زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۶
۰۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
(۰۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من هیچگاه به شماره تلفن خودم فکر نکرده بودم، یه روز یه دوستی گفت می دونی شماره تلفن تو رو از هر سمت بخونی (چپ به راست یا برعکس) یکیه؟؟
واسم جالب بود این همه بی توجهی‌ام به اعداد!!

حالا شماره تلفن من چند می تونه باشه ؟ Big Grin
کدش چون تابلوئه نمیگم:
۳۴$#$۴۳
درسته؟Tongue

سخته، ولی ممکنه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۶ ب.ظ
هر چه می خواهد دل تنگت بگو ‍‍‍‍...
بله!! یه whois بگیرین تابلو می شه!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۱۸
۱۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط javadjj.)
خدایا وقتی به گذشت زمان از نظر زمان سپری شده فکر می کنم خیلی زود میگذره
اما وقتی به این چهار پنج ماه اینده و هر روز بیدار شدن رفتن کتابخونه تا شب و....
فکر میکنم خیلی دیر میگذره (با توجه به همین تجربه در سال قبل) ولی خوب انصافا وقتی
به رشته مورد علاقه ام(رباتیک)فکر میکنم همه چیز از ذهنم میره بیرون و شدیدا مسائل رو حل میکنم
و بی صبرانه منتظر اومدن کنکور و یک مبارزه جانانه دیگه هستم!!!! اینم دل تنگه من

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۱۹
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
هورا امروز تولدم بود . Big GrinTongueامروز یه سال دیگه از کودکی ونو جوانی وجوانی فاصله گرفتم. سالهای رفته از عمرم را روی دفتر نوشتم . هر عددی که می نوشتم تصویری از رندگی‌ام جلوی چشمانم می آمد تا به امسال رسیدم . پیش خودم فکر می کردم که حتی عدد‌ها هم بوی خاطره میدهند .وقتی توشتم ۶۲ هیچ چیزییادم نیامد اما وقتی به ۶۸ رسیدم به یاد روز اول مدرسه‌ام افتادم که از بس گریه کردم بابام کنار دستم سر صندلی مدرسه نشست .همین طور اعداد را روی برگه مینوشتم ۷۶ سال سوم راهنمایی معدلم ثلث دوم ۲۰ شد .سال کنکورم .تمام شدن درسم . ازدواجم .وحالا یه کنکور دیگه که نمی دانم چرا دوستش دارم .روحم را آرام می کند . نمی دانم سال دیگه ۱۵ مهر وقتی نوشتم ۹۰ چه چیزی برایم تداعی می شود .هر چه هست خیر باشد ان شاالله . راستی سارا جان تولدت مبارک . همه بهم تبریک گفتن به جز خودم .Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دوستان مانشتی من امروز سرشار از انرژی های مثبت وشادم دوست دارم شما هم در این شادی من شریک باشید اگه دنیای مجازی نبود امروز یه کیک خامه خوشگل براتون می پختم حالشو ببرید اما دوستی های مجازی یکی از بدیهاش همینه . اما بازم میگم کلی شادم امروز .
الان دارم برا خودم سوت می زنم وحال دنیا رو می برم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: luna , sina_n , Soheil , samanium , M3t30r
ارسال: #۲۰
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۵۵ ب.ظ
به saraArshad

تولدت مبارک...............................
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۱
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۵۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۰۹ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  هورا امروز تولدم بود . Big GrinTongueامروز یه سال دیگه از کودکی ونو جوانی وجوانی فاصله گرفتم. سالهای رفته از عمرم را روی دفتر نوشتم . هر عددی که می نوشتم تصویری از رندگی‌ام جلوی چشمانم می آمد تا به امسال رسیدم . پیش خودم فکر می کردم که حتی عدد‌ها هم بوی خاطره میدهند .وقتی توشتم ۶۲ هیچ چیزییادم نیامد اما وقتی به ۶۸ رسیدم به یاد روز اول مدرسه‌ام افتادم که از بس گریه کردم بابام کنار دستم سر صندلی مدرسه نشست .همین طور اعداد را روی برگه مینوشتم ۷۶ سال سوم راهنمایی معدلم ثلث دوم ۲۰ شد .سال کنکورم .تمام شدن درسم . ازدواجم .وحالا یه کنکور دیگه که نمی دانم چرا دوستش دارم .روحم را آرام می کند . نمی دانم سال دیگه ۱۵ مهر وقتی نوشتم ۹۰ چه چیزی برایم تداعی می شود .هر چه هست خیر باشد ان شاالله . راستی سارا جان تولدت مبارک . همه بهم تبریک گفتن به جز خودم .Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دوستان مانشتی من امروز سرشار از انرژی های مثبت وشادم دوست دارم شما هم در این شادی من شریک باشید اگه دنیای مجازی نبود امروز یه کیک خامه خوشگل براتون می پختم حالشو ببرید اما دوستی های مجازی یکی از بدیهاش همینه . اما بازم میگم کلی شادم امروز .
الان دارم برا خودم سوت می زنم وحال دنیا رو می برم .
تولدتون و پیوستن به باشگاه ۱۰۰تایی‌ها رو تبریک میگم! (این پست صدم بودا!)
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۲۲
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
تبریک می گم تولدتون رو‌، می تونید شیرینی تولدتون رو donate کنید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شیرینی ۱۰۰ تایی‌ها رو هم دوباره پرداخت کنید Smile

این سیستم donate برای این روزهای تولد و خفت گیری عجب چیزیه.

شما هم ماه تولد من دنیا اومدین (شیرینی این رو هم donate کنید)

ارسال: #۲۳
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  تبریک می گم تولدتون رو‌، می تونید شیرینی تولدتون رو donate کنید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شیرینی ۱۰۰ تایی‌ها رو هم دوباره پرداخت کنید Smile

این سیستم donate برای این روزهای تولد و خفت گیری عجب چیزیه.

شما هم ماه تولد من دنیا اومدین (شیرینی این رو هم donate کنید)
فکر خوبیه دکتر چشم سر برج از خجالتتون در میام وکلی شیرینی میدم TongueBlushBig GrinCool

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۴
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط admin.)
لطفاً توش قید کنید شیرینی که خرج سایت نکنم یه وقت Smile)

ولی خداییش اگه این donation نبود الان این همه سرعت نداشتیم!!!

ارسال: #۲۵
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  لطفاً توش قید کنید شیرینی که خرج سایت نکنم یه وقت Smile)

ولی خداییش اگه این donation نبود الان این همه سرعت نداشتیم!!!
اتفاقا باید خرج سایت بشه که همه شیرینی تولد سارا رو بخورد بابا دکتر جون تک خوری نداشتیم برادرAngryDodgyBig GrinTongueCoolWink:

ارسال: #۲۶
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۸ ب.ظ
خوب از اونجا که ما ۱۰۰۱ نفر هستیم خرجتون می ره بالا واسه شیرینی، هر کسی ۱۰ گرم شیرینی هم بخوره می شه ۱۰ کیلوگرم و با خودتون می شه ۱۰ کیلو و ۱۰ گرم!!

ارسال: #۲۷
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خوب از اونجا که ما ۱۰۰۱ نفر هستیم خرجتون می ره بالا واسه شیرینی، هر کسی ۱۰ گرم شیرینی هم بخوره می شه ۱۰ کیلوگرم و با خودتون می شه ۱۰ کیلو و ۱۰ گرم!!
مگه شما مهمون نوازی جنوبی هارو و مخصوصا بختیاری‌ها رو نشنیدی دکتر !!!!TongueSmileBig Grin

ارسال: #۲۸
۱۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ
ما از جنوبی‌ها بیشتر خون گرمی و موسیقی رو شنیدیم.
ببینیم و تعریف کنیم. (این روشهای گرفتن شیرینی است به شیوه غربی هاست!!) (( غربی =! فرنگی)

ارسال: #۲۹
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۸ ق.ظ
چشم در مورد هدیه هم روی چشممون دکتر اون هم به روش غربی!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۳۰
۱۶ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط hanif.)
دکتر غربی منظور کی هاست ؟
راستی دکتر من واسه مدیریت اعلام امادگی کردم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close