زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۰۳۱
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  گوگولی گفتی منو یاد یکی انداخت که گفت تصویر آواتارت چقدر گوگولی هست آیا اینطوره ؟
تصویر آواتارت از اون بچه هایی هست که آدم دلش میخواد یه فصل کتکشون بزنه. Smile)))))

چیه حسودیت شده یه بچه گوگولی دیدی DodgyDodgy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , mina95
ارسال: #۳۳۰۳۲
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  نه آقا ([تصویر:  biggrin.gif]) است...از کارم تعریف می کنه...کارت عالی پیش رفته.. این طوری خوب کارکنی انتظار یه مقاله خوب رو از تو داریم،...
آها همون آقا Big Grin
آورین. هر وقت بحث تعریف کردن و اینا پیش میاد یاد خاطره‌ی دوستم میفتم.
میگفت زمان دبیرستان یه بار زنگ می‌خوره و بچه‌ها حمله می‌کنند نمره‌ی خودشون رو توو دفتر نمره ببیند و دور تا دور صندلی معلم جمع می‌شن. منم (یعنی دوستم) داشتم از ردیف عقب خودم رو میرسوندم که یهو دیدم معلمه هر کی دور و اطرافش هست رو شروع کرد لت و پار کردن و کلاً چشمش رو بسته و مثل هلی‌کوپتر داره به شعاع یک متری مشت و لگدش رو می‌چرخونه. خلاصه یه مدت معلوم نشد چه مرگش شده بوده ولی بعداً فهمیدیم که توو اون شلوغی، یک گوشِ معلمه رو گاز گرفته بوده [تصویر:  21.gif] هر کی هم بوده اصلاً صداش رو در نیاورده و آخرش مشخص نشده کار کی بوده. گذشت و گذشت و معلمه توو امتحانات پایان‌ترم اومد روی صندلی من و گفت فلانی تو بچه‌ی خیلی خوبی هستی و فرقی داری و حتی اگه نگی هم باز بیست می‌شی (هنوز حرصش خالی نشده بوده و تازه و به صورت زیرپوستی پیشنهاد داده اگه لو بده کی بوده بیست میده) و این حرفا. منم گفتم آقا والا من نمیدونم کار کی بوده و اصلاً آخر کلاس بودم و اینا. می‌گفت امتحان که تموم شد فهمیدیم که رفته بالا سر تک تک بچه‌ها این حرف رو زده، اینکه تو فرق داری و بچه‌ی خوبی هستی و اگه بگی بیست میدم Big Grin
=))))))))))
بعید نیست این هم به بقیه هم گفته باشهBig Grin
ارسال: #۳۳۰۳۳
۰۷ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط zarisa.)
واقعا سیاه خیلی پیشرفت کرده، این آواتارش بعد از اون همه نقاشیای قشنگ ، پیشرفتشو نشون میده. منتظر چی بودیم، چی شد!
آواتار خیام هم که اصلا اعصاب مصاب نداره، مشخصه مجبورش کردن اونجا وایسهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۰۳۴
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  واقعا سیاه خیلی پیشرفت کرده، این آواتارش بعد از اون همه نقاشیای قشنگ ، پیشرفتشو نشون میده. منتظر چی بودیم، چی شد!
مگه منتظر چی بودید؟
جدیدا توجهم به جزییات بیشتر شده.Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۰۳۵
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تصویر آواتارت از اون بچه هایی هست که آدم دلش میخواد یه فصل کتکشون بزنه. Smile)))))
فصل تابسونم باشه قشنگ روزا طولانی باشه Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۰۳۶
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تصویر آواتارت از اون بچه هایی هست که آدم دلش میخواد یه فصل کتکشون بزنه. Smile)))))
فصل تابسونم باشه قشنگ روزا طولانی باشه Big Grin

یعنی عکس بچگیم گوگولی نیست SadSad

البته اونی که باید گوگولی می گفت گفت دیگه مهم نیست Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۳۳۰۳۷
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط barca.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی عکس بچگیم گوگولی نیست SadSad
نه امو خیلی خوبه! منتها گوگولی اینجا اسم کاربریه! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۳۰۳۸
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی عکس بچگیم گوگولی نیست SadSad
نا امو خیلی خوبه! منتها گوگولی اینجا اسم کاربریه! Big Grin

اوووه اصلا به این نکته فکر نکرده بودم پس حرفم رو پس می گیرم عکس گوگولی نیست Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۳۰۳۹
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۷ ق.ظ
عجب گیر شرکت نفهمی افتادماا
ارسال: #۳۳۰۴۰
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  عجب گیر شرکت نفهمی افتادماا
به نظر شما عبارت زیر بهتر نیست؟
گیر عجب شرکت نفهمی افتادما

پارسی را پاس بداریم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , ستاره ی صبح , sss , Skyrim
ارسال: #۳۳۰۴۱
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ق.ظ
ساعت ۲ باشه خوابتم بیاد ماستم خورده باشی کد هم بزنی....

ارسال: #۳۳۰۴۲
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  عجب گیر شرکت نفهمی افتادماا

فارسی من خیلی ضعیفه و همیشه جای ارکان و اجزای جمله رو قاطی پاطی می کنم.

گیر عجب شرکت نفهمی افتادماا

آره بهتره.Big Grin
ارسال: #۳۳۰۴۳
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  البته اونی که باید گوگولی می گفت گفت دیگه مهم نیست [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
پس نظر بد رووت داشته، قایم شو [تصویر:  21.gif][تصویر:  21.gif]

(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  عجب گیر شرکت نفهمی افتادماا

بستگی به منظور نویسنده داره، اگه "عجب" وابسته‌ی پیشین (از نوع صفت تعجب) برای شرکت باشه، اون موقع باید گفت "گیر عجب شرکت نفهمی افتادما".
اما اگه "عجب"، صفت تعجبی از نوع وابسته‌ی پیشین برای "گیر" باشه، اون موقع جمله درست هست، مثلاً "عجب گیری افتادما" یه جمله‌ی متداول هست که به جای "گیر عجیبی افتادم" استفاده میشه. اینجا هم "عجب گیری افتادم" تبدیل به "عجب گیرِ یک شرکت نفهم افتادم" شده.
CoolCool

(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  فارسی من خیلی ضعیفه و همیشه جای ارکان و اجزای جمله رو قاطی پاطی می کنم.
گیر عجب شرکت نفهمی افتادماا
آره بهتره.[تصویر:  biggrin.gif]
آقا دو دقیقه دندون روی جیگر میذاشتی من توجیه کرده بودم Big Grin
------------
راستی بلک آواتارت من رو یاد یه چیزی میندازه که گمون نکنم طالب باشی بدونی [تصویر:  21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , gogooli , Pure Liveliness , blackhalo1989 , Skyrim , Avril89
ارسال: #۳۳۰۴۴
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بستگی به منظور نویسنده داره، اگه "عجب" وابسته‌ی پیشین (از نوع صفت تعجب) برای شرکت باشه، اون موقع باید گفت "گیر عجب شرکت نفهمی افتادما".
اما اگه "عجب"، صفت تعجبی از نوع وابسته‌ی پیشین برای "گیر" باشه، اون موقع جمله درست هست، مثلاً "عجب گیری افتادما" یه جمله‌ی متداول هست که به جای "گیر عجیبی افتادم" استفاده میشه. اینجا هم "عجب گیری افتادم" تبدیل به "عجب گیرِ یک شرکت نفهم افتادم" شده.
CoolCool

آقا دو دقیقه دندون روی جیگر میذاشتی من توجیه کرده بودم Big Grin
wow
مرسی ادبیات فارسی، وابسته پیشین!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آره آره منم منظورم همون بود، حرفمو پس گرفتم
ارسال: #۳۳۰۴۵
۰۸ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  wow
مرسی ادبیات فارسی، وابسته پیشین!! [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

آره آره منم منظورم همون بود، حرفمو پس گرفتم
ای بابا من هر سه ماه یه بار باید یادآوری کنم که ادبیات و عربی رو ۹۵ زده بودم؟ خب بابام‌جان یه جا یادداشت کنید یادتون نره دیگه، از دست شما جوونا Sleepy تـُف هم به ریا Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Pure Liveliness , shahlaj

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close