زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۴۴۴۶
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۵۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خوبه.اتفاقا با با خالم، صحبت سینما رفتن شد، اینم میریم ببینیم. آینه بغلُ بهمن ماه رفتیم دیدیم فیلم بامزه ای بود[تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا اصلا نرید این فیلمو ببینید.
کدومُ؟ مصادره یا آینه بغل؟

ای بابا ... من بلیط مصادره رو گرفتم اذیت نکنید دیگه. امشب میریم بهتون فیدبک میدم Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۴۴۴۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  گوشی خریدم : ))
میشه لطف کنید اسم و مدل گوشی را بگید
من هم گوشی میخوام
البته S8 مدنظرم هست فقط یه مشکل کوچولو دارم قیمتشه Smile Smile
به خاطر ظاهر زیبایی که داره خوشم میاد
شما مدل شبیه اش سراغ نداریدکه مناسبتر باشه
ارسال: #۴۴۴۴۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید اسم و مدل گوشی را بگید
من هم گوشی میخوام
البته S8 مدنظرم هست فقط یه مشکل کوچولو دارم قیمتشه Smile Smile
s8 برای یه سال پیشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۴۴۴۹
۰۹ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(07 فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  هر حال من شعبه سهروردی رو پیشنهاد میدم
زاپاتای اصل در بلوار فرحزادی هست.

مهر بود رفته بودم دانشگاه و گشنم شد سهروردی چندتا مغازه بود همه شکل هم و همه هم زاپاتا میفروختن Big Grin باید شعبه اصلیش رو هم برم پس Tongue

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۴۴۵۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ ق.ظ
چقدر خوابم میاد...
فردا باید برم سفر...

اندکی صبر،سحر نزدیک است...
ارسال: #۴۴۴۵۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ق.ظ
مصادره رو نرین از نظر من! کلا فیلم های کمدی خیلی مسخره شده، شایدم من سخت میخندم چون یه عده بی دلیل در حال انفجار بودن

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۴۴۵۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
سلام سال نو همگی مبارک باشه
یه سوالی داشتم من اومدم رم لپ تاپم را ارتقا دادم حالا بعد از چند ساعت استفاده بعد از اینکه لپ تاپم را خاموش می کنم و دوباره روشن می کنم دکمه پاور روشن هست اما صفحه سیاهه من وقتی چند ثانیه دکمه پاورم را نگه می دارم و دوباره روشن می کنم درست میشه اما باید روزانه همین کار را انجام بدم ایا به سیستمم اسیب می رسونه چه کار باید کنم البته لپ تاپ من از همون اول خیلی زود داغ میشد اما قبل از ارتقا رم این مشکل را نداشتم نمی دونم ایا پایه خنک کننده مشکل سیستمم را حل می کنه در حال حاضریه پایه خنک کننده استفاده می کنم اما باز هم لپ تاپ داغ هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۴۴۴۵۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  مصادره رو نرین از نظر من! کلا فیلم های کمدی خیلی مسخره شده، شایدم من سخت میخندم چون یه عده بی دلیل در حال انفجار بودن
مرسی از اینکه میفهمید Smile

(۰۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ)zhid نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید اسم و مدل گوشی را بگید
من هم گوشی میخوام
البته S8 مدنظرم هست فقط یه مشکل کوچولو دارم قیمتشه [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif]

اگر galaxy s7 edge بتونید نو گیر بیارید خیلی گوشی خوبی هست به نظر من.

البته من اصلا گوشی باز نیستم،‌ یه چیزی گرفتم که آپدیت بمونم چون گوشی قبلیم با اینکه خوب کار میکرد، ولی خیلی قدیمی بود و یه جوری ضایع بود توی یه سری اماکن ...
من J7 pro گرفتم از سایت gooshishop راضی هستم،‌ دوتا معیار داشتم یکی صفحه بزرگ یکی هم باتری خوب که این گوشی هردوشو داره،.

گوشی s8 هم خیلی خوبه اگه حاضرید اینقدر هزینه کنید Smile
ارسال: #۴۴۴۵۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اگر galaxy s7 edge بتونید نو گیر بیارید خیلی گوشی خوبی هست به نظر من.

البته من اصلا گوشی باز نیستم،‌ یه چیزی گرفتم که آپدیت بمونم چون گوشی قبلیم با اینکه خوب کار میکرد، ولی خیلی قدیمی بود و یه جوری ضایع بود توی یه سری اماکن ...
من J7 pro گرفتم از سایت gooshishop راضی هستم،‌ دوتا معیار داشتم یکی صفحه بزرگ یکی هم باتری خوب که این گوشی هردوشو داره،.

گوشی s8 هم خیلی خوبه اگه حاضرید اینقدر هزینه کنید Smile
من هواوی y7 prime دارم هم صفحه اش بزرگه و هم باتریش فوق العاده خوبه . قبل از این هم هواوی داشتم خیلی راضی بودم . ظاهر گوشی های سامسونگ رو دوست ندارم و قیمتشونم بع خاطر برندش زیاده

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۴۴۵۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ
انفرادی شده سلول به سلول تنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۴۴۵۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  البته من اصلا گوشی باز نیستم،‌ یه چیزی گرفتم که آپدیت بمونم چون گوشی قبلیم با اینکه خوب کار میکرد، ولی خیلی قدیمی بود و یه جوری ضایع بود توی یه سری اماکن ...
این گوشی تاچ خوبی نداره Smile

بعد از دو روز استفاده توصیه نمیکنم بخرید

(۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من هواوی y7 prime دارم هم صفحه اش بزرگه و هم باتریش فوق العاده خوبه . قبل از این هم هواوی داشتم خیلی راضی بودم . ظاهر گوشی های سامسونگ رو دوست ندارم و قیمتشونم بع خاطر برندش زیاده
بله اینم گوشی خیلی خوبی هست به نظرم،‌باتریش خیلی خوبه انگار ۴۰۰۰ دوربینش هم خیلی بهتره، من یه خورده عجله کردم در خرید گوشی :
))

کلا همیشه خرید های من افتضاح هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۴۴۵۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بله اینم گوشی خیلی خوبی هست به نظرم،‌باتریش خیلی خوبه انگار ۴۰۰۰ دوربینش هم خیلی بهتره، من یه خورده عجله کردم در خرید گوشی :
))

کلا همیشه خرید های من افتضاح هست
گوشی J7 هم اتفاقا از محصولات موفق سامسونگ بوده به نظرم . ولی در کل سامسونگ پول برندشو میگیره و من دیدم افرادی رو که حس میکنن خیلی ضایع است گوشی هواوی بگیرن دستشون Big Grin من که بسی از هواوی راضی ام گوشی بعدیم هم (سه چهار سال دیگه Smile ) احتمالا هواوی باشه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud
ارسال: #۴۴۴۵۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط zhid.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اگر galaxy s7 edge بتونید نو گیر بیارید خیلی گوشی خوبی هست به نظر من.
دقیقا همون مدلی که میخوام
امیدوارم بتونم پیدا کنم
s8 , s8+ , s9 خیلی دوست دارم ولی واقعااا گرون هستند و نمی تونم اینقدر هزینه کنم

(۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  گوشی J7 هم اتفاقا از محصولات موفق سامسونگ بوده به نظرم . ولی در کل سامسونگ پول برندشو میگیره و من دیدم افرادی رو که حس میکنن خیلی ضایع است گوشی هواوی بگیرن دستشون [تصویر:  biggrin.gif] من که بسی از هواوی راضی ام گوشی بعدیم هم (سه چهار سال دیگه [تصویر:  smile.gif] ) احتمالا هواوی باشهدل بی تو به جان آمد ...
هواووی.....
هوووم ...............
روش فکر میکنم...............
خانواده ما همیشه سامسونگ خریدن اصلا به مارک دیگه ای فکر نمی کنیم خوبه یه برند دیگه را هم تجربه کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , big cloud
ارسال: #۴۴۴۵۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ ب.ظ
دوستان عزیز سلام وقتتون بخیر
یه سری کتاب کنکوری و منبع ارشد دارم با قیمت فوق العاده میخوام بفروشم
بخونه واسه ارشد آی تی و کامپیوتر
شماره تماس بنده که هم میتونین تماس بگیرین و هم تلگرام بزنین
۰۹۳۵۸۸۰۷۰۱۶
ارسال: #۴۴۴۶۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ
میلاد امام علی (ع) مبارک

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close