زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۲۷۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ)۶۰۴۰۱۵۰۵ نوشته شده توسط:  اشتم برگه های دانشجوهامو تصحیح میکردم....
یکی از برگه های خالی حواسمو به خودش جلب کرد...
یکی از دوستام درگیر کارهای نامزدی اش بود برای ی درس آزمایشگاه هزار بار به استاد رو زدیم فقط حذفش نکنه. اون درس هم فقط ترم های زوج ارائه می شد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۵۲۷۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۳۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وی پی ان هکی بخر [تصویر:  smile.gif] نورد وی پی ان مثلا

همونا منظورمه
البته نورد خیلی گرونه , مگه اینکه شریکی بشه خرید
الان دارن میخرن و ظرفیتاشو میفروشن به بقیه! ملت از تیرچراغ برقم پول درمیارن!
گزینه های بهتری هم هست

میگم هکی بخر دیگه، من یکی گرفتم تا ۲۰۲۲ وقت داره، ی ۶ ماهی هم هست استفاده میکنم. فک کنم ۶۰ هفتاد تومن هم خریدم! خیلی هم راضی‌ام Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۵۲۷۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میگم هکی بخر دیگه، من یکی گرفتم تا ۲۰۲۲ وقت داره، ی ۶ ماهی هم هست استفاده میکنم. فک کنم ۶۰ هفتاد تومن هم خریدم! خیلی هم راضی‌ام Big Grin

نه آقا فکر نکنم اصلاً همچین چیزی بشه
یوزر هک شده که دیگه پول نمیخواد! خودم قبلاً با همین نورد امتحان کردم کانکت میشه و سریع قطع میشه! اگرم بشه پهنای باند یه بدخت دیگه رو نابود کردی! که احتمالاً بعدش گزارش میشه و جلو دوایس شما گرفته میشه!
میگم که؛ نورد تا شیش هفت دیوایس رو به طور همزمان ساپورت میکنه!
میرن میخرن, همون یوزرو میفروشن به بقیه تا پول خودشونم در بیاد!

ارسال: #۵۵۲۷۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
بلاخره شماره دختر همسایه رو گرفتم ولی نامرد شماره ای داد که تلگرام و واتس آپ نداره : )
مودم هم شریکی شدیم ماهی بهش ۳۰ گیگ میدم ۲۵ هزار می گیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط ezra.)
ملت جدیداً خیلی جونور شدن
از یه راهایی پول درمیارن که به عقل جن نمیرسه!
همین بورس خودمون باور کنید انقد که میشه از حاشیش کاسبی کرد با خودش نمیشه!
از سیگنال وی آی پی بگیر تااا خبر رانتی و ....
حتی با رشته ی خودمونم میشه کاسبی کرد
سرور با پینگ ۱ اتصال به هسته(یا شایدم کارگزاری) اجاره میدن که بتونی سرخطی بزنی!!
شما با این اینترنتای خونگی در بهترین شرایط پینگ زیر ۷۰ رو تجربه نمیکنی! چه برسه به وقت سرخطی زدن بورس! اونم با اون هسته آشغالش!
امروز بهترین سرخطی عمر کوتاهم در بورس رو واسه بگیلان زدم و خیلی سریع هم ثبت شد! اما بازم چیزی به ما نرسید! دیگه مطمدن شدم غیر ممکنه!

(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مودم هم شریکی شدیم ماهی بهش ۳۰ گیگ میدم ۲۵ هزار می گیرم

خوبه
حالا یه ۲۰۰تومن جور کن بزار سر اون ۲۵تومن ببرش کافه

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
امروز این عکس رو تو مترو دیدم یاد این جمله شکسپیر افتادم:

Ah, Kill me with thy weapon, not with words
[تصویر:  476439_t98m_unnamed.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , codin , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ
خیلی کار دارم
ولی نمیرسم همه را انجام بدم همه اش وقت کم میارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۵۲۸۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  خیلی کار دارم
ولی نمیرسم همه را انجام بدم همه اش وقت کم میارم
خیلیا اینطوری ان. منم مهم نیس چقدر کار کنم همیشه عذاب وجدان یه سری کاری که نکردم را دارم. تا حدی شاید این احساس مسئولیت مفید باشه ولی باید حواسمون باشه کنترش رو از دست ندیم که نتیجه برعکس نده!!

-------------------------
بعد مدت ها برگشتم به گوش کردن آهنگ های ایرانی و مخصوصا شادمهر. شادمهر خیلی عالیه من یادمه وقتی ایران بودم خیلی دوستش داشتم ولی بعدش یه جوری فراموشش کردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بلاخره شماره دختر همسایه رو گرفتم ولی نامرد شماره ای داد که تلگرام و واتس آپ نداره : )
به جاش وارد بیزینس شدی Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۲۸۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بلاخره شماره دختر همسایه رو گرفتم ولی نامرد شماره ای داد که تلگرام و واتس آپ نداره : )
اخه به من گفت من ماهی ۴ گیگ کافیه گفتم ماهی ۴ گیگ مهمون من اومدم دیدم تو یه روز ۸۰۰ مگ استفاده کرده دیدم نه خیلی بیشتر از ۴ گیگ استفاده می کنه گفتم ببین من ادم دقیقی هستم اینترنت قابل شما رو نداره ولی شما گفتین ۴ گیگ ماهی ولی خودتون خبر ندارین خیلی بیشتر از ایناست گفت خب شما شارژ کن من یه مبلغی بهت میدم اومدم حساب کتاب کردم دیدم ۲۵ تومن بده اوکیه که امروز اومد ۲۵ هزار داد گفتم شمارت رو بده کاری داشتم تماس می گیرم دیدم تو اکانتاش دنبال شماره می گرده فهمیدم داره شماره ثانویه میده بلاخره یه شماره داد که تلگرام و واتس آپ نداره ولی خوب پیش رفتم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۷ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اخه به من گفت من ماهی ۴ گیگ کافیه گفتم ماهی ۴ گیگ مهمون من اومدم دیدم تو یه روز ۸۰۰ مگ استفاده کرده دیدم نه خیلی بیشتر از ۴ گیگ استفاده می کنه گفتم ببین من ادم دقیقی هستم اینترنت قابل شما رو نداره ولی شما گفتین ۴ گیگ ماهی ولی خودتون خبر ندارین خیلی بیشتر از ایناست گفت خب شما شارژ کن من یه مبلغی بهت میدم اومدم حساب کتاب کردم دیدم ۲۵ تومن بده اوکیه که امروز اومد ۲۵ هزار داد گفتم شمارت رو بده کاری داشتم تماس می گیرم دیدم تو اکانتاش دنبال شماره می گرده فهمیدم داره شماره ثانویه میده بلاخره یه شماره داد که تلگرام و واتس آپ نداره ولی خوب پیش رفتم Big Grin
همینجور بری جلو سال دیگه همین وقتا شیرینی باید بخوریم Tongue

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بلاخره شماره دختر همسایه رو گرفتم ولی نامرد شماره ای داد که تلگرام و واتس آپ نداره : )
اخه به من گفت من ماهی ۴ گیگ کافیه گفتم ماهی ۴ گیگ مهمون من اومدم دیدم تو یه روز ۸۰۰ مگ استفاده کرده دیدم نه خیلی بیشتر از ۴ گیگ استفاده می کنه گفتم ببین من ادم دقیقی هستم اینترنت قابل شما رو نداره ولی شما گفتین ۴ گیگ ماهی ولی خودتون خبر ندارین خیلی بیشتر از ایناست گفت خب شما شارژ کن من یه مبلغی بهت میدم اومدم حساب کتاب کردم دیدم ۲۵ تومن بده اوکیه که امروز اومد ۲۵ هزار داد گفتم شمارت رو بده کاری داشتم تماس می گیرم دیدم تو اکانتاش دنبال شماره می گرده فهمیدم داره شماره ثانویه میده بلاخره یه شماره داد که تلگرام و واتس آپ نداره ولی خوب پیش رفتم Big Grin
خیام حالا من دختر نیستم حرفم زیاد اعتبار نداره ولی تو خیلی خوشتیپ و خوش هیکل و قد بلند و .. مطمئن باش این دختره توی دلش آرزو میکنه تو یه حرکتی بزنی برو جلو با اعتماد به نفس مطمئن باش از خداشه طرف. دیگه یه نفر چی میخواد مگه. یعنی از تو بهتر دیگه چی میخواد طرف؟! قد بلند تر؟ خوش هیکلتر؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۳۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
خیام حالا من دختر نیستم حرفم زیاد اعتبار نداره ولی تو خیلی خوشتیپ و خوش هیکل و قد بلند و .. مطمئن باش این دختره توی دلش آرزو میکنه تو یه حرکتی بزنی برو جلو با اعتماد به نفس مطمئن باش از خداشه طرف. دیگه یه نفر چی میخواد مگه. یعنی از تو بهتر دیگه چی میخواد طرف؟! قد بلند تر؟ خوش هیکلتر؟
آقا تو خدایش خیلی خوشتیپ تری من پارسال یه بار تو پروفایل تلگرام دیدمت لب ساحل بودی خیلی باحال و خوشتیپ بودی ( شماره تلگرامت رو برام بفرستی یا ای دی ندارم الان ) بعدتو به من لطف داری معمولی هستم اتفاقا اون روز می خواستن بار تخلیه کنند اومدن گفتن میشه کمک کنی منم رفتم همه رو خالی کردم اونم می گفت ماشالله Big Grin چون قدم بلند بود و وسایل ها رو به راحتی از رو وانت برمی داشتم ( البته متاسفانه به خاطر کرونا باشگاه تعطیل کردم فقط دوچرخه سواری با ماسک )

در کل هدف اصلی من ازدواج نیست چون واقعا تو این شرایط جامعه ایران ازدواج کار اشتباهی هست ولی خب آشنایی و دوستی سالم می تونه فضای روحی ادم رو تغییر بده
+ دیگه چاره نیست باید یه ماشین دست دوم بخریم ببینم می تونم پولشو جور کنم خدایش خنده داره تیبا ۲ مدل ۹۶ تو دیوار قیمت گرفتم گفت ۸۳ میلیون !!!
+یکی از دوستان مانشت اینجا اون سری گفت با هر دختری آشنا میشه اون دختر سریع براش خواستگار میاد و ازدواج می کنه داستان منم همینه با هر کسی آشنا می شیم بانه خیر می شیم و اون دختره بعد یه تایمی ازدواج می کنه حالا ببینم همسایم رو هم می تونم مزدوج کنم : )

اینم دوچرخم : )
[تصویر:  uaue_bic.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۲۸۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در کل هدف اصلی من ازدواج نیست چون واقعا تو این شرایط جامعه ایران ازدواج کار اشتباهی هست ولی خب آشنایی و دوستی سالم می تونه فضای روحی ادم رو تغییر بده
آخرش که چی؟! سعی کن یکی پیدا کنی با هدف ازدواج و زندگی. تو همین گرونی هم اگ طرفت شاغل باشه راحتتر میتونی زندگی کنی و از پس خرج زندگی ت بر بیای. دوست دختر هم فقط خرج و هزینه س.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۲۹۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۴۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در کل هدف اصلی من ازدواج نیست چون واقعا تو این شرایط جامعه ایران ازدواج کار اشتباهی هست ولی خب آشنایی و دوستی سالم می تونه فضای روحی ادم رو تغییر بده
آخرش که چی؟! سعی کن یکی پیدا کنی با هدف ازدواج و زندگی. تو همین گرونی هم اگ طرفت شاغل باشه راحتتر میتونی زندگی کنی و از پس خرج زندگی ت بر بیای. دوست دختر هم فقط خرج و هزینه س.
خب حاجی خودت چرا ازدواج نمی کنی والا ؟
من گفتم می ترسم تو هم حتما می خوای بگی کیس مورد نظر نتونستم پیدا کنم : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close