشم!
چجوری تحمل میکنید اجتماع خودتونو؟
اَه اَه.
این یه مورد!

مورد بعدی که میخواستم بگم اینه که
تو این اتمسفر گَنگ‌بازی حاکم به دنیا؛ نمی‌دونم خود پدرخوانده‌ها چی از پیام‌ همدیگه برداشت میکنن,
اما منِ عوامِ کالأنعام بل هُم أضلّ؛ از اینکه دود سرخپوستای مجلس و حکم۱۴۲۰شون با دودِ غِنادیاتورهای هسته‌ای در یکروز رفته روی Air, دیکودرم نتیجه‌ای جز «sرائیل رو میخوایم با بمب اتم نابود کنیم» نمیده! امیدوارم مشکل از معماری من باشه.

مورد آخر اینکه در حیرتم این خارجیا صدای th رو چجوری ابداع کردن. چی شده واقعاً که به این نتیجه رسیدن زبون رو گیر بدن بین ۲دندون و پوش بدن جلو؟! خدا ازشون نگدره با این دردسری که واسه فرزندان آدم (ع) درست کردن

یه میان برنامه ببینیم, تا بریم سراغ دو سه تا کوتی که قراره بگیرم

* حالا نمیدونم واحد شمارشش چیه دقیق

ارسال: #۵۶۶۶۴
۱۵ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یعنی حاضرم تو قفس ۵۰ قلاده* شیرِ گرسنه زندانی بشم
ولی در یه جمع کاملاً زنونه رها نشم!
چجوری تحمل میکنید اجتماع خودتونو؟
اَه اَه.
این یه مورد!
اول بگین چی دیدین تا بهتون بگیم تحمل میکنیم یا نه Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۶۶۵
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نمی دونم چطوری ما مردم ایران زیر این همه فشار اقتصادی تحمل می کنیم منم موندم توش
چون راه دیگه‌ای نداریم.

(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما رو وابسته به صنعت چاپ کرد

و بعد همشو کشوند سمت کوره‌ی اسکناس‌سوزی به اسم «بورس» و همه رو دود کرد رفت هوا که تبدیل به تورم نشه!
فی‌الواقع ما که فریب خوردیم بقیتونو حساب کردیم!
رکبی که ممکنه در مقیاس جهانی این بار توسط بیت‌کوین تکرار بشه.

(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  نمیفهمم باید حسرت خورد بابت این مسئله و یا نه؟
۷۵ تا بیت کوین داشتم تا ۵ ماه پیش، و این مقدار رو به یکی از همکارهام دادم
یک هفته بعد کشته شد بیچاره با چند نفر از اعضای دیگه
همه چیز به باد رفت اون روز ......

بله بلاک‌چین هم مثل بقیه چیزا باگ هایی داره, اما نه به اندازه‌ی باگهای این چندخط شما : )
میشه گفت بزرگترین باگش همین مبحث وراثته

(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  اول بگین چی دیدین تا بهتون بگیم تحمل میکنیم یا نه Big Grin

نقل یه بار دیدن نیSmile
همیشه همین حسو داشتم.
امشب داشتم این بازی شبهای مافیا رو میدیدم که شرکت کننده هاش همه خانم بودن؛ و عود کردBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , diligent
ارسال: #۵۶۶۶۶
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۳۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
ولی من هیچ وقت اون کسی که دوچرخه منو دزدید رو نمی بخشم ، هیچ وقت ...
خیلی جاها باهاش می رفتم از مغازه و نانوایی بگیر تا تفریح و برج میلاد و پارک شهر و ... یجورایی بهش وابسته شده بودم .
خیلی ها منو مسخره می کردن و وقتی من عکس می گرفتم می زاشتم اینستاگرام می گفتن این کار برای یه مهندس زشته ! نمی دونم چرا هنوز فکر می کنند دوچرخه برای بچه هاست و یه بزرگسال باید ماشین داشته باشه ! هنوز خیلی ها زندگی رو فقط سه وعده غذا خوردن و خوابیدن می دونن و تا اخر عمرشون همین تفکر رو دارند .
[تصویر:  cdob_bick.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۶۶۷
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی من هیچ وقت اون کسی که دوچرخه منو دزدید رو نمی بخشم ، هیچ وقت ...
خیلی جاها باهاش می رفتم از مغازه و نانوایی بگیر تا تفریح و برج میلاد و پارک شهر و ... یجورایی بهش وابسته شده بودم .
خیلی ها منو مسخره می کردن و وقتی من عکس می گرفتم می زاشتم اینستاگرام می گفتن این کار برای یه مهندس زشته ! نمی دونم چرا هنوز فکر می کنند دوچرخه برای بچه هاست و یه بزرگسال باید ماشین داشته باشه ! هنوز خیلی ها زندگی رو فقط سه وعده غذا خوردن و خوابیدن می دونن و تا اخر عمرشون همین تفکر رو دارند .
[تصویر:  cdob_bick.jpg]

منم چهار سال پیش دوچرخه خریدم ، هر موقع میرم ولایت برمی دارم میرم دشت و صحرا رو می گردم و به نظرم هیچ لذتی بالاتر از این کار وجود نداره (حداقل برای من)، واقعا از دست دادن دوچرخه خیلی سخته
ارسال: #۵۶۶۶۸
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی ها منو مسخره می کردن و وقتی من عکس می گرفتم می زاشتم اینستاگرام می گفتن این کار برای یه مهندس زشته ! نمی دونم چرا هنوز فکر می کنند دوچرخه برای بچه هاست و یه بزرگسال باید ماشین داشته باشه !
به نظر من ادمای افردات بسیار سمی هستن و باید تغییر بدی توی این وضعیت، دوچرخه داشتن نه تنها زشت نیست، بلکه یه مدل روشنفکری هست، کافیه تو تویتر سرچ بزنی ببینی چی میگم.
(۱۶ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  و بعد همشو کشوند سمت کوره‌ی اسکناس‌سوزی به اسم «بورس» و همه رو دود کرد رفت هوا که تبدیل به تورم نشه!
فی‌الواقع ما که فریب خوردیم بقیتونو حساب کردیم!
رکبی که ممکنه در مقیاس جهانی این بار توسط بیت‌کوین تکرار بشه.
اقتصاد مسئله ساده ای نیست، و کلی فرمول پشت این ها هست ... بعید نیست این حرفی هم که میزنید.
(۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولی من هیچ وقت اون کسی که دوچرخه منو دزدید رو نمی بخشم ، هیچ وقت ...
اگر سابقه دزدی بوده باید میاوردیش داخل، البته این تجربه شد واسه اینده ... منطقه زندگی هم بی تاثیر نیست، به نظر من اگر قصد زندگی تهران داری حداقل جاتو عوض کن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam
ارسال: #۵۶۶۶۹
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۹ ۰۷:۰۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  از لحاظ ترازبندی دانشگاه حساب کنیم، آیا دانشگاه دهن پرکنی هست.
به چه چیزای فک می کنین Big Grin به نظر من که دانشگاه برای تحصیلات تکمیلی باید استانداردهای بالایی داشته باشه و بین چند دانشگاه همتراز مهمترین ملاک اینه که ایا استاد یا اساتیدی داره که تو اون حوزه ای که من علاقه دارم ادمای تاپی باشن؟در تحصیلات تکمیلی باید حتما نقشه راه مشخص باشه حالا ارشد ممکنه چند ماه اول طرف گیج باشه ولی دیگه دکتری که باید قشنگ تکلیفش مشخص باشه

والا اگر من به این چیزا حتی گذری فکرمم گذشته باشه. یک دوستی اومد کیش بین الملل رو با اصلیش مقایسه زد و منم خب می دونم اون کجا و این کجا ... ولی گفتم حتما من جدید آپدیت نشدم و همه چی عوض شده دیگه .. Sad

بعضی وقتا که تو تاریکی گیر افتادی، فکر میکنی که تو دفن شدی ولی درواقع تو کاشته شدی...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۵۶۶۷۰
۱۶ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۰۹ ب.ظ
یه نکته دیشب از قلم افتاد و اون این بودکه من همین دیشب متوجه شدم تلفظ task تاسک هست و تا الان خیلی با اعتماد به نفس میگفتم تَسک.

یه پیام بازرگانی ببینیم تا بعد چندتا خبر اقتثادی هم براتون بگم امشب...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۱۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close