زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

htninety
(در دامنه مانشت)
در دامنه مانشت
*

تاریخ ثبت نام: ۲۰ تیر ۱۳۹۲
تاریخ تولد: مخفی (۳۳ ساله)
زمان محلی: ۲۸ March 2024 , 10:49 PM
وضعیت: آفلاین

۰
۰

اطلاعات انجمن htninety
آخرین بازدید: ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۴۸ ب.ظ
کل ارسال‌ها: ۵ (۰ ارسال در روز | ۰ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۵ ساعت, ۱۰ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ htninety
وب‌ سایت:
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به htninety.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo: htninety@yahoo.com
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی htninety
مکان زندگی شما:
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: پشت کنکوری ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: فناوری اطلاعات
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 jahani (20 آبان ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۷ ق.ظ)
مدار منطقی یکی از اسونترین درسهای کنکوره... برای همین به نظرم ارزش اره یه بازه دو هفته ای وقت بگذاری و بخونیش. چون فکر نمیکنم بیشتر از دو هفته زمان ببره مطالعه اون(البته در کنار مطالعه برنامه خودت دیگه. یعنی یه زمان افزونه ای برای مدار منطقی در نظر بگیر )
در ارتباط با نظریه برعکس مدار منطقی درس خیلی سختیه به خصوص اگه تو دوره لیسانس نخونده باشیش... به نظر من نیازی نیز زمانی برای اون بگذاری و به جاش سعی کن یه درس ریاضیتو در کنار گسسته قویتر کنی.. از مشترکا شما چهار درس رو بلدی که همین میتونه کمکت کنه.
 jahani (17 آبان ۱۳۹۳ در ۰۳:۴۶ ب.ظ)
این که سعی کنی به برنامه ازمون برسی عالیه ولی دلیل نداره که کلا خودتو بکشی تا ب ازمون برسی... یه سری جاها سرفصلهای ازمونهای ازمایشی با کتبی که شما میخونید کاملا متفاوته و همین امر سبب میشه به مشکل بخورید. برای همین من پیشنهاد میکنم به شما اون جاهایی که تناقضه به جای گرفتن استرس سعی کنید برنامه خودتون رو پیش ببرید. مهم اینه که پایان ازمون پنجاه درصد دوم کل کتاب را پوشش داده باشید.

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close