زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۹۰۶
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ۱۰ کیلومتر دوچرخه سواری تو یه ساعت البته تو ترافیک شهری ! از ساعت ۸ الی ۹ شب
این دوستمون Markland گفت باید الکی خوشحال بود دمش گرم راست گفته قرار نیست حتما ماشین اخرین سیستم داشته باشی تا بتونی لذت ببری گاهی فقط با یه دوچرخه هم میشه لذت برد و استفاده کرد امروز هم ۲۲ کیلومتری رکاب زدم ( ۱۱ کیلومتر رفت ، ۱۱ کیلومتر برگشت ) رفتم پارک لاله خوب بود در کل جاتون خالی چند تا عکس گرفتم در ادامه براتون می زارم !
خب دوستان در ادامه تور تهران گردی با دوچرخه ایندفعه رفتم برج میلاد نکته ای که برام جالب بود خیلی خلوت بود احتمالا بابت کرونا بوده
امروز روز جهانی بدون خودرو بود البته که این چیزا تو ایران خیلی معنی نداره ولی تو تهران تو هر منطقه یه خیابونی رو بسته بودن امروز برای دوچرخه سواری و اینا منم رفته بودم سمت آزادی ایندفعه عکس های خودمو می زارم Big Grin
[تصویر:  477287_m3po_1.jpg]
[تصویر:  477287_9f7v_2.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , blackhalo1989 , Amir V , crevice , codin , .:tarannom:. , Riemann , Milestone , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۵۹۰۷
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۴ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پیش‌بینی درجه ابتلا به کرونا با آزمایش چشایی
این ارزیابی بر روی افرادی صورت گرفته که پیش‌تر تست کرونای مثبت داشته‌اند. ارزیابی نشان می‌دهد افرادی که مزه تلخی را تشخیص نمی‌دانند بیش‌تر در معرض خطر بروز علائم شدید کرونا قرار گرفته بودند و افرادی که قادر به تشخیص مزه بودند علائم خفیف‌تری را از خود نشان می‌دادند.
این ارزیابی توسط تیمی از محققان در لوئیزیانا صورت گرفته و مشخص شده که ارتباط مستقیمی بین حس چشایی و توان درک مزه با علائم ابتلا به بیماری‌های تنفسی در افراد وجود دارد و نشان‌دهنده چگونگی واکنش دستگاه ایمنی بدن به ویروس کرونا است.
در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز تحقیق دیگری نشان داده بود که ارتباط مستقیمی بین گیرنده‌های مزه تلخی و میزان تحمل پذیری ناشی از عفونت وجود دارد.
(۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من یک کتاب قدیمی میخوندم از چالز داروین یه جایییش سفرنامه یکی که ایران رفته بود را نقل میکرد میگفت ایرانی ها زشت ترین اقوام هستن منتها فقط بخش هایی که با گرجستانی ها زاد و ولد کردن از بینشون خوشگل هستن ( منظورش ترک ها بود فکر کنم :-؟)
ولی خلاصه خواستم بگم خیلی حرفتون بی راه نیست Smile))
اولا که زشتی و زیبایی کاملا سلیقه ای و بسته به محیطی که طرف توش زندگی کرده دوما صفت ترین رو استفاده کردین که جای تعجب واقعا
سوما اون کتاب قدیمی که میگین شاید همون کتابی باشه که زمین گرم شده یخهای قطب اب شدن اون کتاب در قطب نمایان شده و شما بر داشتی خوندی Big Grin اخه این چجور منبع دادنه؟ اینجا اصل بر برائته اما کسی که ادعای تحصیلات عالیه داره واقعا اینجور ذکر منبع می کنه؟
مقاله که نمینویسم برادر مانشتهBig Grin در ضمن من "ادعا" تحصیلات عالیه ندارم بلکه مدرکش را دارم :دی اعصابت از خانواده خورده اومدی اینجا به من گیر بدی؟ Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۵۹۰۸
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  مقاله که نمینویسم برادر مانشتهBig Grin در ضمن من "ادعا" تحصیلات عالیه ندارم بلکه مدرکش را دارم :دی اعصابت از خانواده خورده اومدی اینجا به من گیر بدی؟ Smile
دقیقا به همین علت که اینجا مانشته (فضای مجازی) مدرکش رو نه ادعای مدرکش رو دارین! بخوام بی تعارف حرف بزنم حالا که شما بدون تعارف گفتی ایرانی ها زشت ترین هستن گفتی اشکال نداره (نقل قولت هم از یه منبع فضایی سفرنامه یکی که رفته ایران در کتاب داروین!!) پس منم حرفم رو میزنم راستش حرفاتون در کل به اطلاعات پروفایلتون نمی خورده ولی اشکال نداره مقاله که نیست مانشته Big Grin

think positive
ارسال: #۵۵۹۰۹
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  مقاله که نمینویسم برادر مانشتهBig Grin در ضمن من "ادعا" تحصیلات عالیه ندارم بلکه مدرکش را دارم :دی اعصابت از خانواده خورده اومدی اینجا به من گیر بدی؟ Smile
دقیقا به همین علت که اینجا مانشته (فضای مجازی) مدرکش رو نه ادعای مدرکش رو دارین! بخوام بی تعارف حرف بزنم حالا که شما بدون تعارف گفتی ایرانی ها زشت ترین هستن گفتی اشکال نداره (نقل قولت هم از یه منبع فضایی سفرنامه یکی که رفته ایران در کتاب داروین!!) پس منم حرفم رو میزنم راستش حرفاتون در کل به اطلاعات پروفایلتون نمی خورده ولی اشکال نداره مقاله که نیست مانشته Big Grin

باشه مرسی از نظرت (هرچند کسی نظرتو نپرسید :دی )
ارسال: #۵۵۹۱۰
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
اخ جون دعوا
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۹۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اولا که زشتی و زیبایی کاملا سلیقه ای و بسته به محیطی که طرف توش زندگی کرده دوما صفت ترین رو استفاده کردین که جای تعجب واقعا
سوما اون کتاب قدیمی که میگین شاید همون کتابی باشه که زمین گرم شده یخهای قطب اب شدن اون کتاب در قطب نمایان شده و شما بر داشتی خوندی [تصویر:  biggrin.gif] اخه این چجور منبع دادنه؟ اینجا اصل بر برائته اما کسی که ادعای تحصیلات عالیه داره واقعا اینجور ذکر منبع می کنه؟
مهندس به نظرم خیلی محکم و بدون تعارف حرف زدید ؛ عالی بود
یاد قدیمای اینجا افتادم که وقتی میومدی مانشت بهنام یه بلبشویی راه انداخته بود انگار فیلم اکشنه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۵۹۱۲
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۶ ب.ظ
یک توقعی که والدین از فرزند دارن اینه که ما سالها زحمت کشیدیم و بزرگت کردیم، الان نوبت جبران فرزند هست.
یعنی کمک پدر و مادر کنن(حالا بعضی ها ممکنه نیاز مالی نداشته باشن اما از جنبه های دیگه کمک بخوان)

یا یکی میگفت برای روزگار پیری، فرزند عصای دست آدمه... حالا به زبون هم نگن اما ته دل همشون همین افکار میچرخه.

خب این یک توقع کاملا نابجا هست. چون من فرزند که نخواستم من رو به دنیا بیارید که حالا منت بزرگ کردن و زحمت کشیدن رو روی سرآدم بزارید و توقع داشته باشید براتون کاری هم بکنیم.

اتفاقا فرزند باید طلبکار باشه که چرا تو این دنیای بی رحم و بدتر در این نقطه جغرافیایی از دنیا ما رو به این دنیای بی در و پیکر اوردید که زجر بکشیم.. حالا تازه بدهکار هم هستیم !
ارسال: #۵۵۹۱۳
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اخ جون دعوا
نه بابا Smile))) ما صبح تا شب باید بدویم دنبال یه لقمه نون دیگه فقط کل کل کردن با آدمای رندوم اونم آنلاین را ندارم...طرف بیکار و علاف تنها سرگرمیش مانشته تا دو عصر خوابه پول توجیبیشم باباش میده بعدشم میاد سربه سر بقیه بزاره بهترین کار بی توجهی کردنه تا خودشون متوجه بشن که این مدلی اینا به جایی نمیرسنRolleyes
ارسال: #۵۵۹۱۴
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  نه بابا Smile))) ما صبح تا شب باید بدویم دنبال یه لقمه نون دیگه فقط کل کل کردن با آدمای رندوم اونم آنلاین را ندارم...طرف بیکار و علاف تنها سرگرمیش مانشته تا دو عصر خوابه پول توجیبیشم باباش میده بعدشم میاد سربه سر بقیه بزاره بهترین کار بی توجهی کردنه تا خودشون متوجه بشن که این مدلی اینا به جایی نمیرسنRolleyes
اتفاقا حضورت به عنوان کسی که مدعی دانشجو دکتری هست(البته الان که وضعیت عوض شده Big Grin) بسیار پر رنگه و قبل از این قضیه همیشه واسم سوال بوده مگه کسی که دانشجو دکتری اونم تو یه کشور دیگه که قاعدتا مسائل بیشتری مواجه هست از خانواده جدا و... چقد وقت داره که اینجا این همه بحث میکنه؟ بحثای شما با یه کاربر دیگه در مورد حقوق زن و مرد و... طولانی ترین نوشته ها بود خوب اینحا مجازیه وضعیت دانشجو دکتری فردا نه وضعیت تعیین نشده و... دیروز هم که به همه مردم ایران توهین کردین که قاعدتا کار ناشایست و نا پسندی انجام دادی یه ایرانی همیشه باید از ملیت و کشورش دفاع کنه شما که ادم شناخته شده ای نیستی بر فرض همین اطلاعات ادعایت هم درست باشه بازم کس خاصی نیستی بزرگترین ادمای این سرزمین قلبشون واسه کشور و مردمشون می تپه و هرگز اجازه توهین به هر شکل رو به کسی نمیدن ادمای امثال شما میخوان حس ناامیدی رو تزریق کنن و از این راه به مقاصد خودشون برسند اما این کار بسیار اشتباهه و هر توهین به مردم یه خیانت حساب میشه

think positive
ارسال: #۵۵۹۱۵
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  نه بابا Smile))) ما صبح تا شب باید بدویم دنبال یه لقمه نون دیگه فقط کل کل کردن با آدمای رندوم اونم آنلاین را ندارم...طرف بیکار و علاف تنها سرگرمیش مانشته تا دو عصر خوابه پول توجیبیشم باباش میده بعدشم میاد سربه سر بقیه بزاره بهترین کار بی توجهی کردنه تا خودشون متوجه بشن که این مدلی اینا به جایی نمیرسنRolleyes
اتفاقا حضورت به عنوان کسی که مدعی دانشجو دکتری هست(البته الان که وضعیت عوض شده Big Grin) بسیار پر رنگه و قبل از این قضیه همیشه واسم سوال بوده مگه کسی که دانشجو دکتری اونم تو یه کشور دیگه که قاعدتا مسائل بیشتری مواجه هست از خانواده جدا و... چقد وقت داره که اینجا این همه بحث میکنه؟ بحثای شما با یه کاربر دیگه در مورد حقوق زن و مرد و... طولانی ترین نوشته ها بود خوب اینحا مجازیه وضعیت دانشجو دکتری فردا نه وضعیت تعیین نشده و... دیروز هم که به همه مردم ایران توهین کردین که قاعدتا کار ناشایست و نا پسندی انجام دادی یه ایرانی همیشه باید از ملیت و کشورش دفاع کنه شما که ادم شناخته شده ای نیستی بر فرض همین اطلاعات ادعایت هم درست باشه بازم کس خاصی نیستی بزرگترین ادمای این سرزمین قلبشون واسه کشور و مردمشون می تپه و هرگز اجازه توهین به هر شکل رو به کسی نمیدن ادمای امثال شما میخوان حس ناامیدی رو تزریق کنن و از این راه به مقاصد خودشون برسند اما این کار بسیار اشتباهه و هر توهین به مردم یه خیانت حساب میشه
داداش برو یه روانپزشک ببین اینقدر حرفات عجیبه انگار یه نفری با اسکیتزوفری یا چیز مشابه ای اینا رو نوشته... من برات دعا میکنم جدی Heart
ارسال: #۵۵۹۱۶
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۴۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  داداش برو یه روانپزشک ببین اینقدر حرفات عجیبه انگار یه نفری با اسکیتزوفری یا چیز مشابه ای اینا رو نوشته... من برات دعا میکنم جدی Heart
چی شد؟ یاد مباحث مفصلتون افتادین با ادعاتون در تناقض در اومد؟ اشکال نداره خودتو ناراحت نکن Big Grin

think positive
ارسال: #۵۵۹۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۲۰ ق.ظ
من فقط یه چیز می خوام بگم اینکه فضای مجازی خود به خود می تونه با واقعیت تفاوت داشته باشه در واقع ممکنه اون چیزی که تو دنیای مجازی بیان می شه تو دنیای واقعی یه چیز دیگه باشه و اینکه به تعداد ادم های روی زمین فکر و اندیشه متفاوت هست دلیلی نداره یکی دقیقا مثل من فکر کنه و در نهایت الکی اعصاب خودتون رو خرد نکنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۵۵۹۱۸
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من فقط یه چیز می خوام بگم اینکه فضای مجازی خود به خود می تونه با واقعیت تفاوت داشته باشه در واقع ممکنه اون چیزی که تو دنیای مجازی بیان می شه تو دنیای واقعی یه چیز دیگه باشه و اینکه به تعداد ادم های روی زمین فکر و اندیشه متفاوت هست دلیلی نداره یکی دقیقا مثل من فکر کنه و در نهایت الکی اعصاب خودتون رو خرد نکنید !

دقیقا همینه. بحث کردن با آدم ها توی دنیای مجازی اتلاف وقته. منم برای اولین باز از دکمه بلاک امروز استفاده کردم و یه سری کاربر که رو اعصابم بودن را بلاک کردم ( توصیه تو بود فکر کنم قبلاBig Grin). کلا هیچ چیزی توی این دنیا مطلق نیست...بعضیا خیلی صفر و یکی فکر میکنن در مورد همه چیز که اشتباس
ارسال: #۵۵۹۱۹
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
من قبلا گفته بودم که اگه کسی پست های منو خوشش نمیاد ببینه بلاک کنه البته که من واقعا تو این چند سال با هیچ کسی تو مانشت مشکل نداشتم فقط اگه یادتون باشه چند وقت پیش یه خانومی بود که پست های طولانی می زاشت یکم بحثم شد باهاش که اونم منو گذاشت تو لیست سیاه منم گذاشتمش تو لیست سیاه : ))
من طرفداری از کسی نمی کنم اینجا و کسی هم نیاز به طرفداری من نداره حرفم کلی بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۹۲۰
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۹:۵۱ ق.ظ
[تصویر:  477307_ts4v_screenshot_2020-09-24_011920.jpg]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close