زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۷۷۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟
من خودم به شخصه ترجیح میدم شوهرم از خودم بزرگتر باشه
ولی دوستام مشکلی ندارن این نسبی هست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۷۷۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اختلاف سن مشکلی نیست اختلاف نسل چرا
۴ سال که دیگه این حرفا رو نداره
نکته قابل تاملی بود!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۷۷۳
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط ezra.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اینترنت ما حالت رفت و برگشت پیدا کرده. یه ربع وصله یه ربع ملی‌ایه! یهویی می‌بینی همین رو الگوی اینترنت می‌کنن می‌گن نیازی نیست همیشه متصل باشید! کارهای علمی رو توی اون یه ربع که وصلید انجام بدین. تو یه ربع ملی هم کارهای اداری و خرید اینترنتی اینا! خخ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  خدا کنه حدسم درست نباشه ولی اینطور که به نظر میاد این بهونه خوبی شده کلا به قول شدشون اینترنت را ملی کنن و دسترسی به اینترنت واقعی را فقط محدود به دانشگاه ها و یا اداراتی که نیاز دارن بکنن. به عبارتی نیاز به مجوز باشه برای خط اینترنت...
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۸ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یه سری از بچه ها رو موبایل نت ندارن و یه سری رو لپ تاپ. خدا بخیر کنه. ۵ روز وقت داشتن هر دستکاری خواستن کردن. از این به بعد شاهد کراش کردن اینترنت و بسته شدن سایت ها و نرم افزارها موقع کار هستیم.

حالا نمیخوام از اینی که هستید بیشتر نگرانتون کنم؛
ولی دعوتتون میکنم به استماع افاضات همه چیز دان بزرگ و نخود هرآش که خیلی هم نفوذش رو تئوری های مراکز امنیتی زیاده گویا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ما که دیگه ترسمون از پرونده سازی و تفتیش و فیلان و بیسار گذشته و چیزی هم برای از دست دادن نداریم
اما برادرانه به دوستانی که هنوز در دانشگاهها و مراکز پژوهشی فعالیت میکنن توصیه میکنم؛

میدونید که دانشگاه و مراکز علمی متاسفانه در مملکت ما یه محیط به شدت سیاسی و زیر ذره بین هست,
اگه این روزا -چه در فضای عینی چه در فضای مجازی- یهو از آسمون یه نفر نازل شد که تا حالا باش برخورد نداشتید و شروع کرد به تعریف خاطرات مبارزات اخیرش و بیان اعقادات سیاسیش, حواستون باشه لب به قلاب نزنید!
از ما گفتن بود
دیدم که میگم.

پ.ن: در محیطهای علمی خارجی هم مثل کنفرانس ها و.. همین داستانا برقراه البته.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۵۲۷۷۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ ب.ظ
ایشالا به امید خدا هارد رو ssd کنم واقعا خستم کرده خیلی کنده بعضی وقتا حتی یه اینتر زدن هم گیر میکنه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۷۷۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ایشالا به امید خدا هارد رو ssd کنم واقعا خستم کرده خیلی کنده بعضی وقتا حتی یه اینتر زدن هم گیر میکنه
بنده بیش از دوسال هست که SSD هستم و به همه توصیه میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand
ارسال: #۵۲۷۷۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  کسی شرکتی میشناسه که زبان GO کار بکنن؟
اسنپ ... در جابینجا هم سرچ کنید هست
ارسال: #۵۲۷۷۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اسنپ ...
تو نمایشگاه کار دانشگاه تهران هفته پیش از خود اسنپی‌ها پرسیدم گفتن کار نمیکنیم ... فکر نکنم ایران کسی کار کنه
ارسال: #۵۲۷۷۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ایشالا به امید خدا هارد رو ssd کنم واقعا خستم کرده خیلی کنده بعضی وقتا حتی یه اینتر زدن هم گیر میکنه
بنده بیش از دوسال هست که SSD هستم و به همه توصیه میکنم
یه مدل sp دیدم فک کنم چیز خوبی باشه ۲۵۶ گیگ هست

think positive
ارسال: #۵۲۷۷۹
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟
بذار کاربر خیام هم بیاد بعد بحث اصلی شروع شه Big Grin
خب من اومدم کنسرت بودم
یه چیز خنده دار ، علیزاده گفت کنسرت من عاشقانه هست و فکر نمی کنم کسی اینجا تنها اومده باشه گفت حال بغل دستیتون چطوره Smile)) بعد دو تا بغل دستیم که جفت اومده بودن به من نگاه کردن و خندیدم Big GrinBig GrinUndecided

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اصولا به دختری که چهار سال از شما بزرگتره باید فکر کرد یا خیر؟
اگه به یه دختری که ۱۰ سال کوچیکتره میشه فکر کرد پس انتظار هست دختری که دو سه سال بزرگتر هم باشه امکان فکر کردن باشه !
ارسال: #۵۲۷۸۰
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط The BesT.)
سلام.
اگر از فرادرس خرید انجام بدهیم لینک دانلودشو میفرسته به ایمیلمون و چون ایمیل در دسترس نداریم نمیدونم اون لینک تا چندروز فعال میمونه برای دانلود؟
کدتخفیف فرادرس هم یک روز فقط باقیمانده.
بنظرتون خرید کنم تا از تخفیف استفاده کنم و لینک دانلود را بگذارم توی ایمیل بمونه تا وقتی دسترسی به نت وصل بشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۲۷۸۱
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.
اگر از فرادرس خرید انجام بدهیم لینک دانلودشو میفرسته به ایمیلمون و چون ایمیل در دسترس نداریم نمیدونم اون لینک تا چندروز فعال میمونه برای دانلود؟
کدتخفیف فرادرس هم یک روز فقط باقیمانده.
بنظرتون خرید کنم تا از تخفیف استفاده کنم و لینک دانلود را بگذارم توی ایمیل بمونه تا وقتی دسترسی به نت وصل بشه؟

لینکهایی که بخری رو دائمی هستن. من هنوز از لینکهایی که پارسال خریدم دارم استفاده میکنم. نگران نباش. خرید کن با خیال راحت.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۷۸۲
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ق.ظ
عکس از ماشین کوئک میخوام

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۲۷۸۳
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ ق.ظ
آهان، راست میگی ، من نگاه کردم دیدم یه سری از آموزشها رو ندارم پس همونایی هستن که تو تخفیف خریدم. ممنون که این نکته رو یادآوری کردی. Smile

امشب دلم طاقت نیاورد گوشیمو که شارژی هم هست برداشتم و زنگ زدم انگلستان به خواهرم.

بوق بوق .... بوق بوق .....
- الو الهام تویی؟
- سلام الهه دلم برات تنگ شده، نیلیا رو صدا کن تولدشو تبریک بگم شارژ ندارم.
- تا صداش کنم بیاد .....
you have only one minutes
- الو الهه؟
تقه قطع شدن تلفن.......سکوت ممتد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۷۸۴
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۹ ق.ظ
قبلنا وقتی میخواستم کامپیتری لپ تاپی موبایلی چیزی بخرم حداقل یه ماه تحقیق میکردم مینشستم بنچمارکها رو یکی یکی با هم مقایسه میکردم و...
الان چندماهه قصد کردم لپ تاپ بگیرم تا همین دیجی کالا هم حوصلم نمیکشه برم نگاه کنم!
میرم میبینم رنج قیمت ها یه جور عجیبی با هم فاصله داره, حوصلم نمیکشه بررسی کنم بخاطر چیه. پول ویندوزه, پردازنده های نسل جدیده, به قول شما هارد ssd و هیبریدی و ... است
کسی جدیداً بازار لپ تاپ رو شخم نزده به ما یه ابسترکت بده؟

ارسال: #۵۲۷۸۵
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۹ ق.ظ
بنده به صورت تجربی فهمیدم که شخصیت آدما توی مجازی و واقعی هیچ فرقی ندارن. اگه یکی خوبه، واقعیت هم خوبه و بالعکس !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close