زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۵۴۶
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط تولد آفتاب.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  اولا امضای من برگرفته از سریال ماه و پلنگ هست و یه تفسیری داره که شما از درکش عاجزی

ثانیا تمایلی ندارم با آدمی مثل شما بحث کنم وگرنه جوابهای خیلی خوبی براتون داشتم

فکر میکنم برای همه ی دوستان واضح و مبرهن شده که جریان چیه و احتیاجی نیس من با ادامه دادن بحث بقیه رو اذیت کنم چون دلم نمیخواد جایی که خیلیا مثل خودم برای گرفتن یه حس خوب و گرفتن جواب برای سوال های درسی میان بحث کنم و انرژی منفی بهشون منتقل کنم

جواب ابلهان خاموشیست
اسم این فاروم "هرچه می خواهد دل تنگت بگو هست" من حرف دلمو زدم. شما فقط دنبال سرکوب کردن حرف هایی هستید که خلاف نظرتون هست نه دنبال گرفتن یه حس خوب. با این همه بی احترامی که اینجا کردین مثل روز روشنه که شما دنبال خالی کردن عقده هاتون هستین نه گرفتن حس خوب به همین دلیل ابله شمایین.
منم تمایلی به صحبت با شما ندارم چون حز بی احترامی چیزی ازتون ندیدم. صحبت کردن با آدمای بد دهن ارزشی نداره.
دیگه جوابتونو نمیدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۵۴۷
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  باز هم میگم حتی اگه هزار تا افاده ایه دیگه هم بیاد ایراد بگیره از حرفامو بگه بچگانس باز هم میگم : )
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج کنه، دختر سطح پایینیه و زندگی با این خانوم تداومی نداره.
خندم گرفت ازین حرفت و کل حرفاتBig Grin
نشناخته میگی افاده ای شاهکاری شما : ))))
خیلی خشنیا Cool شمشیر بدم‌ خدمتتونBig GrinConfused
اینقدر عصبانی هستی موهات میریزهاSleepy

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , farzaneh.bn
ارسال: #۳۴۵۴۸
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۴ ب.ظ
اگر در دلت نسبت به کسی احساس عصبانیت و نفرت کردی و خواستی تلافی کنی
یکی از بهترین راه های تلافی کردن اینه که سعی کنی مثل اون نباشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , farzaneh.bn
ارسال: #۳۴۵۴۹
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ
فک کنم الان بعضیا دارند ۲ ۲ تا ۴ تا می کنند که چقدر اعتراض کنند Cool

اصلا به من چه که سنجش چکار کرده چرا پست الکی بدم، برم سریع بخونم از بقیه جلو بیفتم.
بقیه رو کوک کنم که همگی بریم واسه رفتن حضوری، بعد خودم بشینم بخونم. [تصویر:  428354_38.gif]
------------
تو ایران اونقدر رقابت و از روی هم رد شدن تبلیغ و اعتبار شده که واسه کنکور طرف به هم رشته ایش مطلبی رو نمیگه که تو کنکور ازش عقب نیفته.

خو ذلیل مرده فوقش به جای رتبه ۴۰ میشی ۴۰ و نیم. Tongue
------------
کشتین مارو با پروفسور سمیعی سمیعی تون، الکی بزرگش نکنین
------------
ذهن و افکار درونی بعضیا چقدر Sad ه.(مدل ترامپ)
------------
پستم به پستای ivory tower ای بالا ربطی نداشت Big Grin
منم موافقم، لیسانسی های بی سواد با هم ازدواج کنین، ویش ویش.
ارسال: #۳۴۵۵۰
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۹ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  اسم این فاروم "هرچه می خواهد دل تنگت بگو هست" من حرف دلمو زدم. شما فقط دنبال سرکوب کردن حرف هایی هستید که خلاف نظرتون هست نه دنبال گرفتن یه حس خوب. با این همه بی احترامی که اینجا کردین مثل روز روشنه که شما دنبال خالی کردن عقده هاتون هستین نه گرفتن حس خوب به همین دلیل ابله شمایین.
منم تمایلی به صحبت با شما ندارم چون حز بی احترامی چیزی ازتون ندیدم. صحبت کردن با آدمای بد دهن ارزشی نداره.
دیگه جوابتونو نمیدم
عه واقعا؟Cool
ای بابا دختر اینا چ حرفاییهAngel
باشه آفرین دیگه جوابمونُ ندهCool

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , farzaneh.bn
ارسال: #۳۴۵۵۱
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۹ ب.ظ
متنفرم از ایامی که باید دوسه روز پشت هم یه غذارو بخورم ، این ایام برا من شروع شد Sadدو روز اول نهار و شام قیمه و دوروز بعدش ماکارونی امروز اومدم یه جشن برای خودم بگیرم کلی ژله و سالاد و تنقلات آماده کردم شوید باقالی رو درست کردم گوشتاروهم تو پیازو پودر سیر وادویه وپودر انبه و سس و دارچین و زنجبیل خوابوندم و بعدش گذاشتم بپزه که الان دیدم گوشت به کربن تبدیل شد :| اینم از یلدای من که قرار بود امشب باشه حالا چندروز باید فقط شوید باقالی خالی بخورم :'( از غذای سلف موتنفرم موتنفررر

+ معمولا اینجور وقتا که بحث ناخوشایندی اتفاق میفته یکی میاد میگه "بچه با هم دوست باشید" Smile) میدونم اون لحظه هم هردوطرف ماجرا به خون همون یه نفر تشنه میشن به قول دوستی یوهاهاهاهاها
بچـــــــــــــــــــــــــــــــه هــــــــــــــــــــــــا باهم دوست باشــــــــید

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Innocence , RASPINA
ارسال: #۳۴۵۵۲
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خندم گرفت ازین حرفت و کل حرفاتBig Grin
خیلی خوشحالم که باعث خندوندنتون شدم : ) (البته امیدوارم که واقعا خندیده باشین Smile )
اتفاقا من توی دنیای واقعی خیلی خوش برخورد و خونسردم. خیلی کم عصبانی میشم ولی خوب یکی بیاد بدون دلیل بگه تفکرت بچگانه هس نمیشه چیزی بهش نگفت!
اگه دیشب اون حرفا رو زدم به خاطر این بود که شخصی که خودش انقده زحمت کشیده وقت گذاشته ارشد قبول شده(ارشد براش مهم بوده) میاد یه نفرو ناامید می کنه وبهش میگه ارشد نخون به درد نمی خوره! خیلی بی انصافیه به خدا.
نگران موهای من نباشین، نگرانه دوستتون باشید که انقدر فجیع حرف زدن!
حتما ببرینش پیش یه روانپزشکی چیزی
خودشون میکن فکر کنم کمی تند رفتم ولی به نظر من تخته گاز رفتن Wink
ارسال: #۳۴۵۵۳
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۹ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  متنفرم از ایامی که باید دوسه روز پشت هم یه غذارو بخورم ، این ایام برا من شروع شد Sadدو روز اول نهار و شام قیمه و دوروز بعدش ماکارونی امروز اومدم یه جشن برای خودم بگیرم کلی ژله و سالاد و تنقلات آماده کردم شوید باقالی رو درست کردم گوشتاروهم تو پیازو پودر سیر وادویه وپودر انبه و سس و دارچین و زنجبیل خوابوندم و بعدش گذاشتم بپزه که الان دیدم گوشت به کربن تبدیل شد :| اینم از یلدای من که قرار بود امشب باشه حالا چندروز باید فقط شوید باقالی خالی بخورم :'( از غذای سلف موتنفرم موتنفررر

+ معمولا اینجور وقتا که بحث ناخوشایندی اتفاق میفته یکی میاد میگه "بچه با هم دوست باشید" Smile) میدونم اون لحظه هم هردوطرف ماجرا به خون همون یه نفر تشنه میشن به قول دوستی یوهاهاهاهاها
بچـــــــــــــــــــــــــــــــه هــــــــــــــــــــــــا باهم دوست باشــــــــید
وااااای چ گوشت ملااااتی میشداااا حیف Undecidedیه چیز جدید یادگرفتمممممممBlush
: )))))
عزیزییی خانؤووووم مدیررررررر مهربوووون Heart بچه ها باهم دوست باشید عالی بود و بجاBlushHeart

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Innocence
ارسال: #۳۴۵۵۴
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ، توسط so@.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وااااای چ گوشت ملااااتی میشداااا حیف Undecidedیه چیز جدید یادگرفتمممممممBlush
عزیزییی خانؤووووم مدیررررررر مهربوووون Heart بچه ها باهم دوست باشید عالی بود و بجاBlushHeart
تی فدا ،تی جان قوربان HeartHeartTongue
مینروا به ولله تو مسلمون نیستیBig Grinنگو، نگو، نگو دیگه ،تو داغ دلمو تازه کردی Sleepy
الان فهمیدم انارایی هم که چندروز پیش گرفتم و گذاشتم تو تراس به جای یخچال داخلشون یخ زدن Sad اصن یلدا نخواستیم بریم درسمونو بخونیمConfusedConfused

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۵۵۵
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۶ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خندم گرفت ازین حرفت و کل حرفاتBig Grin
خیلی خوشحالم که باعث خندوندنتون شدم : ) (البته امیدوارم که واقعا خندیده باشین Smile )
اتفاقا من توی دنیای واقعی خیلی خوش برخورد و خونسردم. خیلی کم عصبانی میشم ولی خوب یکی بیاد بدون دلیل بگه تفکرت بچگانه هس نمیشه چیزی بهش نگفت!
اگه دیشب اون حرفا رو زدم به خاطر این بود که شخصی که خودش انقده زحمت کشیده وقت گذاشته ارشد قبول شده(ارشد براش مهم بوده) میاد یه نفرو ناامید می کنه وبهش میگه ارشد نخون به درد نمی خوره! خیلی بی انصافیه به خدا.
نگران موهای من نباشین، نگرانه دوستتون باشید که انقدر فجیع حرف زدن!
حتما ببرینش پیش یه روانپزشکی چیزی
خودشون میکن فکر کنم کمی تند رفتم ولی به نظر من تخته گاز رفتن Wink
خداروشکر که خنده ی من باعث شدازین حالت دربیای و خیلی خوشحالشیBlush والا من دروغی ندارم بگم وقتی میگم خندیدم واقعنم خندیدم نه به حالت تمسخر بخندما خندم گرفت ناخوداگاه وبی منظور خندیدم برامم مهم نیست باورتون بشه یا نشه.
حرفای دیشبتون نخوندم من این سریارو خوندم..
شما که نبایستی سرحرف شخصی سریع ناامیدبشین و خودتونُ ببازین...
ای بابا باز شما رفتین توی فاز توهین و طعنهاUndecided

(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  وااااای چ گوشت ملااااتی میشداااا حیف Undecidedیه چیز جدید یادگرفتمممممممBlush
تی فدا ،تی جان قوربان HeartHeartTongue
مینروا به ولله تو مسلمون نیستیBig Grinنگو، نگو، نگو دیگه ،تو داغ دلمو تازه کردی Sleepy
الان فهمیدم انارایی هم که چندروز پیش گرفتم و گذاشتم تو تراس به جای یخچال داخلشون یخ زدن Sad اصن یلدا نخواستیم بریم درسمونو بخونیمConfusedConfused
: ))))) قبوونتت تی بلا میسر Heart
خیلییی باحااال گفتی افاق ترکیدما =)))))))) آی لاو یو : ))))
اوه یخ بندونیه پسسس؛ افاق افاااق افاااااق انارارو بگیر بزار توی مایکروویو فکرای شیطانی یوهاهاهاها=)))))) بااون شکلکایی که خودت میدونی=)))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Innocence
ارسال: #۳۴۵۵۶
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط تولد آفتاب.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  شما که نبایستی سرحرف شخصی سریع ناامیدبشین و خودتونُ ببازین...
مرسی شمام منو خندوندین با این حرفتون : ))))))))
خودمو نگفتم. پستای قبلی رو بخونین.یه بنده خدایی اومده مشورت کنه خیلیا اومدن میگن ارشد نخون!
ارسال: #۳۴۵۵۷
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
خب خدا رو شکر ...
امروز سر صبح یک نفر رو ریپورت کردم. الان میخاستم همتون رو ریپورت کنم Dodgy خدا بهتون رحم کرد. با پا درمیونی شخص ثالث موضوع ختم به خیر شد SleepySleepy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۴۵۵۸
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۹ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  شما که نبایستی سرحرف شخصی سریع ناامیدبشین و خودتونُ ببازین...
مرسی شمام منو خندوندین با این حرفتون : ))))))))
خودمو نگفتم. پستای قبلی رو بخونین.یه بنده خدایی اومده مشورت کنه خیلیا اومدن میگن ارشد نخون!
خواهش میکنمBlush
آها ایطوریه...حسش نیست برم بخونمUndecided

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۵۵۹
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  : ))))) قبوونتت تی بلا میسر Heart
اوه یخ بندونیه پسسس؛ افاق افاااق افاااااق انارارو بگیر بزار توی مایکروویو فکرای شیطانی یوهاهاهاها=)))))) بااون شکلکایی که خودت میدونی=)))
من تی دور واگَردَمBig Grinاینو جدید یاد گرفتم Tongue
اره اینجایی که من هستم سرد Dodgy
ماکروویو کجا بوده مینرواااااا اینجا تنها وسیله برای گرم کردن انار اینه که ها کنیم تا انار یخش آب بشه Big GrinBig GrinBig Grin انار یخ زده هم که خراب است خراب
منظورت دقیقا همون مصممه است Big GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
ارسال: #۳۴۵۶۰
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  : ))))) قبوونتت تی بلا میسر Heart
من تی دور واگَردَمBig Grinاینو جدید یاد گرفتم Tongue
اره اینجایی که من هستم سرد Dodgy
ماکروویو کجا بوده مینرواااااا اینجا تنها وسیله برای گرم کردن انار اینه که ها کنیم تا انار یخش آب بشه Big GrinBig GrinBig Grin انار یخ زده هم که خراب است خراب
منظورت دقیقا همون مصممه است Big GrinBig Grin
فیییدااات شکلک چشم قلبی : ))) Heart چ باحالا
ای وای پس بپیچش دور پتوBig Grin: )))) اره دقیقا همون بااون شکلک اِسکلت و روح اینا : )))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۱۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۹۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close