زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۳۸۶
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
طلا چ طور Smile
الان کاربر فاطمه سلیمانی ناراحته حتما
من و مادرم هر دو باهم تقریبا حدود۱۱میلیون ضرر کردیم ولی خودم مقصر بودم تو خرید و فروش عجول هستم و طمع کردم اما خب تجربه شدبرای من ، اما خدا را شکر حالم خوبه چون قصد فروش ندارم
و خدا به من رحم کرد یه بنده خدایی به من پول قرض بود نداده وگرنه ضررم خیلی بیشتر میشد
والان همه خوشحالند که طلا پایین اومده چرا من ناراحت باشم اشکالی نداره اصلا انگار که پولی نداشتم خدا کنه همه پول داشته باشن طلا بخرن من هم پول دستم بیاد بخرم
معلومه خیلی به طلا علاقه داری ، کلا خانم ها به طلا خیلی علاقه دارند دلیلش رو نمی دونم ولی به بهتره به طلا به عنوان یه وسیله سرمایه گذاری همراه با ریسک نگاه کنیم کلا یه کالا تجملاتی هست خیلی نمی تونه حال ادم رو خوش کنه ولی اگر پول اضافی باشه بهتره یکی از گزینه های سرمایه گذاری باشه اینو گفتم می بینم یه رسم و رسومات مسخره هست که اگر پسری بخواد ازدواج کنه دختره ازش سرویس کامل طلا می خواد و اگه نخری عملا یا قبول نمی کنه یا یه برچسب نداری بهت می زنند کلا همه چی شده معامله ...
من به طلا بیشتر به دید سرمایه گذاری بلند مدت نگاه می کنم چون پول نقد هم دیگه ارزش نداره بیشتر سود بلند مدت برام مهم هست که به نظرم برای خودم بین بازارهای سرمایه گذاری دیگه و با توجه به پولی که دستم میاد بهترین بازار برای سرمایه گذاری هست

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۳۸۷
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  روایت داریم اگه نهار قرمه سبزی بوده باشه و زیاد بیاد؛ خوردن یه کف دست ته دیگ با قرمه هر نیم ساعت تا زمانی که دیگه گوشتو ته دیگی رو اجاق باقی نمونه جزو اعمالیه که ثواب کبیره شو فرشته ها با هر قطره روغنی که از سیبیلات میچکه پات مینویسن
دقیقا امروز اینجور شد
واقعا قصد خوردن شام نداشتم ولی دیدم قرمه سبزی هست خوردم از ته دیگه اش هم که اصلاااااا نمیشه گذشت
اصلا نمی دونم این ته دیگه و قورمه سبزی باید جهانی بشه از بس خوشمزه است

(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  معلومه خیلی به طلا علاقه داری ، کلا خانم ها به طلا خیلی علاقه دارند دلیلش رو نمی دونم ولی به بهتره به طلا به عنوان یه وسیله سرمایه گذاری همراه با ریسک نگاه کنیم کلا یه کالا تجملاتی هست خیلی نمی تونه حال ادم رو خوش کنه ولی اگر پول اضافی باشه بهتره یکی از گزینه های سرمایه گذاری باشه اینو گفتم می بینم یه رسم و رسومات مسخره هست که اگر پسری بخواد ازدواج کنه دختره ازش سرویس کامل طلا می خواد و اگه نخری عملا یا قبول نمی کنه یا یه برچسب نداری بهت می زنند کلا همه چی شده معامله ...
آره طلا خیلی خوبه
از بس خوشگلن
نیم ست ی جور خوشگله ، النگور ی جور دیگه، ست انگشتر و دستبند که دیگه هیچی ....
سروریس طلا ما که رسمه نه این که حتما دختر بخواد ی هدیه هست که پسر به عشقش میده Smile همین
الان خیلی ازدخترها براشون مهم نیست نمونه اش دوستم ک ی سرویس نقره برداشت جالبه خانواده شوهرش قبول نمی کردند می گفتن زشته جلوفامیل بیا حداقل ی چیرسبک بردار Smile
یا سبک برمیدارن
طلا ک چیزی نیست زندگی ک جلو بیفته آدم میخره آخر سر هم سر خرید خونه فروخته میشه Smile برمیگرده توی چیب پسر والا انگار پس اندازه براش....

جدا از این بحثا قبلا ک اوضاع خوب بود ما هر مناسبت النگو می بردند مثلا عید غدیر ، عید قربان، عید نوروز،تولد و....... بعد دیگه النگوها زیاد میشدند میرفتن سراغ نیم ست و چیزای دیگه
ولی الان شرایط خیلی سخته
معمولا به همون خرید انگشتر بسنده می کنند جوون های بیچاره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , crevice
ارسال: #۵۶۳۸۸
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ
به نظر من که بهترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی خود ادمه اموزش و بعد مهارت در انجام کار بهترین سرمایه هر کسیه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , khayyam , diligent
ارسال: #۵۶۳۸۹
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۱۰ ب.ظ
.................
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , khayyam
ارسال: #۵۶۳۹۰
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  معمولا به همون خرید انگشتر بسنده می کنند جوون های بیچاره
شما یکی رو معرفی کن به همون یه انگشتر بسنده کنه : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۳۹۱
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
بیحیال این حرفا...

مگه میشه به این چیزا فک کرد و زندگی خوبی داشت
چه زود میگذرن این روزهای ارزشمند و جوانی و توانمندی

امیدوارم زیباترین همراه، باهوش ترین یار، خلاق ترین فکر، هنرمندترین سلیقه،
ملایم ترین صدا، رنگی ترین زندگی، روشن ترین چشمان، مهربان ترین نوازش
نصیبتون بشه

در آغوشش بکشید و مستانگی تان میل مستی از سرتان برباید

و عطری که ابدی است

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , khayyam , ghaderZ , RASPINA
ارسال: #۵۶۳۹۲
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۲۳ ق.ظ
بعضی از سلبریتی های جامعه ما تبلیغ همه چیز میکنن حالا مثلا تبلیغ یه گالری جواهرات یا لباس و اینا چیزایی که به سلامتی افراد ربط ندراه خیلی مهم نیست ولی وقتی میای تبلیغ فلان کرم رو می کنی میگی من الان این کرم رو با خودم اوردم و تو سفرم ازش استفاده می کنم خیلی خوبه و فلان حالا یه شرکتی وارد کرده دادن تبلیغ مشکل باورش اینجاست که سفر یه سفر اروپایی اونم به قلب این دست تولیداته بعد کرم خاویار وارداتی رو می زنی؟ خاویار گرمی چنده؟ که بخوان کرم ازش درست کنن Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , diligent , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۹۳
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۳۲ ب.ظ
می خوام ماشین ثبت نام کنم تو طرح جدید ایران خودرو منتها احساس می کنم پژو ۴۰۵ نه تنها به ادم حس خوبی نمیده به درد مسافرکشی خطی می خوره با سن بالای ۴۵ سال . کاش ۲۰۷ رو گرون نمی کردن
ارسال: #۵۶۳۹۴
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  امیدوارم زیباترین همراه، باهوش ترین یار، خلاق ترین فکر، هنرمندترین سلیقه،
نصیبتون بشه

و عطری که ابدی است
خیلی شاعرانه ست. آدم هوس میکنه عاشق بشه مثلا Big Grin ولی زندگی واقعی هیچ وقت اینقدر رویایی و هوس انگیز و دلبرونه نیست :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۶۳۹۵
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۳۴ ب.ظ
چند ماه پیش مردم با آمار کرونا روزی ۲ هزار مبتلا و ۶۰ نفر کشته خیلی نگران بودن الان با ۱۰ هزار مبتلا روزانه و ۴۵۰ نفر کشته کسی عین خیالش نیست رعایت های پروتکل های بهداشتی هم خیلی کم شده : )))
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , RASPINA , RangiRangi , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۳۹۶
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  امیدوارم زیباترین همراه، باهوش ترین یار، خلاق ترین فکر، هنرمندترین سلیقه،
نصیبتون بشه

و عطری که ابدی است
خیلی شاعرانه ست. آدم هوس میکنه عاشق بشه مثلا Big Grin ولی زندگی واقعی هیچ وقت اینقدر رویایی و هوس انگیز و دلبرونه نیست :|

بستگی به نگاه داره
و چیزایی که تجربه میکنیم
بعضی وقتا نمیشه
ولی وقتی شد خودمون پسش نزنیم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۶۳۹۷
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۴۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۳۹۸
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می خوام ماشین ثبت نام کنم تو طرح جدید ایران خودرو منتها احساس می کنم پژو ۴۰۵ نه تنها به ادم حس خوبی نمیده به درد مسافرکشی خطی می خوره با سن بالای ۴۵ سال . کاش ۲۰۷ رو گرون نمی کردن
اشکال نداره حالا همین رو بخر بعدا وضع خودت خوب شد ۲۰۷ بخر

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۳۹۹
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۵۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
آدم پشیمون میشه ...
ارسال: #۵۶۴۰۰
۱۹ آبان ۱۳۹۹, ۰۷:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۰۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می خوام ماشین ثبت نام کنم تو طرح جدید ایران خودرو منتها احساس می کنم پژو ۴۰۵ نه تنها به ادم حس خوبی نمیده به درد مسافرکشی خطی می خوره با سن بالای ۴۵ سال . کاش ۲۰۷ رو گرون نمی کردن
اشکال نداره حالا همین رو بخر بعدا وضع خودت خوب شد ۲۰۷ بخر
اخه تا اون موقع تا بخواد وضعم خوب بشه قیمتش چند برابر میشه شانس ندارم خدایش ماه پیش فروش فوق العاده گذاشته بود ۲۰۷ با قیمت قطعی ۱۲۱ میلیون نوشتم گفتم هر جوری شده پولشو جور می کنم هی دعا کردم دربیاد درنیومد بدجوری ناراحت شدم هفته پیش هم پژوپارس نوشتم باز درنیومد این باره ۱۰ که می نویسم در جریان هستی که هر سه ماه مجوز افزایش قیمت دارن و این ادمو بیشتر اذیت می کنه بدتر از اون پولی که تو بورس گذاشته بودم هم و هنوزم هست به شدت ارزشش اومده پایین و ...

تا ما خواستیم یه حرکتی بزنیم هم کرونا اومد هم تورم شدید ( سال های پیش فقط اخر سال یه ۱۵ درصد به قیمت خودرو اضافه می کردن نه هر سه ماه )

امریکا واکسن کرونا تولید کرده امیدوارم اینم مثل اون واکسن هایی نباشه که از هفته دوم اسفند به اینور هر روز می شنویم که کشف شده !
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۶۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close