زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۳۹۱
۰۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
افزونه‌ای راهکاری چیزی هست که مروگر لینک‌ها از یه سایت خاص رو لود نکنه؟ مثلا توو مانشت اگه عکسی آیکونی چیزی از example.com/ بود کلا لود نکنه (ضربدر نشون داد هم اوکیه).
اغلب این تبلیغات از yektanet.com هستند که ad-block جواب نمیده چون یا چند روز یه بار جاش رو تغییر میدن، یا layout رندوم داره و مثلا نمیشه ستون تبلیغات رو حذف کرد باید دونه دونه انجام داد و ... میخوام کلا هر سایتی باز میکنم هیچ محتوایی از yektanet.com لود نکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۳۹۲
۰۳ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  افزونه‌ای راهکاری چیزی هست که مروگر لینک‌ها از یه سایت خاص رو لود نکنه؟ مثلا توو مانشت اگه عکسی آیکونی چیزی از example.com/ بود کلا لود نکنه (ضربدر نشون داد هم اوکیه).
اغلب این تبلیغات از yektanet.com هستند که ad-block جواب نمیده چون یا چند روز یه بار جاش رو تغییر میدن، یا layout رندوم داره و مثلا نمیشه ستون تبلیغات رو حذف کرد باید دونه دونه انجام داد و ... میخوام کلا هر سایتی باز میکنم هیچ محتوایی از yektanet.com لود نکنه.
یه راه حل الان به ذهنم رسیده که باید بیشتر تست بشه. تبلیغات با لینک هستن وhref دارن به سایت تبلیغ کننده. در نتیجه میشه المنت هایی که hrefشون میخوره به اون سایت ها رو بست. با افزونه stylish تو کروم و یه افزونه مشابه که اسمش یادم نیست برای فایرفاکس میشه بستشون. با این css برای همه دامین ها:
کد:
[href*=yektanet], [href*=farakav], [href*=mediaad] {
    display: none !important;
}

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۳۹۳
۰۳ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  افزونه‌ای راهکاری چیزی هست که مروگر لینک‌ها از یه سایت خاص رو لود نکنه؟ مثلا توو مانشت اگه عکسی آیکونی چیزی از example.com/ بود کلا لود نکنه (ضربدر نشون داد هم اوکیه).

توی AdBlocker Ultimate قسمتی به اسم custom filter داره .
ارسال: #۵۷۳۹۴
۰۴ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۳۷ ق.ظ
مدیر عامل جدید قرداد جدید لیست خرید جدید.. چندتا بازی که نتیجه نگرفتن اههه توپ که هنوز گرده چمنم سبزه تیمهای مقابلمونم که همه ۱۱ تا بازیکن دارن! تا کی میخواین به تیم ما ظلم کنین؟ #متخصص اسیا در قرون وسطی!

think positive
ارسال: #۵۷۳۹۵
۰۴ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۳۶ ق.ظ
استقلال تیم مردمی هست و پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیا این حقیقت برای خیلی ها فکر کنم یکم سنگینه : )
ارسال: #۵۷۳۹۶
۰۴ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
به نظرتون اگه همزمان ۲ تا Financial Aid به کورسرا بدم قبول میکنن؟ یا به خاطر همین رد میشه؟
ارسال: #۵۷۳۹۷
۰۴ مهر ۱۴۰۰, ۰۴:۰۱ ب.ظ
اگه یکی سرتون رو کلاه گذاشت و شما از سر ناتوانی اون فرد رو بخشیدید شما یه فرد بخشنده نیستید، شما یه پخمه هستید!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , crevice , ezra
ارسال: #۵۷۳۹۸
۰۴ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه یکی سرتون رو کلاه گذاشت و شما از سر ناتوانی اون فرد رو بخشیدید شما یه فرد بخشنده نیستید، شما یه پخمه هستید!

من جوون‌تر که بودم (Big Grin) اعصابم از این اتفاقات خورد میشد، ولی الان ی فحش آبدار توی دلم میدم و اون آدم رو میزارم کنار (اگه آشنا نباشه هم بیخیال میشم). بحث پخمه بودن نیست، بحث اینه که خیلی وقتا به اعصاب خوردیش نمی‌ارزه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۵۷۳۹۹
۰۵ مهر ۱۴۰۰, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه یکی سرتون رو کلاه گذاشت و شما از سر ناتوانی اون فرد رو بخشیدید شما یه فرد بخشنده نیستید، شما یه پخمه هستید!

من جوون‌تر که بودم (Big Grin) اعصابم از این اتفاقات خورد میشد، ولی الان ی فحش آبدار توی دلم میدم و اون آدم رو میزارم کنار (اگه آشنا نباشه هم بیخیال میشم). بحث پخمه بودن نیست، بحث اینه که خیلی وقتا به اعصاب خوردیش نمی‌ارزه
اگه آدم های قبلی بی تفاوت نبودن به احتمال کمتری شما مشکل پیدا می کردید.

ارسال: #۵۷۴۰۰
۰۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
پاییز!
ارسال: #۵۷۴۰۱
۰۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
این هفته آخرین هفته دکترای منه. دارم میزم رو تمیز میکنم کم کم که اتاقم رو تحویل بدم. خیلی حس عجیب و غریبیه که میخوام بعد از این همه سال دانشگاه رو برای همیشه ترک کنم.
ولی با خودم میگم این هم یک مرحله از زندگی بود و گذشت. مثل هر چیز خوب و بدی که گذشت و خواهد گذشت.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , MarkLand , Milad_Hosseini , ele , .:tarannom:. , crevice , khayyam , ezra , Riemann
ارسال: #۵۷۴۰۲
۰۶ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این هفته آخرین هفته دکترای منه. دارم میزم رو تمیز میکنم کم کم که اتاقم رو تحویل بدم. خیلی حس عجیب و غریبیه که میخوام بعد از این همه سال دانشگاه رو برای همیشه ترک کنم.
ولی با خودم میگم این هم یک مرحله از زندگی بود و گذشت. مثل هر چیز خوب و بدی که گذشت و خواهد گذشت.
به به مباارکه امیر
کی بشه قسمت منم بشه از شر درس راحت شمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۷۴۰۳
۰۷ مهر ۱۴۰۰, ۰۹:۰۹ ق.ظ
قطر ۲ - ۰ امارات

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۴۰۴
۰۷ مهر ۱۴۰۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ
میگن دیشب رئال به یه تیم خفن باخته Big Grin

think positive
ارسال: #۵۷۴۰۵
۰۸ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مسخره تر از پی اس جی تیم نداریم.
چرا نداریم؟ همین بارسا.
عرض نکردم؟
تا اطلاع ثانوی تنها دل‌خوشی هواداراش باختنِ تیم‌های قوی هست Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۰۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close