زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۴۹۶
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Cool
اسکرول ماوسی که ۱۵۰ هزار تومن خریدمش کار نمیکنه و باز مچ دردای لعنتی برگشتن، امروز بایدحتما برم گارانتیSad
مرگ بر جنس چینی درجه چندDodgy
امروز باید یه دعوای حسابی با یه نفر داشته باشم، زیاد تحت فشار بودم هم روحی هم جسمیBig GrinBig GrinBig Grin

در همین ساعت ملکوتی شارژر لپ تاپم هم بعد ۱۰ سال خدمت صادقانه به طور کاملا ناگهانی از کار افتادUndecidedUndecidedUndecided قانون جذب معکوس عمل میکنه برای ماExclamation کافیه یه چیزی مشکل پیدا کنه، دیگه روزگار اون ورق خوباش را برات رو میکنهDodgyDodgy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Riemann
ارسال: #۴۸۴۹۷
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۵۰ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این حالتم خوبه که ایراد بزرگشو خودت گفتی. از سمتی دیگه، دخترایی که خودشون قصدشون اپلای هست عموما جسور و رویا پرداز هستن. شاید این حرفی که میزنم اینجا مخالفهای زیادی داشته باشه، ولی به شخصه به دلایلی نظر مثبتی درباره ی دخترهایی که در این حد جسورن ندارم.. (فک میکنم منظورم رو متوجه شدی). (:

انقدر ترسویید که از رابطه با دختری که همون راهی رو رفته که خودتون رفتید میترسید!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۴۹۸
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط Saman.)
. . . . .
ارسال: #۴۸۴۹۹
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۱ ب.ظ
توی زندگیم هر چی که خواستم، بعد چند ماه یا بیشتر که دقت کردم .. اتفاق افتاد( هفته پیش فک کنم براتون نوشتم و اون موقع مطمئن نبودم که همونی بود که من خواسته بودم .. من حواسم پرت شده بود و فقط راه خودم را رفتم اما اون اتفاق افتاد.. )
پ.ن۱: می‌خوام بگم که افکارمون رو درست کنیم، معیارهامون رو درست بچینیم، راه خودمون رو بریم. اونوقت هست که طبق آنچه که خواستیم اتفاق میفته...انگار این قاعده جهان (سنت خدا) هست...
پ.ن۲:خودم هم میرم که مجدد فهرست خواسته هامو اصلاح کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۵۰۰
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۶ ب.ظ
بعضی پستا باید تو چندتا season ارائه بشه Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , negarin_ , .:tarannom:.
ارسال: #۴۸۵۰۱
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
سلام
کاملا موافقم
اتفاقا اتفاقا اتفاقا جسارت در جهت رسیدن به اهداف البته در چارچوب اخلاقیات هم سرچشمه اعتماد به نفس هم نشانه اعتماد به نفس و هم یکی از راههای بالا بردن اعتماد به نفس هست وخب تعجبی هم نداره که افرادی که فکر میکنند در طی یک رابطه برتری باید از ان انها باشدو کنترل همه جانبه داشته باشند این را نمیپسندند و این مسیله اتفاقا نشان دهنده مشکل در این افراد هست نه افرادی که جسور هستند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۸۵۰۲
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۳۹ ب.ظ
یه پیشنهاد: خیلی خودتونُ درگیر قاعده و قانون نکنید!
در اکثر مواقع جَلدِ کسی میشین که شباهت زیادی به مدلِ آرمانیِ پیش ساخته ذهنتون نداره....

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89 , SepidehP
ارسال: #۴۸۵۰۳
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ، توسط crevice.)
بعضی از پست ها حتی ارزش جواب دادن هم ندارن. کسی که بخاد با توهین کردن حرفش رو بزنه، ارزش جواب دادن و وقت گذاشتن من رو نداره. تنها چیزی که میتونم بگم اینه که 'متاسفم' (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Saman , blackhalo1989 , big cloud , khayyam
ارسال: #۴۸۵۰۴
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Saman.)
بیخیال . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۸۵۰۵
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط Paraande.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضی از پست ها حتی ارزش جواب دادن هم ندارن. کسی که بخاد با توهین کردن حرفش رو بزنه، ارزش جواب دادن و وقت گذاشتن من رو نداره. تنها چیزی که میتونم بگم اینه که 'متاسفم' (:
نوع نگرش شما به این قضیه اصلا به من ربطی نداره ولی نقدم بیشتر به این نوع طرز تفکر از بالا به پایین بود نسبت به جنس مخالف که تو جامعه ما زیاده

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام
کاملا موافقم
اتفاقا اتفاقا اتفاقا جسارت در جهت رسیدن به اهداف البته در چارچوب اخلاقیات هم سرچشمه اعتماد به نفس هم نشانه اعتماد به نفس و هم یکی از راههای بالا بردن اعتماد به نفس هست وخب تعجبی هم نداره که افرادی که فکر میکنند در طی یک رابطه برتری باید از ان انها باشدو کنترل همه جانبه داشته باشند این را نمیپسندند و این مسیله اتفاقا نشان دهنده مشکل در این افراد هست نه افرادی که جسور هستند .

سلام دقیقا منظور منم همین بود.
البته مخاطبم شخص خاصی نبود اصلا و بیشتر منظورم همه کسایی بود که اینجوری فکر میکنن و برخورد میکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Soldier's life
ارسال: #۴۸۵۰۶
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  نوع نگرش شما به این قضیه اصلا به من ربطی نداره ولی نقدم بیشتر به این نوع طرز تفکر از بالا به پایین بود نسبت به جنس مخالف که تو جامعه ما زیاده
چون مجدد به پست من ریپلای زدین مجبورم پاسخ بدم. (توی پرانتز بگم من جای شما باشم من بعد در ادامه ی این بحث، به پست های crevice ریپلای نمیزدم که خدای نکرده با جواب ندادنش بهم بی احترامی نشه).
شما حتی نفهمیدین من چی گفتم و چشماتو بستی و دهنتو باز کردی و در های گران بهاتو ریختی بیرون. دقیقا منم با حرفتون موافقم که به شما اصلا ربطی نداره تفکر من چیه چه برسه به 'قضاوت کردن' تون.

ارسال: #۴۸۵۰۷
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشاهدات شخصی
یا شاید مشاهدات میدانی : )
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  پ.ن۲:خودم هم میرم که مجدد فهرست خواسته هامو اصلاح کنم.
من رو هم بهش اضافه کنید ها ها ها : )

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  این حالتم خوبه که ایراد بزرگشو خودت گفتی. از سمتی دیگه، دخترایی که خودشون قصدشون اپلای هست عموما جسور و رویا پرداز هستن. شاید این حرفی که میزنم اینجا مخالفهای زیادی داشته باشه، ولی به شخصه به دلایلی نظر مثبتی درباره ی دخترهایی که در این حد جسورن ندارم.. (فک میکنم منظورم رو متوجه شدی). (:
پ.ن: مجدد خوندم نوشتی "پتانسیل داشته باشن": با این موافقم
بحث پیچیده و طولانی هست ولی به نظر من دلیل تفکر شما (و خودم) این میتونه باشه که چنین شخصی صرفا به شما به دید یک آپشن اضافه که باعث میشه یه سری از دغدغه هاش کمتر بشه نگاه میکنه و بود و نبود شما هیچ تاثیری توی زندگی این شخص نداره(شاید زندگیش یکم بهتر بشه)

+ عجب ماست خوشمزه ای هست.
++ بزرگترین آفت یه تیم نرم افزاری آدمایی هستن که خیلی سخت با تغییرا برخورد میکنن و برای کوچکترین تغییر باید بحث داشته باشی.
ارسال: #۴۸۵۰۸
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ ق.ظ
آواتار هم نمیشه گذاشت اینجا. آواتار ملت هم دوتایی نشون داده میشه. آخرین اپدیت مانشت فاجعه بوده واقعا (((:
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۸۵۰۹
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ق.ظ، توسط crevice.)
تازه شروع کردم به مطالعه ی convex optimization. بعضی جاها که گیر میکنم میفهمم چقدر اون ریاضی ای که توی دبیرستان و دانشگاه درس داده شد بدرد بخور بودن ://
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , SepidehP
ارسال: #۴۸۵۱۰
۲۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ق.ظ، توسط Saman.)
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تازه شروع کردم به مطالعه ی convex optimization. بعضی جاها که گیر میکنم میفهمم چقدر اون ریاضی ای که توی دبیرستان و دانشگاه درس داده شد بدرد بخور بودن ://
طبق تحقیقاتی در توهمات من . اگر بتونی جهان رو کلا ریاضی ببینی همیشه یک قدم جلوتر هستی
من از صفر مطلق(به معنای حقیقی کلمه) شروع کردم ریاضی رو الان اگه زیادی بحث ازدواج بشه همه تون رو تبدیل به انتگرال های لاینحل میکنمBig Grin
البته من از منطق شروع کردم و اگر فرصت داشتم فراتر از سبک مهندسی وقف ریاضیات میشدم

اولین باره صبح موقع بیداری خیلی با دقت دارم گوشی تلفنم رو میگردم . . .
_______
اگر مثه من دوچرخه دارید زیر بارون نذاریدش حتی اگه مثه مال من خیلی نو باشه.ساچمه هاش و توپکش از پشت خراب میشه اعصابتون رو خورد میکنه.

تازه منو بگو که میخواستم زیر بارون براتون عکس بگیرم ازش
----------
اگر یه دختر داشتم اسمش رو "نفس" میذاشتم یا "باران"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close