زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۸۹۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۳۵ ق.ظ
? الان هیچی تو دلم نیست ک بگم جز خوشحالی از گرفتن نتایج کنکور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۸۹۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۷ ق.ظ، توسط RASPINA.)
چ خوبه که الان ۵و۵۷ دقیقه است

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۸۹۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ
ملتِ وِر گیج!

ارسال: #۵۵۸۹۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ملتِ وِر گیج!

متوجه نشدم!
ارسال: #۵۵۸۹۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ملتِ وِر گیج!
بورس ضرر کردی ؟ Big Grin
ارسال: #۵۵۸۹۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۲۰ ب.ظ
تنها زمانایی که حرف از هنر، معماری و موسیقی میشه به کشورم افتخار میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , codin
ارسال: #۵۵۸۹۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تنها زمانایی که حرف از هنر، معماری و موسیقی میشه به کشورم افتخار میکنم
اوه دکتر
ایران مهد شعر
آب و هواهای درجه ی ۱
غذاهای خوشمزه
دخترهای زیبا
از نظر موسیقی اتفاقا خیلی ضعیفه نسبت به جاهای دیگه
ارسال: #۵۵۸۹۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رکورد جدید! Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , crevice , big cloud
ارسال: #۵۵۸۹۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

رکورد جدید! Big Grin

خجالت آوره،‌ باید بشینم لغت بخونم Confused

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۹۰۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط ezra.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بورس ضرر کردی ؟ [تصویر:  biggrin.gif]

حالا هی من میخوام اقتصادی ننویسم هی نزار Big Grin
اونو که یه ریز داریم ضرر میدیم
ولی واقعاً چقدر باید پخمه باشی که سهمی با پرایس‌ارنینگ «۲» بفروشی, اونم در منفی پنج ! اونم زمانی که پایانیش جلوتره!!
این فقط یه نمونه از رفتارهایی بود که امروز پشمامو مورد هدف قرار دادن. شگفتا!

-

(۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - انس جهانی هم که هفته قبل آماده ی پرواز بود که آمار راست یا دروغ کاهش شاخص بیکاری پاک بهمش ریخت. شاید انس هم تا یه جایی بریزه.

(۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  - تحلیلای انس طلا رو که میبینم همشون صعودی پیش‌بینی کردن! ولی خودم که ظهری داشتم بررسی میکردم سقوط کوتاه‌مدتش بعید نبود به نظرم! ۱۹۶۰ میتونه یه نقطه کلیدی باشه!

اینم از انس. هرچند یه شادو انداخت تو کانال۱۸۰۰ ولی امیدوارم خودشو در بالای۱۹۰۰ نگه داره.

حالا که باز بحثشو باز کردم؛

شاخص همونطور که میدونید قرار بود شهریور صعودی باشه و پیش‌بینی میشد مهرماه وارد همچین اصلاحی بشه.
اما با چندتا شایعه پراکنی و دعوای صوری و ... پشت پای ریزی بهش زدن و اصلاح رو یه ماه انداختن جلو
همه میگن دولت واسه جبران کسری بودجه و نوسان‌گیری و رانت و فیلان و بیسار اینکارو کرده و تقریباً همه هم پذیرفتن و پروندشو بستن رفت,
که البته پر بیراهم نمیگن. اما من پیش خودم یه ظن و دیدگاه متفاوتی دارم و معتقدم ریشه‌ی امنیتی داشته این سناریو.
دلایل زیادی هم واسش دارم.
از فردا فکر کنم بازار برمیگیرده و یحتمل پاییز سرسبزی داشته باشه!!

پ.ن: اینا صرفاً حدسیات ضعیف شخصی منه و نمیشه اسم تحلیل و تخمین روش گذاشت.
-

آقام مریض شده و احتمال میدم کرونا گرفته
به احتمال زیاد هممون میگیریم
از عصری تا حالا دارم به این فکر میکنم که اگه هممون با هم بگیریم کی قراره تیمارمون کنه Big Grin
کسی اینجا تجربه نداره در اختیارمون بزاره؟ : )

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۵۹۰۱
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

رکورد جدید!

ارسال: #۵۵۹۰۲
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۴ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تنها زمانایی که حرف از هنر، معماری و موسیقی میشه به کشورم افتخار میکنم
اوه دکتر
ایران مهد شعر
آب و هواهای درجه ی ۱
غذاهای خوشمزه
دخترهای زیبا

مخالفم...ما ایرانی ها زشت هستیم.. در کل بنظرم ما ایرانی ها از لحاظ قیافه کاملا عقب هستیم.
کدام زیبا؟
ارسال: #۵۵۹۰۳
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ)عدالت۱۱ نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۲۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تنها زمانایی که حرف از هنر، معماری و موسیقی میشه به کشورم افتخار میکنم
اوه دکتر
ایران مهد شعر
آب و هواهای درجه ی ۱
غذاهای خوشمزه
دخترهای زیبا

مخالفم...ما ایرانی ها زشت هستیم.. در کل بنظرم ما ایرانی ها از لحاظ قیافه کاملا عقب هستیم.
کدام زیبا؟

من یک کتاب قدیمی میخوندم از چالز داروین یه جایییش سفرنامه یکی که ایران رفته بود را نقل میکرد میگفت ایرانی ها زشت ترین اقوام هستن منتها فقط بخش هایی که با گرجستانی ها زاد و ولد کردن از بینشون خوشگل هستن ( منظورش ترک ها بود فکر کنم :-؟)
ولی خلاصه خواستم بگم خیلی حرفتون بی راه نیست Smile))
 سپاس‌گزاری شده توسط: عدالت۱۱
ارسال: #۵۵۹۰۴
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط crevice.)
زشتی و زیبایی سلیقه ای هست و نظر فرد به فرد فرق میکنه. نمیشه گفت ایرانیا زشتن یا خشگلن. حقیقتش من خودم مثلا از موی بلوند و آدم خیلی بور بدم میاد و دخترای تیپیکال ایران خودمون خیلی واسم جذابتره Smile کاری به پسرا ندارم، ولی از نظر من دخترای ایرانی جز خشگلا حساب میشن (بعد از هرگز یبار طرف دخترا رو گرفتم Big Grin)

راستی راجب اون حرف دوستمون، بنظرم یسری چیزا خیلی افتخاری نداره و نباید مغرورمون کنه: مثل تاریخ و فرهنگی که خیلی دیگه ازش رنگ و بویی نبردیم متاسفانه!
مورد بعدی که خیلی نمیشه بهش افتخار کرد ویژگیهاییه که واسه بدست اوردنش تلاشی نکردیم: مثل زیبایی و پول پدر. هر چند خودم ترجیه میدادم بابام سوپر میلیاردر باشه و منم بی سواد تا اینی که امروز هستم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin
ارسال: #۵۵۹۰۵
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
پیش‌بینی درجه ابتلا به کرونا با آزمایش چشایی
این ارزیابی بر روی افرادی صورت گرفته که پیش‌تر تست کرونای مثبت داشته‌اند. ارزیابی نشان می‌دهد افرادی که مزه تلخی را تشخیص نمی‌دانند بیش‌تر در معرض خطر بروز علائم شدید کرونا قرار گرفته بودند و افرادی که قادر به تشخیص مزه بودند علائم خفیف‌تری را از خود نشان می‌دادند.
این ارزیابی توسط تیمی از محققان در لوئیزیانا صورت گرفته و مشخص شده که ارتباط مستقیمی بین حس چشایی و توان درک مزه با علائم ابتلا به بیماری‌های تنفسی در افراد وجود دارد و نشان‌دهنده چگونگی واکنش دستگاه ایمنی بدن به ویروس کرونا است.
در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز تحقیق دیگری نشان داده بود که ارتباط مستقیمی بین گیرنده‌های مزه تلخی و میزان تحمل پذیری ناشی از عفونت وجود دارد.
(۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من یک کتاب قدیمی میخوندم از چالز داروین یه جایییش سفرنامه یکی که ایران رفته بود را نقل میکرد میگفت ایرانی ها زشت ترین اقوام هستن منتها فقط بخش هایی که با گرجستانی ها زاد و ولد کردن از بینشون خوشگل هستن ( منظورش ترک ها بود فکر کنم :-؟)
ولی خلاصه خواستم بگم خیلی حرفتون بی راه نیست Smile))
اولا که زشتی و زیبایی کاملا سلیقه ای و بسته به محیطی که طرف توش زندگی کرده دوما صفت ترین رو استفاده کردین که جای تعجب واقعا
سوما اون کتاب قدیمی که میگین شاید همون کتابی باشه که زمین گرم شده یخهای قطب اب شدن اون کتاب در قطب نمایان شده و شما بر داشتی خوندی Big Grin اخه این چجور منبع دادنه؟ اینجا اصل بر برائته اما کسی که ادعای تحصیلات عالیه داره واقعا اینجور ذکر منبع می کنه؟

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close